Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.704.731
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Dota 2
toxic kaže...
The_Fichek kaže...

Majko mila, malo jesu nafidali, al nije jos gotovo. Nikad nemoj odbacit pobjedu teama koji ima furiona.

kakav mrtvi furion

Znam da izgleda koda nema nekog utjecaja, ali moze preokrenut game, forsat portanje nazad itd. Isto ko sto sad bounty radi prostor za c9.

 

Hvost bi mogo tradicionalno throwat game xD Ne izgleda uvjerljivo na pandi :/

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.7.2014 21:30 (The_Fichek).
11 godina
offline
Dota 2

los pick od na'vi, znao sam da ce izgubiti drugi game

 

pffffff

 

odose skinovi rip

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dota 2

gege QQ

10 godina
offline
Re: Dota 2
chaselol kaže...

los pick od na'vi, znao sam da ce izgubiti drugi game

 

pffffff

 

odose skinovi rip

Dobili su drugi game.. ovo je bio treci. Nije los pick nego je c9 odigrao perfektno, a imali su i zadnji pick u kojem su uzeli bountya ak se ne varam sto im je stvarno doslo u prilog.

11 godina
offline
Dota 2

kakav raspali furion -.-

 

nikakvu sinergiju nemaju, dok su ovi imali prespreman nuke, bounty je odigrao odlicno

 

plus doom/clock u istom timu kao inicijacija zdravo dovidjenja

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dota 2

Bounty je bio zadnji pick, a zadnji pick je ogromna prednost. Jbg-a, previse su nafidali i nije islo. Nije sve uvijek u sinergiji, a furion se btw. uklopio u push strat koji im nikako nije krenuo kao sto rece singu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.7.2014 21:45 (The_Fichek).
13 godina
offline
Dota 2

Igrali su Alliance taktiku i popusili. Hebeni Goblak i pupi. Trebaju novog kapetana, jer ovaj nema vise ideja.

I copy and pasted my system 32 folder, now I have a 64bit operating system
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dota 2

Si gledo drugi game? Nemoj pricat gluposti radi par izgubljenih gejmova. Cim izgube su najlosiji, a kad dobe su najbolji -.- Da puppey ode otisao bi i kuro i cijeli bi se team raspao.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.7.2014 22:13 (The_Fichek).
13 godina
offline
Dota 2

Da gledao sam drugi game. Navi cijeli turnir nije najbolji, tako da nemozes rec da ne trebaju nista mjenjat.

I copy and pasted my system 32 folder, now I have a 64bit operating system
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dota 2

Sve kaj trebaju je vjezbat. Meni je jedino steta sto nisu uzeli malo vise njima svojstven pick i nekog skillful heroja za dendija kao u drugom gejmu. Bio bi zabavniji game ako nista.

Na kraju krajeva oni svoju postavu imaju skoro 2 god i pogledaj kaj su sve osvojili u tih 2 god. Reci da trebaju mjenjati cijelu postavu makar radi najveceg turnira je nepravedno ako uzmes u obzir njihova postignuca sa tom postavom i to da su i daleko dogurali i u ovom TI. Sinergija im je super, pretocit to u sam game protiv najtezih ekipa na jednom ovakvom turniru je druga stvar.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.7.2014 22:49 (The_Fichek).
13 godina
offline
Re: Dota 2
The_Fichek kaže...

Sve kaj trebaju je vjezbat. Meni je jedino steta sto nisu uzeli malo vise njima svojstven pick i nekog skillful heroja za dendija kao u drugom gejmu. Bio bi zabavniji game ako nista.

Na kraju krajeva oni svoju postavu imaju skoro 2 god i pogledaj kaj su sve osvojili u tih 2 god. Reci da trebaju mjenjati cijelu postavu makar radi najveceg turnira je nepravedno ako uzmes u obzir njihova postignuca sa tom postavom i to da su i daleko dogurali i u ovom TI. Sinergija im je super, pretocit to u sam game protiv najtezih ekipa na jednom ovakvom turniru je druga stvar.

Ko je reka cilu postavu ? Reka sam kapetana. Imali su i Goblaka ka coacha, pa im to nije pomoglo.

I copy and pasted my system 32 folder, now I have a 64bit operating system
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
The_Fichek kaže...

Majko mila, malo jesu nafidali, al nije jos gotovo. Nikad nemoj odbacit pobjedu teama koji ima furiona.

Ako team ima Furiona, a nije Alliance, odbaci pobjedu. {#}

11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Recite vi sta ocete ali Na'Vi si je sa ovim 8. mjestom osigurao pola milijuna dolara (isto kao i prosle godine za 2. mjesto).

 

btw. ja se isto slazem da trebaju nesto mijenjat, za pocetak imo trebaju nesto napraviti sa supportovima, ako gledamo sve druge timove njihovi supportovi su puno brzi u rotacijama i genkovima(pogotovo na midu jer Dendi zbog takvih genkova stalno umire u zadnje vrijeme ako ste primjetili) dok se npr. Puppey farma s Enigmom, a Kuroky cuva XBOCT-a na laneu da ne umre, sto drugi jednostavno ne rade, recimo EG ima puno bolje supportove sto se tice toga, zai i ppd odlicno rade u stvaranju prilika za killove, u gankanju, pogotovo na midu zajedno s RTZ

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Dota 2

da ima i toga support je pao kod na'vi tima dosta u zadnje vrijeme mada nisam ocekivao da ce ispasti na pocetku zaista 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dota 2

Ma o cem ti pricas. Kakav pocetak. Ove godine je bilo i vise nego tesko doci do main eventa, da ne pocnemo pricati o razlikama izmedju novcanih fondova za neka mjesta.

 

@Ratohnhake:ton Slazem se s tobom totalno

 

 

Je li ko vidio koji je ono car iz Vici-a oblacio nazad carape nakon prvog gejma vs c9 hhahahha

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.7.2014 2:32 (The_Fichek).
13 godina
offline
Dota 2

Koji comeback od LGDa. Dk i njihov glupi farmaj i oduzi igru na 5 sati.

I copy and pasted my system 32 folder, now I have a 64bit operating system
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dota 2

Evo i techies. Sranje od heroja. Base dmg 30.

 

Arkana ide Phantom asasinu, Voice specteru i novi model za Voida.

I copy and pasted my system 32 folder, now I have a 64bit operating system
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.7.2014 5:24 (Zajeb).
Moj PC  
0 4 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

moze meni neko odgovoriti na pitanje?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dota 2
Zajeb kaže...

Evo i techies. Sranje od heroja. Base dmg 30.

 

Arkana ide Phantom asasinu, Voice specteru i novi model za Voida.

Ko još koristi autoattack na Techiesu?

 

Slardar je trebo dobit voice rework jer zvuči kao Beastmaster i Warlock, Viper za novi model jer su mu krila naopaka, a za arcanu bih bio najsretniji da je Wisp dobio jer sam vidio stvarno dobrih setova za njega.

Say hello to my little friend
11 godina
offline
Dota 2

najgore sto ne mogu uzeti techiesa competative {#}

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Upravo igrao Techija, pa heroj još nije ni dovršen...

Ulti mu se treba moci pojacati scepterom, ulti kada baca izgleda pre jednostavno, mine nemaju animaciju itd...

http://oi57.tinypic.com/xfzr7r.jpg

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Dota 2

Najbolji dota 2 review.

 

You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hours.
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

Upravo igrao Techija, pa heroj još nije ni dovršen...

Ulti mu se treba moci pojacati scepterom, ulti kada baca izgleda pre jednostavno, mine nemaju animaciju itd...

http://oi57.tinypic.com/xfzr7r.jpg

Jesi primjetio kako mu je lasthit animacija malo čudna, meni se čini kao da dva puta opali raketu?

I mine isto nekad znaju biti potpuno nevidljive.

Say hello to my little friend
15 godina
offline
Dota 2

VG će biti pubstompovani, jer su timovi koji su protiv Newbee-a mogli nešto uraditi već eliminirani. {#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Kako su mi zidovski raspodjelili vrijednost. Nisu mogli stavit jedan item cile te vrijednost :D? Mislim da Newbee osvaja isto. Racist dota OP

Volim slike mrtvih ljudi.
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dota 2
Living.Dead kaže...

Kako su mi zidovski raspodjelili vrijednost. Nisu mogli stavit jedan item cile te vrijednost :D? Mislim da Newbee osvaja isto. Racist dota OP

dobio si shield koji sam ja izgubio :@

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
chaselol kaže...
Living.Dead kaže...

Kako su mi zidovski raspodjelili vrijednost. Nisu mogli stavit jedan item cile te vrijednost :D? Mislim da Newbee osvaja isto. Racist dota OP

dobio si shield koji sam ja izgubio :@

Posli kladjenja nema kajanja.

LoL acc THCJoshi
15 godina
offline
Dota 2

meni nije jasan ovaj ls iz newbie frajer 2 puta uleti u njih 5 pa jbte to i ja znam da ne smijem..

psn id: mNik987
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dota 2

nitko ne gleda ? :)

 

izjednaceno do bola...

 

psn id: mNik987
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dota 2

Gleda sam barem 40 fajtova, ali ovo me apsolutno ne zanima. Sve isti pikovi, iste strategije. Dosadno, upalim match, i odem nesto drugo radit.

I copy and pasted my system 32 folder, now I have a 64bit operating system
Moj PC  
6 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice