Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.701.646
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

U petak na DotaPitu je bilo zastoja zato što na grafickim karticama nije bilo ventilatora, jbg sitnica koju nisu provjerili, zatim su valjda driveri takoder crashali igru.

Subota je prosla ok.

A nedjelja jbg valve kriv.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Zasto su uopce skidali ventilatore?😭
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dota 2

AMDova posla :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dota 2

Prošle godine smo bili na eventu i bilo je A+ iskustvo, uz cjelodnevno opijanje, dobro društvo i dobru DotA-u, te poneko slikavanje s poznatim licima... i naravno fanatična podrška NaVijima i ludim MVP-ijevcima 

 

Ove godine, međutim, smo bili spriječeni RL obvezama, pa sve spalo na Twitch.

 

Ali ono zašto uopće ovaj post je SRAMOTNO praćenje i izvještavanje sa samog event-a, te KATAFAKINGSTROFA podrška i popularizacija event-a od naših "gaming" site-ova... pa čovječe, ne znam da li sam vidia jednu vijest na temu ovogodišnjeg turina sa prize pool-om od $139,860 USD i najboljim ekipama na svitu (par ekipa su bile spriječene zbog problema sa vizama...).

 

Toliko o popularizaciji e-sporta i koliko ga cijene u HR.

 

 

 

+ nakon prolivene žući evo vam par slikica sa prošlogodišnjeg eventa, pusa.

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Igra li tko dark moon i ima li koju dobru taktiku?
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ako je netko zainteresiran za battle cup (winter edition) javite se. 

Tier 4-5, obavezan mikrofon/slusalice radi komunikacije. 

Za sad nas ima troje, uloga nije bitna (poprilicno smo fleksibilni).

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
1.Lovac kaže...
Igra li tko dark moon i ima li koju dobru taktiku?

 Ovo sto ti kazem mozes i na redditu naci. Uglavnom sa ds wallom mozes zaustaviti bukvalno val 45 sekundi. Ubij prvo warlocke, katapulte, ogromne tidove koji udare ravage, enigme sa black hole i treba imati Underlorda. Tako sam dosao do lvla 15.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Kubalionzzale kaže...
1.Lovac kaže...
Igra li tko dark moon i ima li koju dobru taktiku?

 Ovo sto ti kazem mozes i na redditu naci. Uglavnom sa ds wallom mozes zaustaviti bukvalno val 45 sekundi. Ubij prvo warlocke, katapulte, ogromne tidove koji udare ravage, enigme sa black hole i treba imati Underlorda. Tako sam dosao do lvla 15.

 Proba sam igrat sa DS i techom, oboje su vrh, čak i dobar farm, al cijeli tim je retardiran...

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
8 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
1.Lovac kaže...
Kubalionzzale kaže...
1.Lovac kaže...
Igra li tko dark moon i ima li koju dobru taktiku?

 Ovo sto ti kazem mozes i na redditu naci. Uglavnom sa ds wallom mozes zaustaviti bukvalno val 45 sekundi. Ubij prvo warlocke, katapulte, ogromne tidove koji udare ravage, enigme sa black hole i treba imati Underlorda. Tako sam dosao do lvla 15.

 Proba sam igrat sa DS i techom, oboje su vrh, čak i dobar farm, al cijeli tim je retardiran...

 Disruptor je jak, vajvern, vecinom trebas imati snajpera pa i underlord jer su bas jaki i underlord da ti tenka a pa bursta heroje sa snajperom. Koristi glyph kad god ti napadaju t1 tower jer kad god ti padne ponovo imas glyph.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Ima li tko da je za tu i tamo bacit neku partiju, postalo je premonotono igrat solo.
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Zar nitko ne igra dotu više? Šta je ovo??? :'(
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dota 2

Nitko ne prati temu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Alo alo ljudi, ima li zivih, ne mogu vjerovat da je umrla tema ovako.
Dajte da sastavimo neki party pa odigramo koji game.

OG po cetvrti put uzeo major, prati li iko?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dota 2
infernoxcro kaže...

Alo alo ljudi, ima li zivih, ne mogu vjerovat da je umrla tema ovako.
Dajte da sastavimo neki party pa odigramo koji game.

OG po cetvrti put uzeo major, prati li iko?

Je i gameovi su bili odlicni.

 

Play of game je VP protiv VG.J sa wombo combo DS i Disruptor.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.5.2017 0:49 (Zajeb).
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Je sve sam vidio, ali OG je ludilo, kako se fajtaju najmanju sansu iskoristu da preokrenu fajt, bas mi je drago da dominiraju ovako, inace pratim n0taila i flya vec oko 7 godina otkad su igrali za fnatic u hon, mislim da su daleko najbolji duet u igri

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dota 2

NoOne je u zadnjem gejmu na OD trebo radit refresher, falio im je AoE dmg i ne kuzim zkj se Pasha zadnjih nekolko fajtova slijepo zaletio svaki put u trola odmah u startu fajta. Ocito da nemre dobit faking duel, bolje da je ulto Dazlea ili napravio neki dmg pa onda ulto trola. Sve u svemu, neki propust s itemima je definitivno bio, VP je trebao ici vise na dmg buildove, ali kae tu je.

15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ali ja mislim da je pasha trebo blademail ic na legionu, pa koliko puta ga je n0tail sprzio a i troll kad ga krene lupat svaki put je poginuo bez ispaljenog metka

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dota 2

Troll je ukljucio BKB cim je ovaj skocio, a Blademail ne ide preko BKB, ako se ne varam. U par fajtova im je bas falio ODev jos jedan ulty. Preslab su dmg imali, s obzirom na tenky OG heroje + dazle. Alch je po meni trebao ici na halbred ili abyssal. Ench mozda na hex. Sjebali su uglavnom s itemima, nemos vodit pol sata i onda tako past, ali ipak je to grand finale, pritisak, 5. gejm ovo ono.

 

Evo, sad napokon gledam iteme zadnjeg gejma i po meni je ovo katastrofalan fejl. Nemos se kurcit s blinkom na ODu (tim vise sto imas force staff), ako igras protiv tolko tenki heroja. Ne kuzim koji ce k alchu satanic (lifesteal je mogao rjesit biloko sa vladimirom). To je daleko prije item za trolla, a vidi trollove iteme, sve sam dmg i nesto mobilnosti, perfektni itemi. Kuzim da je LC ustvari bio suport i ustvari nezz bi li mu BM pomogao. Uglavnom, da je OD umjesto blinka, BM i moon sharda imao aghs + refresher dobili bi sigurno jos koji fajt.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.5.2017 14:10 (The_Fichek).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
The_Fichek kaže...

Troll je ukljucio BKB cim je ovaj skocio, a Blademail ne ide preko BKB, ako se ne varam.

 varas se,blade mail reflecta isti dmg type koji primas

10 godina
offline
Re: Dota 2

Ma dobro, to je isto valjda bio fejl, ali ne tolko ogroman jer njegov primarni cilj je ocito bio samo da na 3-4 sec odvoji trolla od ostatka teama, ali u tih nekolko sekundi mu team jedva ista napravi i on gine za dzabe.

 

Pogle iteme od S4 ili bilokoga iz OG: 

Covjek je isao na core core iteme i nakon njih havens halbred i gg. 2 solar cresta, 2 eula, tolko kontrol itema da je to cudo. Nemos nista protiv toga sa blinkovima i BM. BM na ODu katastrofa, smijeh pa nebu ga niko fokuso dok ima BM, a i on je uglavnom bio perma disabled, prekasno je klikto BKB. OD je imao isto kripova koliko i troll, score tu negdje, mogo je bit 6 slotted samo tako i osobno bi umjesto shive iso na hex, makar to nije tolko bitno.

 

Pogle ovaj fajt kad su poceli gubit: 

Taman da je OD imao za jos jedan ulti satrali bi im sve heroje, a njima bi osto mrtav samo LC.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.5.2017 14:23 (The_Fichek).
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ma dalo bi se pricat tu koliko hoces, dota je prekompleksna igra, bitna je ideja koja se krije iza itema koje su kupili. Cinjenica je da je turnir bio fantastican, za mene jedan od najboljih, masu gameova je bilo napeto, gledat OG kako igra je nesto predobro, kako se fajtaju, izvucu maksimum iz svake situacije, koliko je samo potrebno bit fokusiran i koncentriran kad onakav fajt izbije je nesto nevjerovatno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dota 2

Gledao sam vecinu igara, i definitivno jedne i bolji meceva koje sam ikada gledao, ali EG vs SG, e to je bilo napeto. Jednostavno nesto preeobro.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dota 2

Ustvari se nema tu kaj puno pricat oko ovog zadnjeg gejma, ko igra malo dulje jasno mu je ko dan da su izgubili radi pogresnih itema, od kojih bi po meni prvi na redu bio refresher za ODa. Dota je kompleksna igra i igra pogreski da. Objasnjenje bi po meni bilo podcjenjivanje protivnika ili prevelika samopouzdanost, a ne neki razlozi za odabir upitnih itema.

 

Ne bih se slozio da je nesto nevjerovatno da treba bit fokusiran i koncentriran za onakav fajt, takvih fajtova su imali 10 hiljada u karijeri i van karijere, to im je prakticki rutina i za nikog od njih (pricam za finale) LAN event tog razmjera nije novost.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.5.2017 15:52 (The_Fichek).
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Jebiga stari vidin da se s tobom ne isplati puno raspravljat, ti koji si dublje u doti bi valjda trebo znat da vec godinu dana blademail probija avatar...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dota 2

Ne igram nesto vise od godinu dana tak da ne znam sve detalje svih itema, ni skill treeve i gluposti, ali poanta je da su imali neke lose iteme. Uostalom, slazem se za BM, ali to velim, mozda i nije bila tako katastrofalna pogreska. Opcenito su isli na predefanzivne i utility iteme, umjesto dmg. OG je s druge strane imao pogodjene sve iteme i dobar tajming istih, s obzirom da su gubili.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.5.2017 17:12 (The_Fichek).
13 godina
offline
Dota 2

Pa LC je ulazila u duele s ukljucenim etherialom s ciljem da locka trola bez ikakvog dmga na sebi, ali nikad nisu imali dovoljno dmga da ubiju trolla.

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

nisam bio na forumu od kad smo zadnji put reklamirali one turnire za cro.hq

 

evo jos malo reklame, prije dosta smo napravili jedan mali discord server, ne znam ako tko tu koristi tako sto..

 

link je https://discord.gg/kusb45F

 

cak imamo i bota s kojim mozete raditi inhouse i lobby-e. vec taj bot i prati pobjede, jedan decko ce napraviti  da se to sve vrti kako treba pa da se prikazuju bodovi od inhouse lige. 

 

i tako.. a vi kako te? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ovi cro kanali u igri su doslovno mrtvi, community je bas na nuli, jedine poruke u hr kanalima su vezane za boostere i iteme :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dota 2

Igra ko ovdje Dotu2 na ultrawide monitoru, dojmovi?

13 godina
offline
Re: Dota 2
The_Fichek kaže...

Igra ko ovdje Dotu2 na ultrawide monitoru, dojmovi?

 Odlicni.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice