Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.703.845
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
misho_hrnjak kaže...

Službeno me dota živcira, ne sama igra nego igrači. Svaki put dobijem jako loše igrače, 2-3 igrača uvijek ima negativan skor min im skor je 4-10 ili tako nešto. U početku je veliki feed itd... Sada jel i to moja zasluga ne znam. Ali znam da u 80% partija imam pozitivan skor iako to nije ni bitno. Od 2500 MMR sam se srozao na 1800 MMR u 3 tjedna. Ne razumijem kako svaki put dobijem loše igrače, ili igram protiv ljudi koji igraju u timovima. 

 Igraj mid ili carry-a, ako tako ne možeš pobijediti, onda vjerovatno zaslužuješ biti tu gdje jesi.

I koristi mikrofon, easy win.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.7.2015 14:08 (ToMisLaW).
15 godina
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...
misho_hrnjak kaže...

Službeno me dota živcira, ne sama igra nego igrači. Svaki put dobijem jako loše igrače, 2-3 igrača uvijek ima negativan skor min im skor je 4-10 ili tako nešto. U početku je veliki feed itd... Sada jel i to moja zasluga ne znam. Ali znam da u 80% partija imam pozitivan skor iako to nije ni bitno. Od 2500 MMR sam se srozao na 1800 MMR u 3 tjedna. Ne razumijem kako svaki put dobijem loše igrače, ili igram protiv ljudi koji igraju u timovima. 

 Igraj mid ili carry-a, ako tako ne možeš pobijediti, onda vjerovatno zaslužuješ biti tu gdje jesi.

I koristi mikrofon, easy win.

 Kada igram mid ili carrya dobijem u 80% slucajeva, ali problem je što igram s takvima kakvim igram. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
misho_hrnjak kaže...
ToMisLaW kaže...
misho_hrnjak kaže...

Službeno me dota živcira, ne sama igra nego igrači. Svaki put dobijem jako loše igrače, 2-3 igrača uvijek ima negativan skor min im skor je 4-10 ili tako nešto. U početku je veliki feed itd... Sada jel i to moja zasluga ne znam. Ali znam da u 80% partija imam pozitivan skor iako to nije ni bitno. Od 2500 MMR sam se srozao na 1800 MMR u 3 tjedna. Ne razumijem kako svaki put dobijem loše igrače, ili igram protiv ljudi koji igraju u timovima. 

 Igraj mid ili carry-a, ako tako ne možeš pobijediti, onda vjerovatno zaslužuješ biti tu gdje jesi.

I koristi mikrofon, easy win.

 Kada igram mid ili carrya dobijem u 80% slucajeva, ali problem je što igram s takvima kakvim igram. 

 Takva ti je dota jednostavno, većinu communitiya na EU serverima zauzimaju istočne države (čitaj slobodno divljaci) i onda te ubaciva s njima u gameove, nisam nikad bio na tom ranku ali vjerujem da tek kad dođeš do 4k se situacija malo popravi

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
misho_hrnjak kaže...

Službeno me dota živcira, ne sama igra nego igrači. Svaki put dobijem jako loše igrače, 2-3 igrača uvijek ima negativan skor min im skor je 4-10 ili tako nešto. U početku je veliki feed itd... Sada jel i to moja zasluga ne znam. Ali znam da u 80% partija imam pozitivan skor iako to nije ni bitno. Od 2500 MMR sam se srozao na 1800 MMR u 3 tjedna. Ne razumijem kako svaki put dobijem loše igrače, ili igram protiv ljudi koji igraju u timovima. 

 uzmi lycana,muteaj cili tim,pushaj pushaj i pushaj,onda za promjenu jos malo pushaj

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Logigamer kaže...
misho_hrnjak kaže...

Službeno me dota živcira, ne sama igra nego igrači. Svaki put dobijem jako loše igrače, 2-3 igrača uvijek ima negativan skor min im skor je 4-10 ili tako nešto. U početku je veliki feed itd... Sada jel i to moja zasluga ne znam. Ali znam da u 80% partija imam pozitivan skor iako to nije ni bitno. Od 2500 MMR sam se srozao na 1800 MMR u 3 tjedna. Ne razumijem kako svaki put dobijem loše igrače, ili igram protiv ljudi koji igraju u timovima. 

 uzmi lycana,muteaj cili tim,pushaj pushaj i pushaj,onda za promjenu jos malo pushaj

 Ma kakav lycan,

Trenutni OP heroji:

 

Lesh/QoP mid

Tuskar solo offlane ili Tuskar + Undyg offlane

Bloodseeker wood ili easylane

Wynter Support

Bounty Hunter offlane

 

 

14 godina
offline
Dota 2

Možeš i sa supportom dic mmr bez problema, pogotovo u tom mmr-u gdje vjerojatno nitko neigra supporta, ako barem ti uzmes supporta i wardove kupujes imas velike sanse za pobjedu.

Najbolje uzmi supporta koji može healat tvoje carryje i održavat ih živima (Omni, Wd, dazzle, abbadon).

Ja sam igrajuci support digao mmr od 3k do 4k mmr-a.

Dotabuff

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Marsel007 kaže...

Možeš i sa supportom dic mmr bez problema, pogotovo u tom mmr-u gdje vjerojatno nitko neigra supporta, ako barem ti uzmes supporta i wardove kupujes imas velike sanse za pobjedu.

Najbolje uzmi supporta koji može healat tvoje carryje i održavat ih živima (Omni, Wd, dazzle, abbadon).

Ja sam igrajuci support digao mmr od 3k do 4k mmr-a.

Dotabuff

 Gore navedeni heroji,

Na starom accountu, sa 3700-4400 u 4 dana.

 

Od supporta samo Wynter i Distruptor... OP

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

Ako si veći MMR nego gdje te igra smjestila dobit ćeš makar ti se tim sastojao od 4 retarda s 0-10 skorom prvih 20 min.

 

Evo ti čisti dokaz, Storm Spirit - solo mid, igrao ja na accountu od prijatelja (2600 MMR, a ja sam 4500 MMR). Tvoji mogu fidat koliko god hoće, ali ako si veći MMR iskoristi ćeš svaku grešku protivnika i jednostavno se snowball-at. Tako da ako nemožeš winat game sa sf, storm qop i sličnima mid svaki put kad ih igraš, pripadaš tom MMR gdje i jesi (+- 200-300). Pogledaj replay slobodno, da vidiš o čemu pričam.

 

https://www.dotabuff.com/matches/1660077025

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.7.2015 22:16 (Daddy J.).
9 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Igra je zaraza i teba progutat puno vremena ali zabavna je... što se tiče dizanja mmr ide to gore dolje ali imati dobar miš i namjestit si tipke na tipkovnici na quick cast dušu da , da ne govorim uvježbat sa shift izdavat sljed naredbi sa omiljenim herojima sigurno diže MMR iznad 3500.

Pakao MMR se riješi sa junglerima i malo dagon akcije onih mobilnih heroja tipa NP/SB čak

A da tek vidite Axe sa dagonom kako dobro bude lol

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Pozz, evo i ja da izrazim zelju za drustvom, poceo igrati ozbiljnije dotu2 u 4. mjesecu nakon skoro 5 godina HoN-a. 400h je iza mene, kalibriran sam na 2800, trenutno na 3000 mmr-a. Poprilicno sam aktivan i udaram uglavnom samo ranked. 

 

Link na dotabuff: https://www.dotabuff.com/players/114872718

 

I na steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198075138446

 

Add me ;-)

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...
Logigamer kaže...
misho_hrnjak kaže...

Službeno me dota živcira, ne sama igra nego igrači. Svaki put dobijem jako loše igrače, 2-3 igrača uvijek ima negativan skor min im skor je 4-10 ili tako nešto. U početku je veliki feed itd... Sada jel i to moja zasluga ne znam. Ali znam da u 80% partija imam pozitivan skor iako to nije ni bitno. Od 2500 MMR sam se srozao na 1800 MMR u 3 tjedna. Ne razumijem kako svaki put dobijem loše igrače, ili igram protiv ljudi koji igraju u timovima. 

 uzmi lycana,muteaj cili tim,pushaj pushaj i pushaj,onda za promjenu jos malo pushaj

 Ma kakav lycan,

Trenutni OP heroji:

 

Lesh/QoP mid

Tuskar solo offlane ili Tuskar + Undyg offlane

Bloodseeker wood ili easylane

Wynter Support

Bounty Hunter roam

 

 

 Yes, al najbolji za taj rank po mom misljenju su ti storm mid koji ce kaznit svaku gresku njihovog tima koji u biti to i radi najlakse i recimo void carry ti je isto dobar za taj rank. Ali ono Storma treniraj svaki game mislim da ce ti s njime najlakse bit dizat rating.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
FarmWithMeee kaže...
ToMisLaW kaže...
Logigamer kaže...
misho_hrnjak kaže...

Službeno me dota živcira, ne sama igra nego igrači. Svaki put dobijem jako loše igrače, 2-3 igrača uvijek ima negativan skor min im skor je 4-10 ili tako nešto. U početku je veliki feed itd... Sada jel i to moja zasluga ne znam. Ali znam da u 80% partija imam pozitivan skor iako to nije ni bitno. Od 2500 MMR sam se srozao na 1800 MMR u 3 tjedna. Ne razumijem kako svaki put dobijem loše igrače, ili igram protiv ljudi koji igraju u timovima. 

 uzmi lycana,muteaj cili tim,pushaj pushaj i pushaj,onda za promjenu jos malo pushaj

 Ma kakav lycan,

Trenutni OP heroji:

 

Lesh/QoP mid

Tuskar solo offlane ili Tuskar + Undyg offlane

Bloodseeker wood ili easylane

Wynter Support

Bounty Hunter roam

 

 

 Yes, al najbolji za taj rank po mom misljenju su ti storm mid koji ce kaznit svaku gresku protivnickog tima koji u biti to i radi najlakse i recimo void carry ti je isto dobar za taj rank. Ali ono Storma treniraj svaki game mislim da ce ti s njime najlakse bit dizat rating.

 

9 godina
offline
Dota 2

Možda netko zna zbog čega mi u Rebornu, normal/ranked match svakih 8-10min ping skače na 4000 i samo restart dote pomaže?

 

EU west/east, inače je ping 70-90..kako kad.. promet u task manageru ne raste, ostaje isti - znači niti se što updejta, niti neki program što skida ili šalje..

 

AKo netko ima ideju što bi to moglo uzrokovati bio bih zahvalan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Karlek_19 kaže...

Možda netko zna zbog čega mi u Rebornu, normal/ranked match svakih 8-10min ping skače na 4000 i samo restart dote pomaže?

 

EU west/east, inače je ping 70-90..kako kad.. promet u task manageru ne raste, ostaje isti - znači niti se što updejta, niti neki program što skida ili šalje..

 

AKo netko ima ideju što bi to moglo uzrokovati bio bih zahvalan.

 Vrlo vjerojatno zato sto je jos uvijek beta i puna je bugova sta je i za ocekivati. Ispeglat ce oni to kroz neki vremenski period.

10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Moze neko pomoc...Prije par dana sam inst. win7 na racunar i sada kad udjem u dotu imaju crne linije po ekranu odnosno u ingame...Graficka je mnogo losa ali prije nije bilo tih linija.Zna neko u cemu je problem?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dota 2

Driveri?

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Da,hvala.Jos jedno pitanje kako da smanjim lag,to je sve zbog grafike dok sam imao normalnu nije lag,sada ova integresina je veoma losa.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dota 2
Armin Reus kaže...

Da,hvala.Jos jedno pitanje kako da smanjim lag,to je sve zbog grafike dok sam imao normalnu nije lag,sada ova integresina je veoma losa.

 Smanjiš grafiku u igri, nema ti druge.

Say hello to my little friend
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Smanjio sam ja sve,off,render...Nista moram novi PC ionako je ovaj los..

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Kako jede ovaj Secret, jedan od najboljih timova ikad, rekao bih.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Jonja kaže...

Kako jede ovaj Secret, jedan od najboljih timova ikad, rekao bih.

 Jede, ali ovo je tek grupna faza koliko vidim ni jedan tim nema nekakve pretjerane strategije, čuvaju za main event.

Tako da bojim se da bi ih netko mogao izbaciti na main eventu, jedna loša serija i kaos...

10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Secret mnogo dobro igra,sinoc ne razumijem kako su imali veci XP i Gold protiv Na'vi u early game ali mislim da ce ih neko izbaciti uvijek bude neko iznenadjenje,Col je do sada iznenadio sve ...Nego ima neko neki sajt za iteme kao sto je steampower ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Gledam nogometne parove i rezultate, kada ono http://www.rezultati.com/esportovi/

 

ahahahaha, pa ja ne vjerujem 

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Xboct najgori carry na TI5,a Artstyle teski fider...16 mjesto u najboljem slucaju 15.Col mnogo dobro igra mogli bi mozda do Top6.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Javite mi se na steamu, Kubalionzzale da igramo nekad u party, vidim ima iskusnih igraca :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

ima netko viška immortala iz novih treasurea (Trove i Luckvase) za trade?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dota 2

Imam nekih setova viška za trade, uglavnom su giftable bundlovi.

Preferiram 1:1 trade za isti rarity, giftam prvi ako imate više staža na forumu od mene.

Vec sam trejdao po forumu, sve legit, pa ako ima zainteresiranih, javite se na PM, hvala, zivjeli :)

 

The Clergy Ascetic - AM /rare

 

Wrath of the Blood Covenant - BS /rare

 

The Stoneshard Majesty - ES /rare

 

Bindings of the Trapper - Pudge /rare

 

Chained Slayers - Pudge /rare

 

The Hare Hunt - Sniper /rare

 

The Mourning Mother - DP /rare

 

Redmoon Assassin's Secret - TA /rare

 

Whispering Dead - TA /rare

 

Flamestitched Suitings - Batrider /uncommon

 

Flowing Entropy - Spectre  /myth

 

Impending Transgressions - Doom /rare

 

Guardian of Silence - Silencer /rare

 

The Hidden Talent - Silencer /rare

 

Garb of the Cunning Augur - Rubick  /myth

 

Rage of the Three - Disruptor /myth

 

Rider of the Storm Set - Disruptor  /myth

 

Shadow Hunter Set - Nyx /myth

 

Dragonterror - PA /rare

 

Dragon's Ascension - DK /rare

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.8.2015 21:29 (zzZZzz).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Imam pitanje oko dodavanja frendova. Kako se dodaju frendovi, meni nesto pise limited user i slicno.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dota 2

Moras bit lvl 5 ili veci na steamu da bi mogao dodavati frendove. Ovako te samo mogu dodavat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Dota 2

ljudi , koliki vam je ping? meni na eu west i east 250+ a na russia oko 100... jel tako i kod vas ili je samo meni?

RAMPAGE
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice