Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.701.956
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

IMO ne postoji jedan univerzalni build za PA il za bilo kojeg heroja općenito. Naravno da ako si safelane farmer ideš iteme koji ti daju čim veći dmg (Phase boots, Drum za HP i manu i BKB), ako igraš mid, bez obzira kojeg heroja igraš, gotovo uvjek kupuješ bocu za rune i Bottle crow. Fora je u tome da prilagodiš iteme situaciji u game-u. Ako imaš 2 protivnička heroja koji te konstanto harassaju i nemožeš do farma, onda je najbolje ići jeftine iteme koji daju dmg i lifesteal (Phase boots, Ring of Aquila, Vladimir). 

Nothing is true, Everything is permitted!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dota 2

jel mi moze neko rec kak se rade predvidjanja ko bu dobio mec i cemu to sluzi..??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Jonja kaže...

Techies u doti 1 je bio isto sta u doti 2, sprd najveci.

Svaki heroj je sprd najveci ako ga ne znas igrati {#}

 

Sjecam se jednog lika sa Eurobattle.neta, igrao je Techia 90% gejmova, i sa njime sam imao winrate najmanje 70%...

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.9.2014 19:23 (ToMisLaW).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...
Jonja kaže...

Techies u doti 1 je bio isto sta u doti 2, sprd najveci.

Svaki heroj je sprd najveci ako ga ne znas igrati {#}

 

Sjecam se jednog lika sa Eurobattle.neta, igrao je Techia 90% gejmova, i sa njime sam imao winrate najmanje 70%...

 

Kljucna rijec.

LoL acc THCJoshi
13 godina
offline
Re: Dota 2
tomislavivic kaže...

jel mi moze neko rec kak se rade predvidjanja ko bu dobio mec i cemu to sluzi..??

Koliko znam, to je taunt koji su dobili ljudi koji posjeduju Compedium, a čemu služi ne znam, vjerojatno da se malo brukaš.

Say hello to my little friend
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Jonja kaže...

Svaki heroj je sprd najveci ako ga ne znas igrati {#}

 

Sjecam se jednog lika sa Eurobattle.neta, igrao je Techia 90% gejmova, i sa njime sam imao winrate najmanje 70%...

 

Kljucna rijec.

Pa rijetko tko zna igraci Techiesa, naravno 90% ljudi ga nezna pa feedaju..

 

Kao što ne znaju igrati ni Meepo, ni Invokera, ali to ne znaci da je heroj loš, loš je igrač...

13 godina
offline
Dota 2

 

Na 3:08. Tako se igra Techies

I copy and pasted my system 32 folder, now I have a 64bit operating system
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.9.2014 22:47 (Zajeb).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...
Jonja kaže...

Svaki heroj je sprd najveci ako ga ne znas igrati {#}

 

Sjecam se jednog lika sa Eurobattle.neta, igrao je Techia 90% gejmova, i sa njime sam imao winrate najmanje 70%...

 

Kljucna rijec.

Pa rijetko tko zna igraci Techiesa, naravno 90% ljudi ga nezna pa feedaju..

 

Kao što ne znaju igrati ni Meepo, ni Invokera, ali to ne znaci da je heroj loš, loš je igrač...

Losa usporedba, ovo znaci da je tehcies toliko useless da treba ga odigrat 500 gejmvoa da bi ga ucinio viable..

LoL acc THCJoshi
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Jonja kaže...

Losa usporedba, ovo znaci da je tehcies toliko useless da treba ga odigrat 500 gejmvoa da bi ga ucinio viable..

Trebaš odigrati isto gejmova koliko odigraš sa Meepom i Invokerom da ga skuziš, a sada ako tebi treba 500 gejmova da skuzis kako se igra Invoker, to je tvoj problem..

11 godina
offline
Re: Dota 2
Zajeb kaže...

 

Na 3:08. Tako se igra Techies

moras biti mentalno retardiran da ulijeces u bazu bez gema

 

video pokazuje 5 idiota nista vise, lose

 

 

sta pravi techies radi nemate pojma ako vam je ovo dobro lol

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...
Jonja kaže...

Losa usporedba, ovo znaci da je tehcies toliko useless da treba ga odigrat 500 gejmvoa da bi ga ucinio viable..

Trebaš odigrati isto gejmova koliko odigraš sa Meepom i Invokerom da ga skuziš, a sada ako tebi treba 500 gejmova da skuzis kako se igra Invoker, to je tvoj problem..

Al bit je u tome sto sa Invokreom i Meepom u roku 5 do 10 gameova se vec usemis u dovoljno si dobar da si useful.

LoL acc THCJoshi
11 godina
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

Trebaš odigrati isto gejmova koliko odigraš sa Meepom i Invokerom da ga skuziš, a sada ako tebi treba 500 gejmova da skuzis kako se igra Invoker, to je tvoj problem..

invoker najgluplji i najveci faceroll heroj sto postoji u doti ako ga igras kako treba

 

sve sto ti treba je tornado/deafening blast i emp

 

cao zdravo ti si svoje odradio, ostatak tima uleti i sve pobije

 

 

 

i nazalost ovaj build je najjaci

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
chaselol kaže...
ToMisLaW kaže...

Trebaš odigrati isto gejmova koliko odigraš sa Meepom i Invokerom da ga skuziš, a sada ako tebi treba 500 gejmova da skuzis kako se igra Invoker, to je tvoj problem..

invoker najgluplji i najveci faceroll heroj sto postoji u doti ako ga igras kako treba

 

sve sto ti treba je tornado/deafening blast i emp

 

cao zdravo ti si svoje odradio, ostatak tima uleti i sve pobije

 

 

 

i nazalost ovaj build je najjaci

Najjaci kako? Ja igram dosta invokera i redovito igram exort jer je najjaci dps, a ove support stvari ostavljam za late game kad imam full wex jer tek tada se isplati.

LoL acc THCJoshi
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

I evo prvi takticki win! Phantom Assassin prefidana, MKB + blademail riješio stvar :D hajro fidao ali necemo o tome {#}

EUW: iPLAY Murloc
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.9.2014 4:38 (BannedOnThisForum).
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dota 2
chaselol kaže...
ToMisLaW kaže...

Trebaš odigrati isto gejmova koliko odigraš sa Meepom i Invokerom da ga skuziš, a sada ako tebi treba 500 gejmova da skuzis kako se igra Invoker, to je tvoj problem..

invoker najgluplji i najveci faceroll heroj sto postoji u doti ako ga igras kako treba

 

sve sto ti treba je tornado/deafening blast i emp

 

cao zdravo ti si svoje odradio, ostatak tima uleti i sve pobije

 

 

 

i nazalost ovaj build je najjaci

Kako si samo pregenijalno inteligentan. 

 

"Sve što ti treba." Molim te, nemoj pisat u ovoj temi više. Koliko puta kada se teamfight oduži spasiš sa tim dotičnim "samo" spellovima nekoga, sebe, cold snapom, blastom ili tornadom prekineš Black Hole, Death Ward ili Epicenter channelanje, učiniš sa nekim kao što je Magnus ili WR terensku promjenu koja donese win, pozicioniranje, pa milijun je faktora čak i u pub 3k MMR gejmovima koji će ti donijeti bržu i/ili lakšu pobjedu.

 

Ti si klasičan primjer pametnjakovića poluretarda koji misli da zna što priča, ali zapravo pojma nema, i jedina karakteristika na kojoj ti se bazira karakter je generaliziranje..


Što se Techiesa tiče - igrao protiv njih 4-5 puta, jedan je znao šta radi, ali ne znam, sentry wardovi su stvarno isplativi, pa čak i tebi kao keriju kroz mid game radi counteranja Techiesa. Zapravo ne znam za vas, ali meni je najannoying stvar onaj W stun od 6 sekundi, a ne suicide ili Q.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.9.2014 10:13 (4ucker).
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Evo neki kratki guide sam napravio sa nekim mjestima za postavljati mine itd.. 

Ništa pretjerano http://balkandota.com/topic/27-techies-guide/

Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Jonja kaže...
chaselol kaže...
ToMisLaW kaže...

Trebaš odigrati isto gejmova koliko odigraš sa Meepom i Invokerom da ga skuziš, a sada ako tebi treba 500 gejmova da skuzis kako se igra Invoker, to je tvoj problem..

invoker najgluplji i najveci faceroll heroj sto postoji u doti ako ga igras kako treba

 

sve sto ti treba je tornado/deafening blast i emp

 

cao zdravo ti si svoje odradio, ostatak tima uleti i sve pobije

 

 

 

i nazalost ovaj build je najjaci

Najjaci kako? Ja igram dosta invokera i redovito igram exort jer je najjaci dps, a ove support stvari ostavljam za late game kad imam full wex jer tek tada se isplati.

exort je dobar ako ces levelima biti daleko ispred drugih i ofc ako protivnici nisu previse tanky i tako vrtiti uspješne gankove često, a sto se tiče teamfighta i samog doprinosa timu imho je quas-wex Invoker puno bolji

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
13 godina
offline
Dota 2

Naravno da je QW Invoker bolji za teamfight jer se QE zasniva na single target DPS-u osim čufte, al čufta s jednim levleom u Wexu rijetko pogodi više od jenog heroja ako nema kakvi aoe stun, također vrijedi i za tornado.

Say hello to my little friend
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dota 2

Anyway, što napravit ako compendium neće da se učita (sve otkad je itašao zadnji patch)

 

8.8.8.8, reinstall i "run as administrator" nisu pomogli

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

Evo neki kratki guide sam napravio sa nekim mjestima za postavljati mine itd.. 

Ništa pretjerano http://balkandota.com/topic/27-techies-guide/

Okej je ovaj guide za onoga tko bi tek postao deminer.

 

Imam savjet za budući update: dodaj likove koji su dobri na lejnu sa Techiesima, npr. Tiny; ovaj postavi mine u side-shopu na lejnu, Tiny protivnika samo throwa među mine itd. itd. Tu su još i situational Pudge, Magnus, Batrider (OPASNO!!!) itd. itd.

 

Btw. jesam li jedini koji misli da je singsing bio višak u C9-u i da je Fata genijalna zamjena (dokazao se tokom WEC-a i SLX).

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.9.2014 10:03 (4ucker).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
4ucker kaže...
ToMisLaW kaže...

Evo neki kratki guide sam napravio sa nekim mjestima za postavljati mine itd.. 

Ništa pretjerano http://balkandota.com/topic/27-techies-guide/

Okej je ovaj guide za onoga tko bi tek postao deminer.

 

Imam savjet za budući update: dodaj likove koji su dobri na lejnu sa Techiesima, npr. Tiny; ovaj postavi mine u side-shopu na lejnu, Tiny protivnika samo throwa među mine itd. itd. Tu su još i situational Pudge, Magnus, Batrider (OPASNO!!!) itd. itd.

 

Btw. jesam li jedini koji misli da je singsing bio višak u C9-u i da je Fata genijalna zamjena (dokazao se tokom WEC-a i SLX).

Dark Seer vacum jedan od boljih comboa sa Techijem

11 godina
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

Dark Seer vacum jedan od boljih comboa sa Techijem

magnus sa SB jaoo....

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

 

tusk i techies najbolji prijatelji

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Dota 2

Jel itko može downloadat compendium?

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Dota 2

pozz imam jedan problem sa dotom... znaci cesto mi se komp retartira kad se game loada... jedino mi se tad komp restarta .... i cudno mi je sto nedobijem onaj ban nikad ... zna se 3 puta zaredom izgasit a ja ne dobijem ni minute bana :S

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

{#}

 

Čudi me da čovjek nije rage quitao 

EUW: iPLAY Murloc
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

ima li netko na ovom forumu iskustva s izradom itema?


imam par radova nacrtanih 2d, pa trazim nekog s znanjem u 3d programima...

 

a ako se itemi uspiju lansirat u igru ceka nas i neka lova :D

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
ton7 kaže...

ima li netko na ovom forumu iskustva s izradom itema?


imam par radova nacrtanih 2d, pa trazim nekog s znanjem u 3d programima...

 

a ako se itemi uspiju lansirat u igru ceka nas i neka lova :D

Poslao sam ti jednog lika iz Srbije koji radi dobre iteme, Mana pool Hud, EG Hud, Alliance Hud itd..

Nemoj sada da mu predlozis neke slike iz painta..

14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Dosadan ovaj All Random Deathmatch, moras umrijeti da dobijes novog heroja.. A meni taj game bude kao obican AP... {#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

 

ziheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer.

teach me pls.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice