Escape from Tarkov

poruka: 602
|
čitano: 256.661
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: Escape from Tarkov
dado16 kaže...

Ak uzmes napisi username pa te dodam...ja trenutno stopirao igru jer mi se neda sam(ja navecer radi male djece nemogu jer cim progovorim ovaj mali cuje sa 1000 km, al budem probao tiho pricat haha)

 Evo kupio igru, instaliram ju upravo. Nick mi je GileCRO, 

15 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
GileCRO kaže...
dado16 kaže...

Ak uzmes napisi username pa te dodam...ja trenutno stopirao igru jer mi se neda sam(ja navecer radi male djece nemogu jer cim progovorim ovaj mali cuje sa 1000 km, al budem probao tiho pricat haha)

 Evo kupio igru, instaliram ju upravo. Nick mi je GileCRO, 

 Budem te dodao ;)

battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
offline
Escape from Tarkov

Evo i ja je kupio pa imali itko da igra i da mi objasni kako da se igra?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Escape from Tarkov

Evo i ja uskocio na discount train :D Pitanje za iskusne: da li se isplati uzimati skuplje verzije zbog velicine stasha?

49% motherfucker, 51% son of a bitch
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
ZeroC00l kaže...

Evo i ja uskocio na discount train :D Pitanje za iskusne: da li se isplati uzimati skuplje verzije zbog velicine stasha?

 Ja sam imao osnovnu verziju ali nakon prošlog reseta sam upgrejdao na veću tj skuplju. Nisam više imao živaca žonglirati sa stvarima jer u jednom trenutku sve ti treba ili ti je žao prodati  tako da osnovni stash je mrcvarenje. Kasnije kako napredujes u igri imaš boksove za oružje i stvari koji zauzimaju manje mjesta nego što naguras u njih. Ali to je tek kasnije kada se levelas preko. 30. ranka što može potrajati.

BTW kolega D3ViL mi je javio da možete dobiti poklon u inventoriju ako se logirate preko browsera i na stranici profila pri dnu tražite gift. Onda u igri dobijete servisnu poruku kojom to preuzimate. Dobijete full spimpan kalaš i m4, box za stvari i "privjesak" za ključeve u koje ih stane 16. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Escape from Tarkov

Hvala za info. Upravo i pitam zbog tih boxeva, a citao sam jos da ce nakon sto uvedu open world doci i nekakva brvnara u kojoj ce biti moguce boraviti i u njoj odlagati stvari pa reko bolje da pitam nego da bacim lovu u vjetar zbog par redova inventorija.

 

EDIT: Uzeo na kraju Left Behind edition. Vidim da vas dosta igra, postoji li ikakva grupa/klan ili svi igrate solo?

49% motherfucker, 51% son of a bitch
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.12.2017 15:29 (ZeroC00l).
10 godina
offline
Escape from Tarkov

tko igra nek mi se javi u dm 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Escape from Tarkov
Do kad traje ta open beta?
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Escape from Tarkov

Ovo je s foruma (28.12.)

 

Today, we kick off the load testing of the Escape from Tarkov game servers before the official start of the Open Beta testing at the beginning of 2018.

 

Po ovome open beta vjerojatno pocinje prvi/drugi tjedan 2018.-te

For everything you gain, You lose something else.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.12.2017 17:40 (Strider-X).
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Escape from Tarkov

ima li tko 7 day trial key za udijeliti? rado bih testirao i ukoliko mi se svidi kupio tokom ovih 25% popusta

http://g.bf3stats.com/pc/H4pfi0Bs/Bronthophobiaa.png
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Escape from Tarkov
blankyboy kaže...

ima li tko 7 day trial key za udijeliti? rado bih testirao i ukoliko mi se svidi kupio tokom ovih 25% popusta

 I ja bi molio ako netko ima. Navodno ste dobili kad ste kupili igru pa molim da pošaljete na PM kod tako da mogu probati prije kupnje.

 

hvala unaprijed

10 godina
offline
Escape from Tarkov

jel itko za game ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Escape from Tarkov

Dobio sam poklon od igre. Nije lose. Malo je ovaj gun costumization overkill, ali je fora kada imas ovako opake gunove. 

Eye In The Sky
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Escape from Tarkov

Kupio sam standardnu verziju i ne kužim ništa. Ušao u game 2-3 puta, poginuo randomly i nisam igrao više

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Escape from Tarkov

Nisi jedini. Meni stoji na cekanju vec 3 tjedna, tj. od kad sam kupio. Nekako mi se cini da ce netko na forumu dobiti poklon od 60€ za Uskrs.

49% motherfucker, 51% son of a bitch
15 godina
offline
Escape from Tarkov

Igra ima ogroman skill cap pogotovo kao novi player, nadjite neku ekipu koja vec zna sta radi i nek vam polako kroz igru objasne..., nemoj pokloniti dok ne das priliku bar da probas :D

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
mrsmith kaže...

Kupio sam standardnu verziju i ne kužim ništa. Ušao u game 2-3 puta, poginuo randomly i nisam igrao više

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Escape from Tarkov

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Escape from Tarkov

Ma isprobao sam; dogurao sam do lvl-a 5 (ili 6)... Hmmm, nekako mi se cini da bas i nema previse ljudi koji su voljni gubiti gear dok panju objasnjavaju gdje, sta i kako 

49% motherfucker, 51% son of a bitch
13 godina
neaktivan
offline
Escape from Tarkov

Moze neki nickovi da se nademo u igri?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
Ja nikak ne stignem igrati, ako hoce netko kupiti igru javi te se u pm
battletag:MasnaKrvavic#2275
6 godina
neaktivan
offline
Escape from Tarkov

Vi koji aktivno igrate.

Gledam gameplay i dobio sam dojam da igra ima problem kao i PUBG sa hitreg-om.

Registracijom pogodaka u trenutku?

Da li je istina?

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.1.2018 15:36 (beaststeeth).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
beaststeeth kaže...

Vi koji aktivno igrate.

Gledam gameplay i dobio sam dojam da igra ima problem kao i PUBG sa hitreg-om.

Registracijom pogodaka u trenutku?

Da li je istina?

Hvala

 Je, pomalo ima problema, i gadna optimizacija, pubg mi radi ko avion na koji se svi zale kako je zahtjevan, ali ovaj Tarkov, jedva 25 fpsa(probao i sa minimum postavkama i sa maximum isti mi je fps, moguce da je moj fx problem ali na drugim igrama nisam imao problema)...dok sa istom konfom na pubgu bez problema mi je minimum 60 fps, do 100 fps

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
neaktivan
offline
Re: Escape from Tarkov

Ja nisam sa fx mogo igrati pubg, imao uzasan fps drop.

15 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
ploxrain kaže...

Ja nisam sa fx mogo igrati pubg, imao uzasan fps drop.

 meni savršeno u paru sa 1060...Al escape from tarkov tesko, muci se

battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
offline
Escape from Tarkov

Pozdrav.Planiram kupiti igru,ali neznam koliko dobro bi mi radila.Pa ako netko ima slicnu ili istu konfiguraciju,da mi kaze kako mu igra radi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
Endymon kaže...

Pozdrav.Planiram kupiti igru,ali neznam koliko dobro bi mi radila.Pa ako netko ima slicnu ili istu konfiguraciju,da mi kaze kako mu igra radi.

 imam fx 6300 mal slabije od tvojeg, gtx 1060 6gb i 12 gb rama, i 30 fps je negdje cca average

battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
offline
Escape from Tarkov

Pozdrav.Upravo sam preko njihove stranice kupio game(pre-order STANDARD EDITION)..I kada mogu ocekivati da mogu igrati game?

 

AHA...Rjeseno :)

 

Ajde ako je netko voljan da me malo uvede kako se igra taj tarkov.Ovako solo je bzvz...Nick je MegaPiwi

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.2.2018 10:38 (Endymon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Escape from Tarkov
Endymon kaže...

Pozdrav.Upravo sam preko njihove stranice kupio game(pre-order STANDARD EDITION)..I kada mogu ocekivati da mogu igrati game?

 

AHA...Rjeseno :)

 

Ajde ako je netko voljan da me malo uvede kako se igra taj tarkov.Ovako solo je bzvz...Nick je MegaPiwi

 Ako hoces mozemo malo veceras. Samo se javi:)

12 godina
offline
Escape from Tarkov

Evo ga, napravio je i analizu za Tarkov!

 

Spoiler, not good.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice