Disco Elysium

poruka: 3
|
čitano: 536
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
Disco Elysium

0 0 hvala 0
6 godina
Disco Elysium

Konaćno tema! Ajde da čujemo dojmove!?

7 Uzeti?
1 Ne uzeti!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Disco Elysium

Ako volite Planescape: Torment, Sanitarium, humor starih Fallout igara ili Nicka Praskatona (ili još bolje, sve navedeno); obavezno. Inače igru sam skoro refundirao jer mi na prvu nije sjela (zarazili me današnji trendovi), no 2 sata kasnije, ovo je mastan GOTY kandidat. 
Evo u par crta:

- igra ima glavne atribute koji onda određuju "snagu" vještina ispod svakog

- većinom analizirate svijet oko sebe kao spomenuti legendarni Nick Praskaton. Koji voli popiti, ima psihičkih poteškoća i napaljen je
- ovisno o skillovima, kad ste u razgovoru, određeni "dio" vašeg uma vam sugerira nešto; primjer, žena odlazi jer niste komentirali njezin omiljeni bend i onda uletava "Encyclopedia" i objasni tko i što je taj bend, a vi onda ko iz topa i ona se cijela topi; još je bolje kad vam intuicija (ako je dovoljno razvijena) sugerira nešto što vam nije ni palo na pamet; ili ovisnost. Našao neugašenu cigaretu i toliko opisno nagovara da kupim cigarete, da sam otišao jednu zapaliti u stvarnom životu.

- nema "faila" (osim ako umrete, jel), ako neki roll ne prođe, nešto interesantno proizlazi iz toga

- ima PUNO poremećenog, dark humora, obožavam to

- igra je u punom smislu RPG s izborom i posljedicama

Ne želim spoilati, ako vas ne odbije stil, tooopla preporuka (uostalom na Steamu se može refundirati unutar 2h). A sad idem natrag alt+tab do igre. 

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice