Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.701.565
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

Pretpostavljam da se prvo dobije party mmr, pa onda tek ide na solo.

Kakva je tu situacija, tj što su smurf iskusnjare primjetile u tom području: Idu li brojevi gore, dolje ili ostaju blizu party mmr?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Dojitza kaže...
ToMisLaW kaže...

Pretpostavljam da se prvo dobije party mmr, pa onda tek ide na solo.

Kakva je tu situacija, tj što su smurf iskusnjare primjetile u tom području: Idu li brojevi gore, dolje ili ostaju blizu party mmr?

Ovisi sta hoces prije, cilj ti je doci do lvl 13.

 

Naravno uz 5man stack do lvl 13, gazis sve, i onda 10 gejmova odigras solo za kalibriranje...

 

U pravilu MMR je veci nego na originalnom accountu, zato sto vecina ljudi ne igra ozbiljno ili bar nije znala da treba, u pocetku MMR systema itd..

 

Dok ovdje svi tryhard do lvl 13, pa je onda i MMR veci..

 

A solo mmr i party mmr mislim da bi trebali biti u prosijeku isti..

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.8.2014 2:59 (ToMisLaW).
15 godina
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

Dakle, skriveni mmr do 13. lvl-a nije odvojen?

Ili možda je, pa u nedostatku solo mmr-a uzme onaj od party kako bi od nečega počeo kalibraciju?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Dojitza kaže...
ToMisLaW kaže...

Dakle, skriveni mmr do 13. lvl-a nije odvojen?

Ili možda je, pa u nedostatku solo mmr-a uzme onaj od party kako bi od nečega počeo kalibraciju?

Do lvl 13 imas samo jedan skriveni MMR, koji je zajednicki igrao ti sa partyjem ili solo, i od toga MMR-a ti krece kalibaracija..

15 godina
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

 

A poslije 13. lvla magicno se odvoji skriveni (ne-ranked) mmr i dobijes ga i za party i za solo?

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Dojitza kaže...
ToMisLaW kaže...

 

A poslije 13. lvla magicno se odvoji skriveni (ne-ranked) mmr i dobijes ga i za party i za solo?

 

ne, nego jos igras 10 gejmova kalibracije za solo ili za party mmr.. i onda dobijes mmr..

15 godina
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...
Dojitza kaže...
ToMisLaW kaže...

 

A poslije 13. lvla magicno se odvoji skriveni (ne-ranked) mmr i dobijes ga i za party i za solo?

 

ne, nego jos igras 10 gejmova kalibracije za solo ili za party mmr.. i onda dobijes mmr..

Citaj...

Govorim o hidden mmr-u koji se koristi za ne-ranked matcheve

13 godina
offline
Re: Dota 2
Dojitza kaže...
ToMisLaW kaže...

 

A poslije 13. lvla magicno se odvoji skriveni (ne-ranked) mmr i dobijes ga i za party i za solo?

 

Zar nije logično da je taj hidden mmr isti za party i solo?

Say hello to my little friend
15 godina
offline
Dota 2

Imam jedno pitanje sta je lakse za igrat Dota2 ili LoL?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

LoL po meni

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dota 2
Krunoo7 kaže...

Zar nije logično da je taj hidden mmr isti za party i solo?

Može biti. No iz istog razloga iz kojeg su odvojeni ranked bi trebali biti odvojeni i hidden.

 

EDIT:

Nađoh, na wiki, neznam koliko je reliable ali eto:

 

"Unranked or casual games do not display matchmaking ratings. Two MMRs are still tracked for solo and party queues, but kept hidden from players."

 

http://dota2.gamepedia.com/Matchmaking

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.8.2014 1:56 (Dojitza).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Been27 kaže...

Imam jedno pitanje sta je lakse za igrat Dota2 ili LoL?

Uvijk usporedi igrice na primjer dota vs LoL, LoL  igra puno vise ljudi jer je laksa, isto tako usporedi na primjer cs i cod, cod igra vise ljudi jer je laksi. Koju god igricu igra vise ljudi je laksa zato ju igraju jer ju je lakse naucit i ufurat se sa frendovima.

13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

rus uzo pravdu u svoje ruke

 
8 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dota 2

ahahahahahhahahahahhaha {#}

You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hours.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

 

Cestitam na smurfu! Mad smo jer nas buse na nasem mmr-u, pa idemo unistavat iskustvo novim igracima. WP

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Ravenclaw92 kaže...

 

Cestitam na smurfu! Mad smo jer nas buse na nasem mmr-u, pa idemo unistavat iskustvo novim igracima. WP

realno prva 2 gejma su uništavanje, 3. game je vec neki drugi smurf stack ili full party od likova koji imaju minimalno 500+ pobjeda...

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.8.2014 17:40 (ToMisLaW).
15 godina
offline
Dota 2

A jeste napaljeni na MMR kao Valve na vaše novčanike. Play4fun and enjoy.

(impliciram da je moguće igrat Dotu i zabavljat se istovremeno lmao) 

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.8.2014 21:27 (4ucker).
Moj PC  
9 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
4ucker kaže...

A jeste napaljeni na MMR kao Valve na vaše novčanike. Play4fun and enjoy.

(impliciram da je moguće igrat Dotu i zabavljat se istovremeno lmao) 

 

 

očito im to puni ego haha

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
HDesignz kaže...
4ucker kaže...

A jeste napaljeni na MMR kao Valve na vaše novčanike. Play4fun and enjoy.

(impliciram da je moguće igrat Dotu i zabavljat se istovremeno lmao) 

 

 

očito im to puni ego haha

ili žele samo zaradu preprodajom računa?

[url=http://bf3stats.com/stats_pc/Smiglon3][img]http://g.bf3stats.com/pc/zxIFH9im/Smiglon3.png[/img][/url]
16 godina
offline
Re: Dota 2
4ucker kaže...

A jeste napaljeni na MMR kao Valve na vaše novčanike. Play4fun and enjoy.

(impliciram da je moguće igrat Dotu i zabavljat se istovremeno lmao) 

Ponese te često želja za pobjedom u MMR-u, ali nemaš što tražit ako ne znaš potpuno mehaniku, ne igraš non stop, ne pratiš trikove, ne učiš... zbog toga jer ne mogu stalno igrati već casual, fino odigram non ranked i GG, nitko ne flejma jer smo izgubili, tj. od deset partija samo jednom, dok u MMR-u svaku partiju, idiot, reported, feeder itd itd i onda muteam sve pa nema smisla "timska igra" :)

http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
15 godina
offline
Re: Dota 2
zbuzanic kaže...
4ucker kaže...

A jeste napaljeni na MMR kao Valve na vaše novčanike. Play4fun and enjoy.

(impliciram da je moguće igrat Dotu i zabavljat se istovremeno lmao) 

Ponese te često želja za pobjedom u MMR-u, ali nemaš što tražit ako ne znaš potpuno mehaniku, ne igraš non stop, ne pratiš trikove, ne učiš... zbog toga jer ne mogu stalno igrati već casual, fino odigram non ranked i GG, nitko ne flejma jer smo izgubili, tj. od deset partija samo jednom, dok u MMR-u svaku partiju, idiot, reported, feeder itd itd i onda muteam sve pa nema smisla "timska igra" :)

Prvi i najočitiji primjer od skoro su bili newborn Tinkeri koji nisu znali stack & pullat kampove sa Marchom, i onda se čudit kako u dvije minute nisu 12-slotted i nemaju nafarmane Boots of Travel, Ethereal Blade, Dagon lvl 322 i NoCooldownBlinkDagger. lol

14 godina
offline
Dota 2
http://pastebin.com/DXwqCPC6 | You are a Faraday cage dreaming of being a man. Break your path to ground and learn to float.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.8.2014 12:42 (hari85).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Koji je fps u doti 2 max ?

dasdas
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Na monitoru od 21.5 inca i maximalnim detaljima gde god sam igrao dotu u igranici fps je oko 60-70 na detaljima medium low. Samo u jednoj igranici gde ima graficka Geforce gtx550 ti i procesor amd phenom x4 965 na medium detaljima dota 2 ima fps oko 90-100. Da li neko zna koja konfiguracija moze da bude za max fps na maximalnim detaljima na moonitoru od 21.5 inca i maximalnoj rezoluciji 1920 x zaboravio sam koji je broj ovde ali ko se razume znace.

 

 

 

Molim vas nemojte sad preterivati da za ovo treba procesor i5 i neki ram ddr 3 od 2200 mhz.

dasdas
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dota 2

hd 7850 i i5 3570k ja imam sve na max normalno radi bez trzanja i ista nezz koji je tocno fps al je i vise nego fluidno..
znam da si napisao bez i5 itd ja ti dajem cisto informativno sigurno moze i sa dosta slabijom konfom ic iskreno cudi me da tebi ne radi jel dota nije neka bas zahtjevna.. 

15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ubuntu, 4 GB RAM-a, Core2Duo E8200 (2.6 GHz), GeForce 210 na rezolucijama 1280x720 i 1680x1050 radi okej, doduše nije sve postavljeno na max. Ne trza ni jednom. Ali nisam mjerio FPS.

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dota 2
JusticeKnife kaže...

Koji je fps u doti 2 max ?

kolko god hoćeš isključi v-sync i radit će čak iznad 100 fps-a naravno ako za to imaš dobru konfu.

15 godina
offline
Re: Dota 2
4ucker kaže...

Gdje se ti alati mogu skinuti?

http://bit.ly/1oLPfhC

10 godina
offline
Re: Dota 2

Nisam vidio bolji gamplay kunke u zivotu:

brutalno

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice