Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.703.614
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Dota 2

Kad odigras 2 hbena sata mec i mozes u bilo kojem trenutku sve privest kraju, no ne! ocito je gospodi zadovoljstvo farmati u 70 min po sumi.. 

 

svaki teamfight 3vs5 i gurali smo dobro, naravno sve ima svoju granicu. za push treba 5 

 

btw nisam vidio odavno neki item, dropovi su proslost??

play2much
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dota 2
fanaticni gejmer kaže...

Kad odigras 2 hbena sata mec i mozes u bilo kojem trenutku sve privest kraju, no ne! ocito je gospodi zadovoljstvo farmati u 70 min po sumi.. 

 

svaki teamfight 3vs5 i gurali smo dobro, naravno sve ima svoju granicu. za push treba 5 

 

btw nisam vidio odavno neki item, dropovi su proslost??

 uveli su novi sustav, navodno dropovi nisu više česti ali su bolji, možeš dobiti čitav set itd... otkad su uveli to, ja nisam vidio dropa, a igram 4-5 partija dnevno minimalno..

13 godina
offline
Re: Dota 2
fanaticni gejmer kaže...

Kad odigras 2 hbena sata mec i mozes u bilo kojem trenutku sve privest kraju, no ne! ocito je gospodi zadovoljstvo farmati u 70 min po sumi.. 

 

svaki teamfight 3vs5 i gurali smo dobro, naravno sve ima svoju granicu. za push treba 5 

 

btw nisam vidio odavno neki item, dropovi su proslost??

 To mi se desilo neki dan s Axeom. 1,7k mmr.

 

http://www.dotabuff.com/matches/1152226061

 

Btw Viper je idiot koji je kupio ta dva itema. I koji ne zna da ancient ima backdoor.

Say hello to my little friend
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
fanaticni gejmer kaže...

Kad odigras 2 hbena sata mec i mozes u bilo kojem trenutku sve privest kraju, no ne! ocito je gospodi zadovoljstvo farmati u 70 min po sumi.. 

 

svaki teamfight 3vs5 i gurali smo dobro, naravno sve ima svoju granicu. za push treba 5 

 

btw nisam vidio odavno neki item, dropovi su proslost??

 Ne dobivaju se vise sami itemi, nego cijeli setovi, ali su oni dakako puno rjeđi. Evo ja sam bas jucer dobio Rare bundle za Invokera :D

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
10 godina
offline
Dota 2

To je onda bolje. Nadam se da cu dobit uskoro nesto. 

play2much
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Nemoj se previse nadati :)

Cca. 220 gejmova bez dropa.
13 godina
offline
Re: Dota 2
Cerina15 kaže...

volia bi da dota postigne nekakav uspjeh, ali teško

tu je heroes of newerth koji je pljunuta originalna dota samo s boljon grafikon s nekim novim herojima i league of legends koji je pojednostavljen do bolji i već je sada među najigranijim igrama na svitu. (ima registriranih oko 16 milijuna i aktivnik oko cca. 2), i prosječno starta više od 10 gejmova svake sekunde

i obe igre su besplate

tako da mislim da dota 2 nema šanse za neki dugoročni uspjeh

 

 Mr. Prediction 

10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Izvolte :) 

 

http://crohq.org/casual-dota-2-cup/

 

EDIT:

 

da se samo razjasnim. ako se ne skupi dovoljno ljudi za turnir igrat cemo nesto drugo za zahebanciju i pokusati cemo podjeliti nagrade svejedno!

Jedna Dota na dan vadi iz psihopata iz tebe van!
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.1.2015 15:53 (NoniCRO).
Moj PC  
7 1 hvala 1
9 godina
offline
Dota 2

 evo jedan brzi triple kill...

ToniK
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Dota 2

Je li netko pratio StarLadder 11?

 

Virtus Pro Polar mi se sve više sviđaju, Illidan i ekipa zaslužuju masivan respekt, ali i Empire te čak i NiP i Hellraisers. Ne znam kako bi se točno nosili sa top de la notch timovima poput VG-a, Newbee-a, ali ovo je obećavajuće. (C9, Secret tek treba da pokažu šta se izrodilo od reshuffle-a).

 

Falilo je CIS svježine, i meni osobno ne smeta ovakva ekspanzija dotičnih timova. 

 

Na'Vi su veliko razočaranje, i podhitno im treba neki timski psiholog, previše je nemira i neslaganja u timu prisutno, i to je sasvim očito. Goblak i Hovost izgledaju kao dva tenka koji bi jedan drugog najradije uništili nakon izgubljenih gejmova.

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

Koji mmr? Lina inteligentna, Lagnuna blade na blade mail, ti igraš sa shadow bladeom, znači negdje oko 2k maksimalno..

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.1.2015 5:23 (lithiumion).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

svejedno lijepo ga je aktiviro

9 godina
offline
Dota 2

 3x triple sa kristalkom.

ToniK
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.1.2015 21:06 (Toni RAZOR).
 
2 6 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

"Zasto je balkanski community u ku*** bla bla bla" 

 

Evo konacno je gotov Balkan Dota forum, 

Posjetite ga, registrirajte se itd

 

Topic: http://www.bug.hr/forum/topic/klanovski-kutak/balkan-dota/220934.aspx

 

Ajmo TD....

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.1.2015 23:22 (ToMisLaW).
Moj PC  
0 7 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

"Zasto je balkanski community u ku*** bla bla bla" 

 

Evo konacno je gotov Balkan Dota forum, 

Posjetite ga, registrirajte se itd

 

Topic: http://www.bug.hr/forum/topic/klanovski-kutak/balkan-dota/220934.aspx

 

Ajmo TD....

 Tražio, dobio.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.1.2015 11:49 (lithiumion).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.1.2015 11:49 (lithiumion).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

Napisao si u drugom topicu "Stranica će biti u pogonu godinu dana za pocetak da vidim hoceli biti ista od nje, iako sumnjam.". Podržavam ideju, ali ako ti ne vidiš svoj projekt/stranicu kao nešto što ima potencijala, šta će si mislit potencijalni članovi? 

EDIT: Kod izrade novog acc-a prostor gdje upisujes ime/mail je crn sve dok se ne maknes sa njega. http://pokit.org/get/?a84d594e51bc511e340508dc6f1b5735.jpg

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.1.2015 14:05 (Ravenclaw92).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Ravenclaw92 kaže...

Napisao si u drugom topicu "Stranica će biti u pogonu godinu dana za pocetak da vidim hoceli biti ista od nje, iako sumnjam.". Podržavam ideju, ali ako ti ne vidiš svoj projekt/stranicu kao nešto što ima potencijala, šta će si mislit potencijalni članovi? 

EDIT: Kod izrade novog acc-a prostor gdje upisujes ime/mail je crn sve dok se ne maknes sa njega. http://pokit.org/get/?a84d594e51bc511e340508dc6f1b5735.jpg

 Pa sumljam u nas, ipak smo mi balkanci.

Stranicu cu drzati jednu godinu, ako ne bude znacaj broj korisnika, što je vrijedi dalje drzati i ulagati u nju?

btw. popravljen je taj crni prostor kod izrade novog accounta

15 godina
offline
Dota 2

Pored Tomicinog foruma, evo još malo vrhunskog humora:

 

http://dota2.rs/vesti/uposli-svog-dota-2-trenera/

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dota 2

Zna netko kako postavit dotu2 na high priority u kucnom networku :D Salu na stranu, pun mi je k kad neciji mob u kuci nesto azurira, a meni ping poraste na 2k..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
4ucker kaže...

Pored Tomicinog foruma, evo još malo vrhunskog humora:

 

http://dota2.rs/vesti/uposli-svog-dota-2-trenera/

 Iskreno se  nadam da trolla.

13 godina
offline
Re: Dota 2
The_Fichek kaže...

Zna netko kako postavit dotu2 na high priority u kucnom networku :D Salu na stranu, pun mi je k kad neciji mob u kuci nesto azurira, a meni ping poraste na 2k..

Mislim da možeš smanjiti Wi-Fi signal ako ti je komp spojen žicom preko routera, znam to jer meni je nekad ping znao biti veći nego mmr.

Say hello to my little friend
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.1.2015 16:32 (Krunoo7).
15 godina
offline
Re: Dota 2
The_Fichek kaže...

Treba ti bolji router ili custom firmware (openwrt, ddwrt) na nekom kompatibilnom, kako bi mogao qos

Ili to ili na sve mobove nesto tipa https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bwr.free&hl=en

a na pc netlimiter

10 godina
offline
Dota 2

Koja mucka dju*rad. Placu na kraju svakog gejma za commend, a sami ne bi nikad dali jedan. 

 

Neznam kad sam zadnji put dobia.

play2much
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.1.2015 20:00 (fanaticni gejmer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dota 2
fanaticni gejmer kaže...

Koja mucka dju*rad. Placu na kraju svakog gejma za commend, a sami ne bi nikad dali jedan. 

 

Neznam kad sam zadnji put dobia.

 sta uopce znace oni commend? ja koristim samo report :E

 

commend ako je netko zasluzio, cak i kad izgubimo ako je netko dobro igrao znao sam puknuti taj commend.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
10 godina
offline
Re: Dota 2
goodye kaže...

 sta uopce znace oni commend? ja koristim samo report :E

 

commend ako je netko zasluzio, cak i kad izgubimo ako je netko dobro igrao znao sam puknuti taj commend.

 Upravo to! Ljudima je lakse pamtim lose stvari, no treba nekad i pohvalit! Ako je covik dobro odradio svoju ulogu, pristojan je  i daje savjete, udrem commend.

play2much
16 godina
offline
Dota 2

Jel mi se cini, ili se dota malo popravlja??

 

Riejtko igram rank, igrao sam ono calibriranje cisto da vidim gdje stojim i bio sam 3690 i onda za 3 dana sam pan na 3100, i od tada nisam igrao ranked. Glavni probmlem je bio taj sto ja igram supoprt, a carry pickovi su bili ocajni i svaki game isti, ili ako bi ja slucajno pickao carry supportovi nisu htjeli supportati...

 

I u zadnje 2-3 noci sam digao bez problema za 300, ako nastavi ovako mogao bi sljedeci vikend biti preko 4k

 

Sta se desava???

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
goodye kaže...

Jel mi se cini, ili se dota malo popravlja??

 

Riejtko igram rank, igrao sam ono calibriranje cisto da vidim gdje stojim i bio sam 3690 i onda za 3 dana sam pan na 3100, i od tada nisam igrao ranked. Glavni probmlem je bio taj sto ja igram supoprt, a carry pickovi su bili ocajni i svaki game isti, ili ako bi ja slucajno pickao carry supportovi nisu htjeli supportati...

 

I u zadnje 2-3 noci sam digao bez problema za 300, ako nastavi ovako mogao bi sljedeci vikend biti preko 4k

 

Sta se desava???

 Ne pitaj ništa dok te ide

13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

Ako nisi igrao poduze od kalibracije, vjerojatno da si se poboljso i sad si po skillu iznad svog mmr-a. Samo rokaj dok te ide.

9 godina
offline
Dota 2

Ako hoćeš doslovce EZ mmr, pickaj AXE-a, ja sam si s njim s 3,3 (ili 3,2, ne sječam se) u tjedan dana digao na 3,5..i stvarno lako ide, odeš u šumu, probaš do 10-12 imati dagger i zalječeš se, ekipa vrlo vjerojatno prati, protivnici su većinom iznenađeni prvih 5min i GG.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice