Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.704.673
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

To je 5 heroja i 6k golda. Svinja je uvik bila jaka, al racunaj da je to late game i da sven ga vjerovatno moze izmasakrirat tipa ako su 1v1.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dota 2

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dota 2

Nitko ne komentira konzumiranje ajtema. Dobiješ statse (vječno), ne možeš više puta konzumirati (nanovo kupiti), ali praktički možeš indirektno biti 12-slotted.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
4ucker kaže...

Nitko ne komentira konzumiranje ajtema. Dobiješ statse (vječno), ne možeš više puta konzumirati (nanovo kupiti), ali praktički možeš indirektno biti 12-slotted.

 pa sto nije to samo za onaj novi item koji daje 60 att speeda kad ga se konzumira?

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
13 godina
offline
Re: Dota 2
Ratohnhake:ton kaže...
4ucker kaže...

Nitko ne komentira konzumiranje ajtema. Dobiješ statse (vječno), ne možeš više puta konzumirati (nanovo kupiti), ali praktički možeš indirektno biti 12-slotted.

 pa sto nije to samo za onaj novi item koji daje 60 att speeda kad ga se konzumira?

 Da samo on i alkemist moze dat nekome ags. Tehnicki taj item je extra late game kad vise neznas sta ces kupit, da lova ne stoji bezveze.

14 godina
offline
Dota 2

Našao stare slike, igram dotu od 2004, ne mogu vjerovat da je već tolko godina prošlo QQ

SLIKE

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2015 0:59 (zila).
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
online
Re: Dota 2
Ratohnhake:ton kaže...
4ucker kaže...

Nitko ne komentira konzumiranje ajtema. Dobiješ statse (vječno), ne možeš više puta konzumirati (nanovo kupiti), ali praktički možeš indirektno biti 12-slotted.

 pa sto nije to samo za onaj novi item koji daje 60 att speeda kad ga se konzumira?

 U biti 8 sloted, moon pojedes i umjesto 120 at speed dobijes 60 i alch ti moze dati aganim.

 

ali sta mislis alch nafarma 2-3 aganima

i samo to radi, koji bi to abuse bio... a moze se, acid i greevil...

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Jel igrate novi peč? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Meni su katastrofalne ove ikone itema, jedino mi je lotus orb dobar, neznam kako cu se naviknut na ovaj mango i ovaj item kojim moš dat kolegi invis, ne sviđaju mi se nimalo.

A ovaj silver edge je mozda malo op, vec vidim kako će slark harat pubove s njim, a mogla bi popularnost PA i Voida drastično past

 

        Provides:

 

        +32 Damage

 

        +30 Attack Speed

 

        +16 Strength

 

        Lesser Maim

 

        Shadow Walk: Invis attack now deals 225 damage also applies Break to disable passive abilities, and reduces the target's damage output (all damage types) by 40% for 5 seconds. 24 second cooldown. Attacking to end invisibility cannot miss. Debuff does not pierce Spell Immunity

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dota 2

vidim dosao je i compendium planira li ga ko uzeti


12 da
7 ne
1 mozda?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
tomislavivic kaže...

vidim dosao je i compendium planira li ga ko uzeti


 Ja sam ga vec uzeo :D

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
12 godina
offline
Re: Dota 2
Ratohnhake:ton kaže...
tomislavivic kaže...

vidim dosao je i compendium planira li ga ko uzeti


 Ja sam ga vec uzeo :D

 i ja uspio sam prodat 3 proslogodisnja imortal chesta za 12€ pa sam uzeo btw jesam ja dobro skuzio imaju compendium pointsi i oni nekakvi coinsi s kojima dobivas setove tj iteme?

13 godina
offline
Dota 2

Uzeo onaj LVL 50 compendium.

 

Imas coine koje ces mc trosit na setove i imas charmove za dobijat chestove na 3 wina.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dota 2

to sam skuzio al nije mi jasno kak compendium pointse dobim nemoguce da se mora placat za sve?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

nadam se da se ne placa sve jer je to onda jako lose jer bi ih mogao dobiti samo od onih predictiona i to, a to je glupo jako, ja sam mislio da ce se dobivati sa svakim gejmom oni battle pointsi da su i compendium pointsi

a sto se tice coinsa da s tim se setovi dobivaju, ja upravo uspjesno odradio prvi onaj challenge, bilo mi je Radiance unutar pola sata sto je bilo ez, s tim da sam imao na laneu last pick Chaos Knighta iako nam je trebao support xd, sad sam na 306 coinsa, idem po 1000 pa da si uzmem set :D

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dota 2
tomislavivic kaže...

to sam skuzio al nije mi jasno kak compendium pointse dobim nemoguce da se mora placat za sve?

 Mozes doc do lvla 130 bez da kupis, moras pogodit pobjednike da bi dobija 100 lvla. Kompendium je kao lani, do lvl 25 se moze doc s daily i bodovima sta dobijes u igri, a ostalo kupujes.

10 godina
offline
Dota 2

Koji ste vi likovi. Igra je free i vi trosite novac na neke cosmetic stvarcice, kao neke razmazene djevojcice. 

 

 

play2much
Moj PC  
2 7 hvala 1
12 godina
offline
Dota 2

koja glupost setovi koji se dobiju nisu tradable..:(((

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Fora su ovi immortal itemi, dobio sam štit od lune, nado sam se dominatoru za huskara :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
fanaticni gejmer kaže...

Koji ste vi likovi. Igra je free i vi trosite novac na neke cosmetic stvarcice, kao neke razmazene djevojcice. 

 

 

 Upravo to, igra je free, a buduci da provodim toliko vremena na ovoj igri, nije mi problem dati 9.29 eura kao podršku ljudima koji su zaduzeni za nju 

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
10 godina
offline
Re: Dota 2
Ratohnhake:ton kaže... 

 Upravo to, igra je free, a buduci da provodim toliko vremena na ovoj igri, nije mi problem dati 9.29 eura kao podršku ljudima koji su zaduzeni za nju 

Nemojmo se zavaravati. Kupujete zbog sebe a ne zbog nekakve podrske, duboko ste zaglibili u igri. 10€ podrske, za sto? Da lina ima ljepsi grudnjak u igri? Vama je kao normalno da neki itemi imaju cijenu od 60€? zasto, jer je kao super rare, oni su kao potrosili skupši materijal da nacrtaju taj item u programu? wtf ljudi osvjestite se, na kraju vas novac ode nekim bolesnicima koji su kao nekakvi pro.

 

 

 

 

play2much
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
fanaticni gejmer kaže...
Ratohnhake:ton kaže... 

 Upravo to, igra je free, a buduci da provodim toliko vremena na ovoj igri, nije mi problem dati 9.29 eura kao podršku ljudima koji su zaduzeni za nju 

Nemojmo se zavaravati. Kupujete zbog sebe a ne zbog nekakve podrske, duboko ste zaglibili u igri. 10€ podrske, za sto? Da lina ima ljepsi grudnjak u igri? Vama je kao normalno da neki itemi imaju cijenu od 60€? zasto, jer je kao super rare, oni su kao potrosili skupši materijal da nacrtaju taj item u programu? wtf ljudi osvjestite se, na kraju vas novac ode nekim bolesnicima koji su kao nekakvi pro.

 

 

 

 

 Pa da, 2 u 1, podrska+meni igra ljepše izgleda, ne razumijem u cemu je tu problem? Sta, bolje je dati 50-60 eura za igru i onda jos 4 DLC i sto ti ja znam sve ne kao za svaku drugu igru danas?

Btw zasto su oni bolesnici ako uspijevaju profitirati od onog sto vole raditi, a to je igrati Dotu?

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
15 godina
offline
Dota 2

Uvjek se nađe neki ljubomoran na tuđe iteme pa se zakuha ova rasprava...

Daj pusti ljude nek kupuju šta oće, ti budi pametan i potroši novce na neš drugo ako već misliš da je to glupo i bok.

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ja ne znam št aje ovo ali na ranked 4300, 1700 sve iste budale. Na normalu mi se dogodi da ima 100 puta boljih gameplaya od ranked igara. Prestrašno.

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dota 2
Dojitza kaže...

Uvjek se nađe neki ljubomoran na tuđe iteme pa se zakuha ova rasprava...

Daj pusti ljude nek kupuju šta oće, ti budi pametan i potroši novce na neš drugo ako već misliš da je to glupo i bok.

 

Nisam ljubomoran na nikoga, zapravo I dont give a fak za kozmetiku i grafiku. Govorim ovo za vase dobro, a vi mene slobodno ignorirajte. Koliko sam osobno potrosio na igre, golde u WoT i ulozio u druge igre da mi je cak i zao. 

 

Sad o patchu: nije mi drago sta je ulti orb dostupan samo u secret, drazi mi je bio old way. S druge strane 1 obs ward za 75g je dobro, support ignorira svoj posao, pa ja umjesto jednog iron brancha kupim ward za sebe :D

play2much
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2015 12:44 (fanaticni gejmer).
15 godina
offline
Re: Dota 2
fanaticni gejmer kaže...

Meni se čini da "za naše dobro" imaš malo preagresivan nastup, da ne quotam prijašnje postove.

Uvjek sam za dobronamjeran savjet, ali to što si ti napisao nipošto nije to. Meni se više čini kao klasično "uvjeravam samog sebe da nešto ne valja tako da to govorim drugima".

Nhf bro, al ono tako mi se čini.

 

11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ljudi, to je video-igrica za djecu.

 

Ako ne zelite psiće ili suknjice za Linu zaposlite se i nađite curu. Nas autiste ostavite na miru!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
fanaticni gejmer kaže...
Ratohnhake:ton kaže... 

 Upravo to, igra je free, a buduci da provodim toliko vremena na ovoj igri, nije mi problem dati 9.29 eura kao podršku ljudima koji su zaduzeni za nju 

Nemojmo se zavaravati. Kupujete zbog sebe a ne zbog nekakve podrske, duboko ste zaglibili u igri. 10€ podrske, za sto? Da lina ima ljepsi grudnjak u igri? Vama je kao normalno da neki itemi imaju cijenu od 60€? zasto, jer je kao super rare, oni su kao potrosili skupši materijal da nacrtaju taj item u programu? wtf ljudi osvjestite se, na kraju vas novac ode nekim bolesnicima koji su kao nekakvi pro.

 

 

 

 

 Taj novac ide ljudima kojima je posao praviti iteme za igru i od toga žive, a ostalih 75% ide Valveu, koji plaća svoje zaposlenike, i ulaže u Dotu.. A ako ti se to ne sviđa, odi igraj WoW, plaćaj mjesečnu članarinu ili šta ti ja znam...

15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

@fanaticni gejmer Tvoj stav oko ovoga je jedna velika ironija, promisli samo koliko svaki od nas u stvarnom životu troši pare na pizdarije, dođe ti na isto

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

 

Valve zarađuje masne pare na tom. Marketinški model je genijalan, vrte lovu sam tak.

Od svih tih para, od dijela koji ide na dotu vjeruj mi da je veeeeliki postotak na marketing i ostale đinđe minđe na kojima će zaraditi još.

Ali sve to je beside the point. Ako želiš imat compendium jer vauuu predobri itemi, imaj. Ako želiš imat bmw-a jer vauuu predobar auto, imaj. Sad koliko na tebe utječe marketing je priča za skroz drugu temu :P

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice