Dirt 4

poruka: 50
|
čitano: 8.528
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Dirt 4

Danas je najavljen novi Dirt 4. 

 

Najvece pitamje glasi hoce li biti nastavak Dirt rallya kao simulacije ili onih nakarada sa Ken Blockom

"Nebi te jebo ni za bjdo kajameja"
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Dirt 4

Iskreno se nadam da ce biti nesto u stilu DiRT 2-3 kombinacija, DiRT Rally mi nije bas toliko ''realistican''.

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 8 hvala 0
14 godina
offline
Dirt 4

Meni je jedan od najboljih relija ikad samo ima premalo sadrzaja. mogu cak reci da su ga s tim malo i unistili

"Nebi te jebo ni za bjdo kajameja"
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Dirt 4

Ne mogu vjerovat koliko se oni hvale sistemom s kojim cemo imat "milion razlicitih vrsta staza". Ustvari me strah da s time kriju opet nedostatak staza.

Za one koji neznaju.Njihov sistem u kojem cemo sami moci ne jednoj dionici stavit start i cilj bilo gdje. Dakle opet se vozis jednom te istom stazom samo si cilj ili start pomaknuo metar naprijed ili nazad.vau

"Nebi te jebo ni za bjdo kajameja"
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.2.2017 22:58 (Kill Frenzy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dirt 4
hahhaajaads kaže...

Iskreno se nadam da ce biti nesto u stilu DiRT 2-3 kombinacija, DiRT Rally mi nije bas toliko ''realistican''.

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
7 godina
offline
Re: Dirt 4
Kill Frenzy kaže...

Ne mogu vjerovat koliko se oni hvale sistemom s kojim cemo imat "milion razlicitih vrsta staza". Ustvari me strah da s time kriju opet nedostatak staza.

Za one koji neznaju.Njihov sistem u kojem cemo sami moci ne jednoj dionici stavit start i cilj bilo gdje. Dakle opet se vozis jednom te istom stazom samo si cilj ili start pomaknuo metar naprijed ili nazad.vau

 
U principu Your Stage funkcionira tako da ti odrediš duljinu staze koju želiš i lokaciju (npr. Grcka, Australija itd..) i onda ti sistem generira random stazu (layout) na temelju tih parametara. Znači ne voziš se uvijek po istoj stazi, mislim, voziš po istoj lokaciji, ali generirana staza nikad neće biti ista kao neka druga.

 

Zato toliko hvale taj Your Stage, a to i je zapravo njihov odgovor za nedostatak staza. Jednostavno ne mogu dobiti licence za druge lokacije, a nisu mogli dobiti licencu ni za WRC jer je nju dobio faking Kylotonn Racing studio

To će biti dobro kod ligaških natjecanja ili kod Daily Challenga i slično, zato što nikad ne znaš kakav layout staze ćeš dobiti, ustvari kao i u pravom Rallyju. A u Dirt Rally si mogao prvo pogledati koja staza se vozi na Daily Challengu, ispraksirat se u offlineu, napraviti setup i onda se vratiti i riješiti taj Daily Challenge.

Gaming Rig - http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
12 godina
offline
Dirt 4

Gledam malo videe koje su izbacili i sve mi nekako "smrdi" da će ovo biti prearkadno i veliki bućkuriš. (što je i globalni trend u posljednje vrijeme u svijetu igara) Ubacili su čak i opciju da određuješ boje i nijanse auta i felgi. Pa nije ovo NFS majku mu

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.4.2017 10:02 (MRSKI).
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Dirt 4
MRSKI kaže...

Ubacili su čak i opciju da određuješ boje i nijanse auta i felgi. Pa nije ovo NFS majku mu

  

 
Ne znam zašto bi te to toliko smetalo što su ubacili da možeš napravity custom livery, kao da boja auta ima neke veze sa fizikom ili performansama auta. Po meni je ta opcija dobrodošla jer si ljudi mogu napraviti vlastiti livery i imati nešto unikatno, pogotovo za vozače u ligama gdje timovi mogu napraviti svoje liveryje i predstavljati svoju ekipu. To je nešto što je falilo u Dirt Rallyju i dosta se tražilo jer za DR nije bilo lako napraviti skin. A uostalom nikog se ni ne tjera da ga mora napraviti, postoji set default liveryja koji dolaze sa svakim autom kao što je bilo i u prošlom Dirtu i to je to.

Ovo da ti smrdi na arkadu, gledajući ovog tipa što si linkao vjerovatno tako i izgleda, uzeo je testnu stazu sa poligonima i zajebava se po njoj, drifta, razbija itd itd.. Nije baš neko mjerilo. Dok tamo di vozi rallycross po meni izgleda sasvim OK.

Puno puta je već rečeno da je fizika auta i ponašanje još bolje nego u Dirt Rally, ubacili su dosta novih parametara i unaprijedili vozni model, tako da ne vjerujem da će biti lošije od DR-a. Također će postojati i opcije za handling auta gdje će se moći izabrati težina koju želimo, tipa beginner, pro i hardcore, pa neka ljudi biraju šta im paše.

Gaming Rig - http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
12 godina
offline
Dirt 4

Izašao je danas  

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dirt 4

I?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dirt 4

i će biti kada dođem doma i pokrenem ga :)

15 godina
offline
Dirt 4

Baš sam nabavio  i ona prva utrka plus ono vježbanje nije loše, međutim, još nisam skužio kako izgasit automatiku, a svaki pokušaj igranja nekog eventa mi crasha igru.

Sad jel do mog kompa (r9 280, i5 4440, 16gb) ili je do cr@cka nemam pojma, ali nemam vremena se večeras s tim zafrkavati, sutra je novi dan.

 

Iako nakon što već 3-4 mjeseca stalno igram asseto corsu, ovo mi je malo više arkadno, barem ovo što sam probao...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dirt 4

ja na ps4 igram, i meni je za razliku od dirt rally-a ovo pre arkadno.. doduše nisam zaigro kako treba ali ovo malo što sam probao me nije očaralo... ali još ostaje za vidjeti..

12 godina
neaktivan
offline
Dirt 4

pre arkadno. pre lagano cak i na vecim tezinama.. obrisao nakon 1 dana.. 

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dirt 4
=xfact= kaže...

pre arkadno. pre lagano cak i na vecim tezinama.. obrisao nakon 1 dana.. 

 Kupio pa obrisao ili "nabavio" pa obrisao ?

 

kakva je igra s grafičke satrane?

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.6.2017 8:58 (toxic).
12 godina
offline
Dirt 4

Nisam probao ali čitajući review na više strana ispada da sam nažalost bio u pravu. Još jedna arkada u nizu. Pitam se zašto nisu samo kopirali fizikalni model iz Dirta? Zašto svaku novu igru, nevezano za žanr,  prave za djecu do 10 godina. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dirt 4

Ok, izgleda da treba napravit restart kompa kad se instalira pirat 

 

Uglavnom jutros radi odlično, za sad odigrao dva rallya. iako igra radi odlično, ovo je teška arkada.

Bit će na kompu vjerovatno tjedan dana, i onda se vraćam na Asseto corsu...

 

Jedino što mi se sviđa u igri je grafika, i činjenica da mogu voziti Imprezu 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dirt 4
toxic kaže...
=xfact= kaže...

pre arkadno. pre lagano cak i na vecim tezinama.. obrisao nakon 1 dana.. 

 Kupio pa obrisao ili"nabavio" pa obrisao ?

 

kakva je igra s grafičke satrane?

 igra je ljepa ali nije nis specijalno.. ljepa i dosadno arkadna 

xfact
15 godina
offline
Re: Dirt 4
toxic kaže...
=xfact= kaže...

pre arkadno. pre lagano cak i na vecim tezinama.. obrisao nakon 1 dana.. 

 Kupio pa obrisao ili "nabavio" pa obrisao ?

 

kakva je igra s grafičke satrane?

 Grafika je prebolesna, i igra bi bila predobra da su ostavili sve potpuno isto sa mehanikom sa Rallya. Ovako smo dobili bzvz igru za tjedan dana uživanja i bacanja u smeće...

 

Definitivno je neću kupit...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
offline
Dirt 4

Jeste prebacili na simulaciju ili vozite na arkadnim postavkama?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Dirt 4

da kakav je taj simulacijski mod?

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dirt 4

ako hoces simulaciju igras dirt rally.

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dirt 4
Kill Frenzy kaže...

Jeste prebacili na simulaciju ili vozite na arkadnim postavkama?

 Mene bi bilo sramota voziti na g29 s arkadnim postavkama 

 

ALi da, simulacija bas nije simulacija...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
offline
Dirt 4

Ne znam, nisam nikad vozil rally u RL, ko ostali s foruma pa nemrem reci dal je prava simulacija ili nije. Al igra nije bas perolaka. Meni grafika i nije nist posebno. 

Moj PC  
1 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: Dirt 4
Uzmeš u obzir ostale simulacije i onda shvatiš što imaš. Nemoj me krivo shvatiti, igra nije lagana, barem meni, koji trenutno ne igram karijeru ili neš tako, već po jednu utrku, i tu sam obično u sredini poretka. Ali težina ne znači puno, need for speed je nekad težak, pa to ne znači da je simulacija. Meni je igra ako ništa zabavna, barem trenutno, ali imam osjećaj da neće baš zaživjeti.
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dirt 4

Dirt 4 razbijen ! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dirt 4

kaj je zbilja taj osjecaj voznje(simulacije) toliko losiji nasparam dirt rally-a,toliko sam bio hyped za uzet ali ako je istina da je dosta arkadna mislim da mi se nece dat 500 kn,radje cu ostat pri dirt rallyu

EUNE LOL: frenkySTYLE
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Dirt 4

Ja neznam ovi što govore da je D4 arkadan naspram Dirt Rallya koliko su uopće igrali Dirt Rally, ali čini mi se ne previše jer D4 ima puno više poboljšanja u samoj vožnji i FFB-u. Možda vam je u D4 upaljen Gamer mod ili asistencije tipa ABS, Traction control, Stability control i te stvari koje drže auto na cesti.

 

Pa čak je i vožnja po asfaltu dosta bolja od Dirt Rallya što se tiče force feedbacka u volanu, a u DR-u mi je bila skroz nerealna i izbjegavao sam asfalt u sirokom luku.

Za sada sam u ovom kratkom roku primjetio puno više pluseva nego minusa, s tim da nisam otkljucao sve aute, nisam jos ni jedan RWD auto isprobao. Zanima me bas kako se ponasaju auti sa zadnjim pogonom, sa njima sam gustao u DR-u.

Jedan veci minus je mali broj lokacija za Rally i još smo neke od njih već vidjeli u DR-u. Michigan mi je možda malo preširok za moj ukus, tj. nije mi bio izazovan tih par dionica što sam odvozio.

Naravno, Dirt 4 se ne može uspoređivati sa rFactorom po pitanju simulacije ili sa Assetto Corsom, ali ako ćemo uspoređivat Dirt Rally i Dirt4, po meni je Dirt 4 bolji i kompletniji po dosta pitanja.

Gaming Rig - http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dirt 4
the_prodigy kaže...

Ja neznam ovi što govore da je D4 arkadan naspram Dirt Rallya koliko su uopće igrali Dirt Rally, ali čini mi se ne previše jer D4 ima puno više poboljšanja u samoj vožnji i FFB-u. Možda vam je u D4 upaljen Gamer mod ili asistencije tipa ABS, Traction control, Stability control i te stvari koje drže auto na cesti.

 

Pa čak je i vožnja po asfaltu dosta bolja od Dirt Rallya što se tiče force feedbacka u volanu, a u DR-u mi je bila skroz nerealna i izbjegavao sam asfalt u sirokom luku.

Za sada sam u ovom kratkom roku primjetio puno više pluseva nego minusa, s tim da nisam otkljucao sve aute, nisam jos ni jedan RWD auto isprobao. Zanima me bas kako se ponasaju auti sa zadnjim pogonom, sa njima sam gustao u DR-u.

Jedan veci minus je mali broj lokacija za Rally i još smo neke od njih već vidjeli u DR-u. Michigan mi je možda malo preširok za moj ukus, tj. nije mi bio izazovan tih par dionica što sam odvozio.

Naravno, Dirt 4 se ne može uspoređivati sa rFactorom po pitanju simulacije ili sa Assetto Corsom, ali ako ćemo uspoređivat Dirt Rally i Dirt4, po meni je Dirt 4 bolji i kompletniji po dosta pitanja.

 Tebi vjerujem. Znači mogao bih uzeti 4ku.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dirt 4

Poceo malo prije igrat, stavio sam simulation, AI ja mislim na najteze, onaj tough, ugasio sam ABS i sva pomagala, pustio samo mjenjac automatic jer sam na gamepadu, i nez igra je ok, graficki nista specijalno vrti se na ultra sa AA i svim izostravanjima na max, sta se tice voznje, mislim da je rally bio zahtjevniji, nekako teze se kontroliralo aute tamo nego tu. Svaki stage sam u prva 3, s tim da odradim par shakedowna ako vozim sa novim autom cisto da bar malo uhvatim feel za auto, neznam sad dal da kupim R2 auto ili onaj polo od 250+ konja koji je u onoj 1600X klasi

Origin ID: ReaLazio
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.6.2017 17:47 (TheDarkSide).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice