Dojmovi O Live For Sped Alpha Y

poruka: 8
|
čitano: 1.979
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Dojmovi O Live For Sped Alpha Y

Evo ja sam barem mislim jedini otvorio temu o igrici Live For Speed Alpha Y eto tu govorite vaše dojmove i sve što vas zanima o toj igrici jel znam sve živo o njoj!!

Intel Core 2 Duo 2.13ghz ram ddr2 4gb grafička 256 mb gddr 3 nVidia hdd wd 500gb matična gigabyte s series 2x lg dvd-rw LightScribe monitor 19inća agm,kučište sagitta (400W)windows 7
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dojmovi O Live For Sped Alpha Y

Daj baci koji ss, da vidim o cemu se radi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dojmovi O Live For Sped Alpha Y

To su utrke auta manje više svi imaju demo verzije jel nemogu doći do cd-key a ja imam key-generator...u toj igrici je ovako:vožnja auta ali auto se vozi kao pravi znači volan se okreče za 900 stupnjeva ima kvačilo gas kočnica to sve sami morate a možete namjestit na automatski igrica je na hrvatskom jeziku al nema niti jedan balkanski server nego sve strani serveri...bla bla da dalje nepričam mislim igrica je pre dobra ako vas zanima kako izgleda idite na youtube i ukucajte Live For Speed Alpha Y i sve čete vidit mnogi igraju na volanu Logoechn (nezz kak se piše) G25 zato što je volan tako napravljen da se s njim i tom igricom može uživati znači volan ko da su napravili samo za Live For Speed Alpha Y ja sam jednom igro kod prijatelja na tom volanu Lfs Alpha Y (Lfs Alpha Y=Live For Speed Alpha Y) mislim pre dobro je bilo i ja ču si za koji mjesec ga kupit jel kad sam osjetio užitak u igri nezz neopisiva je igra...

Intel Core 2 Duo 2.13ghz ram ddr2 4gb grafička 256 mb gddr 3 nVidia hdd wd 500gb matična gigabyte s series 2x lg dvd-rw LightScribe monitor 19inća agm,kučište sagitta (400W)windows 7
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dojmovi O Live For Sped Alpha Y
Mato_Luks kaže...

To su utrke auta manje više svi imaju demo verzije jel nemogu doći do cd-key a ja imam key-generator...u toj igrici je ovako:vožnja auta ali auto se vozi kao pravi znači volan se okreče za 900 stupnjeva ima kvačilo gas kočnica to sve sami morate a možete namjestit na automatski igrica je na hrvatskom jeziku al nema niti jedan balkanski server nego sve strani serveri...bla bla da dalje nepričam mislim igrica je pre dobra ako vas zanima kako izgleda idite na youtube i ukucajte Live For Speed Alpha Y i sve čete vidit mnogi igraju na volanu Logoechn (nezz kak se piše) G25 zato što je volan tako napravljen da se s njim i tom igricom može uživati znači volan ko da su napravili samo za Live For Speed Alpha Y ja sam jednom igro kod prijatelja na tom volanu Lfs Alpha Y (Lfs Alpha Y=Live For Speed Alpha Y) mislim pre dobro je bilo i ja ču si za koji mjesec ga kupit jel kad sam osjetio užitak u igri nezz neopisiva je igra...

Logitech.=)

15 godina
offline
Dojmovi O Live For Sped Alpha Y

igrao sam igru full je realisticna.samo mi smeta grafika i nestvarni autiMršti seinace po voznom modelu moze konkurirati gran turismu i forzi motorsport

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Dojmovi O Live For Sped Alpha Y

a u vezi tih auta postoje skinovi ali skinovi koji pokažu npr nisan slivi-u i take aute stvarne aute gledo sam na netu al me muči di su oni našli te skinove ili kak su ih napravili mislim ja znam uredit skin i take fore stavit karbonsku haubu ali da promjeni se potpun izgled auta to nezz to ču morat nač na netu gledo sam na youtube

Intel Core 2 Duo 2.13ghz ram ddr2 4gb grafička 256 mb gddr 3 nVidia hdd wd 500gb matična gigabyte s series 2x lg dvd-rw LightScribe monitor 19inća agm,kučište sagitta (400W)windows 7
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dojmovi O Live For Sped Alpha Y

steta od igre.da su samo stavili dobru grafiku i prave auto...GT serijalu bi pala slavaSmijeh

al kaj cete?developeri nemaju para i nista od dobre grafike i auta

ceka se rFactor 2 realisticna igra do bola.no u njoj ce biti zapanjujuca grafika.

joj joj jedva cekam heheheBogataš

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Dojmovi O Live For Sped Alpha Y

aj tnx na imenu da je mogu skinit kad izađe!!

Intel Core 2 Duo 2.13ghz ram ddr2 4gb grafička 256 mb gddr 3 nVidia hdd wd 500gb matična gigabyte s series 2x lg dvd-rw LightScribe monitor 19inća agm,kučište sagitta (400W)windows 7
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice