Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.131.158
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
14 godina
offline
Re: Diablo 3
sauronas kaže...
Ja ga sigurno neću uzimati odmah. Sa obzirom da D3+RoS košta 30e, malo je bezobrazno tražiti 15e za jednog lika + malo kozmetike...

 

S obzirom da besplatno update-uju igru i dodaju sadrzaj vec godinama, ovih 15 eura je ništa za dati da nastave tako jos par godina, čak i bez novog lika.

13 godina
offline
Diablo 3

Ok je cijena, ali neću kupiti odmah kad dođe jer imam neke druge igre za "odraditi". Ali vjerojatno ću upiknuti tokom srpnja/kolovoza.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
online
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Dobra vijest za sve ne-sezonce!

Dolaskom necromancera završava i era 7 leaderboarda!

27.6. kad nastupi maintance, era 7 završava!

Znači imamo još 4 dana za penjanje po leaderboardu!

 

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20757445837

 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Kada smo kod necro-a vec. Koji build je trenutno najbolji za igranje ? Nisam nesto pratio, ali vidio sam da se dobija 2 mjesta za likove, a dobro bi mi doslo jedno mjesto za sezonu da skupim te tabove u stashu.

A kada cu to vec uzeti onda da ga (necro) i probam. Zahvaljujem na odgovorima, ako ce ih biti..

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...

Kada smo kod necro-a vec. Koji build je trenutno najbolji za igranje ? Nisam nesto pratio, ali vidio sam da se dobija 2 mjesta za likove, a dobro bi mi doslo jedno mjesto za sezonu da skupim te tabove u stashu.

A kada cu to vec uzeti onda da ga (necro) i probam. Zahvaljujem na odgovorima, ako ce ih biti..

 Ma, od prekosutra će diablofans biti pun build-ova za Necro-a, koliko sam vidio bar 3 od 4 seta imaju neki zanimljivi build.

 

Ispravka, već ih ima:

http://www.diablofans.com/builds?filter-class=128

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.6.2017 12:29 (TomoR).
15 godina
online
Diablo 3

Patch 2.6.0 je live u Americi:

https://us.battle.net/d3/en/blog/20845163/patch-260-now-live-6-27-2017

 

I najavni video:

What's New in Patch 2.6.0

Moj PC  
0 0 hvala 4
13 godina
offline
Diablo 3

15€.. WTF? Pa kaj je njima...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
Zver kaže...

15€.. WTF? Pa kaj je njima...

 Čak ni ne možeš danas na EU shopu uzeti (bar meni nije dalo), pa sam kupio na US za 15$

12 godina
offline
Diablo 3

bit će za 2-3 tjedna na g2a za 7-8-9 eura, samo malo strpljenja. nova sezona ionako neće odmah krenuti.

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Spustili cijene kako vidim. Cijeli komplet 19.99 €.

Skoro kao jedan necro

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

necro kupljen... kad će više taj patch na eu?

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Aj bar netko moze probati. Ja uopce nisam mogao kupiti. Pokusao sa 3 kartice i nista. Kao prodje, ali nista. Zamolio nekoga da me gifta. Opet nista od kreditne kartice, pa je probala preko paypala i od jucer jos je sve jos na pending.

I slag na tortu, 72 sata ce kao isporuciti od procesiranja, a jos nije procesuirano nista.

Totalni kaos sto se mene tice. Mozda jesam staromodan, ali nema meni do mirisa otvaranja kutije i ispisivanja kljuca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Ja sam jutros caskom i bez problema kupio preko PayPala.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Eld kaže...

Ja sam jutros caskom i bez problema kupio preko PayPala.

Kako citam na americkom forumu nesto se i sa WOW-om dogadja. K tome kod d3 nije samo problem sa kupovinom, vec su ljudima nestali likovi, drugima se pojavili stari vec odavno izbrisani, neki su zavrsili na americkom serveru i lista ida dalje. Sve u svemu hrpa bizarnih problema. Opet im d3 srusio masu toga, a kazu - nitko ne igra

 

EDIT : To claim your gift, enter your Gift Key on  ... Eto stigao. Jos samo da sve radi kako treba...

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.6.2017 8:53 (Mrgud Veliki).
15 godina
online
Diablo 3

Diablo 3 Patch 2.6.0 in a Minute

 

Patch je 2,92 GB, ako netko treba tu informaciju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.6.2017 9:09 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Evo malo povijesti Necro-a u Diablo svijetu, kao i opis stila igranja sa različitim setovima.

http://www.diablofans.com/news/48914-diablo-3-necromancer-guide-diablo-2-differences

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Diablo 3

Pozdrav,

 

Meni se ovakav D3 neda više igrati. Necromancer mi se ne sviđa. Druge klase nisu mijenjali.

 

 

Koliko mislite da bih mogao prodati account (D3+ROS)?

Profil

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Ne znam kako je vama sjeo necro, ali nakon jucerasnjeg igranja (nije nesto puno, jos niti do 70og lvla nisam dosao, jer lagano solirao kampanju (67 negdje)) sam shvatio da sam u biti napravio klona wd-a.

Vodim golema i ostalu skalameriju te bacam kletve sto me podsjetilo na gargantuana i ostale skalamerije i Wall of Death.

No, to je prvi dojam. Vidjeti cemo nakon  malo duljeg igranja i kako mi setovi leze.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Nas 4 u clanu svi uzeli necro-a, t6 rift i nabili lv 70 za kojih 30 minuta. Ali ne sviđa mi se klasa baš nešto. Sad čekamo svi sezonu da krenemo dalje jer to najviše igramo

7 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
cRoNuS kaže...

Pozdrav,

 

Meni se ovakav D3 neda više igrati. Necromancer mi se ne sviđa. Druge klase nisu mijenjali.

 

 

Koliko mislite da bih mogao prodati account (D3+ROS)?

Profil

 Hmm, bas ti i nije neki moment za prodaju.

Sada novi Diablo i RoS dođu 20 €.

Necra nemad, paragone (prakticki) nemas, jedino ga mozes prodati za par stotina € ako imas ona jako rijetka Cosmic wings (leptirovakrila)...

 

11 godina
offline
Re: Diablo 3

1300 paragona malo? Hm, naradio sam se za to i previše.

Gdje si vidio da se može prodati za par stotina € ako se ima Cosmic wings? Mogao bi bar to probati (već sam probavao).

12 godina
protjeran
offline
Diablo 3

Ako dobijes 10 - 15 evra to ti je to. A taj paragon sto ti imas sada se dostigne u jednoj sezoni ko igra aktivno i u grupi.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 3
Jel igrate sa necrom? Netko stigao da late gamea, jel zabavan za igrati? Meni se u tom packu najvise dopadaju 2 stash taba, ovak na prvu...
What could possibly go wrong?
 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Hornet_93 kaže...
Jel igrate sa necrom? Netko stigao da late gamea, jel zabavan za igrati? Meni se u tom packu najvise dopadaju 2 stash taba, ovak na prvu...

Igrao malo sa Inarius setom (sa kojim valjda igra 95% necroa ). Osjetljiv je kao maslacak u cvatnji (ne valja niti da me netko krivo pogleda), ali kada pocne raditi dmg samo se tope. Ode GR boss dok kazem keks. Dobro, ja i nisam nesto napredovao. Solo presao 70 GR sa jos dosta vremena... Nije da imam neku opremu. Jedan ancient - chest armor koji je ispao stvarno los ancient i nista 'augmenta'.

Ostatak setova lagano skupljam kako padaju pa cu i njih probati kada ih kompletiram.

13 godina
offline
Re: Diablo 3
Kolko prometa (mreznog) trosi diablo, ako je netko mjerio ? (Imam google, znam, ali nije nekorisno da stavimo tu informaciju na forum, sad u doba godisnjih :) ).

Za van kuce trenutno koristim mali sim router za bonbonom, potrosim cca 12 GB/mj, cca 100kn. Pa da vidim dal da probam sa tele 2 :)
15 godina
online
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
Hornet_93 kaže...
Jel igrate sa necrom? Netko stigao da late gamea, jel zabavan za igrati? Meni se u tom packu najvise dopadaju 2 stash taba, ovak na prvu...

Igrao malo sa Inarius setom (sa kojim valjda igra 95% necroa ). Osjetljiv je kao maslacak u cvatnji (ne valja niti da me netko krivo pogleda), ali kada pocne raditi dmg samo se tope. Ode GR boss dok kazem keks. Dobro, ja i nisam nesto napredovao. Solo presao 70 GR sa jos dosta vremena... Nije da imam neku opremu. Jedan ancient - chest armor koji je ispao stvarno los ancient i nista 'augmenta'.

Ostatak setova lagano skupljam kako padaju pa cu i njih probati kada ih kompletiram.

 Inarius je zapravo sasvim ok sto se tice toughnessa, posebno 1h verzija. Inarius set (4) + Unity + Aquila + Dayntee's Binding + Endless Walk + Decripify + Stand Alone + Blood Rush + stun/frozen (Bone Armor + LotD) = puno DMG reductiona.

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Ged kaže...

 Inarius je zapravo sasvim ok sto se tice toughnessa, posebno 1h verzija. Inarius set (4) + Unity + Aquila + Dayntee's Binding + Endless Walk + Decripify + Stand Alone + Blood Rush + stun/frozen (Bone Armor + LotD) = puno DMG reductiona.

Samo ja imam malo drugaciji build. Inarius 6P set, umjesto Aquile koristim Corpsewhisper Pauldrons. Je, tu sam izgubio dosta na izdrzljivosti, ali sam dobio na brzem ciscenju. Ostalo kako vidim, koristim.

 

15 godina
online
Diablo 3

Diablo 3 Necromancer Bone Storm Meta GR Solo 2.6

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
Ged kaže...

 Inarius je zapravo sasvim ok sto se tice toughnessa, posebno 1h verzija. Inarius set (4) + Unity + Aquila + Dayntee's Binding + Endless Walk + Decripify + Stand Alone + Blood Rush + stun/frozen (Bone Armor + LotD) = puno DMG reductiona.

Samo ja imam malo drugaciji build. Inarius 6P set, umjesto Aquile koristim Corpsewhisper Pauldrons. Je, tu sam izgubio dosta na izdrzljivosti, ali sam dobio na brzem ciscenju. Ostalo kako vidim, koristim.

 

Ja sam ga probao sa Aquilom, ali nemam onaj prsten za Cube, pa tamo imam onaj sto trazi jedan manje item za set (a ionako jos nemam shoulderse).

Ostatak opreme je onako jadan, itemi jesu koji trebaju biti, ali rollovi su smetljak tezi. Onakvi kako su me zapali uz neko malo enchantanje.

Gemovi tek u levelanju, mislim da su negdje 30-35 level. Ali onak mi se ne cini da ugine tako lako.

 

Probao GR60 jer je oprema takva kakva je i cini mi se dosta OK. Uz bolje optimiziranu opremu i levelane gemove moglo bi to biti fora. Jedino me stari G700 poceo maltretirati, sve losije i losije hvata desni click.

Budem sa Deamon Hunterom nabrzaka izlevelao Necro gemove na nekih 65 da malo olaksam grindanje bolje opreme na Necrou :)

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.7.2017 15:24 (Mauro).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice