DIABLO III - razmjena geara

poruka: 44
|
čitano: 6.550
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
DIABLO III - razmjena geara

Ja imam dost stvari za dati baš, ali su level 20-30. Pa tko igra prvi put ili tako nešto može me pmat, dat ću nešto te opreme šta mi ne treba rado.

Obavezno mi se predstaviti kad vas dodam, odkud se znamo i to, sa bugajer  bojim se nekih nepoznatih likova u prijateljima, počeo sam sve brisati i bit užasno paranoičan.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.6.2012 10:28 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: DIABLO III - razmjena geara

ako imaš štogod zgodno, maximalno L20, javi (npr. dexterity, vitality, attack speed, critical itd. armor ili samostreli -> Deamon hunter), taman se budem večeras za dva-tri levela dignuo. Mislim da smo se dodali sinoć ;)

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend ----- | -----
13 godina
offline
Re: DIABLO III - razmjena geara
Zura kaže...

ako imaš štogod zgodno, maximalno L20, javi (npr. dexterity, vitality, attack speed, critical itd. armor ili samostreli -> Deamon hunter), taman se budem večeras za dva-tri levela dignuo. Mislim da smo se dodali sinoć ;)

zly si ti? pa mogu ti pogledati ali ništa obećati, moram vidjeti jel burazu šta treba još na dh ali nešto ćemo ti iskopati, pa da imaš i za kasnije :)

edit: teško razbu sve rasprodao, eventualno ti mogu dat nešto jačeg levela pa si stavi u stash dok ne narasteš :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.6.2012 15:02 (fila2208).
13 godina
neaktivan
offline
DIABLO III - razmjena geara

Tražim 1 handed weapon sa +900 dmga (po mogućnosti da ima inteligence, vitality i socket) i offhand (source) za wizarda s minimalno 50-200 dmg range. U zamjenu dajem 2 handere sa 1100+ dmga. Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: DIABLO III - razmjena geara
fila2208 kaže...
Zura kaže...

ako imaš štogod zgodno, maximalno L20, javi (npr. dexterity, vitality, attack speed, critical itd. armor ili samostreli -> Deamon hunter), taman se budem večeras za dva-tri levela dignuo. Mislim da smo se dodali sinoć ;)

zly si ti? pa mogu ti pogledati ali ništa obećati, moram vidjeti jel burazu šta treba još na dh ali nešto ćemo ti iskopati, pa da imaš i za kasnije :)

edit: teško razbu sve rasprodao, eventualno ti mogu dat nešto jačeg levela pa si stavi u stash dok ne narasteš :)

ne, ja sam -> ZuraTul

ne moraš ništa obećavati, samo ako me se sjetiš.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend ----- | -----
12 godina
neaktivan
offline
DIABLO III - razmjena geara

Kako slikate item ovako?

Sa snipping toolom nemogu ingame ja mislim

EDIT: tražim neki ring sa što većim damageom i po mogućnosti da socket ima, al damage je primarno da ima, barem veći od 4-8, jer takav vec imam, cijene ringova na AH-u su urnebesno skupe,tako da se nadam da ce netko imat, ma i platit cu ako je jeb*en, al sve preko 5000 za ring je pretjerano(a na ah-u prodaju po 2-3 milijona najobicniji ring).

Cim skuzim kako da slikam stavit cu sto imam za ponudit.

If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.6.2012 16:05 (Volvox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: DIABLO III - razmjena geara

prvo print screen pa onda snipping tool... 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
neaktivan
offline
DIABLO III - razmjena geara

Ako neko treba za low level lika nek javi:

 

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend ----- | -----
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
DIABLO III - razmjena geara

Ak netko treba demiđa ko kenje, a nije visoki level...

Dajem za đabe naravski.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
DIABLO III - razmjena geara

evo jos malo za ranog Monka.. tko voli nek javi.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend ----- | -----
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.6.2012 0:40 (Zura).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: DIABLO III - razmjena geara
hrvoje_zg91 kaže...

Evo ovako prodajem ili mjenjam . Igram s Wizom lvl 39 pa računajte što nudite.

 

Cijene su ispod slika ,a dečkima s kojima igram dajem džabalesku 

 

 

to su cijene izrazene u cemu ?

13 godina
offline
DIABLO III - razmjena geara

pa valjda u goldu u igri ono. Tradate se. Ti njemu toliko para on tebi item.

For everything you gain, You lose something else.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: DIABLO III - razmjena geara
Strider-X kaže...

pa valjda u goldu u igri ono. Tradate se. Ti njemu toliko para on tebi item.

ahaa ... a kak funkcionira ona prodaja/kupnja u kunama? sta je sve potrebno za to ?

13 godina
offline
DIABLO III - razmjena geara

Evo stavljam ovo dolje u izlog, naravno dajem badava kome treba:

0 0
1 1
2 2
3 3
4 4
5 5
6 6
7 7
Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice