Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.701.712
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Dota 2
Karlo.barcelona kaže...

Pozdrav!

Skidam Dotu trenutno.

Ima li negdje nekakav guide na hrvatskom da čim brže pohvatam konce i napredujem? Ako netko ima volju može mi u pm poslat najbitnije stvari u igri i malo pojasniti općenito Dotu? Bio bih jako zahvalan ako netko ima volje...

Lp

 imas youtube link nekoliko postova gore. gl

16 godina
offline
Dota 2

Ne znam kako jos nitko nije postavio...

Monkey King teaser:

 

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
goodye kaže...

Ne znam kako jos nitko nije postavio...

Monkey King teaser:

 

 Kad bi bar imo slične skillove MKu iz HoNa, ako je neko igro zna o čemu se radi. Isto tako bi volio kad bi valve porto par heroja od tamo, jer stvarno je bilo nekoliko heroja sa ful dobrim skillsetom i dizajnom

15 godina
protjeran
offline
Dota 2

Moja ursa in game.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
HaM kaže...

Moja ursa in game.

 Ma meni je daleko najbolja sa The Iron Bear's setom. Pretrpali su igru sa tim svijetlecim itemima neznam dokle mislu ubacivat toliko takvih itema i efekata

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
infernoxcro kaže...
HaM kaže...

Moja ursa in game.

 Ma meni je daleko najbolja sa The Iron Bear's setom. Pretrpali su igru sa tim svijetlecim itemima neznam dokle mislu ubacivat toliko takvih itema i efekata

 dokle god postoje ljudi koji ce to kupovat

10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Trazim igrace za team, saljite pp ili me addajte na http://steamcommunity.com/id/DSofficial/ pa cemo se sve dogovorit.

DP
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dota 2

Karte za Dota Pit u prodaji: http://adriaticket.com/event/730

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ima li zivih u ovoj temi?

 

Nisam igro dotu 6 mjeseci, napravio sam novi account i kalibriro se na 4600mmr i mogu vam rec da je ovaj solo ranked najobicnije sranje, ja neznam jeli mene ovako potrefilo ili su se stvari promijenile, ali ovo je jednostavno katastrofa. Mozda sam ja magnet za klaune, ali ja ne razumijem kako ljudi mogu ovako igrat, i kako uopce dodju do 5k mmr ovakvim igranjem

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Dota 2

nije sranje, ima debila ali ako si dobar ic ces gore s mmrom. ja sam doso do 5.7k pa sam pao na 5.1k pa sam sad na nekih 5.4k. 

imam strim pa ako netko oce igrat samnom/s mojom ekipom a da je bar 4k+ nek me doda:D

prosli vikend smo digli i tier 7 battle cup i tako

https://www.twitch.tv/ratchetchemist

Ficolinjo
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Pozdrav svima...vjerovatno sam fulala temu ali treba mi mala pomoc :)
Dakle decko mi igra Dotu 2 i posto se blizi doba Bozica s cime razveseliti gejmera nego opremom...daleko od toga da ima sve ali molila bi nekakav savjet za najbolju tipkovnicu, mis, slusalice...? Hvala :)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dota 2
Irena11 kaže...
Pozdrav svima...vjerovatno sam fulala temu ali treba mi mala pomoc :)
Dakle decko mi igra Dotu 2 i posto se blizi doba Bozica s cime razveseliti gejmera nego opremom...daleko od toga da ima sve ali molila bi nekakav savjet za najbolju tipkovnicu, mis, slusalice...? Hvala :)

 Mislim da nije najbolja ideja kupovati nekome periferiju posto svatko preferira nesto drugo.

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
7 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Ima smisla...al eto vrijedilo je pokusati. Hvala svejedno
13 godina
offline
Dota 2

Odes s njim u ducan, kazes to je cifra i skupa birate.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
I to je dobra opcija al voljela bi ga iznenadit
14 godina
offline
Dota 2

http://www.dota2.com/700

Mister frog, please fuck my shit up 

Sarma
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Dota 2

Ovo je cudo koliko promjena je stavija u igru.

 

Uglavnom meni je najvaznije da je dodan full support za 21:9 monitore.

 

http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/96096711156589061/9F287BB115B0E01F244D23F2DB31583609BBD9DC/

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Brate mili ovaj pec je bolestina...

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dota 2

Dota3 prakticki, tempo igre masivno ubrzan, heroji izbufani do iznemoglosti. Bit ce puno vise kliktanja po protivnickim herojima da se stvori dojam sta je protivnik uzeo na talent tree-u, ali neke stvari ce se moci predvidit tek kad te protivnik sabije ili ni tada.

 

Support za 21:9 je ok, ali po meni imas ogromnu prednost s tim. Na turnirima ce vjerojatno ostati 16:9 format.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2016 1:02 (The_Fichek).
13 godina
offline
Re: Dota 2
The_Fichek kaže...

Dota3 prakticki, tempo igre masivno ubrzan, heroji izbufani do iznemoglosti. Bit ce puno vise kliktanja po protivnickim herojima da se stvori dojam sta je protivnik uzeo na talent tree-u, ali neke stvari ce se moci predvidit tek kad te protivnik sabije ili ni tada.

 

Support za 21:9 je ok, ali po meni imas ogromnu prednost s tim. Na turnirima ce vjerojatno ostati 16:9 format.

 Ili ce i oni prec na 21:9 :D

10 godina
offline
Re: Dota 2

Ne znam bas koliko je 21:9 za kompetitivan gaming, previse mahanja glavom lijevo desno.. Gubi se i malo visine, a visina je isto bitna.

 

Ugl, mislim da se igrica blizi LoLu i cilja na cim masivniju publiku bez obzira na originalni sadrzaj. Po meni se sa tim level treeom gubi to da predvidis sto ce protivnik iduce napraviti, a to dijelom spada u skill. Drugim rijecima, neka njubara ti izmaxa neko sranje i zakolje te sam tak jer eto, svi heroji su izbuffani nakon lv10. Mozda se varam, ipak sam prestao (ili napravio pauzu, ne znam) ovo igrat prije god dana, ali pratim jer Dota je ovisnost i kad ju ne igras.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2016 1:27 (The_Fichek).
13 godina
offline
Dota 2

Mozes uvik vidit koji skill je diga na treeu.

 

Inace update je live. 6.4 gb

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dota 2

Znaci vidis protivnikov skill tree? Aj dobro je to onda, ma sve skupa se cini solidan patch, ali da ja to sad krenem nebi znao je li 2016 ili 2017.

13 godina
offline
Dota 2

Vrati se slobodno, sad smo svi na istom mistu, jer je svima novo. I onima koji igraju stalno i onima koji rade pauze.

 

Malo san gleda mapu jucer i svidja mi se bas.

 

BTW ne gubi se nista na visini kad igras na 21:9 monitoru. Dobijas samo sirinu, visina ista.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2016 1:52 (Zajeb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Dota 2
hari85 kaže...

http://www.dota2.com/700

Mister frog, please fuck my shit up 

 

Frog ne radi i nema glavnu riječ u Dota2 već dosta vremena, a s ovim patchom već u prvom danu statistički palo je preko 300.000 igrača :/ ja sam među njima, igra je postala teško sranje sad...

powered by sashab
13 godina
offline
Re: Dota 2
sashab kaže...
hari85 kaže...

http://www.dota2.com/700

Mister frog, please fuck my shit up 

 

Frog ne radi i nema glavnu riječ u Dota2 već dosta vremena, a s ovim patchom već u prvom danu statistički palo je preko 300.000 igrača :/ ja sam među njima, igra je postala teško sranje sad...

 Da, odigrao si vec 300 partija na 7.00 i iz iskustva govoris da je igra sranje. Y>ea right.

14 godina
protjeran
offline
Re: Dota 2
Zajeb kaže...
sashab kaže...
hari85 kaže...

http://www.dota2.com/700

Mister frog, please fuck my shit up 

 

Frog ne radi i nema glavnu riječ u Dota2 već dosta vremena, a s ovim patchom već u prvom danu statistički palo je preko 300.000 igrača :/ ja sam među njima, igra je postala teško sranje sad...

 Da, odigrao si vec 300 partija na 7.00 i iz iskustva govoris da je igra sranje. Y>ea right.

 9 partija točno, za razliku od tebe vikend dotiste ja igram dotu od prvog W3 moda pa sve do danas te imam pravo reći da je ovo sranje teško, to više nije dota2.

powered by sashab
12 godina
offline
Re: Dota 2
sashab kaže...

Frog ne radi i nema glavnu riječ u Dota2 već dosta vremena, a s ovim patchom već u prvom danu statistički palo je preko 300.000 igrača :/ ja sam među njima, igra je postala teško sranje sad...

 http://steamcharts.com/app/570

 

Ja bih rekao da je pad u aktivnosti normalan s obzirom da su ljudi morali skidati patch od 6gb.

A to da je igra postala tesko sranje ljudi pisu nakon svakog patcha, nista novo, nista originalno.

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
14 godina
protjeran
offline
Dota 2

A jbg svakome kako želi, ja osobno sebe smatram velikim fanom Dota2 te od početka sam na sceni od doslovno prvih dana i ovaj patch mi je teško sranje :) ako netko ima želju kupiti Steam Account sa Dota2 LVL 243, MMR single je oko 5100, team 5300 javite se i dogovorimo se oko cijene. Account je pun itema i svega :), zbogom DOTA2.

powered by sashab
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Mogu se porizat na tvoj edge

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
4 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice