Driver: San Francisco

poruka: 552
|
čitano: 144.417
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Da moze li se promijenit iz milja u kilometre...?

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Driver: San Francisco

evo napokon zaigrao i mogu rec da je igra odlicna...fenomenalna...zabavna...

 

i sta pricate da auti nisu simulirani, tocno se osjeti koji je RWD koji je FWD i koji je AWD...ponasanje im je adektavno pogonu, tako alfa mito proklizava preko nosa, charger drifta lako, a rs6 se drzi ko zaljepljen za asfalt...

 

shift mi je odlican, malo navike i tu je...uletio sam nekim japanerima u TT RS, taman pred neku utrku protiv pontiaca jednog i jos par auta...predobro...

 

nego nesto mi promaklo, pretpostavljam da su to pod-misije, a gdje su glavne misije, tj. trazenje jerichoa? to se "ukljuci" kad se prebacim u tannerov auto kod partnera?

 

ovako na prvu ruku igri bi dao 9,5 od 10...stvarno me odusevila :) (jos kad bi mogao gamepadom igrat)

Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco
RuskeGTT kaže...

evo napokon zaigrao i mogu rec da je igra odlicna...fenomenalna...zabavna...

 

i sta pricate da auti nisu simulirani, tocno se osjeti koji je RWD koji je FWD i koji je AWD...ponasanje im je adektavno pogonu, tako alfa mito proklizava preko nosa, charger drifta lako, a rs6 se drzi ko zaljepljen za asfalt...

 

shift mi je odlican, malo navike i tu je...uletio sam nekim japanerima u TT RS, taman pred neku utrku protiv pontiaca jednog i jos par auta...predobro...

 

nego nesto mi promaklo, pretpostavljam da su to pod-misije, a gdje su glavne misije, tj. trazenje jerichoa? to se "ukljuci" kad se prebacim u tannerov auto kod partnera?

 

ovako na prvu ruku igri bi dao 9,5 od 10...stvarno me odusevila :) (jos kad bi mogao gamepadom igrat)

 meni se cini cak bolje nego u nfs shift

14 godina
protjeran
offline
Re: Driver: San Francisco
thuglife kaže...

Problem je u tome što se tada odvija više stvari po ekranu, i kompjuteru je sve to skupa teže prikazati.

upravo testirano s raznim postavkama grafike i rezultat je isti, koje god postavke stavim igra leti te počne trzati čim upadnem u policijsku potjeru ili vozim utrku bez obzira vidim li ja zaista te aute na ekranu i rade li kaos ili ne, jednostavno kao da se radi o skriptiranom događaju a Vsync se uvijek vrati na ON (FPS padne s 80+ na ispod 40, dakle prepolovi se)

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2011 15:17 (Domido).
14 godina
offline
Re: Driver: San Francisco
hitmanr kaže...

 meni se cini cak bolje nego u nfs shift

 

Mislio je na feature u igri - shift - dinamično prebacivanje iz auta u auto.

16 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Shift je fenomenalno izveden. I ako se pravilno koristi može biti iznimno koristan i zabavan. Igra je pravo osvježenje.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Driver: San Francisco

Jeli netko zna bolji program za snimanje osim frapsa izgubio sam kvalitetu slike ^^

14 godina
offline
Re: Driver: San Francisco
BlaBlaLaLa kaže...

Jeli netko zna bolji program za snimanje osim frapsa izgubio sam kvalitetu slike ^^

 

Radi FRAPSa nisi sigurno jer on snima nekompresiran sadržaj. Zato snimke i budu po nekoliko GB.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2011 14:59 (Minoza).
13 godina
offline
Re: Driver: San Francisco
hitmanr kaže...

  meni se cini cak bolje nego u nfs shift

  u svakom slucaju barem auto je pliva kao u nfs shiftu...

BlaBlaLaLa kaže...

Jeli netko zna bolji program za snimanje osim frapsa izgubio sam kvalitetu slike ^^

  wegame

13 godina
offline
Driver: San Francisco

obozavam ovo raditi sa RS6

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Driver: San Francisco

@RuskeGTT a i ostali možete igrati s gamepadom....samo raspakirajte ovo u folder od igre i radit će vam, ja sam to napravio i meni radi.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Driver: San Francisco

sta samo sve fajlove ubacim u glavni folder igre i to je to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Driver: San Francisco
Naucite vec jednom sto je vsync, ima prednosti i mane (ne mogu sada o tome, na mobu sam i u gradu)..... ukratko, to vam nece poboljsati grafiku/efekte, to vam limitira max fps. Na koliko ce limitirati? e to vam ovisi o refresh rate-u monitora)
Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
13 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco

Kako sam poceo polako da napredujem u igri mijenjam pocetno misljenje odnosno prvi dojam.. Neke stvari postaju zanemarive, lijepo lijepo..

13 godina
protjeran
offline
Re: Driver: San Francisco

pogresno sam pitao onda......ima li koji dobar encoder??  koristio sam xfire encoder i smanjila mi se kvaliteta....

14 godina
offline
Re: Driver: San Francisco
BlaBlaLaLa kaže...

pogresno sam pitao onda......ima li koji dobar encoder??  koristio sam xfire encoder i smanjila mi se kvaliteta....

 

Svakako, Easy h264, besplatan je, a namijenjen upravo za konvertiranje sadržaja za YT, ima odlične presetove:

 

http://tweevo.com/easy-h-264-video-encoder/

 

 

 

Odabereš input, odabereš output, odabereš preset i vozi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2011 17:55 (Minoza).
15 godina
offline
Re: Driver: San Francisco
RuskeGTT kaže...

sta samo sve fajlove ubacim u glavni folder igre i to je to?

da

13 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco

Igra je ziva zaraza, mislim da sam igrao 4h u komadu.. I definitivno mi je Audi TT RS best buy, 30 milja a izvrsna brzina i pristojan handling. Damage je sporedna stvar.. Ja sam na chapteru 3 ali radim svaki side mission tako da idem malo duzim putem, interesuje me kada se dobijaju novi automobili posto meni ocito ovog RS6 sa ss-a nema.. A ovo sto imam u garazama sam skoro sve otkljucao.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2011 20:59 (anabolicaa).
14 godina
offline
Re: Driver: San Francisco
anabolicaa kaže...

Igra je ziva zaraza, mislim da sam igrao 4h u komadu.. I definitivno mi je Audi TT RS best buy, 30 milja a izvrsna brzina i pristojan handling. Damage je sporedna stvar.. Ja sam na chapteru 3 ali radim svaki side mission tako da idem malo duzim putem, interesuje me kada se dobijaju novi automobili posto meni ocito ovog RS6 sa ss-a nema.. A ovo sto imam u garazama sam skoro sve otkljucao.

 

Dobivaju se novi, vjerovatno je taj drugi "drift" verzija. Vidio sam da dosta automobila ima tu "drift" verziju.

13 godina
offline
Driver: San Francisco
Igra je extra samo meni lagga ,a pogotovo u utrkama i kada biježim od policije. Tada mi fps padne na ~20 i što je najgore fps mi ne ovisi o detaljima. Stavim low ili max isti je fps.
Nadam se da će uskoro izbaciti nekakav patch koji popravlja performanse.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Driver: San Francisco
anabolicaa kaže...

Igra je ziva zaraza, mislim da sam igrao 4h u komadu.. I definitivno mi je Audi TT RS best buy, 30 milja a izvrsna brzina i pristojan handling. Damage je sporedna stvar.. Ja sam na chapteru 3 ali radim svaki side mission tako da idem malo duzim putem, interesuje me kada se dobijaju novi automobili posto meni ocito ovog RS6 sa ss-a nema.. A ovo sto imam u garazama sam skoro sve otkljucao.

  RS6 sam naletio na cesti na njega i shiftao sam se u njega...

kad sam izasao iz igre i iduci put usao, nisam ga nijednom vidio vise :( isto tako i TT RS :( dva medu najbolja koja sam vozio do sad

13 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco

 

Vidjao sam ga i ja na cesti.. TT RS mozes kupiti u shopu :/

btw. pored TT - a, Aston Martin i Ford GT jedino jos mogu nesto, ovo ostalo sve tanko.. na uber brzim autima je drift previse napucen, pretesko za voziti. 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco
dv14 kaže...
Igra je extra samo meni lagga ,a pogotovo u utrkama i kada biježim od policije. Tada mi fps padne na ~20 i što je najgore fps mi ne ovisi o detaljima. Stavim low ili max isti je fps.
Nadam se da će uskoro izbaciti nekakav patch koji popravlja performanse.

Nažalost tako je i meni, već mi je lagano dopi*dilo i ometa me u daljnjem napredovanju, jer stvarno nemam volje pored takvog pada FPS-a.

 

14 godina
protjeran
offline
Driver: San Francisco

upravo to i meni se događa, zato sam odlučio trenutno staviti igru na čekanje do izlaska patcha i posvetiti se Trackmaniji 2 i F1 2011

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Driver: San Francisco

Sutra cu snimiti jos 1 video pa cu viditi kakav ce ispasti nakon ovog encodera

14 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco
RuskeGTT kaže...
anabolicaa kaže...

Igra je ziva zaraza, mislim da sam igrao 4h u komadu.. I definitivno mi je Audi TT RS best buy, 30 milja a izvrsna brzina i pristojan handling. Damage je sporedna stvar.. Ja sam na chapteru 3 ali radim svaki side mission tako da idem malo duzim putem, interesuje me kada se dobijaju novi automobili posto meni ocito ovog RS6 sa ss-a nema.. A ovo sto imam u garazama sam skoro sve otkljucao.

  RS6 sam naletio na cesti na njega i shiftao sam se u njega...

kad sam izasao iz igre i iduci put usao, nisam ga nijednom vidio vise :( isto tako i TT RS :( dva medu najbolja koja sam vozio do sad

ma moze se sve kupit.. ja imam skoro sve aute otkljucane... i imam RS6

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco

evo malo slikuljaka :D

Inače igru sam danas završio...ali samo story(prekratko {#} ) sad mi preostaje još sve one sitne gluposti završiti da imam sto posto riješenu igru...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. /Posredujem sponsoring klanovima!
13 godina
offline
Driver: San Francisco

kud prije...

Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Driver: San Francisco

evo malo mojih slikica, naisao sam na deloreana i otkljucao onu misiju iz garaze...dim je jako dobro napravljen u igri

i malo driftanja u mclarenu (predobro mi je kako se dize spoiler kad zakocim, kao u stvarnosti...i iznutra kamera kako se volan okrece za vise krugova kao u stvarnosti - igra po tome mi jako realna)

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Je li (nažalost) tako da se mph ne može promjeniti u kph? {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice