Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.704.791
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Dota 2
Ramo kaže...

Ako bilo tko u cijelom gejmu ima arkanu, a u protivnickom timu je heroj koji je na listi, trigera se event i oba tima mogu ostvariti drop na kraju.

 

 

10 godina
protjeran
offline
Dota 2

nemos dobit itema na eventu ... mi abjuzali citav dan i nista ...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Dota 2

Danas ja odigrao jednu partiju sa juggernaut-om i na kraju osvojio bladesrunner set za jugger-a {#} vrijedan 8$ {#}

toniklismanic
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Dota 2

Sviđa li vam se arcana za PA?

22 Da
4 Ne
Say hello to my little friend
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Deniali contract, dobili napeti game, dobio omni set vrijedan -1$.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Dota 2

dal ima netko problema sa crashanjem dote?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dota 2

Probaj aktivirati big picture mode za steam klijent i pokrenuti Dotu tada. Mozda upali, prijatelj je ima slucaj da mu se rusila igra i od kada pokrece big picture mode ne rusi se.

13 godina
offline
Re: Dota 2
D.Bradley kaže...

Probaj aktivirati big picture mode za steam klijent i pokrenuti Dotu tada. Mozda upali, prijatelj je ima slucaj da mu se rusila igra i od kada pokrece big picture mode ne rusi se.

Stvarno se ne bih čudio da tako jedna banalna glupost zapravo upali.

Say hello to my little friend
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Novi fanovi na twitteru

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.11.2014 23:49 (ToMisLaW).
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

Novi fanovi na twitteru

Neznam ni jednog ni drugog, al svaka cast ako su neki dobri igraci.

LoL acc THCJoshi
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Jonja kaže...
ToMisLaW kaže...

Novi fanovi na twitteru

Neznam ni jednog ni drugog, al svaka cast ako su neki dobri igraci.

Neobrazovani dječaci koji igraju igrice.

 

Nije ni čudno što ih ne znaš.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Onjegin kaže...

Neobrazovani dječaci koji igraju igrice.

 

 

A zarađuju više nego obrazovani. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...
Onjegin kaže...

Neobrazovani dječaci koji igraju igrice.

 

 

A zarađuju više nego obrazovani. 

Soschka? Teško. Mozda njih 10-ak zarađuje "više nego obrazovani" ljudi. 

15 godina
offline
Re: Dota 2

Čestitamo Tomici na uspjehu


Btw, zašto je uopće bitno koliko zarađuju?

Ako češ već gledati svoj, ako to možemo nazvati uopće tako, socijalni položaj, gleda se nekakav ugled u dota zajednici, a ne bruto plaća...

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Krunoo7 kaže...

Sviđa li vam se arcana za PA?

šta je PA?

14 godina
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

Novi fanovi na twitteru

Ako zamijenimo upvotove s Follow ikonom, jel ovo otprilike objasnjava kako se osjecas? http://i2.kym-cdn.com/photos/images/original/000/675/718/613.gif

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | http://pastebin.com/kheqY90X http://pastebin.com/xrfBayiE |Quidquid latine dictum sit, altum sonatur/ http://pastebin.com/jC7WFb8N /
11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Pozdrav. Planiram pocet igrat dotu pa me zanima sto je najbolje u pocetku i da mi date neke tipove za pocetak. Igra san prije lol al mi je dosadia, dota mi je dosta zanimljivija. Hvala unaprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dota 2
Reportaj sve koji flejmaju, koristi mute, dodaj igrače koji su bili dobri, sve ostalo dođe samo. Pobrini se da na početku gejma imate kurira (sve iteme koje kupiš a da nisi u fontani stavljaš u "stash" i to trebaš ili sam ići do fontane ili poterat kurira da ti donese). U doti imaš tp scrollove koje kupiš ili u fontani ili u side shop-u (pogledaj si na mapi gdje je to) koje koristiš da se tp-aš ili do tornja ili fontane. Također imaš itema koje možeš kupiti isključivo u secret shopu.

I namjesti si da igraš mod limited heroes jer su tamo izdvojeni neki od "lakših" heroja za početnike.
Say hello to my little friend
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Ravenclaw92 kaže...
ToMisLaW kaže...
Onjegin kaže...

Neobrazovani dječaci koji igraju igrice.

 

 

A zarađuju više nego obrazovani. 

Soschka? Teško. Mozda njih 10-ak zarađuje "više nego obrazovani" ljudi. 

huhu, zarađuje njih minimalno 50 od dote, i ostalih 50-ak također, strimanjem itd...

Pogledaj ovdje koliko su zaradili samo od turnira, a gdje su još sponzori, strimanje, donacije, solo $322 itd...

 

http://www.esportsearnings.com/games/231-dota-2

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2014 13:23 (ToMisLaW).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Dojitza kaže...

Čestitamo Tomici na uspjehu


Btw, zašto je uopće bitno koliko zarađuju?

Ako češ već gledati svoj, ako to možemo nazvati uopće tako, socijalni položaj, gleda se nekakav ugled u dota zajednici, a ne bruto plaća...

 

 

 

Pa dođe ti na isto, tko više zarađuje, ( vjerovatno ) je bolji igrač i na višem je položaju i ima veći ugled....

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2014 13:29 (ToMisLaW).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...
Ravenclaw92 kaže...
ToMisLaW kaže...
Onjegin kaže...

Neobrazovani dječaci koji igraju igrice.

 

 

A zarađuju više nego obrazovani. 

Soschka? Teško. Mozda njih 10-ak zarađuje "više nego obrazovani" ljudi. 

huhu, zarađuje njih minimalno 50 od dote, i ostalih 50-ak također, strimanjem itd...

Pogledaj ovdje koliko su zaradili samo od turnira, a gdje su još sponzori, strimanje, donacije, solo $322 itd...

 

http://www.esportsearnings.com/games/231-dota-2

I to je 0.1% igraca, gz. Sumnjam da ih puno zaradjue vise od 3000€ mjesecno. Nede ni njima sav keš od turnira koji osvoje kao tim.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2014 17:49 (Ravenclaw92).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Ravenclaw92 kaže...

I to je 0.1% igraca, gz. Sumnjam da ih puno zaradjue vise od 3000€ mjesecno. Nede ni njima sav keš od turnira koji osvoje kao tim.

I 0,1% ljudi koja igra nogomet zarađuje više od 3000 eura mjesecno, ne kuzim te koja je tvoja poanta sa ovakvim porukama???

15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Poanta je ta da bi trebo skroz zapostavit društveni život da bi ušo u tih 0.1%, a zašto? Zbog love? Nema problema, živi tako, ali ćeš skontat kad tad da si tratio vrijeme za*urac.

A sad opet, vremena se mjenjaju izgleda, nabolje ili nagore...to ostavljam tebi{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
infernoxcro kaže...

Poanta je ta da bi trebo skroz zapostavit društveni život da bi ušo u tih 0.1%, a zašto? Zbog love? Nema problema, živi tako, ali ćeš skontat kad tad da si tratio vrijeme za*urac.

A sad opet, vremena se mjenjaju izgleda, nabolje ili nagore...to ostavljam tebi{#}

Krivo, tih 0.1% imaju itekakav društveni život, proputovali su pola svijeta, doživili su stvari koji 99% ljudi nije, i još pristojno zarađuju.. 

A sada ako mislis na one sto cijeli dan samo igraju igrice ne važno bila to dota ili neka druga, što nemaju društveni život, e to je do ljudi a ne do igre...

15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Prijatelju, ništa oni nisu doživili, u tome i je stvar

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dota 2
infernoxcro kaže...

Prijatelju, ništa oni nisu doživili, u tome i je stvar

To je subjektivno.

Say hello to my little friend
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Krunoo7 kaže...
infernoxcro kaže...

Prijatelju, ništa oni nisu doživili, u tome i je stvar

To je subjektivno.

Ma, možemo u nedogled...iznio sam svoj stav, nek se niko ne osjeti uvrijeđenim, uzdravlje{#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...
Ravenclaw92 kaže...

I to je 0.1% igraca, gz. Sumnjam da ih puno zaradjue vise od 3000€ mjesecno. Nede ni njima sav keš od turnira koji osvoje kao tim.

I 0,1% ljudi koja igra nogomet zarađuje više od 3000 eura mjesecno, ne kuzim te koja je tvoja poanta sa ovakvim porukama???

Ocu reci to da ne zaradjuju vise od obrazovanih ljudi (djecaka cega vec) kao sto si ti prije naveo. Najbolji zaradjuju ko mozda prosjek visoko obrazovanih.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Ravenclaw92 kaže...
ToMisLaW kaže...
Ravenclaw92 kaže...

I to je 0.1% igraca, gz. Sumnjam da ih puno zaradjue vise od 3000€ mjesecno. Nede ni njima sav keš od turnira koji osvoje kao tim.

I 0,1% ljudi koja igra nogomet zarađuje više od 3000 eura mjesecno, ne kuzim te koja je tvoja poanta sa ovakvim porukama???

Ocu reci to da ne zaradjuju vise od obrazovanih ljudi (djecaka cega vec) kao sto si ti prije naveo. Najbolji zaradjuju ko mozda prosjek visoko obrazovanih.

Zarađuju, pogledaj prvih 50 igrača sa najvećom zaradom, 50. je zaradio 87000$, uzmi u obzir da je zaradio još i više od sponzora, strimanja itd... ali to neka ide npr. organizaciji za koju igra, 

tih 87000$ je zaradio u zadnje 3 godine, sto znaci da je svake godine zaradio 29000$, iliti mjesecno 2416$ = 14820 KN, e sada pogledaj place od obrazovanih ( e sada šta ti smatraš pod obrazovanim ) u Hrvatskoj prosjecne 8000 kn.

A prosjek zarade u Top 50 igraca je oko 200 000$ u zadnje 3 godine, iliti 34000 kuna mjesecno...

I kako onda mozes tvrditi da ne zaraduju više? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2014 21:51 (ToMisLaW).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

Zarađuju, pogledaj prvih 50 igrača sa najvećom zaradom, 50. je zaradio 87000$, uzmi u obzir da je zaradio još i više od sponzora, strimanja itd... ali to neka ide npr. organizaciji za koju igra, 

tih 87000$ je zaradio u zadnje 3 godine, sto znaci da je svake godine zaradio 29000$, iliti mjesecno 2416$ = 14820 KN, e sada pogledaj place od obrazovanih ( e sada šta ti smatraš pod obrazovanim ) u Hrvatskoj prosjecne 8000 kn.

A prosjek zarade u Top 50 igraca je oko 200 000$ u zadnje 3 godine, iliti 34000 kuna mjesecno...

I kako onda mozes tvrditi da ne zaraduju više? 

Radiš pogrešnu usporedbu.


Ili gledaj top 50 najbogatijih gamera i obrazovanih u svijetu ili u Hrvatskoj. Nemoj porediti Hrvatsku i svijet (Hrvatska ima 4 milijuna stanovnika, a svijet 7 milijardi).

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice