Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.128.439
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

­

♥ One and Only Scania \8/♥
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2014 2:07 (Strumf123).
Moj PC  
9 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Nakon mjesec dana izbivanja ponovno na cesti :) Dok se čeka update mađarske mape vozam se po ProMods mapi.

 

Trenutačno u prijevozu svinja, koje su zakasnile postati uskršnje šunke, iz Švedske u Francusku ;) 

Tempus fugit
 
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo mene nakon dugo izbivanja...

Par sličica:

 

Prosvedi-Poljska Prosvedi-Poljska
Prosvjedi-Poljska Prosvjedi-Poljska
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2014 10:36 (Incognito5555).
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav možete li mi dat link od nekog moda za grafiku koji je po vama najblji plizzz !!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Vranja kaže...

Pozdrav možete li mi dat link od nekog moda za grafiku koji je po vama najblji plizzz !!!

Meni je ovaj jako drag 

 

 

Tempus fugit
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ovaj je po meni najrealističniji, kod ostalih mi grafika izgleda ko iz crtića. Lik često nadograđuje mod i neke sitnice ubacuje, npr. 

.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Po meni je ovaj najbolji mod za grafiku uz Red Expert i FXAA injector, te se ovaj mod konstantno poboljsava.

http://ets2.lt/en/lautus-graphics-and-weather-hd-v2-5/

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Vranja kaže...

Pozdrav možete li mi dat link od nekog moda za grafiku koji je po vama najblji plizzz !!!

Ja koristim ovaj vec duze vrijeme: http://ets2.lt/en/brutal-environment-hd-sound-engine-v-7-1/#more-33933

♥ One and Only Scania \8/♥
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
robisierra92 kaže...

Nakon mjesec dana izbivanja ponovno na cesti :) Dok se čeka update mađarske mape vozam se po ProMods mapi.

 

Trenutačno u prijevozu svinja, koje su zakasnile postati uskršnje šunke, iz Švedske u Francusku ;) 

E izvini, koji ti mod koristiš, vidim imašŠvedsku u igri, pa bi volio znati koji ti je mod ?

Naravno, ako neko drugi zna, može reci. Hvala

11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
belmin6 kaže...
robisierra92 kaže...

Nakon mjesec dana izbivanja ponovno na cesti :) Dok se čeka update mađarske mape vozam se po ProMods mapi.

 

Trenutačno u prijevozu svinja, koje su zakasnile postati uskršnje šunke, iz Švedske u Francusku ;) 

E izvini, koji ti mod koristiš, vidim imašŠvedsku u igri, pa bi volio znati koji ti je mod ?

Naravno, ako neko drugi zna, može reci. Hvala

ProMods mapa moras se registrirat da je skines http://www.promods.net/

♥ One and Only Scania \8/♥
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Strumf123 kaže...

ProMods mapa moras se registrirat da je skines http://www.promods.net/

Pokušavam se regovati, ali nikako da mi stigne aktivacijski kod na moj e mail. Jel imao neko taj problem ?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
belmin6 kaže...
Strumf123 kaže...

ProMods mapa moras se registrirat da je skines http://www.promods.net/

Pokušavam se regovati, ali nikako da mi stigne aktivacijski kod na moj e mail. Jel imao neko taj problem ?

Logiraj se putem Facebooka ili googlea

♥ One and Only Scania \8/♥
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
belmin6 kaže...

Pokušavam se regovati, ali nikako da mi stigne aktivacijski kod na moj e mail. Jel imao neko taj problem ?

U spamu ti je.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ma kakvi, nigdje nema aktivacijskog koda. Slao sam više puta, a nigdje nema. Nego što se tice ovog moda, jel bolji od TSM MAP 4.7.1, pošto taj koristim?

 

Evo pokušao sam i sa drugim e mailom se prijavit, ni tu ne stiže aktivacijski kod.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2014 21:24 (belmin6).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Ovaj je po meni najrealističniji, kod ostalih mi grafika izgleda ko iz crtića. Lik često nadograđuje mod i neke sitnice ubacuje, npr. 

.

Koristim i njega, malo ovaj malo onaj ;) Čini mi se da realistic lightning troši manje pc resursa nego red expert 

Kiki287 kaže...

Po meni je ovaj najbolji mod za grafiku uz Red Expert i FXAA injector, te se ovaj mod konstantno poboljsava.

http://ets2.lt/en/lautus-graphics-and-weather-hd-v2-5/

 

 

Kad se zbog sweet fx-a igra ruši ili ne želi pokrenuti što napraviti? Imaš kakav prijedlog?

belmin6 kaže...

E izvini, koji ti mod koristiš, vidim imašŠvedsku u igri, pa bi volio znati koji ti je mod ?

Naravno, ako neko drugi zna, može reci. Hvala

 

belmin6 kaže...

Ma kakvi, nigdje nema aktivacijskog koda. Slao sam više puta, a nigdje nema. Nego što se tice ovog moda, jel bolji od TSM MAP 4.7.1, pošto taj koristim?

 

Evo pokušao sam i sa drugim e mailom se prijavit, ni tu ne stiže aktivacijski kod.

Ponekad imaju poteškoća sa serverom pa registracije ne prolaze, budi strpljiv ili pokušaj sutra 

TSM mi je baš jako jako dosadila jer se stalno vozim autocestama a to mi se nikako neda. ProMods je manja mapa od TSM ali Skandinavija je jako lijepo i detaljno napravljena

Osobno mi je najdraža mađarska mapa ali još uvijek se čeka konverzija za 1.9. 

Tempus fugit
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
robisierra92 kaže...

Ponekad imaju poteškoća sa serverom pa registracije ne prolaze, budi strpljiv ili pokušaj sutra 

TSM mi je baš jako jako dosadila jer se stalno vozim autocestama a to mi se nikako neda. ProMods je manja mapa od TSM ali Skandinavija je jako lijepo i detaljno napravljena

Osobno mi je najdraža mađarska mapa ali još uvijek se čeka konverzija za 1.9. 

Aha, ništa pokušavat cu, mora proci.

 

A istog si mišljenja kao i ja za TSM, zato sam i pauzirao s igrom jedno 2 mjeseca, jer što kažeš, sve je cista autocesta. Pa zato hocu da malo promjenim.

 

Hvala vam. ;)

12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

robisierra92

 

Probaj FXAA, radi na istu shemu kao i SweetFX i s njim nisam do sad imao problema, SweetFX nisam ni probao pa neznam.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ajde više novi MANđukić..

Volio bi kod mjenjanja brzine ako ne odpustiš gas da u trenutku stiskanja kvačila broj okretaja naglo poraste, što trenutno nije slučaj.

 

-Trenutno igram DLC GoinEast + TSM 4.7.1, dali je moguče dodati Skandinaviju, ako nije jer se govori išta po tom pitanju?

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 16:04 (Zekat).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Nemoguce je voziti 2 razlicite mape odjednom, tako da TSM i Skandinavija nece nikako ici skupa ^^

 

TSM + DLC ili Skandinavija + DLC

 

 

Moj PC  
1 1 hvala 1
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dali negdje na netu ima tutorijal kako se rade skinovi za ets 2? Htio bi sebi napravit..

Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

ej ljudi, jel zna neko cd key za euro truck simulator 2 gold edition, ako neko zna nek mi pošalje bio bih mu jako zahvalan, vec se 2 sata mucim naci ključ i nikako

moze poslati i na pp :)

 
1 15 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
amd-pc kaže...

ej ljudi, jel zna neko cd key za euro truck simulator 2 gold edition, ako neko zna nek mi pošalje bio bih mu jako zahvalan, vec se 2 sata mucim naci ključ i nikako

moze poslati i na pp :)

nije ti to neka sprdnja od igrice da kljuc mozes nac na svakom uglu tj. niko ti nece dat kljuc jedino kupi ili igraj {#}

Gaming 4ever.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Svaki ključ se provjerava preko njihovih servera{#}. Ja sam svoju kupio na saleu od 66% na GamersGate-u za 80 kn. Kasnije ga možeš aktivirati na Steamu. Samo malo potraži rasprodaje su dosta često.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 19:44 (VOLKSWAGEN).
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Može li mi netko poslati onaj poseban ključ za verziju 1.9.22, kad kažem poseban misim za nas koji smo igricu kupili u zaljevu {#}

 
2 10 hvala 0
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
amd-pc kaže...

ej ljudi, jel zna neko cd key za euro truck simulator 2 gold edition, ako neko zna nek mi pošalje bio bih mu jako zahvalan, vec se 2 sata mucim naci ključ i nikako

moze poslati i na pp :)

CD key možeš jedino kupit za prave novce, ne možeš ga nać na netu da ga tražiš jos dva sata, pa nakon toga još dva i tako u nedogled {#}

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Predator003 kaže...

Može li mi netko poslati onaj poseban ključ za verziju 1.9.22, kad kažem poseban misim za nas koji smo igricu kupili u zaljevu {#}

Zamoliš nekog ko ima karticu(paypal), daš mu 6€ i nek ti kupi igru za steam, onda sve može, updatei, i ostalo, može se i sada naći za 6€

http://www.speedtest.net/result/3149309179.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 20:18 (Haker_x).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Haker_x kaže...
Predator003 kaže...

Može li mi netko poslati onaj poseban ključ za verziju 1.9.22, kad kažem poseban misim za nas koji smo igricu kupili u zaljevu {#}

Zamoliš nekog ko ima karticu(paypal), daš mu 6€ i nek ti kupi igru za steam, onda sve može, updatei, i ostalo, može se i sada naći za 6€

Tako sam ja napravio, lega ima paypal dao mu 50kn i on mi uzo ETS2+DLC i sad neam više zayebancije svako malo s igrom, sve se automatski nadograđuje..itd. Jednostavno se neisplati natezat zbog dvije kutije cigareta.

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...

Tako sam ja napravio, lega ima paypal dao mu 50kn i on mi uzo ETS2+DLC i sad neam više zayebancije svako malo s igrom, sve se automatski nadograđuje..itd. Jednostavno se neisplati natezat zbog dvije kutije cigareta.

Ni ja se nisam mogao natezati za kljuceve, zato sam je i kupio, a ja sam uzeo samo igru, bez dlc-a i laganini :D

http://www.speedtest.net/result/3149309179.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

tako cu i ja, kupit cu si necu propasti za 50 kn, kolko vec dode, nije bitn :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Nebitno sad, koliko KS ima zadnji motor u Sleepera? Je li isto kao i classic?

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice