Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.131.012
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
offline
Diablo 3

Wudijo sa 1390 paragona očistio GR103 sa Wizz-om u sezoni - kaže da će sad napasti GR100 sa DH.

 

 

Na US serveru doduše neki lik u sezoni riješio 106 sa Wizz-om!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Wudijo sa 1390 paragona očistio GR103 sa Wizz-om u sezoni - kaže da će sad napasti GR100 sa DH.

 

 

Na US serveru doduše neki lik u sezoni riješio 106 sa Wizz-om!!!

 Samo da ti znas koliko je on puta pre toga odigrao taj 103 GR dok nije nasao savrsenu konbinaciju mobova, mape i zadnjeg boss-a zapiato bi se jel vredno uopste svog tog cimnja.

12 godina
offline
Re: Diablo 3
Asteroid1979 kaže...
TomoR kaže...

Wudijo sa 1390 paragona očistio GR103 sa Wizz-om u sezoni - kaže da će sad napasti GR100 sa DH.

 

 

Na US serveru doduše neki lik u sezoni riješio 106 sa Wizz-om!!!

 Samo da ti znas koliko je on puta pre toga odigrao taj 103 GR dok nije nasao savrsenu konbinaciju mobova, mape i zadnjeg boss-a zapiato bi se jel vredno uopste svog tog cimnja.

 Odigrao je taj GR par stotina puta, kao i svaki drugi put kad je napadao prvo mjesto na LB-u. Ništa novo, to je cijena želiš li biti prvi, drugačije ne može...

15 godina
offline
Diablo 3

Noćas je išao novi PTR patch, jako sam razočaran promjenama (tj. količinom istih, mislim da će Manald Heal i nakon nerfa sa Hydrama biti jači nego do sada...):

Class Specific Items
Item Functionality

Manald Heal
The number of procs generated by channeled skills while using this item has been reduced by 25%
Illusory Boots
Now allow the player to pass through enemies and the Waller affix when using Furious Charge, Whirlwind, Strafe and Tempest Rush Enemies
Bug Fixes

Fixed an issue causing Elite enemies with the Juggernaut affix to incorrectly take normal damage from Slow Time when combined with Deslere’s Magnum Opus

 

Ništa ne piše o obećanom buff-u za Rimeheart, itd...

http://us.battle.net/d3/en/blog/20529333/patch-250-ptr-notes-2-22-2017

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Ja sam kao i prosle sezone dogurao do 1000 paragona i skoro pa prestao igrati. Udjem u igru odigram 1-2 velika rifta i prekinem. Ne mogu vise, dosadilo mi je samo to nabrijavanje postojecih itema i skilova i ako za iducu sezonu ne bude nekromancera sumnjam da cu je i zapocinjati.

15 godina
offline
Diablo 3

Ma sumnjam da će Necromancer prije 9-og mjeseca.

 

Već bi bio na PTR-u sad da dolazi sa 2.5.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Testirao sam malo Nagelring sa Zuni setom na PTR-u.

 

Šteta eksplozije se povećava kada je Zuni 6p set bonus aktivan! Može poslužiti na početku sezone s obzirom da je u S10 Haedrig za WD-a Zunimassa Haunt!

 

 

 
 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

oprostite na off-topic

 

prodajem Diablo 3 + RoS, pa se javite na PP ako želite kupiti 

yippee ki-yay
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Na US serverima je bio mali banwave:

https://troupster.com/diablo-3-banwave-us-servers/

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Sezona 9 završava 17.3.

Sezona 10 počinje 31.3.

 

https://us.battle.net/d3/en/blog/20570422/season-9-ending-soon-3-3-2017

Moj PC  
0 0 hvala 7
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
A zašto 14 dana pauza? Nikad nije bilo toliko ako me sećanje dobro služi...
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
sauronas kaže...
A zašto 14 dana pauza? Nikad nije bilo toliko ako me sećanje dobro služi...

 Možda se smile, pa u prvom tjednu pauze izbace novi patch, i isprave sve greške u njemu prije sezone?

 

S obzirom da ima nekih čudnih bug-ova sad na PTR-u ne izgleda mi ni loša ideja...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Kakvi bug-ovi na ptr? Nisam baš pratio...
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
sauronas kaže...
Kakvi bug-ovi na ptr? Nisam baš pratio...

 Npr, ako prvo što napraviš nakon pokretanja igre poslije Patch 2.5.0, je kreiranje novog sezonskog char-a, svi crafting materijali koje imaš u nesezoni do tog trenutka se prebacuju u novu sezonu.

 

Armory također ime neke bugove još uvijek. Npr. gubiš set bonus ako odeš na drugi set-up koji je koristi iste passive skill-ove.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Sezona 9 završava 17.3.

Sezona 10 počinje 31.3.

 

https://us.battle.net/d3/en/blog/20570422/season-9-ending-soon-3-3-2017

 Uf, bome moram požurit, ostalo mi još 3 zadatka pa da i prvi put dobijem stash  

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
15 godina
offline
Diablo 3

Dva wizza u sezoni riješili GR105 zajedno, oba kao DPS:

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Evo, ako si hoćete izračunati koji ćete Paragon biti kada sezona završi:

http://diablobulgaria.org/tools/paragon-calculator/

 

Od mojih jadnih 1300+ van sezone sa 1000+ u sezoni samo ću skočiti u 1400+ 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
A da si vreme uloženo u sezonu igrao van sezone bio bi sigurno 1700, ali to je cena sezone 😁. Ja čekam da počne nova sezona jer mi se ovako ne da igrati. Nisam palio Diablo bar 15 dana....
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 3
Kako koristim onaj ramaladnis gift? Imam immortal king 2 hand malj, nema socket. Kad povucem gift na njega, veli mi da nemogu napravit socket, veli u stilu da ne mogu koristit gift na tom itemu.

Ako treba mogu ss-at kasnije kad dodem na komp.
yippee ki-yay
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Apachy kaže...
Kako koristim onaj ramaladnis gift? Imam immortal king 2 hand malj, nema socket. Kad povucem gift na njega, veli mi da nemogu napravit socket, veli u stilu da ne mogu koristit gift na tom itemu.

Ako treba mogu ss-at kasnije kad dodem na komp.

 ..desni klik na gift a zatim lijevi klik na oružje..

Smrt u penziji
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
xhopeon kaže..

 Uf, bome moram požurit, ostalo mi još 3 zadatka pa da i prvi put dobijem stash  

 I uspio, upao u public i riješili Rift 13 i Kinga, ostao mi samo jedan conquest, lega i ja uspjeli Curses! nakon 4 pokušaja, bilo oko 330-345 dok nismo uštimali buildove za veći AoE 

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Malo novosti za Necroa :D

 

https://us.battle.net/d3/en/blog/20597129

 

Smrt u penziji
 
0 0 hvala 5
15 godina
offline
Diablo 3

Ovo je bolesno. Solo GR110 sa wizz-om (u sezoni, P2363):

 

Lik:

https://eu.battle.net/d3/en/profile/Dreitagebart-2963/hero/89798546

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.3.2017 10:31 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Službeni prvi pogled na Patch 2.5.0:

https://us.battle.net/d3/en/blog/20597130/first-look-patch-250-3-16-2017

 

Inače, bar na PTR-u radi da kada držite CTRL i stisnete na "+" za paragon bodove, puca ih po 100 odjednom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Jel sezona gotova?
Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Pixie_st kaže...
Jel sezona gotova?

 Nisam upalio danas igru, ali da, trebala bi biti.

15 godina
offline
Diablo 3
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Diablo 3

opet ja sa mutavim pitanjem.

 

jučer uđem u u igru nakon valjda mjesec i pol, dobijem onaj message da imam 29 dana da preuzmem iteme (nemam pojma od kud mi ti itemi, al ima ih ko blata) i ja kliknem ok i krenem stavit u stash kad ono nema šanse d astanu jer tamo već imm iteme...jel mi može netko objasnit što bi ja sa tim itemima treba radit i kamo ih stavit? Moram novog lika napravit ili što? sezona ionako nije počela još pa ne mogu napravit rebirth ili novog sezonskog lika...malo su mi retardirano to napravili...ok ili sam ja retardiran

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
offline
Re: Diablo 3
MasterG kaže...

opet ja sa mutavim pitanjem.

 

jučer uđem u u igru nakon valjda mjesec i pol, dobijem onaj message da imam 29 dana da preuzmem iteme (nemam pojma od kud mi ti itemi, al ima ih ko blata) i ja kliknem ok i krenem stavit u stash kad ono nema šanse d astanu jer tamo već imm iteme...jel mi može netko objasnit što bi ja sa tim itemima treba radit i kamo ih stavit? Moram novog lika napravit ili što? sezona ionako nije počela još pa ne mogu napravit rebirth ili novog sezonskog lika...malo su mi retardirano to napravili...ok ili sam ja retardiran

 To ti je sve što si skupio u sezoni.

 

Trebaš razvrstat, ostavit si najbolje a ostatak pretvoriti u crafting matse!

10 godina
offline
Re: Diablo 3

ok, ali ne razumijem kak sam to skupio sve kad imam već popunjen stash tj inventory, ne kužim...što nebi bilo logično da onda isprazne stash i uzmeš natrag što hoćeš za drugu sezonu? Jer koliko vidim ponuđeni su mi samo zeleni itemi, craft materijali i oni machine ključevi...doduše nisam stigao pogledat ostalo jer nisam više mogao nosit

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice