Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.123.085
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Zna li neko šta se dešava na ptr-u? Meni jutros počeo nešto da skida ( preko 2gb), ali nisam odradio download. Nigde nisam video po forumima da piše nešto...
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
sauronas kaže...
Zna li neko šta se dešava na ptr-u? Meni jutros počeo nešto da skida ( preko 2gb), ali nisam odradio download. Nigde nisam video po forumima da piše nešto...

Pisu po forumu da i njima skida, ali nitko nema pojma sto seskida, ali barem je zanimljivo citati gdje pretpostavljaju sto se skida.

Naravno sale se na racun blizzarda i njihove nesposobnosti te nebrige za krajnje korisnike.

 

P.S. PTR koji je nedavno dignut je Warcraft3 (koliko sam citao). Vjerojatno i njega misle ubaciti u 'remaster'.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.8.2017 18:00 (Mrgud Veliki).
15 godina
offline
Diablo 3
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.8.2017 7:35 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
I preterani buff... U suštini samo su brojevi dmg-a povećani. Ništa zanimljivo
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3

Vidim ja da oni vec jako dugo nemaju ideje sto bi napravili sa d3.

Sve se vrti oko boostanja da bi mogao prijeci visi grift i skupljanju para (necro dlc).

Tako im djaba sto ih nitko ne piratizira kada postoji masa muljatora koji botaju i iskoristavaju exploite, a od kazne, ako je i budu, mrvice.Oko muvanja na konzolama tek necu trositi rijeci, jer je to postala epidemija.

Na kraju ce vjerojarno uvesti sistem runa (na ovaj ili onaj nacin) i to ce dati jos malo zivota, a onda kuda koji mili moji

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.8.2017 9:44 (Mrgud Veliki).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Rune će biti dlc pack za samo 14,99 € 😂 Ako su već naplatili necra ne vidim zašto ne bi i ovo 😋
frusciante#2383
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Ok, ovako odoka, trenutni patch buffa sav bitan dmg (setovi, leg itemi) za duplo. I to je to.

I koja je poanta, gamepay ostaje netaknut, osim sto ce se farmat grift 90 umjesto 85 (npr.)

I sta mogu bacit sve stare legendarije u smece. Sta je sa set itemima, oce i stari dobit nove vrijednosti ili ?
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...


I sta mogu bacit sve stare legendarije u smece. Sta je sa set itemima, oce i stari dobit nove vrijednosti ili ?

 Setovi se obicno retroaktivno promjene tako da sto se tice njih trebali bi dobiti 'nove vrijednosti'.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.8.2017 12:31 (Mrgud Veliki).
14 godina
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...
Ok, ovako odoka, trenutni patch buffa sav bitan dmg (setovi, leg itemi) za duplo. I to je to.

I koja je poanta, gamepay ostaje netaknut, osim sto ce se farmat grift 90 umjesto 85 (npr.)

I sta mogu bacit sve stare legendarije u smece. Sta je sa set itemima, oce i stari dobit nove vrijednosti ili ?

 Zar nisu samo buffuni underused buildovi ?

15 godina
offline
Diablo 3

Massive Balance Changes to Best Builds: Diablo 3 2.6.1 Season 12 Patch 
Notes (PTR)

Moj PC  
5 1 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Iako sam odigrao ovu sezonu zbog stasha (prvi put! :)) i naigrao se necra (a budem i opet kad zavrsi godisnji) pa trenutno dosta pratim sto se dogadja, vec se dugo spremam zahvaliti TomoR-u na njegovim cestim i pomno probranim linkovima i vijestima koji su me (a vjerujem i druge) cesto drzale u doticaju s Diablom i kad ga nisam bas igrao. Build ovdje, ptr notes ondje, pa red patcha pa red zanimljivosti i stara ljubav se opet rasplamsa. :)

 

Thumbs up T! ;)

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2017 21:41 (Ged).
 
9 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

Upiknuo i ja Necroa jučer pa sad polako prolazim story ispočetka. Onako na prvu, jako zabavna klasa. Land of the dead + corpse lance je stvarno cool kombinacija. Jedva čekam napucati cooldown reduction. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Prilično kasno, ali ovako sam završio season journey, Speed Demon kao treći Conquest, ostala dva, Avarice i GR75 solo:

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Novo na PTR-u za 2.6.1:

https://us.battle.net/d3/en/blog/20976068/patch-261-ptr-patch-notes-8-29-2017

 

Uglavnom još više buff-ova, jedino 4pc Marauder su smanjili (ali pojačali 6pc) kako bi se mogla koristiti kombinacija 3 Marauder, 5 Natalya + RORG.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
 

Uglavnom još više buff-ova, jedino 4pc Marauder su smanjili (ali pojačali 6pc) kako bi se mogla koristiti kombinacija 3 Marauder, 5 Natalya + RORG.

 Budemo vidjeli sto ce biti sa tom kombinacijom. Citao malo na PTR forumu opcu pobunu oko m4 i sentry-a zbog nedavnog 'nerfa'. Bune se da je sada m4 jednostavno besmislen.

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.8.2017 11:30 (Mrgud Veliki).
15 godina
offline
Diablo 3

Diablo 3 Season 12 Rewards Patch 2.6.1 (on PTR currently)

 

Ima popis Haedrig-a.

 

DH: Natalya

Barb: Immortal King

Wiz: Vyr

WD: Firebats

Monk: Uliana

Crus: Seeker of the Light

Necro: Trag' Oul

Moj PC  
0 0 hvala 3
15 godina
offline
Diablo 3

Dva pitanja:

 

1. Kad zavrsi sezona, sve stvari i lik prelaze u non-season. Kako se to tocno odvija? Da li je moguce uzimati stvar po stvar ili je potrebno imati u stashu mjesta za sve sto je bilo na season charu? Ili, jednostavnije, sto se desava ako nemam mjesta za sve stvari koje bi mi trebale sjesti iz sezone?

 

2. Zeli li netko malo ganjati paragone van sezone? Tek sam na 1250 i solo ide jako tesko. U dvoje idu brzi 90-95, bar tako kazu, pa ako ima dobrovoljaca... 

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Ged kaže...

Dva pitanja:

 

1. Kad zavrsi sezona, sve stvari i lik prelaze u non-season. Kako se to tocno odvija? Da li je moguce uzimati stvar po stvar ili je potrebno imati u stashu mjesta za sve sto je bilo na season charu? Ili, jednostavnije, sto se desava ako nemam mjesta za sve stvari koje bi mi trebale sjesti iz sezone?

 

2. Zeli li netko malo ganjati paragone van sezone? Tek sam na 1250 i solo ide jako tesko. U dvoje idu brzi 90-95, bar tako kazu, pa ako ima dobrovoljaca... 

 Dobiješ iteme kroz ingame mail i imaš mjesec dana da ih izvadiš (mislim da od prvog dana kada se ulogiraš nakon kraja sezone, a ne samog kraja sezone).

15 godina
offline
Diablo 3

Znaci, mogu ih vaditi jednu po jednu? Ili sve sjedaju odjednom?

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Ged kaže...

Znaci, mogu ih vaditi jednu po jednu? Ili sve sjedaju odjednom?

 Možeš ih vaditi jednu po jednu

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Diablo 3 Season 12 Rewards Patch 2.6.1 (on PTR currently)

 

Ima popis Haedrig-a.

 

DH: Natalya

Barb: Immortal King

Wiz: Vyr

WD: Firebats

Monk: Uliana

Crus: Seeker of the Light

Necro: Trag' Oul

Gdje me pogodi. Mislim da su mi ovo osobno najgori setovi po klasi. Osim Natalye, jer taj jos nisam igrao. Ili mozda da probam opet 'hammerdina' napraviti.

Sada docekati novi patch i dobro razmisliti sa cime u lov na 'nagrade'.

 

15 godina
offline
Diablo 3

Evo, iduće sezone ova krila za nagradu:

Patch 2.6.1 Fiacla Wings Diablo 3 Season 12

Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...

Gdje me pogodi. Mislim da su mi ovo osobno najgori setovi po klasi. Osim Natalye, jer taj jos nisam igrao. Ili mozda da probam opet 'hammerdina' napraviti.

Sada docekati novi patch i dobro razmisliti sa cime u lov na 'nagrade'.

Pa baš i ne, sad su većina setova tu negdje po Griftovima, zar si propustio sve Tomine postove o buffu setova za 2.6.1.?

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
xhopeon kaže...
Mrgud Veliki kaže...

Gdje me pogodi. Mislim da su mi ovo osobno najgori setovi po klasi. Osim Natalye, jer taj jos nisam igrao. Ili mozda da probam opet 'hammerdina' napraviti.

Sada docekati novi patch i dobro razmisliti sa cime u lov na 'nagrade'.

Pa baš i ne, sad su većina setova tu negdje po Griftovima, zar si propustio sve Tomine postove o buffu setova za 2.6.1.?

Pratim ja PTR, ali sam zelio reci da su to setovi koji mi se kao takvi ne svidjaju.

Nego bas se maloprije necega sjetio, pa zato veceras navratio nakon malo igranja...

 

Jel' koristi tko tzv. 'num lock trick' i jel' to zabranjeno ili ne ?

Vidim da se Blizzard nigdje nije ocitao po tome pitanju mada su mu postavili nekoliko puta to pitanje. Ili ja nisam nasao samo ocitovanje.

11 godina
offline
Re: Diablo 3

Ja koristim numlock cijelo vrijeme i nema problema.

Navodno je bilo problema sa gamerskim tipkovnicama gdje su ljudi koristili macroe (ne znam za što).

15 godina
offline
Diablo 3

Probao sam Ulianu na PTR-u (samo sam craftao novi Fist of Az, sve ostalo sam imao staro, ancient, ne-augmentano), sa svojih mizernih 1500 paragona sam očistio GR92 u 3-em pokušaju, GR90 u prvom, i to sam još igrao bez povlačenja mobova za sobom.

 

Baš mi je bilo fora opet to malo nabacit.

 

EDIT: I samo lvl 90-92 leg gemovi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.9.2017 8:35 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Diablo 3
cRoNuS kaže...

Ja koristim numlock cijelo vrijeme i nema problema.

Navodno je bilo problema sa gamerskim tipkovnicama gdje su ljudi koristili macroe (ne znam za što).

 Ja sam koristio u doba CM wizarda macro na misu koji mi je stiskao 4 skilla (1 2 3 4) odjednom. To nije bilo nelegalno jer je 1 klik = 1 akcija, znaci ja sam spamao gumb cijelo vrijeme. Mozes isto postici i tako da fizicki stisces 1 2 3 4 odjednom.

 

Bannable bi bilo da sam isprogramirao u macru "toggle" npr kad jednom stisnem gumb da on svakih 0.1 sec automatski stisne ta sva 4 gumba odjednom. Iako sam prilicno siguran da ne mogu to deketirati anyway.

15 godina
offline
Diablo 3

Novi PTR patch notes:

https://us.battle.net/d3/en/blog/20976068/patch-261-ptr-patch-notes-8-29-2017

 

Uglavnom hrpa buff-ova, tu i tamo koji nerf od postojećeg na PTR-u. WD-u bonusi na Zuni i Helltooth preko 5000% npr...  Pogledajte sami, uglavnom svaka klasa ima još neke dodatne buff-ove!

 

A evo i zadnji Developer Chronicles gdje komentiraju ciljeve koje imaju sa balansiranjem u 2.6.1:

https://us.battle.net/d3/en/blog/21061008/developer-chronicles-patch-261-balance-goals-9-13-2017

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Fis of Az si mogao kupiti kod Djank Memea 

Non necro bag.

 

Sa Multishot bufom, totalna šetnjica na T13 sa 400 sezonskih paragona. I to bez F&R i Hellfirea 

Sa samo 2 gema na 35, GR 71 za 5-6 minutica riješen. Sa nekim lošim Compasom i travelersom.

Ako dođe ovakav Patch, sljedeće sezone će biti potrebni solo 100 rezultati za ulazak na leadrboard sa svim klasama 

U ovoj sezoni, samo necro ima minimum 100 solo za ući u prvih 1000.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

What is a Prime Evil? [Diablo Lore]

Moj PC  
0 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice