Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.129.493
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Koliko novosti u novoj sezoni, takvi i darovi/nagrade.

Pet Bear je jedna od varijacija koje vec imamo.

Aj' daju novi portret... Idem po treci stash. Cisto da ga imam.

Vidim opet dvije lijepe conquest misije za WD-a - Divinity i The Thrill.

Znaci max tjedan dana casual solo igranja.

Nakon toga opet (nazalost) logout do slijedece sezone... Sretno svima...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 Bio je malo veći. Bilo je banova i u EU, ali još više na US serveru. Tamo se sad zezaju da je monk uvjerljivo najveća "OP klasa". Samo se pogledaju pozicije za 4 igrača - i sve šta je ostalo su monkovi 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Možda, samo možda, u sezonu 13 startamo bez botova i bez "google mapsa".

Ovaj PTR je imao obiman "rad ispod haube", pa zato nije bilo novog sadržaja u korisničkom dijelu (tj. igri).

Ono što su napravili je, enkriptiralu su memoriju (diablo), pa (bar zasad) botovi i goigle maps ne mogu iščitavati podatke.

"The memory is now encrypted which means it renders bots, THUD, and other garbage worthless that depends on reading it to function."

Više možete naći ovdje:

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20762036416?page=3

Neću stavljati linkove na cheaterske stranice, to ćete morati naći sami, ali, zasad, ovo su dobre vijesti.

Ako se i pronađe način dekriptiranja, trebalo bi lakše očitati "manipuliranje memorijom", pa možda odmah uključe i auto-ban skriptu za prekršitelje !
 
2 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

GR109:

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Nisam neki optimist po pitanju novog 'desavanja' protiv botova.

Kako citam, spremna im je nova skripta za Inarius build, ali sve ovisi o 'botu', odnosno Blizzardu.

Prica se da su ovoga puta dosta sve zakomplicirali pa cemo vidjeti.

Uglavnom. Ako ovo proradi Non Season ce postati doslovno 'graveyard', jer ce to biti jedino mjesto gdje ce biti ljudi koji su i botali.

Tesko da ce tu itko loviti poziciju na LB, jer bio posten ili ne, znati ce se da je to sve siva zona i da to nista ne znaci.

Konacno bi i ovako lose i besmislene sezone mogle dobiti smisao, ako ovo prodje - IMHO.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2018 1:31 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Kako se blizi pocetak nove sezone... Nekako mi se uopce ne ganja jos jednom stash tab sa WDom.

Objektivno niti jedan Haedrigov set mi se ne svidja osim onog za wizza (koji je ujedno i meta set), a opet mi se niti sa wizzom ne igra.

Jel' igrao netko skoro sa Inarius setom ? Cisto da pitam kakav je. Igra mi se necro, ali inarius nisam igrao od nerfanja mirinae gema.

Sa cime cete vi igrati - oni koji budu igrali sezonu ? Ako vise itko i igra

 

 EDIT : Sto se botova tice. Najnovija vijest je da bot nije kompatibilan sa zadnjim patchem pa vise ne radi. Cemo da vidimo kako ce se situacija dalje razvijati...

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 0:09 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Ja cu definitivno sutra poceti novu sezonu. Nisam igrao D3 dovoljno dugo da ga se pozelim (iako ga nisam toliko puno ni igrao, mozda 300-tinjak sati). Koji lik/set omogucava brzo riftanje? Imao sam sa witch doctorom onaj Manajuma set i to mi je bilo prejebeno. Koji lik osim toga nudi takvu brzinu? Ne mora biti set koji se dobija u sezoni, bitno mi je da postoji.

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Pa za obicno riftanje i bounties ja koristim DH UE set. Sa multishtom se lagano sve 'kosi'...

Nije los niti za grift...

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.2.2018 21:01 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...

Pa za obicno riftanje i bounties ja koristim DH UE set. Sa multishtom se lagano sve 'kosi'...

Nije los niti za grift...

 

Ma zanima me brzo kretanje, nestrpljiv sam

Freak Show Inc.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...

 

Ma zanima me brzo kretanje, nestrpljiv sam

 Pa ima DH vault za brzo 'kotrljanje'... Da se za 2 minute obican rift zatvoriti u solo igri.

Inace sto se tice 'kokoske' ne znam tko tu brzinu moze postic, a da toliko traje te napravi i dmg 

 

 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
Friday kaže...

 

Ma zanima me brzo kretanje, nestrpljiv sam

 Pa ima DH vault za brzo 'kotrljanje'... Da se za 2 minute obican rift zatvoriti u solo igri.

Inace sto se tice 'kokoske' ne znam tko tu brzinu moze postic, a da toliko traje te napravi i dmg 

 

 

 

Ne znam sad napamet, ali kad sam presao GR70 obicne riftove sam sa tim kitom jako brzo rjesavao.

Freak Show Inc.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...

 

 

Ne znam sad napamet, ali kad sam presao GR70 obicne riftove sam sa tim kitom jako brzo rjesavao.

 Tko zna kada si ti to prolazio. Sada svaki set ide preko 90

15 godina
online
Diablo 3

Top 10 Best Builds for Diablo 3 2.6.1 Season 13 (All Classes, Tier List)

 

Characters We Want in Diablo 4

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Auuu. Sada sam se podsjetio koliko je Inarius bio los... A od rathme mi pao samo jedan dio za sada...

Od TO sam skoro kompletirao set. Pest isto samo jedan dio. Sto je najbolje ispadalo mi je mislim svo kamenje osim Bane of the Trapped.

Sa WD-om to ide dosta lakse. Kod Necroa se ne moze previse 'kompenzirati', pa bas trebaju odredjene stvari.

Svi na FL debelo ispred. Istina, niti jedan ne igra necro-a. Uglavnom, veselje

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

zna li se sta je sa publicom? svaki party samo 2 igraca.... bug neki ili nesto drugo?

frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
sauronas kaže...

zna li se sta je sa publicom? svaki party samo 2 igraca.... bug neki ili nesto drugo?

 Bug

 

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20761857032

6 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ah, savršen moment u Diablu, vezan uz challenge riftove.

 

Stavili su Grift 45 koji je Wudijo igrao za Thrill conquest 

 

 

https://www.twitch.tv/videos/231988930?t=04h09m15s

 

 

Ne mogu opisati kolika količina likova nema šanse to završiti u roku, ali su  zato digli graju do neba po forumima.

 

A prije ovog challenge rifta, CR im je općenito sranje jer tu nema izazova itd itd...

 

 

Alooo, usporedite se sa jednim od najboljih svjetskih igrača (i to još imate istu opremu i paragone i gemove).

Samo je problem šta ovaj zadnji CR upravo pokazuje kolika je razlika između najboljih i ostalih 

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Ovaj Jade set za WD je zlo...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Evo tu i Wudijo komentira:

[D3] I have seen this Challenge Rift before...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Pih i bug sa conquestom. Dobio, ali i ne dobio stash tab

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Evo tu i Wudijo komentira:

[D3] I have seen this Challenge Rift before...

Sada sam ovo pogledao.

Wudijo 'malo' koristi 'macro'...

15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Ja cu laganini da pop... Znam da je sve RNG, ali da mi niti jedan ancient phylactery u sezoni nema essence, a to vec spada u...

Sto je najgore maloprije mi pao primal bone ringer i to OPET primal bone ringer bez essence. Naravno, sa nekim pedesetsedmim skillom koji nitko ne koristi.

Ali barem sam se uigrao dobro sa rathmom u solo igri. Otkrio 'stari konj' kako dobro funkcionira 'force move' na scroll-u .

Jos bolje nego sa crusaderom. Jos nekoliko stvari i cemo da testiramo pest. solo build.

Nisu te sezone bas ni tako lose za eksperimentiranje. Da nisam isao po stash tab opet bi jahao one dosadne impotentne support likove (zXXX)...

 

EDIT : Popravili su bug sa conqestom i koliko sam procitao nema vise bug-a sa 2 igraca, ali nisam to provjerio.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.3.2018 1:23 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...

 

 

EDIT : Popravili su bug sa conqestom i koliko sam procitao nema vise bug-a sa 2 igraca, ali nisam to provjerio.

 Da, izgleda da su popravili:

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20759222219?page=1#post-5

15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Izgleda su konacno satrali i DB i RoS i THUD. Jedino je pitanje zasto im je trebalo ovoliko.

Sada ce se vidjeti u sezonama tko vrijedi, a tko ne vrijedi... Pogotovo u solo igri...

NS nije nikakav pokazatelj vise...

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.3.2018 2:11 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...

Izgleda su konacno satrali i DB i RoS i THUD. Jedino je pitanje zasto im je trebalo ovoliko.

Sada ce se vidjeti u sezonama tko vrijedi, a tko ne vrijedi... Pogotovo u solo igri...

NS nije nikakav pokazatelj vise...

 

Ajd neka mi netko prevede sve te kratice, molim

Freak Show Inc.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...
Mrgud Veliki kaže...

Izgleda su konacno satrali i DB i RoS i THUD. Jedino je pitanje zasto im je trebalo ovoliko.

Sada ce se vidjeti u sezonama tko vrijedi, a tko ne vrijedi... Pogotovo u solo igri...

NS nije nikakav pokazatelj vise...

 

Ajd neka mi netko prevede sve te kratice, molim

 DB - demonbuddy - bot program

 

https://www.demonbuddy.com

 

RoS - Ros bot - drugi bot program

 

Jedni su sasvim odustali od izrade botova za Diablo, drugi se jos koprcaju, ali gotovi su i oni (99%) .

 

THUD - Turbo hud - maphack. Autor programa je zamolio sve korisnike da mu vise ne doniraju novac, jer i on odustaje od "posla".

 

Pretpostavka je da znaš šta su botovi i maphack 

15 godina
online
Re: Diablo 3
Friday kaže...
Mrgud Veliki kaže...

Izgleda su konacno satrali i DB i RoS i THUD. Jedino je pitanje zasto im je trebalo ovoliko.

Sada ce se vidjeti u sezonama tko vrijedi, a tko ne vrijedi... Pogotovo u solo igri...

NS nije nikakav pokazatelj vise...

 

Ajd neka mi netko prevede sve te kratice, molim

 DB i RoS su bot programi, koji su skupljali ključeve, bounty-e i resurse, tako da ekipa koja ih je koristila je uvijek imala dovoljno matsa i ključeva da napravi skoro savršenu opremu te fisha visoke GR-ove koliko žele.

 

THUD - Turbo HUD je program koji je "maphack", u GR-ovima je pokazivao mjesta pylona, elite i njihove affixe, postotak napretka koji neka grupa radi itd.

 

I ne, nisam nikad koristio ništa od toga.

15 godina
offline
Diablo 3

Koliki Solo GR gurate trenutno, ja sam jucer na jedvite jade izgurao gr lvl 89 s Crusom.

Sad je red da samo faramam bolje iteme i maxam gemove kako bih slotao u STR

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.3.2018 11:36 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

LOL, ja dosao do GR75, tek sad dobio par ancienta. Poceo stidljivo augmentati opremu...

Jos uvijek nisam ziher sa Jade setom da nosim onaj toxin gem ili bane of the trapped

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice