Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.141.641
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

zašto svaki put kad instaliram neki mod neku mapu izlazi mi iz igre? svi drugi modovi mi rade normalno

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
gale007 kaže...

ja igram sa patch 1.3.1 i radi bez problema, kad sam stavio verziju 2.0 mape morao sam iz pocetka, sad je nadogradnja bila i sad su sredili da se nemora svaka nadogradnja ponovo pomicmati, mapa ce biti prosirena na dansku slo hr itd.

 

evo link http://ets2.lt/en/category/maps/

 

 

meni osobno je mapa prezakon, i stalno pratim njihov rad na njemackom forumu, dececi rasturaju  a ima jedan nas sa njima koji radi n a mapi

evo stavio sam da se skida pise da ce se skinut za 3 minute pa cu probat. kad se prosiri na HR postavi ovdje link ako nije problem :D jedva cekam

11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
rider12 kaže...

zašto svaki put kad instaliram neki mod neku mapu izlazi mi iz igre? svi drugi modovi mi rade normalno

zato sto kad instaliras novu mapu moras novi profil pravit

11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

ali izađe mi iz igre prije nego dođem do toga.... šta onda sa sevjkama?

11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

instalirao sam ovu mapu zasad je sve super samo neznam gdje se sve aerodromi nalaze

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel netko zna gdje ima kupiti original u HR na CD/DVD-u? Ne želim prek neta kupovat.

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

koju verziju igrice imaš?

11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozz Soferi a ideli ova mapa u modove ili vec neki odredjeni folder i trebali sta brisati? Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hasankooo kaže...

Pozz Soferi a ideli ova mapa u modove ili vec neki odredjeni folder i trebali sta brisati? Hvala

 u modove

11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Virus_sc kaže...
gale007 kaže...

ja igram sa patch 1.3.1 i radi bez problema, kad sam stavio verziju 2.0 mape morao sam iz pocetka, sad je nadogradnja bila i sad su sredili da se nemora svaka nadogradnja ponovo pomicmati, mapa ce biti prosirena na dansku slo hr itd.

 

evo link http://ets2.lt/en/category/maps/

 

 

meni osobno je mapa prezakon, i stalno pratim njihov rad na njemackom forumu, dececi rasturaju  a ima jedan nas sa njima koji radi n a mapi

evo stavio sam da se skida pise da ce se skinut za 3 minute pa cu probat. kad se prosiri na HR postavi ovdje link ako nije problem :D jedva cekam

 a ma ljudi koji ste vi gotovani, sad si dobio link od mape, pa nekad posjeti stranicu da  vidis  sta ima novoga, a ne samo cekati da drugi postave, imas tu svasta  nesta i za kamione i razni prikolica, skinova koje kakvi, pa malo se zabavite nemojte biti takvi gotovani.

 

ajme majk ljencina  {#}  evo jos  jednom LINK na stranicu odakle ja sve pratim + jos neke njemacke forume

11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Virus_sc kaže...

instalirao sam ovu mapu zasad je sve super samo neznam gdje se sve aerodromi nalaze

 ja sam za sada otkrio onaj u Bratislavi sto pici u tunis ili tako nekako, neznam ni ja vise, ali mislim da po starim gradovima nema nego ce  biti na novim kako budu dolazili, uskoro nam stizu nasi  dragi susedi SLO i onda i nasa malenkost jeeepppp

 

{#}

11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ej, pozdrav kamiondžije.... evo nove color šeme i tereta koji sam pokupio od nekog Riječanina hahahahahhaha {#}

 

a evo i zanimljivosti 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nJLIDPU-DoQ

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Zkbs-NJjInA

RI RI
RI RI
novo novo
novo + novo haha novo + novo haha
šta će nama šoferima kuća, kad je naša kuća putujuća.... :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.3.2013 23:13 (mantgxtruck).
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
mantgxtruck kaže...

Ej, pozdrav kamiondžije.... evo nove color šeme i tereta koji sam pokupio od nekog Riječanina hahahahahhaha {#}

 

a evo i zanimljivosti 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nJLIDPU-DoQ

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Zkbs-NJjInA

 video je odlican, jos da ima modove negdje

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2013 1:05 (gale007).
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ovako vozim ja jučer i onak ulaz na autocestu i stvori se gužva, nikad mi se dosad nije desio takav zastoj. Čekao sam 15 minuta(stvarnih) i pomaknuo se za 1 auto unaprijed i odlučio sam izvesti nešto. Na 1.slici vidi se da ovi u mojoj suprotnoj traci su na sporednoj cesti i ne miču se nigdje, a ispred mene 2 kamiona iza kojih je kolona vozila, ovdje oni imaju prednost(ali ne miču se zbog zastoja vidiljivog na 1.slici)  i došlo je do situacije da stojim na mjestu {#}

A ništa nakon 15 minuta čekanja odlučio sam se malo pogurnuti između Scanie i Renaulta, vozač Renaulta nije bio baš sretan {#}. U toj poziciji sa slike 5 čekao sam još 5 minuta da se Scania pomakne pa sam konačno mogao krenuti dalje uz brijeg po travi.

Eto nakon mjeseci igranja još uvijek mi se desi nešto novo, neka sitnica koja me tjera na igranje dalje {#}

 

P.S. Zadnja slika, fali mi 20 xp bodova do nove razine, hjoj {#}

pogled iza pogled iza
i ispred mene "čep" i ispred mene "čep"
improvizacija improvizacija
još malo :D još malo :D
i evo nas i evo nas
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2013 10:32 (GeraltTheWhite).
Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
GeraltTheWhite kaže...

Ovako vozim ja jučer i onak ulaz na autocestu i stvori se gužva, nikad mi se dosad nije desio takav zastoj. Čekao sam 15 minuta(stvarnih) i pomaknuo se za 1 auto unaprijed i odlučio sam izvesti nešto. Na 1.slici vidi se da ovi u mojoj suprotnoj traci su na sporednoj cesti i ne miču se nigdje, a ispred mene 2 kamiona iza kojih je kolona vozila, ovdje oni imaju prednost(ali ne miču se zbog zastoja vidiljivog na 1.slici)  i došlo je do situacije da stojim na mjestu {#}

A ništa nakon 15 minuta čekanja odlučio sam se malo pogurnuti između Scanie i Renaulta, vozač Renaulta nije bio baš sretan {#}. U toj poziciji sa slike 5 čekao sam još 5 minuta da se Scania pomakne pa sam konačno mogao krenuti dalje uz brijeg po travi.

Eto nakon mjeseci igranja još uvijek mi se desi nešto novo, neka sitnica koja me tjera na igranje dalje {#}

 

P.S. Zadnja slika, fali mi 20 xp bodova do nove razine, hjoj {#}

Prije par mjeseci sam se našao u istoj situaciji samo sam vozio Actrosa troosovinca. Pola sata sam čekao (stvarnih pola sata) da bi na kraju ugasio igru, upalio i nastavio. Oni su nestali {#}

šta će nama šoferima kuća, kad je naša kuća putujuća.... :D
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Meni se jednom desio takav zastoj, čekao sam 5min. dosadilo mi ostavio igru upaljenu, otišao jest vratio se za 15min. i nitko se nije niti pomaknuo. Onda sam ugasio igru opet upalio i nije ih bilo :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

evo trenutno isprobavam TSM i imam problem. digao sam kredit ali mi uopce ne dolazi rata nikako, igram oko 3-4 dana (ne stvarnih nego u igrici) sa kreditima i jos mi ni jedna rata nije stigla :D

 

mapa nije losa samo jos fali da mogu vidit gradove algier, tunis ....itd na karti ostalo je sve super :) evo i par slika..     

...... i da cijena goriva im je super :D

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2013 18:33 (Virus_sc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

http://www.facebook.com/pages/We-want-multiplayer-for-Euro-Truck-Simulator-2/614143301945499

upadajte i podržimo multiplayer, reklamirajte po svojim fejs stranicama i profilima ili kako već znate...{#}

 
0 5 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Virus_sc kaže...

evo trenutno isprobavam TSM i imam problem. digao sam kredit ali mi uopce ne dolazi rata nikako, igram oko 3-4 dana (ne stvarnih nego u igrici) sa kreditima i jos mi ni jedna rata nije stigla :D

 

mapa nije losa samo jos fali da mogu vidit gradove algier, tunis ....itd na karti ostalo je sve super :) evo i par slika..     

...... i da cijena goriva im je super :D

 da to  je mana sto te dole gradove nevidim na mapi, pa neznam sta sam sve prosao, a cjene goriva su po svim drzavama sad razlicite, ja imam mod sa rezervarom od 2400 lit i vozam 4-5 tis km i onda zaletim se tamo u tunis ili negdje natankam pu do cepa sa sitno evricaaaa {#}

jedva cekam da se zavrsi skandinavija, i balkan

13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Moze pomoc ? 

 

1.Koji god mod skinem, i stavim ga u mod folder i kada pokrenem igru, ne prikaze mi određeno za sto i je mod.. Zasto ?

 

2. Uspio sam povecati novce preko Cheats engine. Na youtubu sam nasao da se na isti nacin poveca i XP, ali meni nece i nece..Zasto ?

 

 

 

Mozete mi objasniti kako rade modovi ? 

primjer: Stavim mod za policiju, da kada se sudarim sa nekim, da dođe policija, ali meni ne dolazi..Onda kada stavim lance na gume, zasto ih nema na gumama kada pokrenem igru. Jel treba taj mod negdje aktivirati u igri kada se stavi u folder ili kako ???

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
 
1 7 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Karlovac_047 kaže...

Moze pomoc ? 

 

1.Koji god mod skinem, i stavim ga u mod folder i kada pokrenem igru, ne prikaze mi određeno za sto i je mod.. Zasto ?

 

2. Uspio sam povecati novce preko Cheats engine. Na youtubu sam nasao da se na isti nacin poveca i XP, ali meni nece i nece..Zasto ?

 

 

 

Mozete mi objasniti kako rade modovi ? 

primjer: Stavim mod za policiju, da kada se sudarim sa nekim, da dođe policija, ali meni ne dolazi..Onda kada stavim lance na gume, zasto ih nema na gumama kada pokrenem igru. Jel treba taj mod negdje aktivirati u igri kada se stavi u folder ili kako ???

pa kako kako stavljas modove da li ih uopste istresas ??? lanci ti stoje tamo gdje mjenjas gume 

merc
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
merc kaže...
Karlovac_047 kaže...

Moze pomoc ? 

 

1.Koji god mod skinem, i stavim ga u mod folder i kada pokrenem igru, ne prikaze mi određeno za sto i je mod.. Zasto ?

 

2. Uspio sam povecati novce preko Cheats engine. Na youtubu sam nasao da se na isti nacin poveca i XP, ali meni nece i nece..Zasto ?

 

 

 

Mozete mi objasniti kako rade modovi ? 

primjer: Stavim mod za policiju, da kada se sudarim sa nekim, da dođe policija, ali meni ne dolazi..Onda kada stavim lance na gume, zasto ih nema na gumama kada pokrenem igru. Jel treba taj mod negdje aktivirati u igri kada se stavi u folder ili kako ???

pa kako kako stavljas modove da li ih uopste istresas ??? lanci ti stoje tamo gdje mjenjas gume 

Mislis, otpakiram ? Da, otpakiram ih i onda stavim .scs file u mod folder. Ali nece mi ni jedan mod prihvatiti, stavio sam hrpu kamiona, a nema ni jednog.. Gdje se uopce trebaju nalaziti ti novi kamioni u igri koje stavim u mod folder ?

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Karlovac_047 kaže...
merc kaže...
Karlovac_047 kaže...

Moze pomoc ? 

 

1.Koji god mod skinem, i stavim ga u mod folder i kada pokrenem igru, ne prikaze mi određeno za sto i je mod.. Zasto ?

 

2. Uspio sam povecati novce preko Cheats engine. Na youtubu sam nasao da se na isti nacin poveca i XP, ali meni nece i nece..Zasto ?

 

 

 

Mozete mi objasniti kako rade modovi ? 

primjer: Stavim mod za policiju, da kada se sudarim sa nekim, da dođe policija, ali meni ne dolazi..Onda kada stavim lance na gume, zasto ih nema na gumama kada pokrenem igru. Jel treba taj mod negdje aktivirati u igri kada se stavi u folder ili kako ???

pa kako kako stavljas modove da li ih uopste istresas ??? lanci ti stoje tamo gdje mjenjas gume 

Mislis, otpakiram ? Da, otpakiram ih i onda stavim .scs file u mod folder. Ali nece mi ni jedan mod prihvatiti, stavio sam hrpu kamiona, a nema ni jednog.. Gdje se uopce trebaju nalaziti ti novi kamioni u igri koje stavim u mod folder ?

pa zavisi koji kamion mjenja taj novi sto si stavio {#}

merc
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Kako mislis koji kamion mjenja ? Mislis ako stavim Volvo neki prerađeni od 1000 KS, da ce se zamijeniti neki kamion u trgovini VOLVO ?

 

Gdje se inace mogu vidjeti ti kamioni u igrici, kada ih ubacis u mod folder ? Da li se moraju kupiti ili ih vec imas.. ?

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

evo jos malo slika na putu od Tunisa

 

pazite kako vozite da nebi zavrsili kao ovaj jadnik {#}

opaa opaa
gadan sudar, neznam jesu prezivili gadan sudar, neznam jesu prezivili
ovaj je imao sigurno 2,00 alkohola ovaj je imao sigurno 2,00 alkohola
 
13 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Karlovac_047 kaže...

Kako mislis koji kamion mjenja ? Mislis ako stavim Volvo neki prerađeni od 1000 KS, da ce se zamijeniti neki kamion u trgovini VOLVO ?

 

Gdje se inace mogu vidjeti ti kamioni u igrici, kada ih ubacis u mod folder ? Da li se moraju kupiti ili ih vec imas.. ?

{#} trazi naces ih negdje pregledaj sve salone kamiona 

merc
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
merc kaže...
Karlovac_047 kaže...

Kako mislis koji kamion mjenja ? Mislis ako stavim Volvo neki prerađeni od 1000 KS, da ce se zamijeniti neki kamion u trgovini VOLVO ?

 

Gdje se inace mogu vidjeti ti kamioni u igrici, kada ih ubacis u mod folder ? Da li se moraju kupiti ili ih vec imas.. ?

{#} trazi naces ih negdje pregledaj sve salone kamiona 

 Lijepo sam te pitao, jer po prvi puta igram ovakvu igru i ne razumijem doslovno nista. Zato te pitam da mi malo detaljnije objasnis...

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

EVo stavio mod 1 kW motor , kad idem parkirat ili krecem kamion na mjestu, a gume se okrecu xD ... 170 km/h 

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.3.2013 12:29 (Damir1908).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Damir1908 kaže...

EVo stavio mod 1 kWh motor , kad idem parkirat ili krecem kamion na mjestu, a gume se okrecu xD ... 170 km/h 

Damir, mozes mi ti objasniti, kako si uspio to i kada si ubacio mod u folder "mod." Sto si jos napravio da ti kamion ide 170km/h ?

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice