Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.700.356
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
fanaticni gejmer kaže...
Jonja kaže...

Pudge je bolestan heroj.. Neznam postoji li heroj s kojim je lakse ownat nabove, jedan od najvecih snowball heroja.

 Za pub da, a tko ga koristi vise u prof. mecevima? 

 Dendi 

13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Pudge se ne koristi u pro mecevima jer nema velik utjecaj na igru i pre pre lako se countera sa wardovima. 

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dota 2
Jonja kaže...

Pudge se ne koristi u pro mecevima jer nema velik utjecaj na igru i pre pre lako se countera sa wardovima

 

Say hello to my little friend
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Po tome svaki put moras ic genkat iz baze jer ako krenes sa lejna odmah ce skuzit..

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Jonja kaže...

Po tome svaki put moras ic genkat iz baze jer ako krenes sa lejna odmah ce skuzit..

 Šta, ti staneš pod njihov tower i onda se smokeuješ?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

to sve lijepo zvuci u teoriji da se lako countera s wardovima, ali to nije tako u 80% gameova, ja cesto igram support/roam pudge, uz to sto je zabavan dosta je i efektivan uz malo prakse. Smoke, tranquils, bottle and ready to go.

15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Najjači i najefikasniji item za jednog carryja? Refreshers Orb.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dota 2
4ucker kaže...

Najjači i najefikasniji item za jednog carryja? Refreshers Orb.

 

Kappa

twice the pride double the fall
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
4ucker kaže...

Najjači i najefikasniji item za jednog carryja? Refreshers Orb.

 Ako si gledao jucer NiP vs C9 shvatio bi sto EE sama zeli reci, a to je da je MoM najbolji item u cijeloj igri, cak i kad imas extra 14k gold u 60. minuti

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Ratohnhake:ton kaže...
4ucker kaže...

Najjači i najefikasniji item za jednog carryja? Refreshers Orb.

 Ako si gledao jucer NiP vs C9 shvatio bi sto EE sama zeli reci, a to je da je MoM najbolji item u cijeloj igri, cak i kad imas extra 14k gold u 60. minuti

 Gledao sam i nije. Koliko dobiješ, toliko i gubiš. 

 

1) Nije ga baš koristio za push kada je trebao. Izgubili su.

 

2) Da je kupio Mjollnir ili Assault Cuirass - stvari bi tekle drukčijim tokom. Nije, izgubili su.

 

3) Je li itko razmišljao o Scythe of Vyseu na Juggernautu? Izgubili su.


Nije sinoć bilo do item builda koliko do loše izvedbe.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
4ucker kaže...
Ratohnhake:ton kaže...
4ucker kaže...

Najjači i najefikasniji item za jednog carryja? Refreshers Orb.

 Ako si gledao jucer NiP vs C9 shvatio bi sto EE sama zeli reci, a to je da je MoM najbolji item u cijeloj igri, cak i kad imas extra 14k gold u 60. minuti

 Gledao sam i nije. Koliko dobiješ, toliko i gubiš. 

 

1) Nije ga baš koristio za push kada je trebao. Izgubili su.

 

2) Da je kupio Mjollnir ili Assault Cuirass - stvari bi tekle drukčijim tokom. Nije, izgubili su.

 

3) Je li itko razmišljao o Scythe of Vyseu na Juggernautu? Izgubili su.


Nije sinoć bilo do item builda koliko do loše izvedbe.

sarkazam? Pa normalno da nije dobar u 60. minuti, trebao je prodati to i kupiti nesto, mjollnir, ac, abyssal, divine :D 

hex eventualno bih uzeo (osim zbog aktivne) daje mu mane da ima za refresher za svaki slucaj ako mu nestane 

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
15 godina
offline
Dota 2

Ajmo ekipa složite petorku i na turnir.

Ne plača se upad, preeeedobre nagrade, fleksibilan datum održavanja...

https://www.facebook.com/ultimatebalkantournament

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Dojitza kaže...

Ajmo ekipa složite petorku i na turnir.

Ne plača se upad, preeeedobre nagrade, fleksibilan datum održavanja...

https://www.facebook.com/ultimatebalkantournament

 Mogu ja dati nekoliko chestova da vam poboljšam nagradni fond?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Dojitza kaže...

Ajmo ekipa složite petorku i na turnir.

Ne plača se upad, preeeedobre nagrade, fleksibilan datum održavanja...

https://www.facebook.com/ultimatebalkantournament

 Kada bi to trebalo biti?

 

15 godina
offline
Re: Dota 2
Onjegin kaže...

 Mogu ja dati nekoliko chestova da vam poboljšam nagradni fond?

Super, može.

Mozes bit treci komentator tolko gejmova kolko chestova das :)

 

UOG-Atlas kaže...

 Kada bi to trebalo biti?

 

Piše sve u postu.

Bira se kao između tri datuma: srijeda, petak subota. sljedeči tjedan.

 

9 godina
offline
Re: Dota 2
Dojitza kaže...
Onjegin kaže...

 Mogu ja dati nekoliko chestova da vam poboljšam nagradni fond?

Super, može.

Mozes bit treci komentator tolko gejmova kolko chestova das :)

 

UOG-Atlas kaže...

 Kada bi to trebalo biti?

 

Piše sve u postu.

Bira se kao između tri datuma: srijeda, petak subota. sljedeči tjedan.

 

 Ako je u petak, npr. u 21:00 može.

Već sam prijavio, ekipa: EZov.

10 godina
offline
Dota 2

Nisam odavno bia medju ekipom. Inovacija volvoja nije losa, sad 5 utakmica all random. Bar ce bit brzo.

play2much
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Dota 2

Tiny + techies combo . Frajer me toss pola mape ravno u minefield. fck you shit dota, no more al ovaj put za zbogom. Uzivajte i snimajte svoje cool glitheve, meni to netreba u zivotu. 

 

Nije da su se i profesionalci koriste glithevima, poput onih piksica pupija i dendija sa onim gay fontain hook. Valve stoka gamadska jos dopusta glitch.

play2much
Moj PC  
0 3 hvala 0
9 godina
offline
Re: Dota 2
fanaticni gejmer kaže...

Tiny + techies combo . Frajer me toss pola mape ravno u minefield. fck you shit dota, no more al ovaj put za zbogom. Uzivajte i snimajte svoje cool glitheve, meni to netreba u zivotu. 

 

Nije da su se i profesionalci koriste glithevima, poput onih piksica pupija i dendija sa onim gay fontain hook. Valve stoka gamadska jos dopusta glitch.

 S kim pa se ti opet svađaš?

15 godina
offline
Re: Dota 2
fanaticni gejmer kaže...

Tiny + techies combo . Frajer me toss pola mape ravno u minefield. fck you shit dota, no more al ovaj put za zbogom. Uzivajte i snimajte svoje cool glitheve, meni to netreba u zivotu. 

 

Nije da su se i profesionalci koriste glithevima, poput onih piksica pupija i dendija sa onim gay fontain hook. Valve stoka gamadska jos dopusta glitch.

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
10 godina
offline
Dota 2

Ma pusti, puka sam. Moze se slobodno moji komentari obrisati od strane administracije  

play2much
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dota 2

Evo pocinjemo oko 20:00


Bilo je promjena što se tiče turnira pa ako nekog zanima evo link di je pojašnjeno u jednom postu:

https://www.facebook.com/ultimatebalkantournament

 

Bracket:
http://challonge.com/ubtv1_group1

 

Ima se može se, 2 strima lol:

Streams
http://www.twitch.tv/zilator

 

glhf

 
EDIT:
U grand finale ide ekipa Dora + Karlo
gg wp

Naravno, oba strima su uspjela otic u k, al kaj je tu je.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2015 22:54 (Dojitza).
 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Dota 2

Strim se gleda samo radi 4:3 aspekta.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Evo ga naš Tomica, osim što surađuje s icefrogom i šuruje s RTZijem, hara na frontpageu reddita:

 

http://www.reddit.com/r/DotA2/comments/311v0c/ill_support/

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Onjegin kaže...

Evo ga naš Tomica, osim što surađuje s icefrogom i šuruje s RTZijem, hara na frontpageu reddita:

 

http://www.reddit.com/r/DotA2/comments/311v0c/ill_support/

 Ha Bože moj, marketing 

15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ljudi mislio sam da ovo nije moguće ali izgleda da je, inače kad mid pregazim uobičajeno bude gg, ovaj put to nije bio slučaj, 15-0 sa stormom streak, doslovce im nisam dao disat ali od 30 minute do 38 min je krenulo silaznom putanjom, troll je imo 2 itema i iskerijo ih... ma jebeno nevjerovatno zadnjih tjedan dana sam upo u krizu nikako nemogu pobijedit game, od zadnjih 26 gameova 7 sam pobijedio, ali da ću ovaj game izgubit nisam mogo vjerovat 38 min game, ez za njih uz sav prostor koji sam napravio nismo uspijeli pobijedit, moro sam podijelit s vama ovo, jer ovako nešto mi se prvi put dogodilo, mahh idem analizirat :D

 

p.s. krivim svoj tim najviše za poraz 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
infernoxcro kaže...

Ljudi mislio sam da ovo nije moguće ali izgleda da je, inače kad mid pregazim uobičajeno bude gg, ovaj put to nije bio slučaj, 15-0 sa stormom streak, doslovce im nisam dao disat ali od 30 minute do 38 min je krenulo silaznom putanjom, troll je imo 2 itema i iskerijo ih... ma jebeno nevjerovatno zadnjih tjedan dana sam upo u krizu nikako nemogu pobijedit game, od zadnjih 26 gameova 7 sam pobijedio, ali da ću ovaj game izgubit nisam mogo vjerovat 38 min game, ez za njih uz sav prostor koji sam napravio nismo uspijeli pobijedit, moro sam podijelit s vama ovo, jer ovako nešto mi se prvi put dogodilo, mahh idem analizirat :D

 

p.s. krivim svoj tim najviše za poraz 

 Pa što očekuješ pobjediti game nakon 30 min, a oni imaju 3 carrya?

Završiš fino game u 27. min i to je to..

10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Sa stormom ili zavrsis do 30 min ili se pozdravi sa igrom ako nemas jos jednog carryja.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Sve to stoji samo vam kažem da mi se nikad nije dogodilo da nakon ovakvog early gamea izgubim kontate? Mislim da je bilo za očekivat od PA da napravi nešto korisno ali jebiga nekad su očekivanja prevelika :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Evo ovo je razlog zasto sam prestao igrati storma, QOP i slicne heroje i presao na tinkera i meepa. Jednostavno koliko god ti izownao mid i pogenkao svemir i ufidao se, ako ti je tim lose izguit ces. Dogodilo mi se nebrojeno puno puta. Sa tinkerom se jos moze, al je dosta naporan za igrat pa nakon dvije partije mi se neda vise. A meepo je institucija, to 5 earthshakera ne mogu counterat (ako znas).

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice