Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.127.950
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
16 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...
goodye kaže...

 

btw, jel netko uspio namjestiti gamepad i force feedback. Nikako nisam uspio skombinirati, u windowsu vibrira normalno, ali u igri ni cuti.

Koji gamepad? Ja sam FF na XBoxovom riješio s ovim, skini xi.win7 i unutra izaberi i instaliraj x64 ili x86.

Speedlink - Strike2 (black).

Probao sam vec s tim ali ne ide...

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

http://prntscr.com/26sf0w

 

vidi boje hehe dali je ovo pirate ili org??

nista mi nije jasno i meni se to desavalo pa sam prestao igrati  :)

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nakon podužeg igranja pirata večeras je kupljen original {#} . Šteta što na Gala Storeu nije bilo DLC jefitniji (nisam ga kupio, lijen sam tj čekam neku akciju) , dok je base game koštao 6$ {#} (p.s.: akcija vrijedi do sutra tako tko hoće original preko Steama za male novce neka požuri).

My website/blog: http://markoidzan.from.hr
Moj PC  
10 1 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
trucktz kaže...

Jel ima ko dobar tuning mod za mercedesa ? Njih par sam probao ali na svakom ima bug (nestanu svijetla ili izbaci iz igre) .. Hvala unaprijed

Niko ?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
trucktz kaže...

Niko ?

?

And how can man die better than facing fearful odds? For the ashes of his fathers, and the temples of his Gods.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
trucktz kaže...
trucktz kaže...

Jel ima ko dobar tuning mod za mercedesa ? Njih par sam probao ali na svakom ima bug (nestanu svijetla ili izbaci iz igre) .. Hvala unaprijed

Niko ?

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ima ih koliko hoces. Evojos jednog poznatog{#}

 

 
1 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Reichz kaže...
trucktz kaže...

Niko ?

?

rijetko kad se nasmijem na neke komentare al si me sad postenski nasmijao {#}

Poznat ćeš me i po mraku po felgama i šestaku a ja tebe po oblaku dima što izlazi iz tvog tdi-a!!!!!!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vucko40 kaže...
Reichz kaže...
trucktz kaže...

Niko ?

?

rijetko kad se nasmijem na neke komentare al si me sad postenski nasmijao {#}

 

Moja greška. Mislio sam "Niko nema mod ?" u tom smislu , pogrešno sam se izrazio. Al haj' život ide dalje

13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Koji winter mod koristite? Ja bi ga koristio sa scandinavia mapom i DLC-om...

 

EDIT: Stavio sam ovaj winter mod v3, jedini problem sto nemogu staviti lance, svi ostali kamioni ih  imaju, samo moj nema. Imate li kakvu ideju?

The future is Fusion - AMD
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2013 13:23 (MaXt0r).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

odkad igram igricu, (od kako je izasla), probao sam sve mape i uvjek se vraim TSM, jer mi je nekako najbolja, ali ono sto me stalno kopaje; kako to da jos nitko nije napravijo nekakav mod, za brodove, avione vlakove bla, bla, da se recimo kad dodes na ukrcaj nas brod uvjek ceka, klako jos niko nije napravijo da ima nekakv red voznje recfimo, nekad se desi nesto pa zakasnes na ukrcaj pa cekaj sljedeci trajekt, koliko vidim ima Vas pregrst koji se bavite modovima, mapama i sta ti ja znam, dali netko mozda ima ideju za vako nesto

 

i opet sam se vratio na svoju scaniu, mani volvo, ;)

Uspori malo! Već sutra budeš samo ime na spomeniku!
 
5 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

EE pozdrav ljudi, jel bi mi htio tko uzet ETS2 sa ove stranice http://store.indiegala.com/index.php/active-discounts/euro-truck-simulator-2.html.
Dakle, ja Vama kupim bon od 50 kn, pošaljem Vam kod sa bona, i vi meni onda kupite igru.
Aj molim vas nek se javi neko na PM ;) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
MaXt0r kaže...

Koji winter mod koristite? Ja bi ga koristio sa scandinavia mapom i DLC-om...

 

EDIT: Stavio sam ovaj winter mod v3, jedini problem sto nemogu staviti lance, svi ostali kamioni ih  imaju, samo moj nema. Imate li kakvu ideju?

vrijeme je da posetis servis, ocito davno nisi bio ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
gale007 kaže...

odkad igram igricu, (od kako je izasla), probao sam sve mape i uvjek se vraim TSM, jer mi je nekako najbolja, ali ono sto me stalno kopaje; kako to da jos nitko nije napravijo nekakav mod, za brodove, avione vlakove bla, bla, da se recimo kad dodes na ukrcaj nas brod uvjek ceka, klako jos niko nije napravijo da ima nekakv red voznje recfimo, nekad se desi nesto pa zakasnes na ukrcaj pa cekaj sljedeci trajekt, koliko vidim ima Vas pregrst koji se bavite modovima, mapama i sta ti ja znam, dali netko mozda ima ideju za vako nesto

 

i opet sam se vratio na svoju scaniu, mani volvo, ;)

TSM mapa je dosadna iz razloga što su na njoj tvoji radnici previše sposobni (20 000€/D), tako da si ti nepotreban u toj priči. Jednostavno odeš malo do grčke ili afrike s trajektom, dani prolaze, a pare kapaju u firmu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2013 17:51 (Lemyxz).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
leotom kaže...

EE pozdrav ljudi, jel bi mi htio tko uzet ETS2 sa ove stranice http://store.indiegala.com/index.php/active-discounts/euro-truck-simulator-2.html.
Dakle, ja Vama kupim bon od 50 kn, pošaljem Vam kod sa bona, i vi meni onda kupite igru.
Aj molim vas nek se javi neko na PM ;) 

ajde ljudi netko plz, htio bi imat original, a nemam ni paypal ni karticu, necu vas prevarit. Dakle, ja Vama prvo bon, pa vi meni cd key ;)

12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Kolega ajde evo uzet ću ti ja, daj mi svoj skype

Život čudne knjige piše, lozovača brige briše...
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

....R1000 Concept v4.1.1 {#}...sredili su bug sa ogledalima i ne zamjenjuje sve scanie u igri,može se posebno kupiti u salonu...

Moj PC  
7 4 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

kako rjesit problem na prikolici nema guma ? :S ... i kako opet da mi se prikaze cijela mapa nakon winter moda? iskljucio sam ga .. 

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Pauza kod Bresta pa nastavljamo put Severomorska (krajni sjever sibira). 

12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja kad igram, uvijek je stream upaljen, pa ko hoće nek naleti:

 

http://twitch.tv/corruptedcop

Život čudne knjige piše, lozovača brige briše...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
MaXt0r kaže...

Koji winter mod koristite? Ja bi ga koristio sa scandinavia mapom i DLC-om...

 

EDIT: Stavio sam ovaj winter mod v3, jedini problem sto nemogu staviti lance, svi ostali kamioni ih  imaju, samo moj nema. Imate li kakvu ideju?

vrijeme je da posetis servis, ocito davno nisi bio ... {#}

Cim sam stavio mod sam otisao u servis, al nisam znao da se nalaze samo na onim najjeftinijim gumama. {#}

The future is Fusion - AMD
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lemyxz kaže...

TSM mapa je dosadna iz razloga što su na njoj tvoji radnici previše sposobni (20 000€/D), tako da si ti nepotreban u toj priči. Jednostavno odeš malo do grčke ili afrike s trajektom, dani prolaze, a pare kapaju u firmu.

... samo za one koji su jos koliko juce pitali koja je mapa bolja i nisu culi za hard economy ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ajde pomažite, evo lista modova što imam, trenutna verzija igre je 1.7...   uglavnom imam ovaj problem, otkad sam stavio ove modove, kiša u igri mi uopće više nepada, neznam koji mod je blokira ili šta se događa:

 

TSM Map v4.1.2a 

Traffic Mod 

Trailers Pack 

Real Physics v7 

Awesome Rain v3.5

Realistic Headlights v1.5 

Realistic Weather Sounds v1.4 

New Volvo FH2013 Interior 

New Mercedes Interior & Exterior

Život čudne knjige piše, lozovača brige briše...
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2013 0:45 (lotar1919).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
lotar1919 kaže...

Ajde pomažite, evo lista modova što imam, trenutna verzija igre je 1.7...   uglavnom imam ovaj problem, otkad sam stavio ove modove, kiša u igri mi uopće više nepada, neznam koji mod je blokira ili šta se događa:

 

TSM Map v4.1.2a 

Traffic Mod 

Trailers Pack 

Real Physics v7 

Awesome Rain v3.5

Realistic Headlights v1.5 

Realistic Weather Sounds v1.4 

New Volvo FH2013 Interior 

New Mercedes Interior & Exterior

Vidi u postavkama da nisi slucajno postavio klizac za kisu skroz u lijevo. Neki modovi traze da to ucinis prije nego ih instaliras.

13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

ETS2 za 6.79€ na Steam-u. Navalite!!! {#}

The future is Fusion - AMD
Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
MaXt0r kaže...

ETS2 za 6.79€ na Steam-u. Navalite!!! {#}

Svejedno ce jos biti ruzicastih kamiona {#}

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Damir1908 kaže...

kako rjesit problem na prikolici nema guma ? :S ... i kako opet da mi se prikaze cijela mapa nakon winter moda? iskljucio sam ga .. 

Hm, pa na ovo ti se ne moze dati pravi odgovor niti uz najbolju volju, jer je za to potreban dodatni info. Kako da ti namontiram gume kad neznam ni o kojoj prikolici se radi niti koristis li neki pack ili ne.
A winter mod pri ukljucivanju kvari pogled na tsm mapu a iskljucivanjem vraca na predhodno stanje tj. na normalan, ok prikaz cijele tsm , a ti pitas upravo to "kako da vratis na predhodno stanje ?" ... uf, uf, ...

Vidi citat ispod, to ti je super primjer lijepo i detaljno obrazlozenog pitanja (problema) tako da vec samo pitanje prosto vice i odgovor: "provjeri klizac" ... zar ti se ne cini tako ?

lotar1919 kaže...

Ajde pomažite, evo lista modova što imam, trenutna verzija igre je 1.7...   uglavnom imam ovaj problem, otkad sam stavio ove modove, kiša u igri mi uopće više nepada, neznam koji mod je blokira ili šta se događa:

 

TSM Map v4.1.2a 

Traffic Mod 

Trailers Pack 

Real Physics v7 

Awesome Rain v3.5

Realistic Headlights v1.5 

Realistic Weather Sounds v1.4 

New Volvo FH2013 Interior 

New Mercedes Interior & Exterior

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Nova beta verzija dostupna 1.7.2.1

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Hmm, malo me povukla nostalgija i sjecanja pa evo i vama dajem par fotki da vidite bar dio iz mog trucker-skog zivota, nadam se da nece biti bas veliki smor ali dobro to cu vec vidjeti, tu/td ce mi sve reci ...
Prikazani su simulatori, ne meni to nije igra jer ja to koristim iz istih razloga i potreba kao vecina vas sto gleda prati i navija za razne klubove (utakmice) {#}  RIG´n´Roll, 18 WoS Long Haul, ets1 i gts. Da ets2 sam namjerno izostavio jer vam je on poznat.

 

EDIT: uf, uf, upravo sam skuzio da ne znam (ne mogu) staviti vise slika bez Silverlight {#}

RIG´n´Roll RIG´n´Roll
18 WoS Long Haul 18 WoS Long Haul
18 WoS Long Haul 18 WoS Long Haul
18 WoS Long Haul 18 WoS Long Haul
18 WoS Long Haul 18 WoS Long Haul
18 WoS Long Haul 18 WoS Long Haul
ets1 ets1
ets1 ets1
ets1 ets1
ets1 ets1
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2013 12:33 (suMaper).
Moj PC  
10 2 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

... nastavak

ets1 ets1
gts gts
gts gts
gts gts
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
6 2 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice