DiRT Rally 2.0

poruka: 11
|
čitano: 3.126
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
DiRT Rally 2.0

Nitko se previše ne uzbuđuje, ali sutra izlazi dvica. 

TKo će kupiti ? Tko ima muda voziti na blatu bez volana ?

I'm very large!
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: DiRT Rally 2.0
Nos kaže...

Nitko se previše ne uzbuđuje, ali sutra izlazi dvica. 

TKo će kupiti ? Tko ima muda voziti na blatu bez volana ?

Probao sam prvi dio i zakljucio da je RBR jos uvijek najbolja rally igra....

12 godina
protjeran
offline
Re: DiRT Rally 2.0
Na blatu bez volana bi se i moglo s tastaturom, na asfaltu sigurno ne. Jedinica je brutalna, skoro na pragu rfactora sto se tice rallya tj nekih modova za njega, rbr je definitivno top 3 sim uopce i to je pored rfactora igra u kojoj kad se udubis adrenalin lupa skoro kao u pravom autu.lp
Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.2.2019 13:25 (Stjepanj).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
DiRT Rally 2.0

Dobra je igra. Trebalo mi dosta privikavanja jer nisam dugo neku racing igru vozio. Skoro sam nakon 10 min deinstalirao jer nisam mogao zavoj proć bez da nešto ne udarim. Samo vozim time trial za sad dok ne budem dovoljno dobar za karijeru. Baš je ono hardcore i definitivno nije za svakoga. Iskreno najviše mi idu na kitu ove uske labirintske staze poput Argentine. Gore mi nego Monte Carlo u F1 vozit. Inače vozni model jako dobar. Odlično se vozi na gamepad i FFB je super. Razlika u podlogama je ogromna što se tiče upravljivosti. Svaki auto se drugačije vozi. Pravi je gušt kad se malo uvježba sve to pa letiš stazom. Grafika standardno za Codemasters. Meniji su mi međutim ljepši no ikad, ful pregledni i od prve sekunde nema nikakvih nejasnoća. 

Tolko za sad, a uskoro idem vidit šta karijera ima za ponudit.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: DiRT Rally 2.0
Stjepanj kaže...
Na blatu bez volana bi se i moglo s tastaturom, na asfaltu sigurno ne. Jedinica je brutalna, skoro na pragu rfactora sto se tice rallya tj nekih modova za njega, rbr je definitivno top 3 sim uopce i to je pored rfactora igra u kojoj kad se udubis adrenalin lupa skoro kao u pravom autu.lp

 Blato je kao i snijeg u Švedskoj, gas na pola i guštaš. 

Što se tiče asfalta, sjećam se dugih noćnih dionica u Njemačkoj i Monte Carlu. Imao sam tragove ugriza na gaćama.

I'm very large!
14 godina
offline
DiRT Rally 2.0

Nakon 8 sati vozikanja po blatu moram reći da sam se zabavio. Ovaj put nije mi dugo trebalo da uhvatim aute i staze kao u jedinici jer je jedinica bila strog učitelj. 

Neke od staza pod određenim vremenskim uvjetima izgledaju nestvarno - poželiš pisati putopisnu prozu.

 

I'm very large!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
DiRT Rally 2.0

Nije mi posve jasno na koji način funkcionira karijera tj level scaling ako ga uopce ima a koliko sam ja shvatio ima.

Prvi put idem u karijeri sa lanciom.Pokidam ih sve.Ocito je taj prvi put nekakav tutorial vise da se upoznamo sa igrom pa je tako lagano.Krecem drugi put u karijeru.Kupio sam golfa dvicu.Nisam htio previse preskakat klase. I što mi se dogodi da sam uz dosta dobru voznju 25,26....

na koji način točno funkcionira karijera

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: DiRT Rally 2.0
Kill Frenzy kaže...

Nije mi posve jasno na koji način funkcionira karijera tj level scaling ako ga uopce ima a koliko sam ja shvatio ima.

Prvi put idem u karijeri sa lanciom.Pokidam ih sve.Ocito je taj prvi put nekakav tutorial vise da se upoznamo sa igrom pa je tako lagano.Krecem drugi put u karijeru.Kupio sam golfa dvicu.Nisam htio previse preskakat klase. I što mi se dogodi da sam uz dosta dobru voznju 25,26....

na koji način točno funkcionira karijera

 Nisi toliko dobar koliko misliš 

 

Nemam pojma stvarno. Ja skinuo jogurt verziju samo da probam hendling vozila i moram priznati da mi je dobar kao i u jedinici. pričekat ću neko sniženje i kupiti.

14 godina
offline
DiRT Rally 2.0

Ja sam istu na početku skinuo piratsku verziju. Te mi se igra užasno dopala, a bila je u pola cijene na cdkeys mi se čini, pa sam je kupio.

Prijatelji su rekli da relativno dobro vozim, pa sam se odlučio to snimat i stavit na youtube.

Video možete vidjeti na ovom linku: 

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
DiRT Rally 2.0

Imam pitanje. Kupio sam dirt rally 2.0 preko steama i kad želim uci u igru samo se na kratko pojavi ime igre preko ekran i nestane i to je to. Znaci igara se uopce ne želi pokrenuti.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice