Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.139.262
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

...evo i od mene jedan. Ja koristim ovaj: http://ets2.lt/en/brutal-environment-hd-engine-2-1/#more-27232 ,(radi i na ver. igre 1.9.x) a ima više verzija ovoga moda sa raznim dodacima....

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Sta se ovdje desava ??? ... {#}
Zar je BUG poceo ubacivati svoje reklame i u nase postove ?!?!? ... OMG ... omg ...{#} {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Sta se ovdje desava ??? ... {#}
Zar je BUG poceo ubacivati svoje reklame i u nase postove ?!?!? ... OMG ... omg ...{#} {#}

To je u svim temama. S AdBlockom ih blokiraj i to je to. 

11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Sta se ovdje desava ??? ... {#}
Zar je BUG poceo ubacivati svoje reklame i u nase postove ?!?!? ... OMG ... omg ...{#} {#}

http://www.bug.hr/forum/topic/ideje-sugestije-prijava-problema-pomoc-vezi/linkovi-forumu/206755.aspx?page=0&jumpto=4157177&sort=asc&view=flat

 

3 post objasnjeno kako maknuti reklame,ja sam uspio {#}

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

To je u svim temama. S AdBlockom ih blokiraj i to je to. 

Xperiax1 kaže...

3 post objasnjeno kako maknuti reklame,ja sam uspio {#}

tks ... ma znam ja to maknuti ... nego je mani ovaj bezubrazluk totalno neshvatljiv i neprihvatljiv ... {#}

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Oni žive i od reklama, ne samo od prodaje časopisa ali dok ima načina a uvijek ih bude da se takvi iritantni oglasi maknu u nekoliko klikova nema razloga nervozi. 

Moj PC  
5 0 hvala 2
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Sutra popodne ce izaci tsm 4.7 za 1.9 ... {#}

Tomorrow is the big day

Hello TSM users,
wait now really has an end. Tomorrow, on Saturday the 5th april 2014, in the afternoon, we will to provide the final version 4.7 for download.
This version is made for patch 1.9.x.x
...
Your TSM team

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
7 0 hvala 5
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Sutra popodne ce izaci tsm 4.7 za 1.9 ... {#}

Tomorrow is the big day

Hello TSM users,
wait now really has an end. Tomorrow, on Saturday the 5th april 2014, in the afternoon, we will to provide the final version 4.7 for download.
This version is made for patch 1.9.x.x
...
Your TSM team

citav dan gledam oce li iko objaviti kakvu novost, odem na tsm stranicu i vidim to, reko odo objaviti na forum tek ti postavio u tom trenutku http://prntscr.com/36ytw8

spusteni do zemlje, siroke su felne, u krivini nema zime u kadu kad se sedne
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

SVi hvale skandidaviju pada pitam. Igru npr mogu igrat bez TSM-a ako spremim kamion u garazi i to bez ikakvih dodatnih modova dal cu sa skandidavijom moc samo nastavit ?

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dosao update za steam verziju,dali netko zna gdje bih mogao procitat sta je ubaceno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

Dosao update za steam verziju,dali netko zna gdje bih mogao procitat sta je ubaceno?

Na Steamu

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

OVO ? 

New DLC Available - Euro Truck Simulator 2 - Force of Nature Paint Jobs Pack, 20% off!
Product Release - Valve
16:35
Euro Truck Simulator 2 - Force of Nature Paint Jobs Pack, all new content for Euro Truck Simulator 2 is Now Available on Steam and is 20% off!*

Customize your truck with a choice of six impressive paint jobs inspired by elemental forces!

Paint schemes included:


  • Blazing Fire
  • Lightning Bolt
  • Magma Heat
  • Water Surge
  • Smoke Puffs
  • Human Spirit
All of these powerful themes are applicable to any in-game truck.
Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.4.2014 22:55 (Damir1908).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Damir1908 kaže...

OVO ? 

New DLC Available - Euro Truck Simulator 2 - Force of Nature Paint Jobs Pack, 20% off!
Product Release - Valve
16:35
Euro Truck Simulator 2 - Force of Nature Paint Jobs Pack, all new content for Euro Truck Simulator 2 is Now Available on Steam and is 20% off!*

Customize your truck with a choice of six impressive paint jobs inspired by elemental forces!

Paint schemes included:


  • Blazing Fire
  • Lightning Bolt
  • Magma Heat
  • Water Surge
  • Smoke Puffs
  • Human Spirit
All of these powerful themes are applicable to any in-game truck.

Aha

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Sreo sam Runka u Švedskoj

Moj PC  
8 1 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.4.2014 12:16 (suMaper).
Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ima novih gradova?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

Ima novih gradova?

Changelog since Map 4.6:

• no new Cities
• Map rebuild to patch 1.9.22
• Bugs fixed

 

---------------- edit:

TSM je upravo pustio i svoj mod za prikolice (oko 300 skinova) i firme: Justplay Mod 4.7 za TSM Map 4.7

http://bitly.com/bundles/thomastsm/D

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.4.2014 11:55 (suMaper).
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

..lijepo od njih što su izbacili novi DLC/update,ali šteta što nisu vratili staru fiziku..možda bude u nekom od narednih ....budemo vidjeli...{#} 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Damir1908 kaže...

SVi hvale skandidaviju pada pitam. Igru npr mogu igrat bez TSM-a ako spremim kamion u garazi i to bez ikakvih dodatnih modova dal cu sa skandidavijom moc samo nastavit ?

Da. Jedino moras paziti da nisu oba moda aktivna istovremeno. Npr. ako igras TSM, moras prije maknuti 'kvacice' sa Promod-a(Skandinavija, jeli)., ako igras ProMod, prije maknes kvacice sa TSM.Mislim da DLC radi sa obje pa njega ne moras dirati ako ga imas instaliranog.

I ja hvalim Skandinaviju. Jedino mi se cini da su malo popustili u kvaliteti kod dodavanja dijela Francuske. moje (subjektivno) misljenje je da je francuski dio 'Skandinavije' (glupo sam se izrazio, ok) vise slican nekom dijelu TSM-a nego onom originalnom dijelu Skandinavije kojeg su prvog dodali. Mozda sam to samo ja. kako bilo, i dalje uzivam u dodacima. Glavno je da se vozi, dva stabla vise ili manje WTF..

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.4.2014 16:40 (BULIGO).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Strumf123 kaže...

Sreo sam Runka u Švedskoj

Hoces reci da je STRUMPFETA srela Runka ( i njegovog sofera){#}

12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Stroj uskoro gotov, Patrick vd Hoeven "Business before pleasure" ;)

Moj PC  
7 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozz imate kakvih preporuka za početnika (mene) , neki mod dobar ili nešto ,ne tražim konkretno ništa ne znam , tek sam počeo pa mi je i ovako ok dok se ne uhodam , al eto koji su vama omiljeni i tako to :)

21.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Deep kaže...

Pozz imate kakvih preporuka za početnika (mene) , neki mod dobar ili nešto ,ne tražim konkretno ništa ne znam , tek sam počeo pa mi je i ovako ok dok se ne uhodam , al eto koji su vama omiljeni i tako to :)

 Koju verziju igre imaš i koje mape koristiš?

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

a jel se to mora radit i kad se ubaci i mod kamiona,u mene kad god ubacim neki mod kamiona samo me izbaci iz igre,kako to rijesit

11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Deep kaže...

Pozz imate kakvih preporuka za početnika (mene) , neki mod dobar ili nešto ,ne tražim konkretno ništa ne znam , tek sam počeo pa mi je i ovako ok dok se ne uhodam , al eto koji su vama omiljeni i tako to :)

Kod samog pocetka igranja igre, skoro uobicajeni su oni jednostavniji modovi kao npr.: mod koji stavlja prava imena marki kamiona, a ne Majestic umjesto Mercedes, Ivedo umjesto Iveco itd.Onda, popularni su modovi koji ubacuju dodatne prikolice i terete u igru, umjesto dosadnih Tramerija i slicnih, pa neki mod za poboljsanje ovjesa kamiona, da se vise ili manje ljulja, naginje u zavojima, prevrce itd, pa neki mod koji poboljsava vremenske nepogode, ili samu sliku, ljepse, zivlje boje.A kasnije neki novi skin za tvoj omiljeni kamion, ili cak jaci motor i dodatne sminkerske dodatke, maske, bulbarove,svjetalca i sl. Mislim da ti za pocetak ne treba vecina od navedenog, izgustiraj se s onim sto dolazi s igrom, pa kad ti to postane premalo, trazi modove.U medjuvremenu prelistaj stare postove, imas sve tamo vec napisano.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...
Deep kaže...

Pozz imate kakvih preporuka za početnika (mene) , neki mod dobar ili nešto ,ne tražim konkretno ništa ne znam , tek sam počeo pa mi je i ovako ok dok se ne uhodam , al eto koji su vama omiljeni i tako to :)

 Koju verziju igre imaš i koje mape koristiš?

Pa nemam pojma skinuo sam igru jucer , ne znam jel vi igrate originale na steam ili šta , ovdje piše nešto 1.1.1 {#}

mape su te standard nisam mijenjao ništa

BULIGO kaže...
Deep kaže...

Pozz imate kakvih preporuka za početnika (mene) , neki mod dobar ili nešto ,ne tražim konkretno ništa ne znam , tek sam počeo pa mi je i ovako ok dok se ne uhodam , al eto koji su vama omiljeni i tako to :)

Kod samog pocetka igranja igre, skoro uobicajeni su oni jednostavniji modovi kao npr.: mod koji stavlja prava imena marki kamiona, a ne Majestic umjesto Mercedes, Ivedo umjesto Iveco itd.Onda, popularni su modovi koji ubacuju dodatne prikolice i terete u igru, umjesto dosadnih Tramerija i slicnih, pa neki mod za poboljsanje ovjesa kamiona, da se vise ili manje ljulja, naginje u zavojima, prevrce itd, pa neki mod koji poboljsava vremenske nepogode, ili samu sliku, ljepse, zivlje boje.A kasnije neki novi skin za tvoj omiljeni kamion, ili cak jaci motor i dodatne sminkerske dodatke, maske, bulbarove,svjetalca i sl. Mislim da ti za pocetak ne treba vecina od navedenog, izgustiraj se s onim sto dolazi s igrom, pa kad ti to postane premalo, trazi modove.U medjuvremenu prelistaj stare postove, imas sve tamo vec napisano.

Za sada bih mogao jedino to za ovjese kamiona,malo mi se ljulja nekako ,al dobro ajd necu jos nista ubacivati uglavnom hvala za prijedloge :)

21.
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.4.2014 17:19 (Deep).
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

@Deep:

Eto, ja igram ETS2 od kad je izasao lani, inakon 300.000 predjenih Km (igram i druge igre kao Farming Simulator 2013 npr, koje ti uzimaju JOS vise vremena, pa nemam prevaljenih kilometara kao neki 'profesionalci ' ovdje) i isprobavanja svega i svacega, eto me na mojoj minimalistickoj 'siromaskoj' verziji: minimum minimuma modova. nekako mi se svidja voziti tu moju sirotinjsku Scaniu ( i Volvo FH16).Ne osjecam se ko princ koji vozi zlatnu kociju, nego obican sljaker koji provodi dane u svom masnom kombinezonu i spava po benzinskim pumpama {#}

Kao mapu predlozio bih ti kombinaciju Original mapa+ GoEast sluzbeni dodatak+ ProModova mapa'Skandinavija plus malo Francuske'. Tu imas posla koliko ti srce zeli. poslije mozes (ili ne) instalirati TSM mapu koja pokriva puno vece podrucje, kao Grcku, Vise Italije, Spanjolsku, portugal, cijelu sjevernu Afriku od Maroka do Egipta (plus pustinja, naravno).Ako volis (puno) vise voznje po gradu, sa semaforima itd, nema bolje od Madjarske mape (od Frank007). nazalost, nije spojiva s nijednom drugom mapom, moras je igrati potpuno samu za sebe, ali je odlicna.

 
1 1 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

ETS 2 je na popustu od 80% {#}

-Euro Truck Simulator 2 : 3,99 €

-Going East : 3,39 €

-Bundle : 5,93 €

 

http://store.steampowered.com/app/227300

Moj PC  
8 1 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

jel moze dlc i tsm ?

 Moze probao sam 

spusteni do zemlje, siroke su felne, u krivini nema zime u kadu kad se sedne
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.4.2014 21:27 (vucko40).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Malo V8 glazbe {#}

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.4.2014 22:47 (vrinho).
Moj PC  
3 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice