Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.121.248
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Nadjes je u The Elder Sanctum koji je u  Ruins of Sescheron.

Sto sve moze ? A to ces morati progooglati, jer sluzi za puno toga da se pise.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Zahvaljujem na jucerasnjem boostanju. Ludilo,paragon skace svaki cas.

6 godina
protjeran
offline
Diablo 3

Vi koji igrate D3 i POE, koja je trenutno razlika izmedju te dvi? Koja vise pashe casual igracu?

Brajanov život
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

To pitas cisto onako da malo iz dosade zatrollas temu ? Isprobaj pa vidi sto ti bolje odgovara. Jedna opcija ti je besplatna, a druga ima (valjda jos uvijek) onu starter edition (ili kako se to vec zove) pa mozes malo vidjeti na sto lici i ovo drugo. Tesko da casual igrac igra i jedno i drugo, jer kao takav/casual tesko da i za jedno pronadjes vremena.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.4.2018 12:04 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Diablo 3

imam d3 i ekspanziju, jedino necroa nemam, a imam i poe...no poe se svaki put kad ga upalim promijeni na milion nacina, a d3 nisam ni presao ekspanziju niti jedan puta do sada, samo sam sve likove digao na 60lvl u doba kad su igraca elite ubijale jednim udarcem...imam hebacki oklop na svom barbaru i pristojno oruzje, ove druge likove sam malo zapostavio....pitam cisto zato sto sam bez grafe, a mislim da bi i d3 i poe mogao vrtiti sa integrushom, ako uopce nadjem volje za igrat...jel u poe jos vrijedi da se oprema kupuje van igre od drugih igraca ili su to rijesili?

Brajanov život
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.4.2018 12:14 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

To sto ti imas tamo neki oklop koji ti je pao kada je jos Krist hodao zemljom to slobodno mozes baciti.

D3 se uzasno promjenio od vremena kada je max lvl bio 60. Kao sto rekoh probaj i vidi. Ukoliko imas pitanja o PoE - ta pitanja postavi na temi o toj igri.

Nema smisla da o PoE pisemo u d3 temi.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Diablo 3

Nije mi jasno zasto si se uopce javio ako ne znas odgovorit na pitanje? Di cu pitat razliku izmedju to dvoje i koja je bolja za casual igraca? Amo ili tamo?

Brajanov život
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Gorstak79 kaže...

Nije mi jasno zasto si se uopce javio ako ne znas odgovorit na pitanje? Di cu pitat razliku izmedju to dvoje i koja je bolja za casual igraca? Amo ili tamo?

Znam ja odgovoriti, ali ne zelim razvijati trollovsku raspravu koja moze nastati.

Na temi o d3 cu ti dati odgovore na pitanja od d3. Ne znam sto ti tu nije jasno.

A i ne znam sto pisem. PoE vjerojatno sa integrusom niti ne mozes pokrenuti (jer je lose optimiziran), a i d3 ce ti mozda davati 20ak fpsova.

6 godina
protjeran
offline
Diablo 3

uf...susjed donio do mene svoju 775 kantu sa dual coreom i 9500gt i prasili smo poe skupa prije godinu, dvi...vjerujem da hd610 nije losija od te, mada moram provjerit...vecina tih izometrijskih igara u pravilu nije zahtjevna...no dobro, da ne tlacim dalje, zaboravite da sam ista pitao...

Brajanov život
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Gorstak79 kaže...

uf...susjed donio do mene svoju 775 kantu sa dual coreom i 9500gt i prasili smo poe skupa prije godinu, dvi...vjerujem da hd610 nije losija od te, mada moram provjerit...vecina tih izometrijskih igara u pravilu nije zahtjevna...no dobro, da ne tlacim dalje, zaboravite da sam ista pitao...

 Igre se 'razvijaju'. Sjetimo se kada je recimo WoW izasao i sto je bio minimum. Sada za novu ekspanziju ce trebati GPU sa minimalno dvije gige VRAMa.

D3 kada je izasao minimum je bio 7800gt. Sada je 8800gt. Isto je i s PoE. Eto ti thread o njegovim zahtjevima pa si citaj : https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/544151

15 godina
offline
Diablo 3

Mislim da je D3 više casual oriented.

 

Ja ga povremeno igram u 64-bit mode-u na 5 godina starom i5 laptopu sa HD3000 i radi na 20-30 FPS.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Challenge rift 42 - America:

 

Challenge rift 42 - Europe:

 

Nije pretežak, samo ganjati elite i ne se zabijati u kuteve previše.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Pozdrav ljudovi, trebam malu pomoć. U kojem smijeru da idem s jačanjem ovog WhirlWind barba  https://eu.diablo3.com/en/profile/Uriel-2184/hero/106823086

 

Još nisam počeo koristiti Kanai's Cube  jer nisam proučavao kako funkcionira.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Kao prvo:socket u oba oruzja i emeralde u oruzje

frusciante#2383
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
sauronas kaže...

Kao prvo:socket u oba oruzja i emeralde u oruzje

 

 

Učinjeno. Što dalje?

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Nickname1 kaže...
sauronas kaže...

Kao prvo:socket u oba oruzja i emeralde u oruzje

 

 

Učinjeno. Što dalje?

 Auuu. Koliko je vec dana proslo kada sam ti pomogao da nadjes Kanai's Cube...

I rekao ti da je proucis. Dakle, dalje prouci nju, jer je poprilicno mocna.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
Nickname1 kaže...
sauronas kaže...

Kao prvo:socket u oba oruzja i emeralde u oruzje

 

 

Učinjeno. Što dalje?

 Auuu. Koliko je vec dana proslo kada sam ti pomogao da nadjes Kanai's Cube...

I rekao ti da je proucis. Dakle, dalje prouci nju, jer je poprilicno mocna.

 

Hvala ti. Jesam, počeo sam skupljati materijal i jedan od pasiva sam napravio sinoć, uskoro ću i ostala 2. Što dalje?  

15 godina
offline
Re: Diablo 3
Nickname1 kaže...

 

Hvala ti. Jesam, počeo sam skupljati materijal i jedan od pasiva sam napravio sinoć, uskoro ću i ostala 2. Što dalje?  

 Igrati, farmati paragone, usavršavati opremu, buildat gemove za augment. Kada to dosadi, isprobati novi set/novu klasu itd.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
Nickname1 kaže...

 

Hvala ti. Jesam, počeo sam skupljati materijal i jedan od pasiva sam napravio sinoć, uskoro ću i ostala 2. Što dalje?  

 Igrati, farmati paragone, usavršavati opremu, buildat gemove za augment. Kada to dosadi, isprobati novi set/novu klasu itd.

 Hvala na odgovoru. Sve sam shvatio,ali mi je augument gemova jos nejasan ostao. Citao sam negdje da se augument gema ne isplati prije nego je gem na lvl 70. ? Imam tri gema koja su preporucena za moj build,trenutno su sva 3 iznad lvl. 50. Kako funkcionira taj augument?Nakon augumenta cu ponovno imati tri slota za 3 nova gema? Mogu napraviti augument rare i set itema?

15 godina
offline
Diablo 3

Augmentat možeš samo ancient i Primal iteme.

 

Guide:

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Diablo 3 tips for maps & mobtypes for pushing!

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Hvala,poučni video. Imam jedno pitanje, to nisam shvatio iz videa. Znači, najbolje je ostaviti ova tri upgreadana gema koja koristim i za augument izabirati gemove koje dižem samo za augument, tako i tako nemaju veze odlike gema nego njegov level?

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Nickname1 kaže...

Hvala,poučni video. Imam jedno pitanje, to nisam shvatio iz videa. Znači, najbolje je ostaviti ova tri upgreadana gema koja koristim i za augument izabirati gemove koje dižem samo za augument, tako i tako nemaju veze odlike gema nego njegov level?

 Pa naravno da ih je najbolje ostaviti, jer ih tim postupkom unistis. Odnosno pretvoris u int/str/vit/dex +5 po gem lvl-u. Ali pripazi i koji flawless royal gem koristis da ne bi uzeo topaze i umjest str. dobio int za barba na opremi .

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.4.2018 21:28 (Mrgud Veliki).
12 godina
offline
Re: Diablo 3
Nickname1 kaže...

Hvala,poučni video. Imam jedno pitanje, to nisam shvatio iz videa. Znači, najbolje je ostaviti ova tri upgreadana gema koja koristim i za augument izabirati gemove koje dižem samo za augument, tako i tako nemaju veze odlike gema nego njegov level?

 Da samo lvl, nije bitno koji gem, za augment.

12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Koliko imate stash tabova? Isplati li se igrati sezonu zbog neceg drugog osim zbog stash taba? :/

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 3
Pa ak ti treba mjesta, isplati se. Ako ti je dosta tih 5-6-7 tabova koliko se moze kupit goldima i dobit kupovinom ekspanzije i dlc-a, onda ne...

Edit: i zbog kozmetike tipa krila, petovi, conq seta, ak te to zanima
What could possibly go wrong?
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.4.2018 11:15 (Hornet_93).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ne znam,mislim da imam 8 tabova....Najgore je kad padaju set itemi odluciti sto sve cuvati i tako sa svakom klasom...pa mislim da bi mi trebalo 50 tabova kad bi htio sacuvati sve sto zelim.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

I Amerika i EU challenge riftovi su lagani ovaj put.

 

Prvi pokušaji:

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
Gorstak79 kaže...

uf...susjed donio do mene svoju 775 kantu sa dual coreom i 9500gt i prasili smo poe skupa prije godinu, dvi...vjerujem da hd610 nije losija od te, mada moram provjerit...vecina tih izometrijskih igara u pravilu nije zahtjevna...no dobro, da ne tlacim dalje, zaboravite da sam ista pitao...

 Igre se 'razvijaju'. Sjetimo se kada je recimo WoW izasao i sto je bio minimum. Sada za novu ekspanziju ce trebati GPU sa minimalno dvije gige VRAMa.

D3 kada je izasao minimum je bio 7800gt. Sada je 8800gt. Isto je i s PoE. Eto ti thread o njegovim zahtjevima pa si citaj : https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/544151

 

Otkud je ta informacija ? Nije li WoW engine napravljen da najvise koristi jednu jezgru proca, dok drugo bas i ne ferma toliko ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.4.2018 21:09 (BorgMater).
15 godina
offline
Diablo 3

Challenge riftovi America i Europe, lagani i ovaj tjedan:

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice