Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.130.672
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
offline
Diablo 3

igra je mrtva čekam Diablo 4 i neka ga naprave po uzoru na diablo 2.

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Horned Reaer kaže...

igra je mrtva čekam Diablo 4 i neka ga naprave po uzoru na diablo 2.

Bojim se, da, ako i izadje diablo 4, da nece imati nikakve slicnosti sa dosadasnjim serijalom. Prije mi vuce da ce biti nesto tipa WoW.

A jos manje da ce imati veze sa d2, jer danasnje generacije zele sve odmah na pladnju, pa smo zato i dobili u d3 'skill tree' koji nije permanentan, vec se jednim klikom resetira.

Sjecam se kada sam ga instalirao, pa me krkali na normalnoj tezini, a jucer prebacujem na solo igri na t1 prije lvla 60. Nisam niti znao da su ga toliko 'olaksali' (ne, nije 'skill' u pitanju), jer do sada nisam kretao od potpune nule (osim kod izlaska).

 

BTW. Povodom toga da se sve brzo dobije na pladnju... Malo offtopica.

Jucer bas malo gledao na twitchu Albion, pa malo otisao na forum. Sandbox igra u kojoj se vec treci dan (ili koji vec) po izlasku ljudi bune kako ce i 'casual' igraci za mjesec-dva doci do maksimuma razvoja.

I onda se lijepo takvi organiziraju i izivljavaju nad igracima (buduci da je igra teski pvp, a njih desetak se okupi), jer je njima vrhunac zabave (valjda) sto prije doci do najbolje opreme i izivljavati se nad drugima.

I tako, nakon svega toga, odustah od kupovine, jer me upravo to odbija od slicnih igara. Kako ce zbog tog pristupa (prema mome misljenje) relativno brzo postati tzv. f2p sa mikrotransakcijama, mozda je onda i isprobam.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Vreća iz challenge rift važi samo u non-season?
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
sauronas kaže...
Vreća iz challenge rift važi samo u non-season?

 Ako si ovaj tjedan već odradio challenge rift u ne-sezoni onda ga nećeš imati u sezoni do idućeg tjedna.

 

Dakle, ako odradiš Challenge rift u sezoni onda ga nema u ne-sezoni i obrnuto za dotični tjedan.

15 godina
offline
Diablo 3

Krenula je nova sezona?

Na žalost nisam pratio jedno vrijeme, što je novog?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Diablo 3
toxic kaže...

Krenula je nova sezona?

Na žalost nisam pratio jedno vrijeme, što je novog?

Necromancer i Challange rift (koji mi je osobno gubljenje vremena i dosadno u ovoj formi)

 

sve ostalo je po starom, 2-3 tjedna stres free gaminga i zabavnog masakriranja horde NPC-a, do tamo nekog 700-800 paragona ili 80-90 lvl grifta

 

tada se sve manje i manje opreme zamjenjuje i gubi se interes pa sljedi vracanje i zivciranje na Overwatchu, Hotsu i Doti do nove sezone Diabla 

 

 

 

 

15 godina
offline
Diablo 3

Sve prvi pokušaji.

 

Rathma Set dungeon u S11:

 

GR70 (uglavnom sam solo, a i nisam baš nešto puno igrao ovu sezonu):

 

Prvi Primal (i jedini za sad)...

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Primal pada samo ako si sa bilo kojim characterom prosao GR70 solo? Sta ako si to odradio prije nego su primal itemi uvedeni? Ne broji se?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

za svaki mod igre moraš jednom preći gr70. normal, normal HC, season, season HC.

svaku sezonu treba proći gr70 da tu sezonu padaju primali. npr. igraš sa wizom sezonu, prođeš gr70, na pola sezone uzmeš monka i sa njim ne moraš proći gr70 da ti krenu padati primali.

 

mislim da bi trebali padati i ako si prije patcha kojim su uvedeni primali prešao gr70 na non-season, neovisno sa kojim likom igraš.

What could possibly go wrong?
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.7.2017 19:13 (Hornet_93).
 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...

Primal pada samo ako si sa bilo kojim characterom prosao GR70 solo? Sta ako si to odradio prije nego su primal itemi uvedeni? Ne broji se?

Za svaki slucaj to odradi. Znam da kada su uveli da public game ima uvjete, odnosno da prodjes taj i taj grift solo, a da bi mogao igrati tu tezinu u publicu, da meni nije racunao da sam to vec prosao i nije mi dao da igram sa tim likom. Pa sam morao proci opet. Ovo pisem o nesezoni. Za sezonu je netko napisao, jer ona svaki puta pocinje ionako od nule.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Dungeoni su toliko olakšani da je to smešno. Sve necro dungeone sam rešio iz prvog pokušaja osim inariusa. Njega sam iz drugog.....
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Ovaj Trag'oul build ( meta ) je nešto najdosadnije što sam ikad igrao. Sve se svodi na trčanje okolo i čekanje da prodje cooldown na similacrum i land.... Radije ću igrati 20 lvl niže
frusciante#2383
 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Jel' ima kojeg smisla u sezoni zavrsavati zadnji dio (guardian, mislim da se zove) ?

Koliko sam shvatio dobije se samo 'bolji' portret, a koji meni doslovno isto izgleda kao i onaj za 'conquerora'.

Ocekivao sam da ce daleko teze biti doci do tab stasha. Ovako, solo/casual/laganini cak i sa 3 dana nista igranja, laganica.

Sada opet vracanje na staro/non season da malo igram i s ostalim likovima.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

kako vi to igrate da brzo rješavate sezonu, evo ja se patim na t10, nikako da gear dobijem za monka još uvijek...

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Koji su uopce revardi ovu sezonu, imam sve stashve otkljucane od proslih sezona?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...
Koji su uopce revardi ovu sezonu, imam sve stashve otkljucane od proslih sezona?

Uz stash tab, klasika, portreti i po jedna živina (ovaj put je neki zmajić, nije za bacit)

 

 

13 godina
offline
Re: Diablo 3
Uf pa zmajic i dobro izgleda, imas pravo.. kolko jos traje sezona?:)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Bar jos 2,5 meseca.....
frusciante#2383
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Diablo 3

kaj znače zvjezdice na legendary i set gearu? gledao sam build od nekog lika i svaki komad geara mu ima te oznake

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Hornet_93 kaže...

kaj znače zvjezdice na legendary i set gearu? gledao sam build od nekog lika i svaki komad geara mu ima te oznake

 To možeš u opcijama igre podesiti.

 

Znače samo da je legendary i set gear...

6 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Dali je netko imao problema sa lag/freeze na sekundu dvije...? 

Igra do neki dan radila normalno i sada poceli ti lagovi, nanovo sam komplet podigao OS i ponovo instalirao Diabla i dan bilo ok jucer opet pocelo...trazio sam po netu al ono su sve nesto 2012 rijesenja koja mi nisu bas pomogla..ako netko uspijesno rijesio pls pomoć.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
zsadist kaže...

Dali je netko imao problema sa lag/freeze na sekundu dvije...? 

Igra do neki dan radila normalno i sada poceli ti lagovi, nanovo sam komplet podigao OS i ponovo instalirao Diabla i dan bilo ok jucer opet pocelo...trazio sam po netu al ono su sve nesto 2012 rijesenja koja mi nisu bas pomogla..ako netko uspijesno rijesio pls pomoć.

 Je, poginuo 3 puta u GR-u noćas zbog toga.

 

Mislim da je to do njihovih EU servera. Danas će možda raditi dobro.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.8.2017 8:38 (TomoR).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
zsadist kaže...

Dali je netko imao problema sa lag/freeze na sekundu dvije...? 

Igra do neki dan radila normalno i sada poceli ti lagovi, nanovo sam komplet podigao OS i ponovo instalirao Diabla i dan bilo ok jucer opet pocelo...trazio sam po netu al ono su sve nesto 2012 rijesenja koja mi nisu bas pomogla..ako netko uspijesno rijesio pls pomoć.

Stuttering ?!?! Meni se to dogadja (istina ne cesto, ali se dogodi) od izlaska necro dlc-a. Slika stane, a na serveru se sve odvija, pa i ono sto stisnem. Na nizim gr-ovima je prihvatljivo, ali na visokim gdje je dio sekunde dovoljan da me krknu, a bas i nije.

Ocito su nesto mrljavili, jer mi sada nekada dulje ucitava ulazak u gr (nekada bude odmah, a nekada i 10ak sekundi), a koliko sam vidio promjenili su i mimalnu konfiguraciju u odnosu na 'vanillu'.

Naravno, njihova pomoc je potpuno beskorisna, jer bio ping ili stuttering ili rusenje, nikada oni nisu krivi, pa onda nabacaju hrpu linkova, pa nakon sto sve to napravis shvatis da nista ne pomaze i budes sretan, ako ti uopce i radi.

Sto se ovog potonjeg tice, netko kaze da im je pomoglo mrljavljenje sa zvukom (manje kanala), neki kazu da im je pomoglo prebacivanje na 32bitnu verziju, treci pak...

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.8.2017 9:57 (Mrgud Veliki).
6 godina
offline
Diablo 3

Bok ljudi ima li tko od vas Diablo 3, a da ne igra ili ima prijatelja koji posjeduje igru, a ne igra?
Volio bih ju kupiti (naravno da ide i RoS uz nju) ili ako postoji dobra duša da mi dopusti da ju igram i grindam umejsto njega haha :D

(Znam da je čudan upit al jbg)

 
0 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
skinzz kaže...

Bok ljudi ima li tko od vas Diablo 3, a da ne igra ili ima prijatelja koji posjeduje igru, a ne igra?
Volio bih ju kupiti (naravno da ide i RoS uz nju) ili ako postoji dobra duša da mi dopusti da ju igram i grindam umejsto njega haha :D

(Znam da je čudan upit al jbg)

 

Jel imas ti curu a da ju ne koristis ovih dana?

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Diablo 3

Ljudi, nephalemi, demoni... koliko Vam vremena treba da pregazite cijeli Season Jurny s jednim likom, normal?

Do sada iz ovih ili onih razloga nisam aktivno gazio sezone al sad se namjerih...

 

Trenutno sam na pola progresa na "Champion", paragon 230 s ulozenih 22 sata igranja... i sutra ode na more :-/

and the heavens shall tremble
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
RonoN kaže...

Ljudi, nephalemi, demoni... koliko Vam vremena treba da pregazite cijeli Season Jurny s jednim likom, normal?

Do sada iz ovih ili onih razloga nisam aktivno gazio sezone al sad se namjerih...

 

Trenutno sam na pola progresa na "Champion", paragon 230 s ulozenih 22 sata igranja... i sutra ode na more :-/

Pa u biti od guardiana, odnosno samog kraja i nema neke koristi. Conqueror za stash tab i to je po meni to.

Ja sam tu/guardian stao na 3/6 (ovih 3 sam rijesio igrajuci prije nego mi se otvorio 'guardian'). Ostao mi jedan conquest, 20 stvari jos u cube 'unistiti i 20 sec. za onog lika u act 5 cije ime se sada ne mogu sjetiti.

Inace. Ne znam sto mislis pod 'normal', ali dosta toga ovisi i od lika kojeg igras i jel' cisto soliras ili igras i u grupi.

Uglavnom, nemas brige, jer kako sam vidio sezona najmanje traje oko dva i pol mjeseca, tako da kada se vratis sve stignes.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.8.2017 10:33 (Mrgud Veliki).
15 godina
offline
Diablo 3

Bez komentara:

PERFECT PRIMAL JESSETH SKULL SCYTHE CRAFT

 

Ipak, ja ne mogu ni anciente ovu sezonu izcraftat... Jedini Primal mi je i dalje Nagelring...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Bez komentara:

PERFECT PRIMAL JESSETH SKULL SCYTHE CRAFT

 

Ipak, ja ne mogu ni anciente ovu sezonu izcraftat... Jedini Primal mi je i dalje Nagelring...

Prvo pa musko. Ovo potvrdjuje da se bolje roditi bez x, nego bez srece, jer, ako imas srece i x ce izrasti

Meni jedini primal vrijedan spomena od kada je pocela nova sezona je Natalya's Slayer koji ceka u stashu u nadi da ce malo taj set poboljsati.

Ostali primali su klasicne beskorisne gluposti, a vrhunac neki dan mi je bio ancient the witching hour koji nije imao niti primarni atribut (vitality i neki skill imao), a AS i CHD na minimumu (tako da je prosjecan obican daleko bolji od njega). Istina, nije me pogodilo nesto, jer imam primal TWH koji nije IMHO mogao bolji ispasti (moze posluziti za sve likove, jer rollam primarni skill), ali nisam se mogao zacuditi koliko ancient moze los ispasti.

16 godina
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
RonoN kaže...

Ljudi, nephalemi, demoni... koliko Vam vremena treba da pregazite cijeli Season Jurny s jednim likom, normal?

Do sada iz ovih ili onih razloga nisam aktivno gazio sezone al sad se namjerih...

 

Trenutno sam na pola progresa na "Champion", paragon 230 s ulozenih 22 sata igranja... i sutra ode na more :-/

Pa u biti od guardiana, odnosno samog kraja i nema neke koristi. Conqueror za stash tab i to je po meni to.

Ja sam tu/guardian stao na 3/6 (ovih 3 sam rijesio igrajuci prije nego mi se otvorio 'guardian'). Ostao mi jedan conquest, 20 stvari jos u cube 'unistiti i 20 sec. za onog lika u act 5 cije ime se sada ne mogu sjetiti.

Inace. Ne znam sto mislis pod 'normal', ali dosta toga ovisi i od lika kojeg igras i jel' cisto soliras ili igras i u grupi.

Uglavnom, nemas brige, jer kako sam vidio sezona najmanje traje oko dva i pol mjeseca, tako da kada se vratis sve stignes.

 

Eo vratio se, pa nastavljam :)

Pod "normal" sam mislio da nije Hardcore... al prasim pomalo, jos je godisnji aktivan pa cu stici do stash taba ;)

 

and the heavens shall tremble
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice