Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.703.619
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Dota 2

Da si tražio odgovarajuću temu, znao bi odgovor. Izvoliš, kopirano od jednog kolege, princip je isti u svim igrama:

 

Odi u folder gdje si instalirao PES 2016.....desni klik na settings.exe -> Run with graphics processor -> High perfomance Nvidia processor i tamo pogledaj u tabu "Specifications" da li su ti sve stavke na "good"

Isto tako, kad budes palio igricu, odi desni klik na  ikonu PES2016.exe -> Run with graphics processor -> High perfomance Nvidia processor

 

Stvar je sto bi ti Nvidijna graficka trebala sama raspoznati Dotu, s obzirom da je original igrica. Probaj pa vidi. Ako je to sve u redu, onda na ikonu Dota2.exe klikni desni klik pa "Troubleshoot"

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.11.2015 12:05 (The_Fichek).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
The_Fichek kaže...

Da si tražio odgovarajuću temu, znao bi odgovor. Izvoliš, kopirano od jednog kolege, princip je isti u svim igrama:

 

Odi u folder gdje si instalirao PES 2016.....desni klik na settings.exe -> Run with graphics processor -> High perfomance Nvidia processor i tamo pogledaj u tabu "Specifications" da li su ti sve stavke na "good"

Isto tako, kad budes palio igricu, odi desni klik na  ikonu PES2016.exe -> Run with graphics processor -> High perfomance Nvidia processor

 

Stvar je sto bi ti Nvidijna graficka trebala sama raspoznati Dotu, s obzirom da je original igrica. Probaj pa vidi. Ako je to sve u redu, onda na ikonu Dota2.exe klikni desni klik pa "Troubleshoot"

 hvala, trazio sam ali nisam mogao naci tj nisam znao da bi u tome mogao da bude problem. Pokusam to polsje posla. Hvala u svakom slucaju :)

10 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
vulner kaže...
The_Fichek kaže...

Da si tražio odgovarajuću temu, znao bi odgovor. Izvoliš, kopirano od jednog kolege, princip je isti u svim igrama:

 

Odi u folder gdje si instalirao PES 2016.....desni klik na settings.exe -> Run with graphics processor -> High perfomance Nvidia processor i tamo pogledaj u tabu "Specifications" da li su ti sve stavke na "good"

Isto tako, kad budes palio igricu, odi desni klik na  ikonu PES2016.exe -> Run with graphics processor -> High perfomance Nvidia processor

 

Stvar je sto bi ti Nvidijna graficka trebala sama raspoznati Dotu, s obzirom da je original igrica. Probaj pa vidi. Ako je to sve u redu, onda na ikonu Dota2.exe klikni desni klik pa "Troubleshoot"

 hvala, trazio sam ali nisam mogao naci tj nisam znao da bi u tome mogao da bude problem. Pokusam to polsje posla. Hvala u svakom slucaju :)

 znaci probao sam i to ali ne pomaze :(

12 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Neko prodaje acc od 4,8k-5,5k mmr-a??

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2015 11:37 (snesh).
Moj PC  
0 5 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

kolko para das za 5,5

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ovakvi likovi su ono sto ne valja s Dotom. Kupovanje acc je tako glupo i game-ruining. Ako si dovoljno dobar rast ce ti MMR bez obzira na tvoje teammateove. Najgore je kad netko kupi acc i onda ide igrati ranked i izgubi svaki game jer jednostavno nije dovoljno dobar (najcesce i dalje nastavi kriviti ljude u svom timu, a ne samog sebe). Tako se samo trosi vrijeme i pare sebi, a drugima se upropastava igra. 

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dota 2

Pa ono, diskutabilno je o cem pricas. Meni je npr. trebalo dost dugo da se dignem sa 3.3k mmr na 3.5 radi ekipe koja doslovno ruina game, ode na mid sa chenom vraca me u bazu itd. i takvih gejmova ima hrpu. Takve gejmove nemres dobit da si Dendi i dodje ti da deinstaliras Dotu. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Ratohnhake:ton kaže...

Ovakvi likovi su ono sto ne valja s Dotom. Kupovanje acc je tako glupo i game-ruining. Ako si dovoljno dobar rast ce ti MMR bez obzira na tvoje teammateove. Najgore je kad netko kupi acc i onda ide igrati ranked i izgubi svaki game jer jednostavno nije dovoljno dobar (najcesce i dalje nastavi kriviti ljude u svom timu, a ne samog sebe). Tako se samo trosi vrijeme i pare sebi, a drugima se upropastava igra. 

 Igrači dote su često glupi. 

 

Ako želiš da ti mmr raste moraš igrati za pobjedu, a ne heroje s lijepim cosmeticsima i ostalim glupostima.

 

Ako je Leshrac Op spammaj ga, ako je to Lina igraj ju 24 sata dnevno, ako je Doom onda igraj samo njega. 

Koristimo domaće proizvode za pranje zuba - Kalodont (Saponia Osijek)
11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Pa slazem se, ne govorim ni ja da sam w33ha/Miracle/rtz, ali takvi gameovi se ne događaju stalno. U vecini slucajeva na game ce utjecati tvoj stav koji ces imati prema gameu (ne zvati gg u 10.min), prema teammateovima (flameati supporta jer ti nije stackao kamp, ili babysittao jer je otisao na mid pokusati sprijeciti gank/nesto drugo), a i na kraju sam level playa, jer ako je netko npr. na 2.5k mmr i konstantno govori da zasluzuje bar 4k recimo, on bi po toj logici trebao outplayati svakoga u tom bracketu. Ja priznajem, nekad i ja popizdim, kad mi Turčin sf ufeeda mid 5 smrti u 6 minuta, ili lik koji picka carryja, a ne zna last hittati, ali znam da mi je trenutan MMR onoliko koliko otprilike i zasluzujem i znam da radim pogreske koje trebam prestati raditi ukoliko zelim povecati svoj MMR. A ako ti se cini da ovo sto pricam je glupost, uvijek mozemo naci takvog nekog koji misli da zasluzuje 5k, a ima 2k (vidjeli smo nekoliko takvih na redditu u zadnje vrijeme) i nekog tko zapravo je 5k i usporediti ih (skinuti demo dok igraju isti role/istog heroja ili tako nesto).

 

 

EDIT: @Onjegin slazem se, ja recimo u solo rankedu volim spamati carry Silencera, u mom bracketu (3.5k) ocito ne znaju counterati ili nesto i to se pokazao kao stvarno jak heroj za to. Iako mi se za solo ranked spam trenutno najjaca cini wr

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2015 22:16 (Ratohnhake:ton).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dota 2

Sa 3.5-3.6k mmr se digne do 4k bez problema, ako imas ikakvog smisla za igru i na flejmas. Znaci dignut se sa 3k na 4k je vise stvar da budes normalna osoba, pickas kaj fali, ne flameas, nego da imas nekakav skill koji bi donio razliku. Tak je barem meni bilo..

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2015 22:35 (The_Fichek).
10 godina
offline
Re: Dota 2

Jesu jos nekome pale performanse (fps) u Doti u zadnje vrijeme?

9 godina
offline
Dota 2

Da. Meni nekim čudom non stop pada na 60-70. Čak i kad nije fight. Ali ofc da grafa radi na 50-60%.. ko da su nešto zeznuli.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dota 2

Ja sam deinstalirao dotu prije tjedan dana, danas opet instalirao pa mislio da je mozda do toga tako da sam reinstaliro i drivere. Uglavnom, prije tjedan dana sam imao 70-100fps, sad mi se vrti oko 50. Wtf 

10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ako mislis da ti tih 20 fps (sa 100 na 80-70) utjece na tvoje igranje imam lose vijesti za tebe.

 

 
3 1 hvala 1
10 godina
offline
Re: Dota 2

Aj sad ponovno procitaj kaj sam napisao. Znaci sad imam 50 prosjecni fps, znaci pada ispod 50fps svako malo, a prije je bilo 70-100. Da, tih 10-15fps ispod 60 malo utjece na moje igranje. Nebi osjetio da ne igram tako dugo.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2015 0:22 (The_Fichek).
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2
Je l' neko od vas ima problem kod last hitanja na rebornu?Ne znam za vas ali meni je teze kliknuti na creepa,a ne znam svoje stare settingse na za mouse i to...
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Sjebali su hitbox, potvrdeni bug, makar sam mislio da su ga rjesili do sada...
13 godina
offline
Re: Dota 2
UOG-Atlas kaže...

Ako mislis da ti tih 20 fps (sa 100 na 80-70) utjece na tvoje igranje imam lose vijesti za tebe.

 

 Čovjek je samo napisao da mu je prosječan FPS manji nego prije.

Say hello to my little friend
12 godina
offline
Dota 2

Pinoy doto = best doto

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Dota 2
Krunoo7 kaže...
UOG-Atlas kaže...

Ako mislis da ti tih 20 fps (sa 100 na 80-70) utjece na tvoje igranje imam lose vijesti za tebe.

 

 Čovjek je samo napisao da mu je prosječan FPS manji nego prije.

 Točno. Nitko nije ni spominjao da utječe pozitivno/negativno na igranje, samo da je FPS oboma manji.

10 godina
offline
Re: Dota 2

Mozda su zapravo fixali pokazivac fpsa i pinga, makar mi je cudno kako je malena promjena fpsa, povuko render iz video postavki gore ili dole za npr. 30%

9 godina
offline
Dota 2

Mene više muči što i dalje na svakog alt-taba imam povećanje pinga na nekih 20-tak sekundi. Promjenom balanced u performce power postavke se smanjilio (sa 300 na nekih 180), ali i dlaje imam taj skok.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Pronasao sam novu ljubav, offlane doom. Scorched earth nije normalan, uradis double kill pod towerom bez problema 1v2. Spamacu ga do 8k.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Arxi kaže...

Pronasao sam novu ljubav, offlane doom. Scorched earth nije normalan, uradis double kill pod towerom bez problema 1v2. Spamacu ga do 8k.

 A malo si je kasno našo, nerfali su ga malo u onom (b) patchu

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
infernoxcro kaže...
Arxi kaže...

Pronasao sam novu ljubav, offlane doom. Scorched earth nije normalan, uradis double kill pod towerom bez problema 1v2. Spamacu ga do 8k.

 A malo si je kasno našo, nerfali su ga malo u onom (b) patchu

 I dalje je jak, pogotovo kako su sad ljudi poceli spamati Embera svaki game, samo ga Doomas i beskoristan je, ez

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Ratohnhake:ton kaže...
infernoxcro kaže...
Arxi kaže...

Pronasao sam novu ljubav, offlane doom. Scorched earth nije normalan, uradis double kill pod towerom bez problema 1v2. Spamacu ga do 8k.

 A malo si je kasno našo, nerfali su ga malo u onom (b) patchu

 I dalje je jak, pogotovo kako su sad ljudi poceli spamati Embera svaki game, samo ga Doomas i beskoristan je, ez

A nije baš više toliko jak ako je solo na laneu

9 godina
offline
Re: Dota 2
Ratohnhake:ton kaže...
infernoxcro kaže...
Arxi kaže...

Pronasao sam novu ljubav, offlane doom. Scorched earth nije normalan, uradis double kill pod towerom bez problema 1v2. Spamacu ga do 8k.

 A malo si je kasno našo, nerfali su ga malo u onom (b) patchu

 I dalje je jak, pogotovo kako su sad ljudi poceli spamati Embera svaki game, samo ga Doomas i beskoristan je, ez

 A ko niej beskoristan kad ga dooma?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Karlek_19 kaže...
Ratohnhake:ton kaže...
infernoxcro kaže...
Arxi kaže...

Pronasao sam novu ljubav, offlane doom. Scorched earth nije normalan, uradis double kill pod towerom bez problema 1v2. Spamacu ga do 8k.

 A malo si je kasno našo, nerfali su ga malo u onom (b) patchu

 I dalje je jak, pogotovo kako su sad ljudi poceli spamati Embera svaki game, samo ga Doomas i beskoristan je, ez

 A ko niej beskoristan kad ga dooma?

 Wraith King mi prvi pada na pamet? Svejedno samo right clicka, a i dalje se oživi iako je dooman

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
9 godina
offline
Dota 2

1 od 90

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Dota 2

Svaki right clicker ti i dalje moze j*bat mater dok je pod doom, nije to nista strasno 

"My love towards the world grew and multiplied more and more. I didn't want the last battle to come. I started to wish... for these days to go on forever."
Moj PC  
3 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice