Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.700.283
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Mali rezime proteklih nekoliko dana, pa i tjedana što se igrača tiče...

 

Black je definitivno najpodcijenjeniji carry otkad je Dote. Pratim sitnice koje radi, kako prati tajmer te na osnovu njega prilagođava creep path sebi, procjenjuje gdje se koji heroj nalazi, odlazi po solo killove (greedy ili ne - uspijeva) i tako dalje, i tako bliže. 

Sve bi se to moglo pripisati i okej igranju od strane ostatka VG-a, kreiranja prostora, ali to je onda pokazatelj da je Black imao shit timove čiji su igrači kaskali za njime.

 

Kuroky je stvoren za carryjanja, pitam se šta bi bilo da je XBOCT bio support.. Vjerojatno bi bili i gori no što su to bili, a tek sad.

 

Fng je katastrofa kao kapetan čini mi se, i očekuje nemoguće. Forsira side-meta heroje kao što je Ursa, Troll Warlord i slično nauštrb boljeg pick-a. 

 

Ne lupetam, jesam 4,5K trash igrač, ali volim pratit turnire i igrače.

 

KOMENTIRAJTE I VRIJEĐAJTE!!1!11!CYKAPOWER

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.10.2014 18:48 (4ucker).
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
4ucker kaže...

Mali rezime proteklih nekoliko dana, pa i tjedana što se igrača tiče...

 

Black je definitivno najpodcijenjeniji carry otkad je Dote. Pratim sitnice koje radi, kako prati tajmer te na osnovu njega prilagođava creep path sebi, procjenjuje gdje se koji heroj nalazi, odlazi po solo killove (greedy ili ne - uspijeva) i tako dalje, i tako bliže. 

Sve bi se to moglo pripisati i okej igranju od strane ostatka VG-a, kreiranja prostora, ali to je onda pokazatelj da je Black imao shit timove čiji su igrači kaskali za njime.

 

Kuroky je stvoren za carryjanja, pitam se šta bi bilo da je XBOCT bio support.. Vjerojatno bi bili i gori no što su to bili, a tek sad.

 

Fng je katastrofa kao kapetan čini mi se, i očekuje nemoguće. Forsira side-meta heroje kao što je Ursa, Troll Warlord i slično nauštrb boljeg pick-a. 

 

Ne lupetam, jesam 4,5K trash igrač, ali volim pratit turnire i igrače.

 

KOMENTIRAJTE I VRIJEĐAJTE!!1!11!CYKAPOWER

Black je dobar igrac ali ima najbolje suporte na svijetu, prije svega fy koji je po meni daleko najbolji support trenutno i fenrir koji je odma iza njega. I iceiceice isto koji radi prostor Blacku svojim playevima, cak i kad fida iceiceice  VG nesto uzme zauzvrat.

 

Pupey je fejlodraftove oba dva gamea, forsira tu Enigmu koja je bila usseles oba dva gamea. I Kuroky je patio oba dva gamea vs VG radi tog picka. A Fly je ocajan igrac, da imaju boljeg offlanera bili bi duplo bolji team.

Fng je prelos kapetan i ne bih se cudio da netko drugi preuzme njegovu rolu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.10.2014 19:29 (FarmWithMeee).
13 godina
offline
Re: Dota 2
FarmWithMeee kaže...
4ucker kaže...

Mali rezime proteklih nekoliko dana, pa i tjedana što se igrača tiče...

 

Black je definitivno najpodcijenjeniji carry otkad je Dote. Pratim sitnice koje radi, kako prati tajmer te na osnovu njega prilagođava creep path sebi, procjenjuje gdje se koji heroj nalazi, odlazi po solo killove (greedy ili ne - uspijeva) i tako dalje, i tako bliže. 

Sve bi se to moglo pripisati i okej igranju od strane ostatka VG-a, kreiranja prostora, ali to je onda pokazatelj da je Black imao shit timove čiji su igrači kaskali za njime.

 

Kuroky je stvoren za carryjanja, pitam se šta bi bilo da je XBOCT bio support.. Vjerojatno bi bili i gori no što su to bili, a tek sad.

 

Fng je katastrofa kao kapetan čini mi se, i očekuje nemoguće. Forsira side-meta heroje kao što je Ursa, Troll Warlord i slično nauštrb boljeg pick-a. 

 

Ne lupetam, jesam 4,5K trash igrač, ali volim pratit turnire i igrače.

 

KOMENTIRAJTE I VRIJEĐAJTE!!1!11!CYKAPOWER

Black je dobar igrac ali ima najbolje suporte na svijetu, prije svega fy koji je po meni daleko najbolji support trenutno i fenrir koji je odma iza njega. I iceiceice isto koji radi prostor Blacku svojim playevima, cak i kad fida iceiceice  VG nesto uzme zauzvrat.

 

Pupey je fejlodraftove oba dva gamea, forsira tu Enigmu koja je bila usseles oba dva gamea. I Kuroky je patio oba dva gamea vs VG radi tog picka. A Fly je ocajan igrac, da imaju boljeg offlanera bili bi duplo bolji team.

Fng je prelos kapetan i ne bih se cudio da netko drugi preuzme njegovu rolu.

U navi vs vg, prvi game je Dendi bia kapetan i bira je ursu. Drugi game je Fng bira i satrali su VG. Treci game je FNG bira, dobro izabra, ali VG je bia bolji, puno bolji.

I copy and pasted my system 32 folder, now I have a 64bit operating system
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
FarmWithMeee kaže...

Black je dobar igrac ali ima najbolje suporte na svijetu, prije svega fy koji je po meni daleko najbolji support trenutno i fenrir koji je odma iza njega. I iceiceice isto koji radi prostor Blacku svojim playevima, cak i kad fida iceiceice  VG nesto uzme zauzvrat.

 

Pupey je fejlodraftove oba dva gamea, forsira tu Enigmu koja je bila usseles oba dva gamea. I Kuroky je patio oba dva gamea vs VG radi tog picka. A Fly je ocajan igrac, da imaju boljeg offlanera bili bi duplo bolji team.

Fng je prelos kapetan i ne bih se cudio da netko drugi preuzme njegovu rolu.

Would agree sa svime što si napisao. Baš je bi intervju danas na ESL-u. Iceiceice je trolao kroz odgovore ali je spomenuo ovo što i ti za taktičko fidanje. Rekao je da je to najbitnija stvar u 6.82 patchu rofl.

 

Svejedno, kroz sav komfor koji mu tim pruža, smatram da je Black zapravo jako dobar igrač, a ja sam se ovdje u temi sprdao sa njegovim nastupom na TI-u i sa onime što bi moglo biti (a vidimo nije i neće ako ovako nastavi) kad dođe u VG. Mislim, sa Maginom u 25 minuta (uz ne pretjerano prostora i 3 killa) klanja kripova imati patike, Butterfly, Mantu i Battle Fury nije mala stvar.

 

Fly imho nije očajan, ali će mu stvarno trebat duuugo vremena da se prilagodi offlane-u, a zna se što tokom tog perioda timu donosi. Na leđima ostatka prijeđe puno više stvari dok on sklapa prve puzzle. 

Enigma definitivni failpick, zna se da će Lion stojati sa strane i čekati da ga ovaj pretvori u žabu ili ga spike-a. Samo se ne sjećam jel Lion bio uzet kao counterpick Enigmi (indirektno), ispravi me ako sam u krivu.

 

EDIT: E da! I Fata mi se jako sviđa kao jako bitna karika u Clown9-u. Impresivni nastupi svaki game, osim kad bivaju pubstompani. C9 se čini kao "the" team. Lik ima sve što SingSing nije imao, apgrejdan map awareness, kalkuliranja etc. etc.

Zajeb kaže...

 

U navi vs vg, prvi game je Dendi bia kapetan i bira je ursu. Drugi game je Fng bira i satrali su VG. Treci game je FNG bira, dobro izabra, ali VG je bia bolji, puno bolji.

Svejedno, Na'Vi još nijedan game nije stvarno ubjedljivo pobijedio neki ozbiljniji tim, zamijetio sam da je Dendi izgubio osjećaj za last hit-anje, pri igranu Invokera kad odlazi po runu ne switcha movement na Wex (to čak i ja radim, jer znači tih nekoliko bodova itekako) i tako ostale sitnice.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.10.2014 21:06 (4ucker).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Zajeb kaže....

U navi vs vg, prvi game je Dendi bia kapetan i bira je ursu. Drugi game je Fng bira i satrali su VG. Treci game je FNG bira, dobro izabra, ali VG je bia bolji, puno bolji.

Ajde shvatite da turniri nisu Pub game captain mode, pa tko bude kapetan on bira pickove.

U pro gejmovima nije vazno tko je kapetan, kada cijeli team komunicira i raspravlja o pickovima, vrlo vazno tko ce na kraju pritisnuti ikonu od heroja..

Naravno kapetan ima najveci utjecaj, ali ne igra on sam...

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.10.2014 13:39 (ToMisLaW).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...
Zajeb kaže....

U navi vs vg, prvi game je Dendi bia kapetan i bira je ursu. Drugi game je Fng bira i satrali su VG. Treci game je FNG bira, dobro izabra, ali VG je bia bolji, puno bolji.

Ajde shvatite da turniri nisu Pub game captain mode, pa tko bude kapetan on bira pickove.

U pro gejmovima nije vazno tko je kapetan, kada cijeli team komunicira i raspravlja o pickovima, vrlo vazno tko ce na kraju pritisnuti ikonu od heroja..

Naravno kapetan ima najveci utjecaj, ali ne igra on sam...

Mos ti pricat puppeyu 10 pickova mogucih i brda i doline, na kraju ce on pikat jedanaestog heroja. Pa nije to pub team gdje tebi carry govori kojeg carya on hoce igrat. Za vrijeme pickova pro timovi najcesce pricaju o strategijama koje ce protivnicki tim raditi, lejnati, a tvoj kapetan ce odluciti o picku. Naravno svaki kapetan zna koje heroje njegov igrac moze odigrat na top skill nivou.

11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

zastava cro se vijori na broju 196 ! http://www.dota2.com/leaderboards#europe

 
10 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2
LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
FarmWithMeee kaže...

zastava cro se vijori na broju 196 ! http://www.dota2.com/leaderboards#europe

Reci malo više o ovom manchildu LizZardu na mjestu 6.

 

Vidim da je iz BiH, ali nikad nisam čuo za njega.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Onjegin kaže...
FarmWithMeee kaže...

zastava cro se vijori na broju 196 ! http://www.dota2.com/leaderboards#europe

Reci malo više o ovom manchildu LizZardu na mjestu 6.

 

Vidim da je iz BiH, ali nikad nisam čuo za njega.

Decko sabija meepa, trenutno igra za myi i dobar je igrac kuzi igru puno. Do sad je igro za lose klanove i nama je stand ino dosta puta. Vidjet cemo sad sa myi kako ce igrati momci.

10 godina
protjeran
offline
Dota 2

bravo marko ponosni smo na tebe <3 <3 <3

jedini hrvat na world leaderboardu 

 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
banee kaže...

bravo marko ponosni smo na tebe <3 <3 <3

jedini hrvat na world leaderboardu 

Od sad sam official 6k igrac !

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
FarmWithMeee kaže...
banee kaže...

bravo marko ponosni smo na tebe <3 <3 <3

jedini hrvat na world leaderboardu 

Od sad sam official 6k igrac !

Gdje si nestao sa liste?

15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Jesam li jedini koji bezumno i bez obzira na potrebni fast farm prosto obožava ići Vanguard > Manta / BKB > Abyssal > HoT > ŠtaGodVeć na Anti-Mageu preskočivši famozni Battle Fury?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Battlefury ti je samo za farm i nista vise. Poslije ga prodas.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dota 2
4ucker kaže...

Jesam li jedini koji bezumno i bez obzira na potrebni fast farm prosto obožava ići Vanguard > Manta / BKB > Abyssal > HoT > ŠtaGodVeć na Anti-Mageu preskočivši famozni Battle Fury?

Jesi probo zamijeniti vanguard s PMS-om?

Say hello to my little friend
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Krunoo7 kaže...
4ucker kaže...

Jesam li jedini koji bezumno i bez obzira na potrebni fast farm prosto obožava ići Vanguard > Manta / BKB > Abyssal > HoT > ŠtaGodVeć na Anti-Mageu preskočivši famozni Battle Fury?

Jesi probo zamijeniti vanguard s PMS-om?

Ne, ti?

13 godina
offline
Re: Dota 2
4ucker kaže...
Krunoo7 kaže...
4ucker kaže...

Jesam li jedini koji bezumno i bez obzira na potrebni fast farm prosto obožava ići Vanguard > Manta / BKB > Abyssal > HoT > ŠtaGodVeć na Anti-Mageu preskočivši famozni Battle Fury?

Jesi probo zamijeniti vanguard s PMS-om?

Ne, ti?

Zabavije je jer se vanguard proca 65% vremena.

Say hello to my little friend
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

pošto se nimalo ne kužim u dotu dobio sam ponudu od jednog tipa za ovaj item pa molim Vas pomoć da vidim koliko to zapravo vrijedi i dali se može prodat na marketu?

lp

 

 

steam: CRO_ZeNGe battlelog CRO_ZeNGe i marko0702
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dota 2
ZeNGe_CRO-mt kaže...

pošto se nimalo ne kužim u dotu dobio sam ponudu od jednog tipa za ovaj item pa molim Vas pomoć da vidim koliko to zapravo vrijedi i dali se može prodat na marketu?

lp

 

 

To je scam, stavio je potpis koji vrijedi nesto mizerno na item koji vrijedi 0.04 evra.

Scam nista vise :) 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
12 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Može li mi tko pomoći? 
Malo se praksam s Meepom igrati, i napravio sam qucik cast i sve to po ovome


No, kad sam u igri, i označim sad "All other units" i pokušam u fightu s ostalim Meepema se teleportirati kod glavnog Meepa teleportira mi samo 2. svinjicu, neće sve, zašto to? Uradio sam isto kao i ovaj s tutorijala, tj barem mislim da jesam. Uglavnom znači pristisnem, "all other units" i brzo pritišćem tu tipku koju sam postavio u quick castu za 2. ability, i on mi teleportira samo jednog Meepa od tih svih ostalih. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
lithiumion kaže...

Može li mi tko pomoći? 
Malo se praksam s Meepom igrati, i napravio sam qucik cast i sve to po ovome


No, kad sam u igri, i označim sad "All other units" i pokušam u fightu s ostalim Meepema se teleportirati kod glavnog Meepa teleportira mi samo 2. svinjicu, neće sve, zašto to? Uradio sam isto kao i ovaj s tutorijala, tj barem mislim da jesam. Uglavnom znači pristisnem, "all other units" i brzo pritišćem tu tipku koju sam postavio u quick castu za 2. ability, i on mi teleportira samo jednog Meepa od tih svih ostalih. 

Moras tabat sve mipice, znaci stisnes allotherunits tipku drugi spell, tab drugi spell, tab drugi spell, tab drugi spell, tab drugi spell i onda ce ti portat sve zaredom. To jest onako brzo kako ti odigras to :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

vrijedi li za meepoa ona opcija da stisnes ctrl pa skill?

13 godina
offline
Re: Dota 2
apoteka kaže...

vrijedi li za meepoa ona opcija da stisnes ctrl pa skill?

Ne, jedino ćeš levelat taj skill.

Say hello to my little friend
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
FarmWithMeee kaže...
lithiumion kaže...

Može li mi tko pomoći? 
Malo se praksam s Meepom igrati, i napravio sam qucik cast i sve to po ovome


No, kad sam u igri, i označim sad "All other units" i pokušam u fightu s ostalim Meepema se teleportirati kod glavnog Meepa teleportira mi samo 2. svinjicu, neće sve, zašto to? Uradio sam isto kao i ovaj s tutorijala, tj barem mislim da jesam. Uglavnom znači pristisnem, "all other units" i brzo pritišćem tu tipku koju sam postavio u quick castu za 2. ability, i on mi teleportira samo jednog Meepa od tih svih ostalih. 

Moras tabat sve mipice, znaci stisnes allotherunits tipku drugi spell, tab drugi spell, tab drugi spell, tab drugi spell, tab drugi spell i onda ce ti portat sve zaredom. To jest onako brzo kako ti odigras to :D

E jbg, onda stvarno ne kužim zašto ovaj tutorijal? Svejedno sam znao "puknuti" sa svim Meepama koristeći "W" i tab, ne treba mi ovo quick cast uopće {#}

13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ma likovi samo filozofiraju, ja se prvo blinkam pa bacim q na onoga na koga cu se poofat i tek onda channelam poof, dodje na isto a puno je lakse za izvest...

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
lithiumion kaže...
FarmWithMeee kaže...
lithiumion kaže...

Može li mi tko pomoći? 
Malo se praksam s Meepom igrati, i napravio sam qucik cast i sve to po ovome


No, kad sam u igri, i označim sad "All other units" i pokušam u fightu s ostalim Meepema se teleportirati kod glavnog Meepa teleportira mi samo 2. svinjicu, neće sve, zašto to? Uradio sam isto kao i ovaj s tutorijala, tj barem mislim da jesam. Uglavnom znači pristisnem, "all other units" i brzo pritišćem tu tipku koju sam postavio u quick castu za 2. ability, i on mi teleportira samo jednog Meepa od tih svih ostalih. 

Moras tabat sve mipice, znaci stisnes allotherunits tipku drugi spell, tab drugi spell, tab drugi spell, tab drugi spell, tab drugi spell i onda ce ti portat sve zaredom. To jest onako brzo kako ti odigras to :D

E jbg, onda stvarno ne kužim zašto ovaj tutorijal? Svejedno sam znao "puknuti" sa svim Meepama koristeći "W" i tab, ne treba mi ovo quick cast uopće {#}

Uzmimo primjer, bez quickcast : moras stisnut tab , w pa opet w gdje hoces da poofa, a sa quick cast, oznacis misem blizu prvog meepa stisnes tab i w i pustis lijevu tipku misa nemoras w klikat dva put. Lakse je kad radis combo sa 5 meepa. 4 klika manje :D

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Jonja kaže...

Ma likovi samo filozofiraju, ja se prvo blinkam pa bacim q na onoga na koga cu se poofat i tek onda channelam poof, dodje na isto a puno je lakse za izvest...

Nije isto, jer prvo izvedes combo i ona skocis sa prvim meepicem na protivnika i hexas ga ili nemoras hex. On vjerovatno nece tako brzo reagirat ako recimo protivnik ima bkb. Napravit ces mu pun qurac dmg-a ako skocis sa 4 meepa odjednom ko profici. Ako ti njemu skocis i netas ga i tek onda radis poof combo on ima vremena da upali bkb par sekundi fore.

13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Istina, mada nisam racunao na to, al ovako mi je puno lakse iako kad znas ovo znas i to samo je redoslijed drugaciji, a ovdje gdje ja igram ionako ako uzmes meepu je instawin jer je heroj prejak. Jedina mana mu je sto nakon jednog game s meepom osjecam se kao da sam ih 10 odigrao.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Kupio sam Asus Gtx 750ti 2gb ddr5, ssd hard disk od 120 gb, monitor viewsonic Vx 222252, fullhd 22 inca 2 ms odziv slike max rezolucija 1980x 1024. I sve to prikljucio na plocu soketa 775 P5QPL-AM na procesor intel Q8300 sa 4 jezgra 2.5 Ghz, sa 4 mb kesha i 1333 fsb. Instalirao sam dotu 2 i zaigrao.

 

Na maximalnoj rezoluciji i maxmalnim detaljima fps mi je oko 50 :((((((((((((((((. Planiram da uzmem plocu neku 8 GB rama i neki procesor. Moze li neko da mi preporuci nesto a da bude sto minimalnije. Tj sta mislite koji procesot moze da gura dotu na oko 100 fps. Da li moze amd 750k sa 4 jezgra koji kosta oko 60 evra. ili moram ici na FX 6300 ? iLI NEKI da idem intelove ? Da li neko zna provereno sta moze, a sta ne moze ?

 

Pozdrav

dasdas
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice