Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.142.378
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja nisam dobra dva tjedna igrao i et jucer malo poceo vozit...

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Kako radiš te skinove?

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Postali ste dosadni s tim keyevima,prestanite me na PM tražit cd key,neradi niti ijedan piratski key kupite i igrajte.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
6 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo ljudi poz da se i ja predstavim kao kamiondzija ,poceo sam ispocetka igrati 12 sam lvl danas nabio ,nije lak zivot kamiondzije u dugovima do grla ,rate  10K dolara  nije med i mlijeko al eto radi se ,imam 3 kamiona. Ja scaniu sa slike,moja vozacica ima Renault Premium i jos neki vvozac ima Man 

2 dana prije 2 dana prije
Danas upravo izasao iz minusa Danas upravo izasao iz minusa
Potpis
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

{#}.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2013 21:58 (goransmy).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Dali se poslje update-a briše save game!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
m.sarac kaže...

Dali se poslje update-a briše save game!

Ne briše se

12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo imam jedan problem kad stavim onaj paintjob npr.Sade ili bilo koji nista se nevidi na kamionu tj samo retrovizori su u drugoj boji a desno na slicici kamion je u paintjobu ,no sada kad odem na service station i samo stisnem ono trece za upgrade paintjoba crasha se igra.Probao sam bez modovva isto crasha stalno ,nije velik problem ali ono volio bi imat paintjob na kamionu ,ako netko zna sta je neka pomogne LP

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Samo da se zna kavliteta losa jer sam moro kompresirat ih {#}

140 km/h 140 km/h
145 km/h vuce na ubrdici !!! 145 km/h vuce na ubrdici !!!
Pogledajte desni retrovizor ! Pogledajte desni retrovizor !
Moj kamion Moj kamion
Prvi put sam se bojao ovo masat xD Prvi put sam se bojao ovo masat xD
Auto propo u zemlju kad me vidio :P Auto propo u zemlju kad me vidio :P
Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2013 1:12 (Damir1908).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Damir1908-Kako kad obilazis kamion sa avionom na prikolici,jel prodjes kroz krilo ili?

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Meni modovi ne rade, neznam zašto ,sve sam napravio kako treba stavio sam .scs file u my documents/ETS2/mod i nece probo sam par modova . Jeli mi nešta fali ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Kad upališ ETS prije izabira profila klikni EDIT i označi sve modove koje si stavio, ako ti crasha probaj jedan po jedan odznačivat i gledaj koji smeta

Moj PC  
0 1 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

Damir1908-Kako kad obilazis kamion sa avionom na prikolici,jel prodjes kroz krilo ili?

3 slika desni retrovizor gledaj {#}

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

.

 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

jer mi moze netko napraviti link za ovaj radio da mi svira u igri?

 

http://www.defjay.com/player/default.asp?bw=hi&pl=swf

Euro Truck simulator 2 Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Gdje se nalazi ta naredba uredi za modove ukljuciti

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

kad se odabire profil na ulazu u igru pise dole lijevi drugi gumb  pise "EDIT" i tamo se moze mijenjati ime,slika i pprefered truck to su dodali na verziji 1.3.1

Da imam ja jedan problem imam oko 30 modova i sve sam probavao jedan po jedan i sve radi i kad sam pokusao ici u rikverc na kamionu kad krenem i pustim papucicu gasa onda ide jos malo polako ali nezeli stati kad stisnem kocnicu jos ubrza tako da jedini nacin je da se sudarim pa da ubacim u D3 pa da mogu ic i kad izbacim u ler opet ide ubrzava(probavao sam nije do volana )ni papucica ,ako netko zna sta je neka pomogne posto mi se ne pocinje nova igra 16 sam lvl a i radije cu bez rikverca vozit {#}

Potpis
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Lc_syntax_ šta radis u 2 sata na forumu {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lc_syntax_ kaže...

kad se odabire profil na ulazu u igru pise dole lijevi drugi gumb  pise "EDIT" i tamo se moze mijenjati ime,slika i pprefered truck to su dodali na verziji 1.3.1

Da imam ja jedan problem imam oko 30 modova i sve sam probavao jedan po jedan i sve radi i kad sam pokusao ici u rikverc na kamionu kad krenem i pustim papucicu gasa onda ide jos malo polako ali nezeli stati kad stisnem kocnicu jos ubrza tako da jedini nacin je da se sudarim pa da ubacim u D3 pa da mogu ic i kad izbacim u ler opet ide ubrzava(probavao sam nije do volana )ni papucica ,ako netko zna sta je neka pomogne posto mi se ne pocinje nova igra 16 sam lvl a i radije cu bez rikverca vozit {#}

Makni realistic physics, stavi noviju verziju koja je kompatibilna sa 1.3.1

11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Ja imam verziju 1.1.1 sto znaci da ja to nemam kako mogu napraviti update

12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Pauli96 kaže...

Ja imam verziju 1.1.1 sto znaci da ja to nemam kako mogu napraviti update

Za početak kupit igru tako da imaš CD key, a onda instalirat 1.3.1 patch koji možeš skinut sa http://www.eurotrucksimulator2.com/update.php

11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lc_syntax_ kaže...

kad se odabire profil na ulazu u igru pise dole lijevi drugi gumb  pise "EDIT" i tamo se moze mijenjati ime,slika i pprefered truck to su dodali na verziji 1.3.1

Da imam ja jedan problem imam oko 30 modova i sve sam probavao jedan po jedan i sve radi i kad sam pokusao ici u rikverc na kamionu kad krenem i pustim papucicu gasa onda ide jos malo polako ali nezeli stati kad stisnem kocnicu jos ubrza tako da jedini nacin je da se sudarim pa da ubacim u D3 pa da mogu ic i kad izbacim u ler opet ide ubrzava(probavao sam nije do volana )ni papucica ,ako netko zna sta je neka pomogne posto mi se ne pocinje nova igra 16 sam lvl a i radije cu bez rikverca vozit {#}

meni je bilo do onog moda za specijalne terete kad sam njega maknuo sve mi je super radilo a vecinom bude i do realistic phisic moda

12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Može li mi netko odgovoriti ono kad skidam realistic physic mod pa mi kaže želim li skinuti with limiter ili without limiter to nekužim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
m.sarac kaže...

Može li mi netko odgovoriti ono kad skidam realistic physic mod pa mi kaže želim li skinuti with limiter ili without limiter to nekužim?

  Koliko sam ja skonto to ti je limiter za brzinu...Sa limiterom ili bez..

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2013 11:34 (Xperiax1).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

ma igrao sam dotu2 sa ovima svojima iz tima a oni su u drugoj vremenskoj zoni ;( pa sam ostao malo duze

Potpis
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo jos malo slika posto stalno mijenjan paintjobove i dodatke 

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Koji je najbolji (najbrži) kamion koji se može kupiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

svi imaju limit od 90 al ako nemas limita tjj ako imas mod za limiter mislim da je volvo posto na pocetku odma ima 700 KS ,ja sam najvise vozio 147 bez da izleti igdje

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Da se mene pita Scania.Najljepsi kamion,instrument tabla izgleda odlicno takodjer vozne karakteristike su mi najbolje.Poslje nje ide Volvo...

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

probao sam taj mod al mi neradi, sad dal je zbog "divlje" verzije igre neznam

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice