DotA - Allstars

poruka: 71
|
čitano: 16.000
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
DotA - Allstars

Super dodatak za Warcraft 3 Frozen Throne ekspanziju.Igra li tko na forumu te kakva su vaša iskustva i mišljenja.Inaće ja igram na eurobattlenetu pa ako ima zainteresirane ekipe možemo se dogovoriti za pokoju partiju.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: DotA - Allstars

ŠutimNIsi se mogao suzdrzati od te teme jelda?


Do you not understand? To lose is to die! You may win a thousand fights, but you can only lose one.
16 godina
neaktivan
offline
DotA - Allstars

Naravno,a ti bi se mogel pojaviti za koji 1v1Cool

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
DotA - Allstars

Igro sam davno prije ali ne znam nekako mi je previše dosadna i ritualna ta dota. Sad igram samo FPS-e i MMO online.


May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
DotA - Allstars

ja je igram preko eurobattlea ako tko igra neka se javi i da nick


Necu zvaku ocu kusur
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: DotA - Allstars

Nikad me nije to čopilo u biti..    nekak sam više brijal po UT-ovima i singlicama, a onda je stigao WoW i svi znamo što se dogodilo sa ostalim stvarima u životu Izlanuo se


Intel Core2 Duo E8400, 4GB OCZ 800, GF8800GTS 640MB, nForce650iUltra
16 godina
neaktivan
offline
DotA - Allstars

da wow je poharao svijet , uzeo je i mene ali doota ipak ima neku draz u sebi koja te prisiljava da bacis svako nekoliko partiju - dvije


Necu zvaku ocu kusur
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
DotA - Allstars

Cool1v1 necu ni pokusavati,ipak si mi frend Blackbolt pa te ne zelim osramotiti...(haha)


Do you not understand? To lose is to die! You may win a thousand fights, but you can only lose one.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
DotA - Allstars

e ja imam warcraft 3 i frozen throne instalirane (piratske) i sad me zanima kak mogu igrat dotu?

"As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley!"
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: DotA - Allstars
lucky_look kaže...

e ja imam warcraft 3 i frozen throne instalirane (piratske) i sad me zanima kak mogu igrat dotu?

 Odeš na www.getdota.com, skines zadnju verziju mape, stavis je u Warcraft 3 direkrotij pod maps/downloads i to je to.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2009 11:27 (Bobosmrade).
15 godina
offline
RE: DotA - Allstars
Bobosmrade kaže...
lucky_look kaže...

e ja imam warcraft 3 i frozen throne instalirane (piratske) i sad me zanima kak mogu igrat dotu?

 Odeš na www.getdota.com, skines zadnju verziju mape, stavis je u Warcraft 3 direkrotij pod maps/downloads i to je to.
 eto to sam napravio i sad sam cuo da mogu igrat multyplayer prek garene skinuo sam se i rego i sta sad treba?
"As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley!"
15 godina
offline
RE: DotA - Allstars
lucky_look kaže...
Bobosmrade kaže...
lucky_look kaže...

e ja imam warcraft 3 i frozen throne instalirane (piratske) i sad me zanima kak mogu igrat dotu?

 Odeš na www.getdota.com, skines zadnju verziju mape, stavis je u Warcraft 3 direkrotij pod maps/downloads i to je to.
 eto to sam napravio i sad sam cuo da mogu igrat multyplayer prek garene skinuo sam se i rego i sta sad treba?
 Ovdje ti je sve objašnjeno:
15 godina
neaktivan
offline
DotA - Allstars

pozdrav svima!!!

 

Nakon godinu dana odlucio sam igratu opet Dotu ali imam problem sa battle netom. Instalirao sam igricu stavio patch 123a i instalirao sam battle.net loader i tu krecu problemi. emo gu  se spojiti. Evo slika sa problemom pa ako neko nešto uzna neka dobaci

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: DotA - Allstars
Keklja kaže...

pozdrav svima!!!

 

Nakon godinu dana odlucio sam igratu opet Dotu ali imam problem sa battle netom. Instalirao sam igricu stavio patch 123a i instalirao sam battle.net loader i tu krecu problemi. emo gu  se spojiti. Evo slika sa problemom pa ako neko nešto uzna neka dobaci

 Klikni na ono povećalo
Don't worry Cartman. There are no stupid answers, just stupid people.
15 godina
neaktivan
offline
RE: DotA - Allstars

da to sam napravio. I pišu mi serveri. U.S. West, U.S. East, Asian, Europe a meni bi trebalo pisati nešto poput ovoga na slici. (frend mi poslao)

15 godina
neaktivan
offline
RE: DotA - Allstars

Pa idi na taj europski.

 

P.S. Tvom frendu je već spojeno na eurobattlenet server.

Don't worry Cartman. There are no stupid answers, just stupid people.
15 godina
neaktivan
offline
RE: DotA - Allstars
Moljac kaže...

Pa idi na taj europski.

 

P.S. Tvom frendu je već spojeno na eurobattlenet server.

 opet mi se događa ista stvar. nije mi jasno
15 godina
neaktivan
offline
DotA - Allstars

napravio sam!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
DotA - Allstars

I ja sam poceo nedavno igrati na W3 na eurobattle.net, pa onda poslije i Dotu pomalo (na doticnom serveru). Samo, nisam bas neki igrac, igrao sam par sati, ali skroz los sam. Shvatio sam kako stvari funkciniraju, te svu tu "silnu" mehaniku igre, ali... Jel mi moze neko dati neki fin tutorial, trazio sam po netu, al nisam bas nasao nesto super. Hvala.

 

I, jel netko igra DDay: Judgement na eurobattle.net?? Cini mi se zanimljivije od Dote, a i brze jer je mapa manja.

totus mundus agit histrionem
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: DotA - Allstars

Uf igram je skoro 4 godine :)

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
offline
DotA - Allstars

jel mi moze netko reci sto znaci kad netko u doti kaze cd i sad ova nova sto je izisla 6.64 na novom scoreboardu pise CD a neznam sta to znaci pls explain ty

AMD ATHLON(tm)64 X2 DUAL CORE PROCESOR 2,1Ghz, 2.5GB rama,ATI 3870 HD 512
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
DotA - Allstars

ccd je cooldown, a sad kolko vidim u changelogu za 6.64 dodan je neki column za ally ulti cooldown

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
DotA - Allstars

mozel mi neko pomoc..kako se zove ona nova dota sto je izasla..i link za download

 

crna muha bijele boje...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
DotA - Allstars

moj nick na eutobattle: Arxiss

 

Whisp ko hoce neki match =)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
DotA - Allstars

Ima li ko link za download DotA patcha 1.24c?

ceRina:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: DotA - Allstars
Cerina15 kaže...

Ima li ko link za download DotA patcha 1.24c?

http://ftp.blizzard.com/pub/war3x/patches/pc/War3TFT_124c_English.exe

 

Inace je tu no trenutno nesto ne stima s Blizz FTP (barem meni). Kada se pojavi ces moci skinuti. Inace imam na kompu i uploadam ak ne proradi danas.

I'm not your buddy, friend. I'm not your buddy, guy. I'm not your guy, pal.
15 godina
protjeran
offline
RE: DotA - Allstars
lucky_look kaže...
Bobosmrade kaže...
lucky_look kaže...

e ja imam warcraft 3 i frozen throne instalirane (piratske) i sad me zanima kak mogu igrat dotu?

 Odeš na www.getdota.com, skines zadnju verziju mape, stavis je u Warcraft 3 direkrotij pod maps/downloads i to je to.
 eto to sam napravio i sad sam cuo da mogu igrat multyplayer prek garene skinuo sam se i rego i sta sad treba?

 Kao sto ti je rekobjasnjeno e a moras patchat

Za volanom guja a u krevetu oluja!
14 godina
neaktivan
offline
DotA - Allstars

Tema se MORA oživiti, ja ju oživljavam novosti za novu verziju v6.68.

 

Novosti:

 

4 nova heroja:

 

Wisp, Thrall, Eredar, Gyrocopter

 

2 nova itema:

 

Arcane boots (mijenjaju arcane ring), Orb of venom

 

Također par sniženja i dizanja cijena, dalje ništa posebno.

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
DotA - Allstars

Pozdrav!

Imam verziju Warcrafta III 1.24.4.6387.

I zanimalo me je da li postoji AI verzija DotA-e za tu verziju i ako postoji može li link?

Hvala, pozdrav!

Ono što možeš učiniti danas,,,nemoj učiniti
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: DotA - Allstars
beno101 kaže...

Pozdrav!

Imam verziju Warcrafta III 1.24.4.6387.

I zanimalo me je da li postoji AI verzija DotA-e za tu verziju i ako postoji može li link?

Hvala, pozdrav!

To je samo patch, dota je mapa, potraži po google-u dota allstarts 6.67 AI map

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice