Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 23.816
|
čitano: 3.147.644
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
10 godina
Diablo 3

Novi patch na PTR:

https://us.diablo3.com/en/blog/22933131/

Promjene:

Akkhan’s Leniency

• Each enemy hit by your Blessed Shield increases damage of your Blessed Shield by 15-20% 75-100% 30-35%for 3 seconds

Chantodo’s Will

• Wave of Destruction damage now scales with Attack Speed

Grace of Inarius

• 6-Piece Bonus
    • Bone Armor also activates a swirling tornado of bone, damaging nearby enemies for 1000% weapon damage and increasing the damage they take from the Necromancer by 3750% 10000%

• Sin Seekers
    • Now also adds 250-300% damage to Rapid Fire
  • Wojahnni Assaulter
    • Rapid Fire deals 60-75% 75-100% increased damage for every half second that you channel. Stacks up to 30 times.
      • The stacks gained from Wojahnni Assaulter now also stack much more quickly

Bug Fixes

• Necromancer Simulacrums now benefit from the Trag'Oul's Avatar 6-Piece Bonus
  • (PTR Specific) Changes to Reaper's Wraps and Shadow's Mantle have been properly reverted
  • (PTR Specific) Fixed an issue where the Season objective "Money Ain't a Thang" would not complete if Greed was slain in an Ancient Vault
  • (PTR Specific) Fixed an issue where the bonus from Dagger of Darts was not increasing Fetish damage
  • (PTR Specific) Fixed an issue where Blood Siphon may produce Blood Novas that dealt no damage when caused by Iron Rose

Nema promjene u vezi stash tab-ova i dalje se otključavaju kroez sezonu...

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 96 - Americas:

Diablo III: Challenge rift 96 - Europe:

Monkovi ovaj tjedan. Čini mi se da sam ovaj set-up sa NA već vidio. EU sam jako loše odigrao (Uliana sa premalo CDR-a), ali svejedno riješio u prvom pokušaju. Sretno.

Moj PC  
2 2 hvala 0
10 godina
Diablo 3

Vjerojatno nije puno za neke koji igraju u grupi, ali za mene koji soliram i ne igram toliko puno, te malo paragona, ovo je uspjeh (600+ na leaderboardu):

Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 97 -  Americas:

Diablo III: Challenge rift 97 - Europe:

EU WD-a sam baš loše odigrao, ipak, riješeno u rpvim pokušajima. Sretno.

Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
Diablo 3

Diablo 3 mrtav! Ovo sa sezonama je repetativno smece koje dosadi kroz par dana. Mislim totalno kad udjem u igru ne znam sto da radim jer je endgame nula. Taj Blizzard je isto postao kompanija pohlepna da ne kazem da zivi na staroj slavi, a puni su ko brod! 

Diablo 4 nigdje na vidiku već samo ono smece od igrice za mobitel Immortal. 

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 98 - Americas:

Diablo III: Challenge rift 98 - Europe:

Tanky Crusaderi ovaj tjedan. Prvi pokušaji, sretno.

Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
Diablo 3

Početak S17 je 17.5:

https://us.diablo3.com/en/blog/22976066/season-17-the-season-of-nightmares-begins-517-5-10-2019

Diablo 3 Season 17 Start Date Announced! Patch Build 2.6.5 LON Theme

Moći će se za sad dobiti samo jedan dodatni stash tab...

Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 99 - Americas:

Diablo III: Challenge rift 99 - Europe:

TKO ŽELI ČUVATI CR-ove ZA POČETAK SEZONE NEKA TO I URADI!

Lagani LoN DH-ovi ovaj put. Ne bi trebalo biti problema.

Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
Diablo 3

I, malo iznenađenje 

Paatch 2.6.5 je online 

https://news.blizzard.com/en-us/diablo3/22989462/patch-2-6-5-now-live

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 100 - Americas:

Diablo III: Challenge rift 100 - Europe:

Američki je puno lakši, na EU treba ganjati elite, inače 0 bodova. Sretno.

Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
Diablo 3

kome se da još ovo igrati ?  ... igra u kojoj za 5 sati igranja dodjes do paragona 500 i skupis cijeli Build nema smisla.

Napredak na početku je munjevit a onda se natezati mjesec dana da dobiješ savršeni item koji je 2-3 posto jaci od onog kojeg imas za mene je debilana.

Najdebilnije je kad ti dropa Primal item koji je lošiji od Ancient jer ima debilne statse. 

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
4 1 hvala 0
7 mjeseci
Diablo 3

Mene bas zanima dokle ce wudijo u SC LoN sezoni dogurati sa DH i RF. Za sada mu dobro ide

Osobno, tema ove sezone mi je najveci promasaj. U rangu one sa duplim goblinima. Cak su i dio nagrada u sezoni reciklirali.
Jedino taj "novi" stash tab sto daju.

0 0 hvala 0
10 godina
Re: Diablo 3

igram samo za krila cosmic wings i to je to od ove sezone! 

10 godina
Diablo 3

Challenge rift 101 - Americas:

Challenge rift 101 - Europe:

Laganini barbovi ovaj tjedan. Prvi pokušaji.

Moj PC  
3 1 hvala 2
10 godina
Diablo 3

Imam dojam da Minneyar dolazi u temu samo meni dati TD.

Ni ne komentira, ni daje neki prilog.

Vjerojatno je razočaran igrom i njenim razvojem, pa se sad iskaljuje na mojim postovima...

Ah, neka mu je sa srećom.

Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
TomoR kaže...

Vjerojatno je razočaran igrom i njenim razvojem, pa se sad iskaljuje na mojim postovima...

Ne dajem TD tebi osobno nego dajem TD jer je tema pretvorena u spam beskorisnih objava koje nicem ne koriste, pogledaj samo koliko bude tvojih postova zaredom sa istim sadrzajem. Ako netko i igra ovo sranje od igre vise, moze sam vidjeti challenge rift i bez da ti svaki put stavis ovdje link na video. Otvorim topic jer tko zna mozda ima kakvih korisnih novosti u vezi fransize, ali ne, uvijek je samo najnoviji challenge rift.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
11 godina
TomoR kaže...

Bez brige, evo i meni jedan TD, jer sam se bio usudio komentirati da mi novi patch djeluje ok :D 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
7 godina
Chaky kaže...
TomoR kaže...

Bez brige, evo i meni jedan TD, jer sam se bio usudio komentirati da mi novi patch djeluje ok :D 

A to sto si ti prvo meni dao TD jer sam napisao da mi patch NE djeluje ok? :) Isuse boze ko djeca...

11 godina
Minneyar kaže...

A to sto si ti prvo meni dao TD jer sam napisao da mi patch NE djeluje ok? :) Isuse boze ko djeca...

Ja sam dijete svojih roditelja

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
10 godina
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 102 - Americas:

Diablo III: Challenge rift 102 - Europe:

Wizardi ovaj put; na NA sam se malo izgubio u prvom pokušaju pa gubio vrijeme; ovo je snimka drugog pokušaja i onda je OK.

EU ima "malo blesavog" Firebirda; dva puta sam baš loše skrenuo, ali svejedno završio u prvom pokušaju.

Sretno!

Moj PC  
6 4 hvala 3
10 godina
Diablo 3

Ovo manje više potvrđuje da je D4 u izradi:

https://kotaku.com/sources-blizzard-cancels-starcraft-first-person-shoote-1835285125

Activision Blizzard (na investor sastanku) je najavio da će 2020 imati "mega title", pa valjda će to biti D4...

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
TomoR kaže...

Ovo manje više potvrđuje da je D4 u izradi:

https://kotaku.com/sources-blizzard-cancels-starcraft-first-person-shoote-1835285125

Activision Blizzard (na investor sastanku) je najavio da će 2020 imati "mega title", pa valjda će to biti D4...

Bojim se da je 2020. preoptimisticno, s obzirom da su vec dvaput discardali igru... i ocito jos uvijek povecavaju tim/ traze se. Nema veze, nek izade i 2029. sto se mene tice, samo neka valja.

Navodno je i nekakav Overwatch spinoff u izradi, co-op PvE nesto kao Left 4 Dead, zvuci potencijalno super.

7 mjeseci
Diablo 3

Koliko god mislim da je vrijema "mega projekata" ostalo iza nas, pogotovo u vrijeme "f2p+mikrotransakcije igara", oni jednostavno nesto "veliko" moraju najaviti na slijedecem Blizzconu.

Na proslom su dozivjeli fijasko sa onim mobile projektom diabla. U zadnje vrijeme su remasterirali SC, najavili remaster w3, vaniliju WoW-a + exp. za WoW, pustili HoTS niz vodu, otisli diablom na switch, SC2 napravili prakticki F2P, ...

I to je to. Oni su se pogubili od kada ih jasi Activision, a sve manje para kapa.  To sto kapa je od milijun godina starog WoW-a i od HS-a. Nije niti cudo sto je bungie "otisao" od activisiona. Gdje on zakoraca tu niti trava ne raste

0 0 hvala 0
10 godina
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 103 - Americas:

Diablo III: Challenge rift 103 - Europe:

NA ima jako mekanog Raimenta, pa ono dash, udri, dash udri itd... EU je relativno lagani SWK monk. Sretno!

Moj PC  
4 4 hvala 2
10 godina
Moj PC  
4 0 hvala 2
10 godina
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 104 - Americas:

Diablo III: Challenge rift 104 - Europe:

(Pre)lagani LoN WD-ovi ovaj tjedan. Prvi pokušaji. Evo, sram me što to stavljam, ali navikao sam stavljat svaki tjedan...

Moj PC  
3 6 hvala 2
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice