Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.130.212
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
online
Diablo 3

Još nisam zaigrao Necro-a (ali ga jučer kupio i sinu koji pegla polako story mode), mislim da ću danas s njim malo zaigrati.

 

Za sve koje zanimaju buildovi (koji su još uvijek u "optimizaciji"), evo jedan pregled:

http://www.diablofans.com/news/48917-top-necromancer-builds-from-week-1

 

EDIT:

Travis Day talks upcoming Necromancer changes - Diablo 3 Patch 2.6 Season 11

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.7.2017 9:01 (TomoR).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Evo možda jedan ne-Inarius build:

Blood Lancer Necromancer Build Diablo 3 Season 11 Patch 2.6

 

Baskenater s tim (ili varijantom) očistio GR101:

Solo Blood Necro 101 Rank 13

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Mauro kaže...

 

Ja sam ga probao sa Aquilom, ali nemam onaj prsten za Cube, pa tamo imam onaj sto trazi jedan manje item za set (a ionako jos nemam shoulderse).

 Krysbin ?!?!?! Koliko citam taj prsten ima bug, pa ga mogu koristiti sve klase.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

To je mali bug. Zanemarivi...

 

 

Trenutno je ogromni bug interakcija skilova Demon huntera i necromancera.

Prosao aam 126 u 4, najvisi (trenutno) su 136 u EU.

Korejci su iskidali leaderboard, 143,najvisa grupa u 4. Najnizi ulaz im je 118, i to isto grupa sa bugom (exploitom)...

Sad cekamo fix toga i gledamo hoce li banirati nekoliko tisuća ljudi ili cemo se provuci nekaznjeni...

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.7.2017 10:10 (nocnazvijezda).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
nocnazvijezda kaže...

To je mali bug. Zanemarivi...

 

 

Trenutno je ogromni bug interakcija skilova Demon huntera i necromancera.

Prosao aam 126 u 4, najvisi (trenutno) su 136 u EU.

Korejci su iskidali leaderboard, 143,najviaa grupa u 4. Najnizi ulaz im je 118, i to isto grupa sa bugom (exploitom)...

Sad cekamo fix toga i gmedamo hoce li banirati nnekomiko tiauća ljudi ili cemo se provuci nekaznjeni...

Bas i nije zanemarivi, jer kako sam vidio solo DH-ovi sa tim bugom su lijepo zauzeli primat na ljestvici, a oni koji nisu kupili necra mogu samo pojesti stol, jer oni tome ringu nemaju pristup buduci da dropa samo necru.

Sto se tice MfD i Frailty kombinacije bas sam sinoc malo uletio u public kao supp monk i naletio na to. Nisam niti znao dok igra nije pokrenuta, ali sam i ocekivao buduci da su tamo bili DH i Necro i pokrecu za pocetak 90+ grift.

U biti smijesno mi je to sve bilo, a zapravo je zalosno dok cekas kada ce 'kliknuti' i sve se sa ekrana ocistiti. Tu su debelo zezli ljestvicu...

 

15 godina
online
Diablo 3

https://us.battle.net/d3/en/blog/20845160/first-look-season-11-7-5-2017

 

Season 11 begins Thursday, July 20, at 5:00 p.m. CEST in Europe

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.7.2017 9:03 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Diablo 3 2.6 Necromancer Build: BONESTORM Inarius GR 107+ (Guide, Season 11)

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

https://us.battle.net/d3/en/blog/20845160/first-look-season-11-7-5-2017

 

Season 11 begins Thursday, July 20, at 5:00 p.m. CEST in Europe

Bas malo gledao. Kako imam jedan slot za lika slobodan, red je da krenem po ta mjesta u stash-u.

Ne vidim kada zavrsava sezona ili sam previdio taj podatak.

Pitanje bi bilo sa cime bi se to dalo najbrze odraditi.

Gledam koje setove daje Haedrig. DH i WD build u biti trenutno i igram. To znam koliko su brzi.

Ima li mozda nesto brze. Wizz i TR nisam igrao jos od izlaska igre, a ova kombinacija sa vyr-om i manald healom mi nikako ne ide.

Tu jos nisam shvatio sto krivo radim, jer je oprema i vise nego optimalna. Isto kao i impale build kod DH-a. Koliko god dobra oprema, ta dva builda me trenutno 'ubijaju'.

Eto, dakle, ako tko ima kakvu ideju sto uzeti za brzo rjesavanje pitanje stasha neka je slobodno iznese. Hvala !

 

 

 

15 godina
online
Diablo 3

Witch Doctor turbo picek je uvijek dobar za rješavanje stash tab-a 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Izgleda da su zbrkali nešto s drop tablama, npr. Hellcat Waistguard uopće ne dropa, a Barber dropa u obje verzije - kao Dagger i Ceremonial Knife:

https://www.reddit.com/r/Diablo/comments/6lcuug/psa_hellcat_waistguard_and_the_barber_is/

http://www.diablofans.com/forums/diablo-iii-general-forums/diablo-iii-general-discussion/226099-the-barber-is-that-normal#c5

 

Očekujem veliki patch prije sezone ili će sve biti zbrda-zdola još i više nego prije...

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.7.2017 9:39 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Izgleda da su zbrkali nešto s drop tablama, npr. Hellcat Waistguard uopće ne dropa, a Barber dropa u obje verzije - kao Dagger i Ceremonial Knife:

https://www.reddit.com/r/Diablo/comments/6lcuug/psa_hellcat_waistguard_and_the_barber_is/

http://www.diablofans.com/forums/diablo-iii-general-forums/diablo-iii-general-discussion/226099-the-barber-is-that-normal#c5

 

Očekujem veliki patch prije sezone ili će sve biti zbrda-zdola još i više nego prije...

Unistili su oni svojom brzinom cijeli koncept. Uvodjenjem necra na brzinu su zezli cijelu ljestvicu. Sada svi masovno iskoristavaju exploit.

Pumpaju se paragoni, dizu gemovi, sve je otislu u.... kufer

Sankcije ce tesko uvaliti, jer se postavlja pitanje koga sada kazniti (monk recimo i dalje supporta - istina sa malo izmjenjenim buildom), a zapravo je kriv sam Blizzard koji je trebao cim je vidio gresku reagirati, a ne pustiti da se to iskoristava.

I sada imamo cijeli kaos. Rollback je opet nepravedan prema ostalima. Hoce li uvaliti banove nekolicini to cemo vidjeti, jer kako sam sinoc vidio jos nista od njih po tome pitanju.

 

EDIT : https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20757516466 Izgleda da su konacno nesto poduzeli... Valjda...

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.7.2017 10:26 (Mrgud Veliki).
15 godina
offline
Diablo 3

igrica je u banani, u nekoliko sati igranja prelazim 92+ grift sa necromancerom..

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Horned Reaer kaže...

igrica je u banani, u nekoliko sati igranja prelazim 92+ grift sa necromancerom..

Kako vidim, nerfali su Inarius, odnosno popravili su bug sa njime (kako rekose) koji je postojao i malo poboljsali Rathma set.

No, ne znam jel' patch/hotfix vec 'live'. Koliko citao jos nije...

 

EDIT: Isto tako ne znam jesam li najbolje shvatio, ali pocetak sezone bi se mogao malo prolongirati.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.7.2017 11:35 (Mrgud Veliki).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Horned Reaer kaže...

igrica je u banani, u nekoliko sati igranja prelazim 92+ grift sa necromancerom..

 Zato sam i prestao igrati, igra je pre lagana postala, u par sati imas vec sav gear i sad ti samo preostaje traziti bolji... 

15 godina
online
Diablo 3

Diablo 3 Rathma Army Of The Damned Necromancer GR Solo Build 2.6.0

 

Ovo gore postaje još bolje s obzirom da ni ne trebaš 10 mage-ova vani po novom za full damage bonus (dovoljna su 4 prema hotfix-u).

 

A Baskenater se baš voli igrati Bloodlancer-a:

Solo Blood Lancer 106 Rank 1

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
Rodić kaže...
Horned Reaer kaže...

igrica je u banani, u nekoliko sati igranja prelazim 92+ grift sa necromancerom..

 Zato sam i prestao igrati, igra je pre lagana postala, u par sati imas vec sav gear i sad ti samo preostaje traziti bolji... 

 

Igrica je davnih dana otisla u strininu. Prvo je otisla kada su klinci poceli da kukaju kako je d3 pretezak i da jako slabo padaju legendarni itemi pa onda su je olaksavali par puta pa su onda na kraju ukinuli aukcisku kucu pa je izasao ros e onda su i tu poceli da se bune klinci kako je igra preteska jer ne mogu da igraju na vecim tezinama zato su i uveli ovu glupost da odradis jedan ili dva zadatka i dobijes vrecicu sa dva dela opreme.

 

Jednostavno igra je unistena davnih dana i zato sam je posle godinu dana igranja rosa prodao i zaboravi.

12 godina
offline
Re: Diablo 3
Sad je nemozes ni prodati vise... Al ok mi je, za neko casual igranje, tjedno po 5-6 sati skroz je ok. Ne pada mi na pamet farmati primale, jer kad vidim drop chance slabo mi dodje...
What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Hornet_93 kaže...
Sad je nemozes ni prodati vise... Al ok mi je, za neko casual igranje, tjedno po 5-6 sati skroz je ok. Ne pada mi na pamet farmati primale, jer kad vidim drop chance slabo mi dodje...

I nije bas da ne padaju... Samo je problem sto pada trash, a ne ono sto bi trebalo. Kada padne nesto dobro, onda zna ***** sa affixom.

No, nije da je to nesto potrebno, buduci da su primali u biti ancienti na najvisim vrijednostima.

Po meni glavni problem lezi u dosadi, jer kasnije jedino sto ostane je natjecati se sam sa sobom pa pokusati dovuci do sto veceg grifta.

Daklem, jedino solo igra. Leaderboard nema smisla, jer osim nolifera gore su vecinom oni koji su tokom godina iskoristavali exploite naveliko.

Isto tako i igranje u party-u ne smatram nekim posebnim dostignucem, jer imamo iste party-e i sve se svelo na to tko moze koliko visiti gore i vrtiti u krug jedno te isto.

Nema tu neke posebne pameti niti skilla. Samo napravi identicni party i udaraj po tipkovnici i misu

15 godina
online
Diablo 3

2.6.0 hotfix(evi) live:

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20757516466

 

Legendary gems rollback i double XP ovaj vikend:

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20757496472?page=27#post-530

 

Napravit će se rollback na legendary gemovima, onima koji su abuse-ali "interwork" među klasama.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 

Napravit će se rollback na legendary gemovima, onima koji su abuse-ali "interwork" među klasama.

Vec je napravljen rollback (jos jucer rano ujutro po nasem vremenu) i naravno masa ljudi je pop.....Tako da su tu pop.... oni koji su posteno imali visoko gemove, a Blizzard je svima rolnuo rikverc.

Dakle, ne samo onima koji su se 'snasli'. Istina takvih je manjina, ali tu su nastradali posteni igraci. Ostali koji nisu jako visoko nabili gemove, njima su ostali.

Svi ostali su dodatno ljuti, jer su najavili taj hotfix i rekli da ljudi izbjegavaju tu necro/dh interakciju da bi na kraju ispalo da su veliku koristi imali oni koji su se oglusili na to i koji su je eksploitirali maksimalno.

Nabili su masu paragona, 'augmentirali' stvari, materijali, oprema, nekima i gemovi... Sve je to ostalo bez ikakvog rollbacka.

 

 

15 godina
online
Diablo 3

Da, čitao sam malo po forumu, rolback je na gemove 132...

 

Nije baš neka kazna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

[GUIDE] t13 Bloodmage Farmbuild

 

Diablo 3 2.6 Necromancer Build: BLOODstorm Trag'Oul GR 113+ (Guide, Season 
11)

 

Diablo 3 Rathma Speed T13 Necromancer Summoner Build 2.6

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Necromancer Lost Time Bomb Inarius Speed Build Season 11 Patch 2.6 Diablo 3

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Pa normalno da sve ide brže sve od kada su uveli da dobiješ garantirani set kad obaviš zadatke kojii i nisu tako teški. I onda sa tim setom si začas na t10 i farmaš za dalje i u par dana već kosiš sve u t13 i ostaje samo farm griftova koji su dosadni ko sam vrag.

 

Ali eto to je budučnost igara. Pojednostavi što više možeš tako da i oni koji igraju flash igrice mogu igrati tvoju igru. Ukratko sve igre se polako pretvaraju u flash igrice sa malo boljom grafikom.

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Katastrofa u sta je igra dosla, jbt u D2 igram cijeli dan, svaki dan da mi jedna jebena high end runa padne...

Evo malo sorse 

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.7.2017 0:14 (Rodić).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

[GUIDE] t13 Bloodmage Farmbuild

 

Diablo 3 2.6 Necromancer Build: BLOODstorm Trag'Oul GR 113+ (Guide, Season 
11)

 

Diablo 3 Rathma Speed T13 Necromancer Summoner Build 2.6

Nakon sto su 'krknuli' Mirinae, a sa njime je zadesila sudbina Inariusa koja vec je, svi su mi manje-vise neigrivi. Citaj losi.

TO set (oliti bloodstorm) mi izgleda relativno ok, samo sto osim zive dosade sto samo ganjas 'elite' trazi enorman CDR. Jednostavno, bez velikog CDR-a je neigriv i osjecam se kao skakavac na sred Manhattana.

12 godina
protjeran
offline
Diablo 3

Pa nema tu previse mozganja, ovo ti je kao u world of tanks, prvo ti prodaju premium tenk koji su inace jos na pocetku 2011 rekli da ni jedan nece biti nerfovavn a pogledaj sta se desava svaki dan cackaju prmemium tenkove tako su uradili sa necro, prvo su ga papreno prodali i dali cool opremu prvi nedelju dve dana a sada polako je jebavaju i cackaju.

 

Klasicno pilicarenje.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Imao bi jedno njubovsko pitanje za one koji su igrali 'sezonu'.

Ako recimo krenem sa 'sezonom', jesam li limitiran tom 'sezonom' ili mogu nastaviti i izvan nje ?

Odnosno, primjer, uzmem WD-a i igram sa njime 'sezonu'. No, malo mi dosadi, pa bi bacio malo monka izvan nje.

Odnosno, jos jednostavnije, mogu li 'igrati' na oba fronta (('sezona' i izvan 'sezone') pretpostavljam da mogu, ali tko pita ne skita) ili moram cekati da 'sezona' prodje ?!? Zafaljujem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...

Imao bi jedno njubovsko pitanje za one koji su igrali 'sezonu'.

Ako recimo krenem sa 'sezonom', jesam li limitiran tom 'sezonom' ili mogu nastaviti i izvan nje ?

Odnosno, primjer, uzmem WD-a i igram sa njime 'sezonu'. No, malo mi dosadi, pa bi bacio malo monka izvan nje.

Odnosno, jos jednostavnije, mogu li 'igrati' na oba fronta (('sezona' i izvan 'sezone') pretpostavljam da mogu, ali tko pita ne skita) ili moram cekati da 'sezona' prodje ?!? Zafaljujem.

 Možeš. A i sezonu možeš igrati sa više likova odjednom.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice