Dragon Age: Origins

poruka: 1.667
|
čitano: 672.143
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age
JaSkoo kaže...

prokleti Zeveran..{#}

kad sam prvi put prelazio igru, zevrana sam odmah priklao :D

...kaos...
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2013 4:29 (Jurra).
12 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Origins

Bok, ja sam nov na forumu i imam jedno pitanje, mogu li pokrenuti dragon age origins n svom kompjuteru?

AMD Athlon 1700 at 1.44 GHz
nVidia FX5200 128 MB VRAM
1 GB RAM
Windows XP SP2 32 bit??? unaprijed hvala! {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dragon Age: Origins
XFear kaže...

Bok, ja sam nov na forumu i imam jedno pitanje, mogu li pokrenuti dragon age origins n svom kompjuteru?

AMD Athlon 1700 at 1.44 GHz


nVidia FX5200 128 MB VRAM
1 GB RAM
Windows XP SP2 32 bit??? unaprijed hvala! {#}

  Evo pa pogledaj.

http://www.vgrequirements.info/dragon-age-origins-pc/

13 godina
protjeran
offline
Dragon Age: Origins

pozdrav

 

vidim da na forumu ima puno ljudi kojima se igra dopala,pa bi zamolio nekoga da mi proporuci kako da razvijem two handed warriora,stats,skill i druge važne stvari.

 

nisam rpg početnik i želio bi igrati na normal difficulty..

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age: Origins
gin.tonic kaže...

pozdrav

 

vidim da na forumu ima puno ljudi kojima se igra dopala,pa bi zamolio nekoga da mi proporuci kako da razvijem two handed warriora,stats,skill i druge važne stvari.

 

nisam rpg početnik i želio bi igrati na normal difficulty..

 

Obavezno diži Pommel Strike, Sunder Arms, a bilo preporučljivo i Mighty Blow ili Powerful Swings i Onslaught ili Sweeping Strike, ovisno što preferiraš, puno više snage za jedan udarac, ili malo više snage za više udaraca, jednog neprijatelja ili njih više.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
13 godina
protjeran
offline
Re: Dragon Age: Origins
thuglife kaže...
gin.tonic kaže...

pozdrav

 

vidim da na forumu ima puno ljudi kojima se igra dopala,pa bi zamolio nekoga da mi proporuci kako da razvijem two handed warriora,stats,skill i druge važne stvari.

 

nisam rpg početnik i želio bi igrati na normal difficulty..

 

Obavezno diži Pommel Strike, Sunder Arms, a bilo preporučljivo i Mighty Blow ili Powerful Swings i Onslaught ili Sweeping Strike, ovisno što preferiraš, puno više snage za jedan udarac, ili malo više snage za više udaraca, jednog neprijatelja ili njih više.

 

može malo detaljnije? i koliko pointova stavim na str,dex,will itd na svakom levelu?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age: Origins

Obavezno diži Pommel Strike, Sunder Arms, a bilo preporučljivo i Mighty Blow ili Powerful Swings i Onslaught ili Sweeping Strike, ovisno što preferiraš, puno više snage za jedan udarac, ili malo više snage za više udaraca, jednog neprijatelja ili njih više.

 

može malo detaljnije? i koliko pointova stavim na str,dex,will itd na svakom levelu?

Aha, na to si mislio, Constituciju i Willpower diži stalno, no najviše bodova stavljaj na Strenght i Dexterity, Magic i Cunning ti uopće ne trebaju. Dakle ova četri atributa imaj balansirane na čelu sa snagom ili dexteritetom, opet ovisno o tome što preferiraš.

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
13 godina
protjeran
offline
Re: Dragon Age: Origins
thuglife kaže...

Obavezno diži Pommel Strike, Sunder Arms, a bilo preporučljivo i Mighty Blow ili Powerful Swings i Onslaught ili Sweeping Strike, ovisno što preferiraš, puno više snage za jedan udarac, ili malo više snage za više udaraca, jednog neprijatelja ili njih više.

 

može malo detaljnije? i koliko pointova stavim na str,dex,will itd na svakom levelu?

Aha, na to si mislio, Constituciju i Willpower diži stalno, no najviše bodova stavljaj na Strenght i Dexterity, Magic i Cunning ti uopće ne trebaju. Dakle ova četri atributa imaj balansirane na čelu sa snagom ili dexteritetom, opet ovisno o tome što preferiraš.

 

daj mi molim reci oružje koje da uzmem - maul,sword ili axe ? želim i kasnije expanziju proći,pa ajmo reć koje je najbolje oružje za njega ?

16 godina
offline
Re: Dragon Age: Origins

Imas na social.bioware.com forumu buildova milion. Potrazi malo, sve ces naci sto te zanima. Ja sam zavrsio davno, tako da se vise i ne sjecam.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age: Origins

daj mi molim reci oružje koje da uzmem - maul,sword ili axe ? želim i kasnije expanziju proći,pa ajmo reć koje je najbolje oružje za njega ?

Pa gledaj, opet ovisi o tome što preferiraš ( vjerojatno si skužio da je tako sa više manje svime, lijepota RPGa ), Maul ti ima damage od 9-15, Axe 10-16, Sword od 11-18, al zato Maul ima bolji armor crushing od ostala dva, gotovo duplo veći, no najmanji crit chance ( 0.5 naspram 3 za Axe i 1.5 za Sword )...

Ukratno, mace su jako i odlične za armor, no spore, mačevi brzi i jaki no loši protiv armora, sjekire su jake kao mačevi i brže od maca, s najvećim ubrzanjem, isto loše protiv armora. Tako da moraš odlučiti što ti najviše paše.

Osobno preporučujem mačeve, meni su najviše pasali kad sam igrao kao Warrior.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
14 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Origins

Krenuo sam igrat igru, i sad sam slučajno makeo jednu moć iz quick bara (da sa štitom lupim) i sad više neznam kad da vratim natrag tu moć u quick bar?

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dragon Age: Origins

stisnes k ili p mislim da je bilo (precac gdje otvaras spelove ili talente) i samo dovuces onaj koji ti treba dolje. Ako ne mozes onda ti je zakljucana ona traka na dnu. Imas u lijevom kutu kao kljuc, klikni da se otkljuca i stavljaj sta hoces. A i mozes je razvuci preko cijelog donjeg ruba, da imas vise mjesta za potione, bombe i sve sto koristis.

14 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Origins

Hvala uspio sam.

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Origins

Sad sam dobio golema da ide s menom, zakon je.

Nego nisam skužio jedan dio:

Kad sam spasio onu curu od mačka, ja sam riješio onu zagonetku, i ona mala je samo nestala, i stvorila se kod oca, kak to?

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dragon Age: Origins

Nikada nisam igrao DA do sada... i sada se dvoumim da li da krenem s DA: Origins ili da igram DA II. Da li se priče nastavljaju ili su totalno nepovezane. Eto preporučite mi što da zaigram prvo :D THX

Vrhunska odlučnost nije u dobivanju svake bitke, nego u poražavanju neprijatelja bez ulaska u boj - Sun Tzu - The Art of War (6th century BC)
14 godina
offline
Re: Dragon Age: Origins
ParaNO1d kaže...

Nikada nisam igrao DA do sada... i sada se dvoumim da li da krenem s DA: Origins ili da igram DA II. Da li se priče nastavljaju ili su totalno nepovezane. Eto preporučite mi što da zaigram prvo :D THX

Naravno da ces prvo odigrat Origins!

Uostalom, ionako je Origins bolji po svemu od DA 2....bar meni....a i nemas bas nesto previse za mudrovat i da, neces niki jarac kuzit kako treba ako ne odigras Origins.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Origins

kak ubit onog demona: kad me je posalo u san, ja sam uspio oslobodit svoj tim i došao sam do finalne borbe, ali ne mogu ga nikak ubit, stalno mi cijelu ekipu zaledi i energija mi sam pada, igram na normal.

F.C LIVERPOOL
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2011 23:14 (Praetorian1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dragon Age: Origins
Praetorian1 kaže...

kak ubit onog demona, kad me je posalo u san, ja sam uspio oslobodit svoj tim i došao sam do finalne borbe, ali ne mogu ga nikak ubit, stalno mi cijelu ekipu zaledi i energija mi sam pada, igram na normal.

Kako jos ima ljudi koji nisu odigrali Origins, za sve ovakve stvari koristi SPOILER.

 

Hvala!

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Origins

Imaš pravo, evo ispravio sam. Koliko god neka igra bila stara uvijek se treba stavljat u spoiler ako se otkriva radnja.

 

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Dragon Age: Origins
Praetorian1 kaže...

kak ubit onog demona: kad me je posalo u san, ja sam uspio oslobodit svoj tim i došao sam do finalne borbe, ali ne mogu ga nikak ubit, stalno mi cijelu ekipu zaledi i energija mi sam pada, igram na normal.

Ne postoji neka određena taktika, iskoristi svoje likove najbolje što možeš i prije ili poslije ćeš ga pobijediti.

14 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Origins

Zapeo sam na ovom djelu:

 

Oživio sam Arl  Eamona, znači nšao sam onu urnu, i sad sam dobio zadatak da okupim vojsku, ali neznam kak ?

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dragon Age: Origins
Praetorian1 kaže...

Zapeo sam na ovom djelu:

 

Oživio sam Arl   Eamona, znači nšao sam onu urnu, i sad sam dobio zadatak da okupim vojsku, ali neznam kak ?

  Pa vidi u journalu koga nisi pozvao.

Uglavnom moras pozvati patuljke u Orzamaru ielfove u Brecilian forestu.

Sve ti pise u quest logu.

16 godina
offline
Re: Dragon Age: Origins

Trenutno sam na 12% Originsa, skinio sam sve DLC-ove i mogu reći da je to jedna od najboljih igara koje sam ikada igrao i sigurno je neće prestati igrati dok je ne završim  {#}

Vrhunska odlučnost nije u dobivanju svake bitke, nego u poražavanju neprijatelja bez ulaska u boj - Sun Tzu - The Art of War (6th century BC)
15 godina
offline
Re: Dragon Age: Origins
ParaNO1d kaže...

Trenutno sam na 12% Originsa, skinio sam sve DLC-ove i mogu reći da je to jedna od najboljih igara koje sam ikada igrao i sigurno je neće prestati igrati dok je ne završim {#}

Samo cekaj,igra ce te iznenaditi nemali broj puta,i to u pozitivnom smislu.

Ostavio sam oko 180 sati na ovu igru,no to je malo,mogao bi opet proci...

Kad se sjetim samo party campa,dobijem iznenadan poriv da zaigram...hehe

What is family ? :) http://www.youtube.com/watch?v=ht5yucPQtQ4 http://www.youtube.com/watch?v=wL3J4YKwepc
16 godina
offline
Re: Dragon Age: Origins

Sada sam na dijelu kada trebam ubiti Archdemona, da li je onda kraj ili ima još nešto poslje? Btw imam samo 30 achivmenta... Btw kada ovo zavržim instalirat ću Awakeing. Da li da nastavim sa starim likom ili da pravim novog? Ili i jedno i drugo?  {#}

Vrhunska odlučnost nije u dobivanju svake bitke, nego u poražavanju neprijatelja bez ulaska u boj - Sun Tzu - The Art of War (6th century BC)
16 godina
offline
Re: Dragon Age: Origins

Pa koliko ti nedostaje achievementa?

Ako ti puno nedostaje onda nisi bas temeljito igrao. A i ne mozes nikako sve achievemente u jednom prolazu dobiti.

A sto se tice kraja, mislim da poslije kraja price mozes jedino prolaziti DLC-ove.

I Moj savjet ti je nastaviti s istim likom, nego praviti novi.

16 godina
offline
Re: Dragon Age: Origins

Završio sam DA:O i DAO: A i instalirao sam DA II kada sam vidio kakav je menu i kada sam počeo igrati zgadila mi se... Ponovo ću instalirati DA:O i igrati s Mageom i onda Rougeom jer s njima nisam, jako sam razočaran u DA II  {#}

Vrhunska odlučnost nije u dobivanju svake bitke, nego u poražavanju neprijatelja bez ulaska u boj - Sun Tzu - The Art of War (6th century BC)
14 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Origins

Presao je jedanput na starom kompu sad na novom ce biti jos veci gust,uz The Witcher-a nesto najbolje sto postoji u RPG svijetu...

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Dragon Age: Origins

poz... tek sam nekidan instalirao DA:O pa me zanima par stvari:

jel se oni dlc mogu prelaziti iz igre ili moram iz glavnog menija? pitam jer mi se, kad me igra prvi puta upoznala s kampom, pojavio neki tip s nekim questom "soldiers peek" i u jednoj dialog opciji mi nudi nesto kao : (download content) accept mission. nemam to instalirano pa nisam ni probavao pa me zanima jel tako svi dlc funkcioniraju? 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dragon Age: Origins

Svi osim jednoga, koji je druga kampanja.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice