Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.139.534
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

evo igrao sam igru punih 3 i pol sata što je zasada moj rekord za igru u komadu {#}kupio sam si neki MAN kamion za 97000€ (na kredit) prefarbao ga dodao svao na svijetla na vrh i jos par sitnih preinaka za sad sam 3 lvl uskoro 4. najgore mi je bilo u engleskoj kad sam dobio skoro 1500€ kazni zbog krivog smjera {#}

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

evo mislio sam da sam jedini al vidim da vas više ima taj problem..kad vozim kamion i kad upalim svjetla isto mi počinje lagat igra..ili isto tako mi se događa kad upalim žigavce..opcije imam na high ali pokušao sam i staviti i na medium i opet isto...

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2012 12:21 (Modern).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
zelenbic kaže...

evo igrao sam igru punih 3 i pol sata što je zasada moj rekord za igru u komadu {#}kupio sam si neki MAN kamion za 97000€ (na kredit) prefarbao ga dodao svao na svijetla na vrh i jos par sitnih preinaka za sad sam 3 lvl uskoro 4. najgore mi je bilo u engleskoj kad sam dobio skoro 1500€ kazni zbog krivog smjera {#}

Nisi jedini.. Ja danas idem iz Pariza (btw 2. sam level i nema bolje igrice) i ono idem skretat i gledam wtf, šta su znakovi na krviim mjestima?! Onda se sjetim da sam u Engleskoj..
/facepalm

Minecraft u srcu :) R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
crack kaže...

koliko moze potegnut sa ovim modom?

 

Teoretski 180 km/h jer je tako namješteno u modu, a u praksi sigurno manje :)

12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next
Jel ima ikakva mogucnost da stavim antenu zagreb kao radio?
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

i ja započeo igrati ovo čudo.vrlo pohvalno što ima hrvatski jezik,što daje dozu realnosti{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Eurotruck Simulator 2 aka next

Ima neki mod za licencirane kamione?

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Dosta bolje od prethodnika. Sviđa mi se što ima MAN, što je novi Majestic (Mercedes Benz) Actros urađen kako treba.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Je li vi skidate demo ili full verziju?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next

isto ti je i demo i full, samo sto za full trebas upisati cd key

11 godina
protjeran
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

jel ste vi igricu skidali preko torrenta

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
tomek2510 kaže...
Jel ima ikakva mogucnost da stavim antenu zagreb kao radio?

ja sam stavio,al neradi,dobijem antenu u igri al ne svira.ak neko ima neki hrvatski radio pls nek posta tu,dosadno je u tišini vozit :)

14 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Preloša optimizacija, stavim AA na max, i igra mi radi na 20 fps-a, a kad je iskljcen onda sve to izgleda za qurac

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
Kiki287 kaže...

Ovo skinite
Ovo je MOD za bolju fiziku kabine i bez limita na 90km/h, ubacite ovo u mydocuments/ETS2/Mods:

I tako vozim za Kiel 120 i u zavoju me odnese u PM {#} Šteta 15000€

Evo zašto su stavili limit 90 {#}

 

14 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
vrinho kaže...
Kiki287 kaže...

Ovo skinite
Ovo je MOD za bolju fiziku kabine i bez limita na 90km/h, ubacite ovo u mydocuments/ETS2/Mods:

I tako vozim za Kiel 120 i u zavoju me odnese u PM {#} Šteta 15000€

Evo zašto su stavili limit 90 {#}

 

meni 2 puta se to ide dogodit al sam ga spasio,vozio sam valjda 50 metara na 2 kotaca,presmjesno xD neznam sta je vaa s grafom al meni super ide na ultra sve

13 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Ona najjača scania može s teretom ići i do 170km/h,vozio ju sad i majmun uletim u zavoj i kamion fljas na bok prispavalo mu se.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next
Onaj mod da se zvuk kamiona čuje bolje u kabini uopce ne radi, jer ja ne vidim nikakvo poboljsanje
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Instalirao sam igru sinoc igrao 3 sata ,i danas isto skoro 2 sata, igram sve na Ultra detaljima , znaci igra je premocna , puno raznih opcija ,na pocetku vozis za druge kompanije uvjek sa razlicitim kamionima i zaradjujes novac pa kad skupis dovoljno novca da mozes kupiti kamion osnujes svoju firmu,mozes imati i nekoliko kamiona da i drugi rade za tebe, veoma dobro sto je na hrvatskom jeziku, mogucnost dodavanja radio streamova, ceste nisu stalno isto sve su razlicite od grada do grada, sto je super ne dosadi igrati itd. Tko moze pokrenuti na ultra i jos ako ima volan i pedale nece se odvajati od igre siguran sam :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

zna li netko kako se vraćaju pare banci? :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
vrinho kaže...
Kiki287 kaže...

Ovo skinite
Ovo je MOD za bolju fiziku kabine i bez limita na 90km/h, ubacite ovo u mydocuments/ETS2/Mods:

I tako vozim za Kiel 120 i u zavoju me odnese u PM {#} Šteta 15000€

Evo zašto su stavili limit 90 {#}

 

Haha stari moras se kontrolirati, ja ne idem preko 100km/h bas zbog ovoga, isto sam se bio zaletio sa 120km/h pa sam jedva izbjegao sudar i reka ne ne, nema vise iznad stotke ;)

 

EDIT za jace zvukove u kabini, da ni ja ne osjecam nista jace nego sto je bilo, cakj malo proispitati cu zasto ne radi pa cu staviti ovdje ;)

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2012 14:51 (Kiki287).
11 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Aj neka neko objasni to za ogranicenje citao sam nesto u postovima da nemogu kamioni ici vise od 90km/h wtf??ja sam vozio preko 100 cini mi se  ali jos uvijek radim za druge ili je to sve od kamiona do kamiona, ne zelim da dizem kredit ocu polako da prelazim imam trenutno blizu 50 000e xD

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2012 14:56 (picija21).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Ima li jos kakvih dobrih modova? Kako dodati svoj internet radio, pokušavao sam, ali nikad nije upalilo?

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2012 15:07 (RedHill).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
Ima jos par modova za pogled iz kabine, za zvuk Scanie, za logo DAF-a , ali ne da mi se svaku glupost ovdje pisati, moram i ja malo odvoziti !!
Radio svoj jos nisam pokusao staviti, ali ima u manualu od igre kako se stavlja, tribao bi raditi :P
13 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
Kiki287 kaže...
Ima jos par modova za pogled iz kabine, za zvuk Scanie, za logo DAF-a , ali ne da mi se svaku glupost ovdje pisati, moram i ja malo odvoziti !!
Radio svoj jos nisam pokusao staviti, ali ima u manualu od igre kako se stavlja, tribao bi raditi :P

A jednostavno da nam daš link gdje su modovi?

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
14 godina
online
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
picija21 kaže...

ne zelim da dizem kredit ocu polako da prelazim imam trenutno blizu 50 000e xD

Tako negdi i ja iman, biće 53k €. Ne dam pare banci.

Swedish latin super funk.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
Jbt, iman jedno 10tak stranica s kojih konstantno gledam, trucksimsforum.de, germantrucksimulator.pl itd..
Te dvije su najbolje za sad^^
Ljudi malo proguglajte, pa i ja sve ovo guglam, a vama je tesko
12 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next
Skuzio sam za radio, morate ip od radio stavljati ili url s portom. Ako stavite samo url kojeg ste kopirali iz browsera nece vam raditi!
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Ja sam odmah digao kredit i kupio neki Renault. Valjda je dobra ta taktika, ne znam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next

Ja sam napravio radio nije tesko ubacio sam svojih 3-4 streamova nekih, a ljepse mi je vako voziti za druge za pocetak da isproban sve kamione ;)

A taj mod da se bolje cuje u kabini nije potreban uopce jos kad stavite muziku ili stream od nekog radia bude super uskladjeno samo malo smanjite radio u postavkama  a jel tko primjetio kad ides misom lijevo na prozor posve polako prozor se otvori i cujes sve sa vana ;)

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2012 15:37 (picija21).
12 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next
Meni se ogadi igrica za 5 minuta sa ovim modom, (za ko fol bolju grafiku i ovo ogranicenje brzine, mislim bez ogranicenja) sa tim modo nisam nista primjetio bolju grafiku, inace igram na ultra postavkama, a sto se tice upravljanja katastrofaaaaaa, vracam na staro sto me je pravo odusevilo, sa ovim modom igrica mi po ponasanju kamiona dosta lici na ets :S
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice