Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.701.603
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Dota 2
Logigamer kaže...

upravo san dozivio da nakon 10 min iman 10 0 na storma i lik koji feeda kaze gg report storm afk farming,toliko o behavior score 

 Pa farmo si sve heroje, nema njima nista 

Sarma
10 godina
offline
Re: Dota 2

Ima ko FreeSync monitor i igra Dotu2? 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Logigamer kaže...

upravo san dozivio da nakon 10 min iman 10 0 na storma i lik koji feeda kaze gg report storm afk farming,toliko o behavior score 

 Nekad bude gameova u kojima tocno znas da koliko god ti nadigrao protivnika opet nemas sanse, od samog starta si osudjen na poraz

14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

TI7 Direct Invites - http://www.dota2.com/international/announcement/

 

  • OG
  • Virtus.Pro
  • Team Liquid
  • Evil Geniuses
  • Invictus Gaming
  • Newbee

 

Po 3 spota za kvalifikacije u regijama

 

  • EU - 2 Qualifiera i CIS Winner
  • China 3 Qaulifiera
  • SEA 3 Qualifiera 
  • Amerika 2 North Qualifiera i 1 South America Qualifier

 

 

Sveukupno 18 timova na TI7 - 3 grupe po 6 timova?

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.6.2017 4:13 (ToMisLaW).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

TI7 Direct Invites - http://www.dota2.com/international/announcement/

 

  • OG
  • Virtus.Pro
  • Team Liquid
  • Evil Geniuses
  • Invictus Gaming
  • Newbee

 

Po 3 spota za kvalifikacije u regijama

 

  • EU - 2 Qualifiera i CIS Winner
  • China 3 Qaulifiera
  • SEA 3 Qualifiera 
  • Amerika 2 North Qualifiera i 1 South America Qualifier

 

 

Sveukupno 18 timova na TI7 - 3 grupe po 6 timova?

2 grupe po 9 timova.

 

This year, all eighteen teams that make the journey to The International will compete in the Group Stage, where the tournament field will be divided into two Round Robin groups of nine teams. Upon completion of the Group Stage, the bottom team from each group will be eliminated, and the remaining sixteen will move on to the Double Elimination Main Event at KeyArena.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Zajeb kaže...
ToMisLaW kaže...

TI7 Direct Invites - http://www.dota2.com/international/announcement/

 

  • OG
  • Virtus.Pro
  • Team Liquid
  • Evil Geniuses
  • Invictus Gaming
  • Newbee

 

Po 3 spota za kvalifikacije u regijama

 

  • EU - 2 Qualifiera i CIS Winner
  • China 3 Qaulifiera
  • SEA 3 Qualifiera 
  • Amerika 2 North Qualifiera i 1 South America Qualifier

 

 

Sveukupno 18 timova na TI7 - 3 grupe po 6 timova?

2 grupe po 9 timova.

 

This year, all eighteen teams that make the journey to The International will compete in the Group Stage, where the tournament field will be divided into two Round Robin groups of nine teams. Upon completion of the Group Stage, the bottom team from each group will be eliminated, and the remaining sixteen will move on to the Double Elimination Main Event at KeyArena.

 U biti isto kao i prošle godine, samo umjesto wildcarda koji će otpasti prije grupa, ti timovi će bar odigrati grupe, a ne 3 gamea i otići kući ako izgube, što je po meni odlična promjena.

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Planet Dog se kvalificirao za The International, bjelorus, srbin, bosanac, grk i izraelac, dream team  

Iz open kvalifikacija do TI7, i vjerovatno osigurano jedno 100,000$, dosta dobro.

 

Btw. Tweet sadasnjeg igraca Planet Doga, svom bivsem igracu i organizaciji Pro Dota koji su ih izbacili: "Hvala vam što ste vjerovali u nas"

https://twitter.com/33Dota/status/879096114032644097

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.6.2017 22:03 (ToMisLaW).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
The_Fichek kaže...

Ima ko FreeSync monitor i igra Dotu2? 

 me

12 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Nisam igrao dotu 7-8 mj, dođem kod frenda, kaže ajde dok se ja otuširam i spremim odigraj dote, reko ajd, random Silencer na 3k, u 10 min 3-1 mid protiv Necra, normalno ne možeš pobijediti, svi seru jedni drugima (jedini ja nisam ništa pisao), katastrofa, jungle Axe 0-15 ima i proda sve iteme.. da, na behaviour scoreu 9989. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.7.2017 19:34 (lithiumion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dota 2
lithiumion kaže...

Nisam igrao dotu 7-8 mj, dođem kod frenda, kaže ajde dok se ja otuširam i spremim odigraj dote, reko ajd, random Silencer na 3k, u 10 min 3-1 mid protiv Necra, normalno ne možeš pobijediti, svi seru jedni drugima (jedini ja nisam ništa pisao), katastrofa, jungle Axe 0-15 ima i proda sve iteme.. da, na behaviour scoreu 9989. 

 Nemoj igrat ranked ako te nije briga za mmr. Unraked mozda 1/20 gameova nades na nekoga tko je malo vise toxic, ali opet to nije ni blizu levela kao kad igras ranked.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Zvonimir110 kaže...
lithiumion kaže...

Nisam igrao dotu 7-8 mj, dođem kod frenda, kaže ajde dok se ja otuširam i spremim odigraj dote, reko ajd, random Silencer na 3k, u 10 min 3-1 mid protiv Necra, normalno ne možeš pobijediti, svi seru jedni drugima (jedini ja nisam ništa pisao), katastrofa, jungle Axe 0-15 ima i proda sve iteme.. da, na behaviour scoreu 9989. 

 Nemoj igrat ranked ako te nije briga za mmr. Unraked mozda 1/20 gameova nades na nekoga tko je malo vise toxic, ali opet to nije ni blizu levela kao kad igras ranked.

 Ma prestao sam igrati dotu prije par mj, ovo sam igrao na kompu od frenda dok sam ga čekao... no poenta nije MMR, nego da behaviour score skoro nema veze s kime ćeš igrati i kakav ćeš tim dobiti jer se u prethodnim postovima pisalo o behaviour scoru. U biti kad krene game jako loše, cca 10 min je bilo 3-12 i to ja imao 3killa na midu, netko nekome nešto napiše i tu počne pravdanje, svađanje itd itd. ako je tako na 9990, kako je na 5000 ili 1000? 

14 godina
offline
Re: Dota 2

Isto je i na 5000 i na 1000 zato sto to ne utjece na bilo sta, ali ekipa se i dalje na to napaljuje kao da utjece na ista.

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
14 godina
offline
Dota 2

Ja svaki game dobijem 1-4 reporta pa nikom nista 

Sarma
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Nisam igrao dotu 2-3 godine, koliko toga se promjenilo ? :D

 

kontam novi heroji svakako, balance changes i sl. Što se tiče same mape ? I da, što je s onim tree skillovima/talentima ?

 

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dota 2
CrazyMan kaže...

Nisam igrao dotu 2-3 godine, koliko toga se promjenilo ? :D

 

kontam novi heroji svakako, balance changes i sl. Što se tiče same mape ? I da, što je s onim tree skillovima/talentima ?

 

Hvala!

 http://www.dota2.com/700/

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Marsel007 kaže...
CrazyMan kaže...

Nisam igrao dotu 2-3 godine, koliko toga se promjenilo ? :D

 

kontam novi heroji svakako, balance changes i sl. Što se tiče same mape ? I da, što je s onim tree skillovima/talentima ?

 

Hvala!

 http://www.dota2.com/700/

 Auf koliko toga, trebat će mi neko vrijeme da pohvatam sve, hvala !

12 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Jel šta smrdano se serverima? 

Htio neki party da bacim s frendovima kažu mi da ne skidam dotu, posljednjih pola sata traže gameove bezuspješno po 20ak min. 

Edit: evo i fotku mi poslao. 

Kaže tražio na westu 30min pa prekinio pa stavio i east i počeo opet i evo 20+ min ništa. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.7.2017 16:45 (lithiumion).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dota 2
još malo i TI. Namjeravate pratiti?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Nadam se da ce Liquid proc do finala!

Navijam za OG, nisu trebali forsirat magnusa onako 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

gledao sam meceve
VP / LFY
OG / LGD
Empire / Liquid
VP / Liquid
ovako na prvu mi LFY djeluje najbolje, recimo sa vp-om dva puta losije startaju i onda preuzimaju konce u midgameu sa tricky herojima. imaju dobar nacin adaptacije, protiv rusa cini mi se jos najvise
jos je 1 eu i 4 kineska klana do kraja, idemo za eu; team liquid 

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dota 2

Prati itko? Lijep comeback Neewbea 

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Johnny4286 kaže...

Prati itko? Lijep comeback Neewbea 

 Prvi game je bio dobar, ali ovo je stvarno zamarajuce, 3 gamea zaredom prva 4 picka i prvih 8 banova isto.....

12 godina
offline
Re: Dota 2

Slazem se, post se odnosio na prvi game, na polovici treceg sam uspio zaspat vec

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Johnny4286 kaže...

Slazem se, post se odnosio na prvi game, na polovici treceg sam uspio zaspat vec

 Ja sam isto zaspo cuo sam samo kad se komentator dero da je newbee proso tu sam se malo trznuo ahah

Odo vidit kako je Liquid proso :D

12 godina
offline
Re: Dota 2

Upravo gledam snimku od jucer, LGD se jednostavno raspao u trecem gameu

 

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
16 godina
offline
Dota 2

2 nova heroja!!!

 

 

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Liquid ih je stvarno lijepo pomeo. Cim daju miracleu heroja koji moze iskerijat sa farmom to je to, nema zime.

 

Ova 2 heroja mi ne izgledaju zanimljivo na prvu, ali icefrog nije razocaro dosad tako da nema brige!

Ona pticica, vilenjak ili sto je vec me podsjeca na nymphoru iz HoNa

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dota 2
goodye kaže...

2 nova heroja!!!

 

 

 Puss in the boots i  Wendy iz Petra Pana?

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
14 godina
offline
Dota 2

2 nova heroja koja cemo dobit za oko 7 mjeseci 

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice