Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.704.368
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Marsel007 kaže...

2 nova heroja koja cemo dobit za oko 7 mjeseci 

 Bolje da je tako nego da ih stancaju ko na traci

10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Zaista ne zelim da Dota sve vise radi moderne heroje slicnih animacija kao u lolu ili honu. Ima jos toliko jedinica iz warcrafta koje nisu obiljezene, recimo kao Rider iz Orca i slicno. Lol i Hon su mi uistinu smeca od moba gledano po dugovjecnosti, gameplayu, raznovrsnosti i svemu sto Dotu cini specificnom.
Bas sam vidio motion tog heroja i djeluje mi previse moderno i nalik onima u honu/lolu i slicnim novijim mobama od doto.

Sto s tice internationala, iznenadjen sam newbeeima, ali odlicno je ovako i Liquid vs. Lfy ce biti finale prije finala. Liquid je dobar matchup sa oba teama, a i ako Lfy prodje imat ce priliku za osvetu i opet ce biti zanimljvo u bo5 s newbeeima.

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Dota 2

Kakav pocetak liquida u 3. gameu. 2-0, sruseni tower i courier kill u 3 minute i +3k golda

 

EDIT: dok sam pisao score je 2:1

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.8.2017 22:09 (Johnny4286).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

Odlican start. U midu instant fb, uzeli morpha gore i tower + kurir.
Jedina greska za sad ko tier 2 towera u midu kad su crkli cetvorica.
Neobicno su pickali, ali sad je prednost koju ne treba izgubiti. Lfy se smokea bez ikakvog visiona na mapi, to su potezi koji moraju biti kaznjavani. :D

Lfy okrece lagano. Morph po dva tripple killa. Malko se qurce individualno Liquidovci :D

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.8.2017 22:33 (isuckatthisgame).
12 godina
offline
Re: Dota 2

Meni se pick svida, najvise radi toga sto nije "uobicajan" za natjecanje, kao sto je kolega gore rekao, dogaada se d su stalno isti pickovi

Liquid se malo opustio koliko mi se cini

Odlican povratak morpha doduse

 

EDIT: pribrali su se malo

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.8.2017 22:37 (Johnny4286).
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Bas to, nekonvencionalan pick i odmah sjajan game. Svidja mi se sto se morph vratio, dosta je batrider radio problema sa hvatanjem pojedinacno ovih. Ono u rosh pitu kad je venu rijesio i nekoliko puta sb. Lfy ima gornju racku samo :D


GG !!!!!!! :D

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.8.2017 22:54 (isuckatthisgame).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Dota 2

I GG

 

Drago mi je da je liquid pobijedio bas radi tog "nekovencionalnog picka", cak sam i navijao za njih. Svaka cast Terrorbladeu, ali i Monet (Morph) je napravio posao i pol

Bilo je tu bespotrebnog soliranja, cak je i terror par puta uletio unatoc lasu od sismisa.

Iskreno, ne znam kada sam s toliko uzitka i uzbudenja pratio zadnji puta neki game 

 

EDIT: Kuro u intervjuu: "rekao sam deckima da jedu zdravo i idu rano spavati" uz to sto im je podijelio svoju smirenu auru. Eto savjeta kako zaraditi od Dote

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.8.2017 23:04 (Johnny4286).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ufff koja dota, mislim da liquid ima prednost protiv newbeea, siri kadar heroja imaju, a i ovom miracleu se moze dat bilo sto da igra

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dota 2

Mozda i ima liquid prednost, ali newbee je tu gdje je s razlogom, odlicno comebackovi, jest da je malo uzi spektar heroja (makar, vidjet cemo sve nakon pickova), ali jako veliki skill i igracka inteligencija u tom timu. Sve u svemu, svasta se jos moze dogoditi u finalu

 

EDIT: pocelo finale, lijep pocetak Mind_Controla

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.8.2017 0:35 (Johnny4286).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Johnny4286 kaže...

Mozda i ima liquid prednost, ali newbee je tu gdje je s razlogom, odlicno comebackovi, jest da je malo uzi spektar heroja (makar, vidjet cemo sve nakon pickova), ali jako veliki skill i igracka inteligencija u tom timu. Sve u svemu, svasta se jos moze dogoditi u finalu

 

EDIT: pocelo finale, lijep pocetak Mind_Controla

 Evo cetvrti game zaredom newbee forsira bloodseekera

12 godina
offline
Re: Dota 2

Istina i jahaca sismisa isto, nisam pratio koji game zaredom, ali u redu, on je bio koristan prosli game

 

Liquid igra jako lijepo, smireno i logicki, ocito je ta Kuro aura ucinkovita

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Zato je dobro da je Liquid doso do finala jer da nije gledali bi istih 10 heroja svaki game.

 

da vidimo hoce sad opet pickat isto

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.8.2017 1:00 (infernoxcro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dota 2

GG 

1-0 za liquid 

 

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Dota 2

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

       * * * LETS GO LIQUID  * * *

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.8.2017 1:05 (Marsel007).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Dota 2

GG

2-0 za liquid

 

Opet neobican pick, cak je izgledalo na pocetku da ce izgubiti, ako se ne varam bilo je 0-10 

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Zasto je magina iso linken ne razumijem... znas da imaju aegis na alkemistu, pushat ce, a i da nece sto ce ti linken, jel mogo kupit bkb i basher i doslovno fight bi okrenuo s tim kad su branili bot, zadnji fight su ga supporti ubili...ja mislim da se prepo genka od liquida i zato ga je kupio...moje misljenje je da je izgubio game s linkenom

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dota 2

I 3-0 za liquid

 

Zasluzili su svakako, a sad vrijeme za spavanje 

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ohladili ih...razocaro je newbee stvarno, da ih je bar LFY pobijedio bilo bi puno bolje finale

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dota 2
Johnny4286 kaže...

I 3-0 za liquid

 

Zasluzili su svakako, a sad vrijeme za spavanje 

 https://clips.twitch.tv/EvilManlyYakinikuCeilingCat

Sarma
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
infernoxcro kaže...

Ohladili ih...razocaro je newbee stvarno, da ih je bar LFY pobijedio bilo bi puno bolje finale

Istina finale bi bilo bolje, ali ovako je bolje da je Liquid pobijedio lakse :P , jer im je LFY sigurno tezi protivnik zbog svoje igre, iskreno Newbee je najjaca kineska ekipa, ali Liquidu teze lezi LFY nego Newbee

DP
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.8.2017 11:52 (dominik.statebriga).
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Poceo sam opet malo igrat nakon turnira ovog i u gameovima dobivam vise manje ok ljude, nema flejmanja, nema kretena klasicnih i niko se ne trga za pozicije

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

Zavidim ti. :D Osobno nemam sto igrat, a nemam bas ni volje za icim drugim pa bacim tu i tamo koju partiju ,ali matchmaking me ubija :D

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom. Confidence is a hell of a drug.
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Igra li se? Je li neko za game?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Dota 2
Sarma
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.9.2017 0:50 (hari85).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

 Uuuuuu budem li doma idem gledat ovo, zadnje 2 godine sam propustio

15 godina
offline
Re: Dota 2

Bit ću jako razočaran ako ne angažiraju ovog kralja opet.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.9.2017 15:59 (zzZZzz).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
zzZZzz kaže...

Bit ću jako razočaran ako ne angažiraju ovog kralja opet.

 Boze sacuvaj kakva je ovo budala, umislio da je Michael Buffer

13 godina
offline
Dota 2

Ove godine ce se odrzavat u Lava, ne u Spaladium areni. Po meni puno bolje od prazne arene.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dota 2

E dečki, me kako se određuje matchmaking u partyju? 

Počeo sam opet igrati dotu, nakon 8-9 dobrih mj, ozlijedio rame pa sam nesposoban za bilo što osim gaminga 

Uglavnom, sinoć frend i ja u partyju, na safelaneu on i ja, i ništa, lik nas silovao na offlaneu s Lone Druidom, gledam lik ima solo mmr 5600 dok mu je party 3900, a prosječni je teamova je bio oko 4330. Nije li bilo sa nekim updateom da se uzima neka srednja vrijednost između solo i party mmra? Mislim nisam pratio dota updateove otkad ne igram pa pitam. Malo je zeznuto kad ti dođe igrač s 1000mmr+ razlike od tebe, skoro 2000mmr od mog frenda 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2017 14:40 (lithiumion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Dota 2

https://twitter.com/DOTA2/status/921135846316695552

Patch dan prije dotapita, bit ce komedija 

Sarma
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice