Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.704.488
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Novi HUD je totalno neugodan i neintuitivan. To se mora promijenit i 100% bude. Što se tice map changesa, jbg, bilo ih je nekoliko dosad. Za par mjeseci neću se sjecati kako je mapa izgledala prije 7.00

 

Ali da, HUD je deal breaker.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dota 2

da citiram Aristotela : "we LoL now"

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
zzZZzz kaže...

da citiram Aristotela : "we LoL now"

 we LoL now je doslovno najgluplja stvar koja se moze reci za ovaj patch, pogotovo ako mislis na talent tree koja je stvar iz Hots, a ne LoL, HUD i mapa izgledaju samo cudno, moramo se priviknuti i to je to, svi ovi "I'm gonna delete the game" "prodajem igru" i slicno samo seru, kao sto seru nakon svakog patcha, nakon 2 mjeseca ce kao svi ostali se vratiti, naviknuti na promjene i prestat srat, kao i svaki patch

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Koje su vama slicnosti sa lolom? Trudim se, al ne vidim.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Dota 2

Jedini problem s ovim patchom je to sto mi je dropo fps i koristi mi igra vise cpu nego deus ex novi na max settingsima 

Sarma
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dota 2
Ratohnhake:ton kaže...
zzZZzz kaže...

da citiram Aristotela : "we LoL now"

 we LoL now je doslovno najgluplja stvar koja se moze reci za ovaj patch, pogotovo ako mislis na talent tree koja je stvar iz Hots, a ne LoL, HUD i mapa izgledaju samo cudno, moramo se priviknuti i to je to, svi ovi "I'm gonna delete the game" "prodajem igru" i slicno samo seru, kao sto seru nakon svakog patcha, nakon 2 mjeseca ce kao svi ostali se vratiti, naviknuti na promjene i prestat srat, kao i svaki patch

 Meni je opet najgluplja stvar kada vidim fanboya kako vatreno brani svako govno koje volvo posere.

 Igram dotu od samih pocetaka (od pocetaka dote 1), i ovo sto se dogadja zadnjih par velikih patcheva mi je tuzno.
 Jeftini itemi koji povecavaju spell dmg, atk range, double-instant-hit poput echo sabera itd. to je LoL teritorij.

 Mapa mi nikad nije bila jadnija sto se tice rasporeda  i juking spotova, top i bot lane prilicno uski. 4 bounty rune rofl. 

 O ovom skill tree-u da ne pricam. kojekakvi urnebesni buffovi od 30% - 50%, to su komotno mogli ostaviti u Dota IMBA modu.

 Dota sa svakim velikim patchem sve vise podilazi casual smecu i sve je manje hardcore.

 Casual smece je oduvijek imalo LoL i slicne gluposti, promjene su ok, ali dota treba ostati dota.

 Ovaj patch mi je ravan dodavanju wallrunninga i double jumpa iz npr titanfalla u battlefield 1.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2016 23:48 (zzZZzz).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
zzZZzz kaže...
Ratohnhake:ton kaže...
zzZZzz kaže...

da citiram Aristotela : "we LoL now"

 we LoL now je doslovno najgluplja stvar koja se moze reci za ovaj patch, pogotovo ako mislis na talent tree koja je stvar iz Hots, a ne LoL, HUD i mapa izgledaju samo cudno, moramo se priviknuti i to je to, svi ovi "I'm gonna delete the game" "prodajem igru" i slicno samo seru, kao sto seru nakon svakog patcha, nakon 2 mjeseca ce kao svi ostali se vratiti, naviknuti na promjene i prestat srat, kao i svaki patch

 Meni je opet najgluplja stvar kada vidim fanboya kako vatreno brani svako govno koje volvo posere.

 Igram dotu od samih pocetaka (od pocetaka dote 1), i ovo sto se dogadja zadnjih par velikih patcheva mi je tuzno.
 Jeftini itemi koji povecavaju spell dmg, atk range, double-instant-hit poput echo sabera itd. to je LoL teritorij.

 Mapa mi nikad nije bila jadnija sto se tice rasporeda  i juking spotova, top i bot lane prilicno uski. 4 bounty rune rofl. 

 O ovom skill tree-u da ne pricam. kojekakvi urnebesni buffovi od 30% - 50%, to su komotno mogli ostaviti u Dota IMBA modu.

 Dota sa svakim velikim patchem sve vise podilazi casual smecu i sve je manje hardcore.

 Casual smece je oduvijek imalo LoL i slicne gluposti, promjene su ok, ali dota treba ostati dota.

 Ovaj patch mi je ravan dodavanju wallrunninga i double jumpa iz npr titanfalla u battlefield 1.

 Ti moraš razumjeti da IceFrog mora naci savrsen balance casuala i "hardcore" igre kako ju ti zoveš jer svih 13 milijuna igrača ne provodi tisuce sati na igri, gleda turnire, prati metu, competitive play, gleda replayeve profesionalca i slicno. Nisu svi takvi, koliko ljudi znam da samo zele odigrati game dva nakon posla i zabaviti malo s prijateljima. Također ako igraš igru toliko dugo koliko igraš poprilično sam siguran da bi ocekivao da ce Ice Frog to sve izbalansirati, kao i inače. Ja ne branim svako govno, imam i ja stvari koji mi se ne sviđaju kod patcha, ali ne serem cim se promjeni igra ili mi nerfaju najdražeg heroja, ali sam siguran da ce to sve oni srediti jer dns sam odigrao 2 gejma u razmaku od sat vremena nakon svakog gejma je bio novi patch tako da svi koji samo prigovaraju se trebaju samo smiriti, dati vremena da se eventualni bugovi srede, igra izbalansira, i da se privikne na novu mapu/iteme i to je to

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
10 godina
offline
Re: Dota 2

Da je barem samo nova mapa i itemi. Tu su jos novi skillevi, animacije, (re)modeli, HUD, spawn time kampova, juke spots, novi kampovi i ancientsi, nova pozicija rosha, nove sheme kao dodatne rune, shrineovi, backpack itd. Prakticki je sve izmjenjeno za ne bas malo. Zato i kazem da je ovo prakticki Dota3. Ne moram igrat igru da to vidim, dosta mi pogledat par videja od npr. Lumija. Ne velim da je sve lose, ima dobrog, ali mogli su malo lakse s promjenama.

 

Zasto igra vuce na LoL, jer sve manje i manje zahtjeva skill, precudni buffovi. Mislim, na lv10 ima smjesnih buffova kao +50dmg na tidehunteru, wtf. http://wiki.teamliquid.net/dota2/List_of_all_talents#Tidehunter Neki buffovi mi bas i nemaju smisla, kao da su random stavljeni, npr. +4mana regen ili +15 AS na sniperu za lv10, hmm, teska dvojba. Valjda je sve to stavljeno da se ubrzaju gameovi.. One oznake od prije patcha za stunned, taunted itd. isto vuku na LoL.

 

Po meni je Dota oduvijek bila igra tajminga, tko prvi napravi dobar potez u pravom trenutku ima prednost, a ovdje mi se cini tko prije pobere buff-dva i bude agresivniji pobjedi pa mozda mu team i ne treba kolko OP mos bit. Mozda se varam..

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.12.2016 12:07 (The_Fichek).
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Igram dotu od 2006. aktivno uz male prekide (neću reći da sam ai mape loadao ranije) i ovo danas sve manje sliči na tu igricu. Ovdje već govorimo o promjenama promjena na stvarima koje su se već mijenjale s rebornovom dotom i dvojkom u startu. Nadam se da su, oni tamo gore vizualni stručnjaci predvidjeli budućnost.

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dota 2

To je ono sto mene najvise smeta trenutno.
Ne treba se nalaziti balence izmedju casual i hardcore.

Dota je bila posebna po tome sto je hardcore, i takva treba ostati, jer casual igara ima more.

Svaka greska se skupo placala, taktike i pravovremeni potezi davali veliku prednost nad protivnicima.
I kad si na gubitnickoj strani, comeback unatoc svemu je bio nenadjebiv feeling.

U zadnje vrijeme, pobijedio ili izgubio, feeling je -meh.. jer te igra sve više drži za rukicu da se ti slučajno ne bi naljutio i otišao igrati onu lošu kopiju gdje je sve lakše i veselije.

"Netko ti je deny-o creepa? awww evo ti exp svejedno!"

"Netko ti je uzeo runu? awwww evo ti ih 5 na mapi!"

"Ne stackaju ti se skadi i desolator? awwwwww nista vise nije orb effect!"

"Netko te je ubio? awwwww evo ti  -60 sec na respawn!" W T F?

 


I ne mislim da dotaši trebaju peglati dotu, 24/7,  ni ja je ne igram vise u tolikoj mjeri (posao/obaveze), moze se dota igrati i "casual" u smislu da ne visis na njoj citav dan ali dota treba ostati teška i nemilosrdna a ne da se igrača babysitta konstantno i sa svih strana. 

Još jedan od problema je što se sve manje balanisra i sve više ide "LOL BUFFAT CEMO SVE PA STA BUDE"

 

Sjecam se jednog patcha u doti 1 gdje je mask of madness bio nerfan sa 12% lifesteala na 9% jer je 12% bilo previse u tom trenutku, i cinilo se ok.

Danas, igram alcha, 30% lifesteal bez ijednog lifesteal itema. gg wp

 

I siguran sam da ce se prašina sleći, ali ovo nije smjer u kojem dota treba ići.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2016 2:53 (zzZZzz).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Hmm instaliran patch i stoji mi još uvik 100% i ne mogu krenit s igrom. Nadam se da će mi sutra proradit jer već cili dan ovako stoji.

Inače sad će mi gušt bit igrat supporta. Jedva čekam.

I da, kako vidim, neki likovi su bezobrazan buff dobili sa tim stablom. Primjer alkemičar sa ls i lc sa +dmg. Iako realno mislim da dota paetije bi trebale trajat cca 30min max. Nadam se da će se to ovim patchem i događat.
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

I danas mi je isto nešto updatealo i opet naravno ista stvar mi se događa...

100% a neće upalit -.-'

http://prntscr.com/djcldl

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Pa slažem se da je recimo to što si spomenuo, skadi+deso jer skadi vise nije orb (kao i mjolnir) da je to po meni glupo, kao i mnoštvo ili potpuno random ili borderline broken talenata, ali sam poprilično siguran da će kroz vrijeme se sve to izbalansirati i unormaliti i da će biti kao svaki drugi aspekt igre za koji se govorilo da je "we lol now" ili "straight up broken" poput na primjer, zadnji primjer toga koji mi pada na pamet je scan. Svi su se prvo čudili, sad se najnormalnije koristi u pubovima i u pro gameovima. Dota se uvijek mijenjala, i nastavit će se mijenjati, po meni ove promjene ne znače da se igra pojednostavljuje, nego da se potiče aktivnija igra po mapi (supportovi uvijek imaju neki kurac za raditi), brža igra, a ne farm festival s afk carryjem, sad koliko je to dobro, a koliko ne jer limitira pick određenih heroja koji su napravljeni da idu u late game ćemo vidjeti s vremenom. Samo hocu reci, pola igrača nakon izlaska svakog novog patcha pocnu srati i prigovarati, a na kraju sve dođe na svoje, prije ili kasnije. Ljudi su prigovarali na hrpu novih itema i slično u 6.89, sad velika vecina ljudi govori o njemu kao najbalansiranijem i najdiverse patchu u povijesti igre (sto djelomicno pokazuje i broj pickova na TI6). Ova talent drva, bounty rune, sve se to može tweakati, ukoliko se pokaže da ne valja, a to ce se sve vidjeti s vremenom.  

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dota 2
1.Lovac kaže...

I danas mi je isto nešto updatealo i opet naravno ista stvar mi se događa...

100% a neće upalit -.-'

http://prntscr.com/djcldl

 To se vise cini kao problem sa Steamom. Mislim da ti je najbolje reinstalirati Steam.

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
15 godina
offline
Re: Dota 2
Ratohnhake:ton kaže...

Pa slažem se da je recimo to što si spomenuo, skadi+deso jer skadi vise nije orb (kao i mjolnir) da je to po meni glupo, kao i mnoštvo ili potpuno random ili borderline broken talenata, ali sam poprilično siguran da će kroz vrijeme se sve to izbalansirati i unormaliti i da će biti kao svaki drugi aspekt igre za koji se govorilo da je "we lol now" ili "straight up broken" poput na primjer, zadnji primjer toga koji mi pada na pamet je scan. Svi su se prvo čudili, sad se najnormalnije koristi u pubovima i u pro gameovima. Dota se uvijek mijenjala, i nastavit će se mijenjati, po meni ove promjene ne znače da se igra pojednostavljuje, nego da se potiče aktivnija igra po mapi (supportovi uvijek imaju neki kurac za raditi), brža igra, a ne farm festival s afk carryjem, sad koliko je to dobro, a koliko ne jer limitira pick određenih heroja koji su napravljeni da idu u late game ćemo vidjeti s vremenom. Samo hocu reci, pola igrača nakon izlaska svakog novog patcha pocnu srati i prigovarati, a na kraju sve dođe na svoje, prije ili kasnije. Ljudi su prigovarali na hrpu novih itema i slično u 6.89, sad velika vecina ljudi govori o njemu kao najbalansiranijem i najdiverse patchu u povijesti igre (sto djelomicno pokazuje i broj pickova na TI6). Ova talent drva, bounty rune, sve se to može tweakati, ukoliko se pokaže da ne valja, a to ce se sve vidjeti s vremenom.  

 Stvar je što u doti 2 nemaš izbor nego se pomiriti sa promjenama ako želiš igrati igru dalje i nemaš kako developerima dati do znanja da su napravili svinjariju.

 U doti 1, kada bi izašla nova verzija i ne bi bila dobro balansirana, većina je ostajala igrati na prijašnjoj, balansiranoj verziji, dok se nova ne dovede u red.

 Bilo bi zanimljivo vidjeti koliko bi igraca ostalo igrati staru verziju naspram ove nove..

12 godina
offline
Dota 2

Meni je stream sa casterima negledljiva. Bas gledam dotapit i ko da gledam drugu igru. Nema vise mana bar-a. Sam info (K/D, aktivacija runa) se iscrtava preko net wortha heroja itd. Ko s konja na magarca. 

Ako sam ti pomogao opali TD!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Dota je tip igre koja nikad nece biti 100% balansirana jer i ne moze, jednostavno je previse varijabli.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Proradilo sve, igram, zadovoljan sam. MK je bolestan ako ga picka neki iskusniji igrač, ugl. ga igraju njubare i ne znaju šta će s njim.

 

Proba sam protiv botova igrat pa ćemo vidit u pravoj igri šta će bit.

 

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Imajući sve to na umu (kompleksnost itd.), ne znam koliko oni očekuju balansa nakon što se uvede mali milijun promjena u jednoj verziji. Ova Dota3, netko će je nazvati, je najmanje Dota koju poznaju igrači since 2006. I dobro - balans, ajde, razvit će neke stvari kroz nove pečeve (osobno nikad nisam imao problem s disbalansom na herojima, ajtemima i sl. stvarima koje se nadoknađuju skillom), ali promjene visualne koje utječu na gameplay su mi suk. Odigrao sam par gejmova i primjećujem da su svi pasivni i stisnuti ko guzice.

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dota 2

Je isao tko na Dota Pit ? Kakva je atmosfera ? Ima li ljudi ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dota 2
Zvonimir110 kaže...

Je isao tko na Dota Pit ? Kakva je atmosfera ? Ima li ljudi ?

 Bio sam prosle goidne, sad bas gledam da li je cringe fest ko prosle godine ahhahaha

MadeInCroatia
9 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

Prosle godine je bio relativno dobar sto se tice organizacije iako je bilo zastoja, ove godine je kao Shanghai sa svim zastojima i problemima....

16 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Velike zasluge tome idu Valve, prakticki cijeli vikend su bili problemi sa EU serverima. Nije se mogao ni pub match normalno odigrati.. Ali bili su neki problemi i sa računalima, to pak je krivica organizacije.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Dota 2

Valve-ova krivica je jedino za finale koje je trajalo od 20 do nesto manje od 4 ujutro. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Dota 2

drago mi je da nisu odustali od onog super cringy najavljivača kojeg je Ingrid Antičević učila engleski.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Dota 2

Lik je legenda najveca, svaki put kad ga vidim i cujem mi izmami osmjeh.

 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
zzZZzz kaže...

drago mi je da nisu odustali od onog super cringy najavljivača kojeg je Ingrid Antičević učila engleski.

 Najbolji lik ikad!

Ne pratim CS:GO scenu, ali navodno je i na tim turnirima pojava (u poz. smislu)

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
12 godina
offline
Dota 2

Event je prosao dobro. Vise mi se svidjao sistem prosle godine kada smo imali narukvice pa nismo svaki put morali vaditi karte kada ulazimo. Sto se delay-a tice, toga je bilo i prosle godine, cak i vise nego ove, jedino je sad za finale bio problem, tako da smo zadnja dva matcha izmedju OG i EG odgledali iz stana.

 

Drago mi je da su ove godine imali vise castera, vidi se da budzet i popularnost raste, nadam se da ce se tako i nastaviti.

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Jel bilo vise ljudi od prosle godine?

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dota 2
Jonja kaže...

Jel bilo vise ljudi od prosle godine?

 Ne mogu sa sigurnoscu reci, cini mi se da u subotu i nedjelju je, u petak je bilo relativno malo ljudi, pretpostavljam zbog skole/posla.

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice