Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.126.323
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
8 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2
markoveliki kaže...
Pozz, evo citam zadnjih 20ak stranica jer sam preksinoć počeo igrati i zanima me postoji li gdje kakav tutorijal, sve mi novo. Imam osnovnu verziju igre bez DLCova. Npr kako se uključuje tempomat? Pritisnem C ali ne desava se ništa.

 

Pogledaj u postavkama da ti nije možda uključen automatski retarder. Jer dok je retarder aktivan ne možeš uključiti tempomat.

Također, ako igraš sa volanom pogledaj da ti pedale nisu postvljene na "combined"

5 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hvala na odgovoru, za sada na tipkovnici igram, morati ću provjeriti za taj retarder...
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.5.2019 9:42 (markoveliki).
5 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
retarder nije uključen, nešto propuštam sigurno...
13 godina
online
Euro Truck Simulator 2

1.35 Open Beta dostupan
idemo neki dojmovi prvi..?

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Euro Truck Simulator 2

ako niste primjetili dodali su treću brzinu za brisače....

 
3 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2

Da da, citao sam o tome. A koliko sam skuzio sad cemo imati i nove kontrole za brisace tj. 2 nova botuna za pojacavanje i smanjivanje brzine brisaca 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Valjda će dodati da možeš jednom pokrenut brisače(kad sipi kiša)
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Koji mod za grafiku koristite?

Život je jedan al Omega je 2.0
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

 Project next-gen stvarno je odlican

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nova prilika: WEEK LONG DEAL! Offer ends 27 May

 

Buy Euro Truck Simulator 2  ->  -75% 4,99€
Euro Truck Simulator 2 - Italia  ->  -70% 5,39€
Euro Truck Simulator 2 - Vive la France  ->  -70% 5,39€
Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia  ->  -70% 5,39€
etc ...

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel jos neko ima problem sa ovim ili samo ja evo slike ispod. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

A imam slike kada otvorim a ovako ih nema . I jel zna neko ko hoce da mi pomogne da vratim na verziju (1.34.0.5s) american truck i kako to da uradim i gde treba da odaberem da mi se vrati ta vezija  . Pre mi je bila ta verzija nego kada dosla ova beta pocela da me nervira . 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2019 20:28 (dzonyy).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo krenuo na radni put iz Norveške... Koja Vam je fotografija najbolja ?.

2 Fotografija - Sunce i kamion
0 Fotografija - Znak 50 i kamion
0 Fotografija - Prikolica Most
2 Fotografija - Kamion Most
1 Fotografija - Jezero
0 Fotografija - Panorama firme
2 Fotografija - Izvoz iz firme
Volim Split ! - Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dzonyy kaže...

.. da vratim na verziju (1.34.0.5s) american truck i kako to da uradim i gde treba da odaberem da mi se vrati ta vezija ...

 Da, problem je beta ...

 

Na Steam, desni klik na ATS > Properties > BETAS > NONE -Opt out all beta programs > CLOSE

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2019 23:46 (suMaper).
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ponekad imam problem sa kontrolama, inace igram samo na tipkovnici al nekad ne radi mi W A S D a ni strelice. Pa me zanima zna li neko zasto se to desava ?? Sve ostale komande na tipkovnici rade osim  te 4 tipke... 

 

U prilogu su slike sa nastimanim komandama...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
EmyR kaže...

Ponekad imam problem sa kontrolama, inace igram samo na tipkovnici al nekad ne radi mi W A S D a ni strelice. Pa me zanima zna li neko zasto se to desava ?? Sve ostale komande na tipkovnici rade osim  te 4 tipke... 

 

U prilogu su slike sa nastimanim komandama...

 Je li igras na laptopu ili desktop racunaru, odnosno, je li tastatura namenjena za video igre ili ne (gejmerska tastatura) ?. Jesi li bas dugo igrao sa tom tastaturom/tipkovnicom ?. Ako jesi, onda znam sta je problem...

Volim Split ! - Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Slaven23 kaže...
EmyR kaže...

Ponekad imam problem sa kontrolama, inace igram samo na tipkovnici al nekad ne radi mi W A S D a ni strelice. Pa me zanima zna li neko zasto se to desava ?? Sve ostale komande na tipkovnici rade osim  te 4 tipke... 

 

U prilogu su slike sa nastimanim komandama...

 Je li igras na laptopu ili desktop racunaru, odnosno, je li tastatura namenjena za video igre ili ne (gejmerska tastatura) ?. Jesi li bas dugo igrao sa tom tastaturom/tipkovnicom ?. Ako jesi, onda znam sta je problem...

 

Igram na desktop racunaru, a igram vec duze vrijeme na istoj tipkovnici... sta bi mogao biti probelm ?

8 godina
online
Euro Truck Simulator 2

Desava li ti se na drugim igrama da ti tipkovnica ne radi? Mozda je vrijeme za novu tipkovnicu?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
EmyR kaže...
Slaven23 kaže...
EmyR kaže...

Ponekad imam problem sa kontrolama, inace igram samo na tipkovnici al nekad ne radi mi W A S D a ni strelice. Pa me zanima zna li neko zasto se to desava ?? Sve ostale komande na tipkovnici rade osim  te 4 tipke... 

 

U prilogu su slike sa nastimanim komandama...

 Je li igras na laptopu ili desktop racunaru, odnosno, je li tastatura namenjena za video igre ili ne (gejmerska tastatura) ?. Jesi li bas dugo igrao sa tom tastaturom/tipkovnicom ?. Ako jesi, onda znam sta je problem...

 

Igram na desktop racunaru, a igram vec duze vrijeme na istoj tipkovnici... sta bi mogao biti probelm ?

 Ti tasteri W S A D i strelice ti ne rade, jer su stalno pod pritiskom, to se desilo i meni početkom januara, više nisam koristio tu tastaturu i sada u maju ponovo mi radi ta tastatura i ponovo normalno je koristim, ali ne za video igre, za video igre imam gejmersku tastaturu... Dakle, igrao si jako dugo sa tasterima W S A D i strelicama, što je isto, i zato ti ne rade samo ti tasteri, što ne znači da neće ponovo proraditi posle nekog vremena... :) 

Volim Split ! - Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...

Desava li ti se na drugim igrama da ti tipkovnica ne radi? Mozda je vrijeme za novu tipkovnicu?

 Ne, samo na ETS mi se je to desilo... sve ostale igre rade kako treba. Malo sam preturao po komandama, ukljucio joistick i krenu sa njim igrati pa nakon nekog vremena vratio na tastaturu...i sad opet radi... Stvarno ne znam zasto bi se to moglo desavati?!?

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel još netko isprobava glasovnu navigaciju? Čini se fora, zanimljivo je što se može birat više glasova :D

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ooooohh ...    ...  

 

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2019 22:45 (suMaper).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Ooooohh ...    ...  

 

 

 Kako ja nemam ovo da testiram DX11?

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

v1.35 OB ?

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

igrao sam na window 7 i imao savegame koji dugo koristim,sad instaliram windows 10 i ne želi mi prihvatiti savegame,kako ovo riješiti?

I <3
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ne bi smjelo imati veze to s Windowsom. Ako si napravio backup ETS 2 foldera iz My documents gdje se save folder nalazi i kopirao na isto mjesto na Desetku mora raditi. Ako imaš cloud save na Steamu opet mora raditi.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ne znam zašto cloud save je prazan, ali imam sve podatke koje sam ručno kopirao znači euro truck simulator 2 cijeli folder.... Svejedno ne želi učitati niti postavke igre kao kontrole i grafiku, znači ništa, ne kužim zašto

 

 

I <3
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Probao sam cloud save i koliko sam primjetio kad se tako složi da više nema lokalnog snimanja tj. onog na disku više nema. Meni se to nije dopalo pa mi je samo na disku sad spremljeno. Pogledaj u profiles folder ima li foldera od save-a, ako nema onda ti je na cloudu pa vjerojatno trebaš samo se ulogirati u profil u igri. Ne znam, premalo sam se s tim cloudom igrao i vjerojatno ima nekog da se bolje razumije u to.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

I to sam probao, ali cloud je valjda prazan pa želi samo napraviti novi profil... Ne znam dali se može di drugo logirati pa skinuti savegame 

 

 

edit:

 

našao sam na pregledniku steam cloud viwer i cloud je prazan što se tiče datuma od prije instal. windows 10

samo ne kužim zašto ne prihvati ovaj savegame iz ETS2 foldera

 

I <3
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.6.2019 9:52 (krokodil).
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice