Dragon Age: Inquisition

poruka: 755
|
čitano: 93.644
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition

Dvojka se radila godinu dana a Origins oko 8. Neznan kako ste vi mogli ocekivati da DA II bude jednak ili bolji od Originsa.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.3.2014 13:35 (Razaniash).
12 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition

Dvojka se radila godinu dana a Origins oko 8. Neznan kako ste vi mogli ocekivati da DA II bude jednak ili bolji od Originsa.

 

ps. Jel ima opcije da se obrise post?

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.3.2014 13:34 (Razaniash).
12 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition

je sam je put za dvojku bio laksi nego za Origins.

 

imali su engine,i iskustvo od prijasnjeg nastavka koji je očito bio hit. Nisu morali raditi stvari from ground up,samo su trebali priču,voice acting i tako neka poboljsanja napraviti,u godinu dana (što je doable) jer kak velim imali su prakticki sve pri ruci.

 

a šta su napravili? shebali kameru,pojednostavnili combat,isto tako i skill tree pojednostavnili... priča nije sad tolko šit bila al nije bila na razini prethodnika...i conversation wheel je dodatno shebo stvari

 

ove pogreške iz dvojke nisu nastale zbog toga što su samo godinu dana imali,nastale su zbog loših odluka. to je razlika :)

druga stvar je da je u igri bilo mehanika koje nisu radile zbog toga što nije bilo vremena pa ih nisu isprobali...to se dešava igrama koji nemaju vremena pa ima propusta i bugova. DA2 je generalno bio bug free (iz mog playthrougha),samo su jednostavno se odlučili za šugaviji pristup RPG igri a to nikad nije dobro

15 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

To je zbog povlađivanja mlađoj action oriented i fps publici koju pokušavaju privuć "cool combat" scenama i jednostavnijem pristupu igri, koji se pokazao kao fail jer niti takva publika nije zadovoljna, a niti rpg publika. Na kraju imaš igru koja nit smrdi nit miriše, sa propustima na sve strane i ne zadovoljava u potpunosti nikoga, ili barem dosta manji krug ljudi.

 

Meni dvojka nije sjela, koliko jedinicu nisam mogao pustit i igrao sam ju na uštrp spavanja i jedenja (što govori puno kad sam ja u pitanju), a dvojku sam se morao nagovarat da upalim.

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
online
Re: Dragon Age: Inquisition

ja sam igrao dvojku malo duze, mislim da sam je presao dva puta, a treci put sam dosao do pocetka act3 i odustao.

 

prvi put zato sto je tek igra izasla, drugi put zato sto sam doslovno bio ocajan jer nisam imao sta igrat pa sam onda rekao ajd igrat cu blood mage-a cisto jer je build imao dobrih karakteristika, a i da dlc-ove vidim. a treci put je bas bilo samo da ubijem vrime.

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age: Inquisition

Haha meni jedan frend dvojku prešao doslovno 16 puta. To je bilo prije dvije godine, vjerojatno je od tad prošao još koji put. Njemu se, eto, svidjela.

Imagination will often carry us to worlds that never were. But without it we go nowhere.
14 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

Ja sam se morao natjerati da DA2 jednom predem koliko mi je bila ogavna. Nakon Originsa izbaciti onakvo smece...

"Deep into that darkness peering, long I stood there, wondering, fearing, doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before."
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
Reichz kaže...

Haha meni jedan frend dvojku prešao doslovno 16 puta. To je bilo prije dvije godine, vjerojatno je od tad prošao još koji put. Njemu se, eto, svidjela.


I meni je. Ja san je isto 10-tak puta prosa. 

12 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition

dvojka je onak...nit vrit nit mimo.

 

stvarno neznam na kakvu su publiku s njom ciljali :D

 

 

12 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

Meni se cini da su sa DA II isli ME 2 stopama. Jer su oni skoro iste promjene napravili u ME 2 naspram ME 1 ka u DA II naspram Origins.

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Inquisition

Polygon Preview:

http://www.polygon.com/2014/4/22/5636598/dragon-age-inquisition-story-trailer-inquisition-bioware-rift

 

Novi Trailer:

 

Datum Izlaska:

 

October 7th 2014 NA

October 9th 2014 Euro

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

Biti ce red preko ljeta proci Dragon Age da se malo podsjetim dogadjaja i svega i onda na Inquisition...

Nisam bas u toku,jesu dali okvirne PC zahtjeve ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Inquisition

New screenshots

 

Nobody Cares!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
doky01akablava kaže...

Biti ce red preko ljeta proci Dragon Age da se malo podsjetim dogadjaja i svega i onda na Inquisition...

Nisam bas u toku,jesu dali okvirne PC zahtjeve ?

Izlazi i za starije konzole (Xbox 360 i Play Station 3) pa ti racunaj kakvi bi trebali bit. Imam osjecaj da je bilo koje trenutno gaming racunalo, cak i starija racunala, sasvim dovoljno. Za max settinge ne vjerujem da je potrebno nesto jace od GTX 750 (Ti) ili HD 7850. Nemoj me drzat za jezik, ali pretpostavljam da nisu prejaki zahtjevi.

16 godina
online
Re: Dragon Age: Inquisition
It's not who u are, it's who u know.
15 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

Ovo gura na timski witcher. Izgleda kao da će totalno izbaciti modanje zbog frostbite engina što je veliki minus, a onda će vjerojatno i ubaciti 2.99$ costume i weapon packove. Vjerojatno možemo očekivati i 10h gameplaya ( umjetno produženog na 25h).

 

Malo duže rade na igri, a bioware kada radi duže od 3 godine na nečemu, to ima potencijala da bude dobro ili veoma dobro. Zasada sam optimističan.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

 

Izgleda poprilično dobro. Velik, bogat svijet. Izgleda da ima dosta toga za raditi. Samo da ne s**** u stilu ME3 ili da 2 i ovo bi moglo vratiti bioware na staru slavu.

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
Space kaže...

 

Izgleda poprilično dobro. Velik, bogat svijet. Izgleda da ima dosta toga za raditi. Samo da ne s**** u stilu ME3 ili da 2 i ovo bi moglo vratiti bioware na staru slavu.

Kad vidim zeleni A kako štrlji iz lijepog fanatsy svijeta odmah mi oko zatitira. Izgleda jako dobro, sad sve ovisi kakva će priča i dubina gameplaya biti. Volio bih da za master rasu bude sličnije DA:O, a za pezente može biti u stili DA 2.

I'm very large!
12 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition

iz vidjenog gameplaya vise mi lici na DA2 nego na DA:O

 

Em po kameri em po ''arkadnosti''

 

štoviše ,cijeli UI vrišti KONZOLITIS :(

 

16 godina
online
Dragon Age: Inquisition

Pravo ime za lika - Kulen!

{#}

 

http://www.dragonage.com/#!/en_GB/characters/humans/cullen

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Inquisition

Ova igra mi se sve više i više gadi...

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Inquisition

Izgled ovih kompanjona i advisora je preogavan. Jedini koji mogu proc su Cullen i Blackwall.

Nebo je granica.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

Novi gameplay video/trailer

 

 

Gledajuci gameplay i slusajuci ovoga,nesto je kontradiktorno,govori ogroman nelinearan svijet,a zapravo je sve preodredeno,dobija se lazni osjecaj slobode,nigdje spilje,kuce necega da te odbaci od prvotne namjere da krenes u istrazivanje,sve pod dojmom neke umjetne nepostojece nelinearnosti ( if you understood that :D ) 

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.7.2014 18:27 (doky01akablava).
Moj PC  
2 4 hvala 0
16 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

Djeluje mi dobro, samo da je istina o slobodi...

Ali "inventorij" i UI kao da su ispali iz nekog SF naslova, a ne fantasy..

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.7.2014 19:50 (doktor1).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Dragon Age: Inquisition

Ne znam zasto ekipa thumb downa,mislim realno *ebe mi se za anonimne TD-ove,ali dajte objasnite sto sam krivo reako,sam sam hardcore Dragon Age fan i ne svida mi se ovo,daleko od pravog open worlda...

Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
doky01akablava kaže...

Ne znam zasto ekipa thumb downa,mislim realno *ebe mi se za anonimne TD-ove,ali dajte objasnite sto sam krivo reako,sam sam hardcore Dragon Age fan i ne svida mi se ovo,daleko od pravog open worlda...

ovo ti je bugov forum. mnogo stvari nema smisla i TD se dijele za sve i svašta.

 

14 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Inquisition

nema tu puno slobode kad nemožeš jahat konja...Imam dojam da će mape biti linearne, zato se zna koji će RPG postaviti standard i pomest pod ovom Gay igrom

 

Grubnić će biti u preorder DLC-u

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.7.2014 20:30 (Praetorian1).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
doky01akablava kaže...

Gledajuci gameplay i slusajuci ovoga,nesto je kontradiktorno,govori ogroman nelinearan svijet,a zapravo je sve preodredeno,dobija se lazni osjecaj slobode,nigdje spilje,kuce necega da te odbaci od prvotne namjere da krenes u istrazivanje,sve pod dojmom neke umjetne nepostojece nelinearnosti ( if you understood that :D ) 

 

doky01akablava kaže...

Ne znam zasto ekipa thumb downa,mislim realno *ebe mi se za anonimne TD-ove,ali dajte objasnite sto sam krivo reako,sam sam hardcore Dragon Age fan i ne svida mi se ovo,daleko od pravog open worlda...

Pa 100% sam siguran da po ovom šesnaestominutnom gameplayu nemožeš odrediti stvari koje si ti naveo... I od tih 16 minuta, pola otpada na borbu!

 

Po čemu zaključuješ da je lažni osjećaj slobode? Možda si u pravu da nema nigdje spilje, bla bla bla, ali to po ovom prezentacijskom gameplayju nemožeš tvrdit! Ovo je kao i svi predefinirani gameplay da se svijetu pokaže igra...

 

U koliko je spilja ušao u Witcher 3 gameplayju, (iako uopće ne sumnjam da će W3 biti svjetlsnim godinama bolji od ovog naslova)

16 godina
offline
Re: Dragon Age: Inquisition
Praetorian1 kaže...

nema tu puno slobode kad nemožeš jahat konja...


 

Dali je ovo ironičan komentar ili?

Od 6:30 do 8:00 u videu...

 

14 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Inquisition

trolam kolega.

 

A moderatori ništa...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice