Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.141.140
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Predator003 kaže...

Nebitno sad, koliko KS ima zadnji motor u Sleepera? Je li isto kao i classic?

..isto kao i classic...u inboxu ti je...{#}

14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
amd-pc kaže...

tako cu i ja, kupit cu si necu propasti za 50 kn, kolko vec dode, nije bitn :)

Eto ja ti imam jednu kopiju(Steam gift) za prodat pa ak si zainteresiran javi se. 40 kunića {#}

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Malo u đir sa Hoevenom, novi bullbar je tu ;)

Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

evala ekipa dali može neko da okaći listu hrvatskih radio kanala ako ima? našao sam tu na forumu neku listu iz 2012 ali nijedan kanal neće da mi učita..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Igram igru već dugo i neda mi se natezati sa kopijom, ključevima itd..

Dali ima netko tu sa foruma za prodat key? Kupim bon za mob ili uplatim novce, kako se dogovorimo.. Ponude u PM..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vlaha kaže...

evala ekipa dali može neko da okaći listu hrvatskih radio kanala ako ima? našao sam tu na forumu neku listu iz 2012 ali nijedan kanal neće da mi učita..

Evo moj live_stream.sii unutra imas:
radio banovina,radio kaj,antena zagreb,radio 101,radio zadar,radio martin,narodni radio,enter zagreb,zonemixgolds.eu,NEradio-Hause and Trance

 

http://www.mediafire.com/download/ueazd2ytuekaycy/live_streams.sii

♥ One and Only Scania \8/♥
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel uspijo itko prevrnut kamion u verziji 1.9.24? Jesu ti developeri glumpavi ili je stvar u nečem drugom??

Jedna iz Grčke...

 

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...

Jel uspijo itko prevrnut kamion u verziji 1.9.24? Jesu ti developeri glumpavi ili je stvar u nečem drugom??

Možeš se prevrnuti jedino ak se ko manijak zaletiš u zavoj u ogradu, inače nikako. Sjeba.. su fiziku, već sam o tome pisao.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 19:40 (vrinho).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...
Zekat kaže...

Jel uspijo itko prevrnut kamion u verziji 1.9.24? Jesu ti developeri glumpavi ili je stvar u nečem drugom??

Možeš se prevrnuti jedino ak se ko manijak zaletiš u zavoj u ogradu, inače nikako. Sjeba.. su fiziku, već sam o tome pisao.

Jel ima nešto da su popravili? Mislim, ne primjetim pa mi skreni pozornost.

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...

Jel ima nešto da su popravili? Mislim, ne primjetim pa mi skreni pozornost.

Ima

15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kad bi barem fizika u ETS2 bila ovakva a o modelima da ne pričam...

 

 

 

 

Tad bi za igru dao i 50 eura...ovako i onih 7 na snizenju mi se nekad cini previse.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.4.2014 9:55 (malina22).
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Nemozes usporediti Spintires sa ovim.

Ipak je SCS premala firma,  jos su dobro i napravili ETS2 (donekle).

 

http://blog.scssoft.com/2014/04/more-pictures-from-american-truck.html

Ste vidili nove slike iz ATS ^^

 

Za Spintires su na Kickstarteru prikupili masivne pare za razvoj te igre, dok SCS je mozda imao 20tak ljudi dok su pravili ETS2.

Kad smo vec kod Spintires, ona izlazi u šestom ili sedmom mjesecu ove godine, trebao bi biti i multiplayer.

 

Evo malo novji video od te igre:

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Sve u redu, slažem se malen tim...dosta posla...ali nadam se da neće niko shvatiti ovo sto cu reci kao pljuvanje igre već kao realne nedostatke...

 

Prvo grafika, grafika u igri realno nije nesto puno napredovala od ostalih igara iz tog serijala, danas u 2014 ona i dalje izgleda plasticno kao i 2010. Nekad dok vozim pa obratim paznju na vanjsku kameru imam osjecaj da prikolica lebdi iznad asfalta. Fizika je loša tamo gdje je ima, nesto su poboljsali al jos uvijek nije to to, i dalje nema razlike velike vozio u kamenolomu ili autoputem,  e sad ovo sa fizikom mi i ne bi smetalo da oni ovu igru ne reklamiraju kao simulator.

 

AI je jako loš, pa mogli su barem napraviti da AI kad skreće okrene volan a ne skreće kao kad mala djeca se igraju autićima.

 

Teksture su očajne, po meni bi bilo logičnije, kad već radite serijal igara, praviti kvalitetnu bazu tekstura i građevina pa kad vozis da imas osjecaj da prolazis kroz naseljeno mjesto a ne da osjecas da je neko šakom bacao kuce po livati.

 

Uvijek sam govorio da ova igra ima ogroman potencijal, pogotovo što nema takvih igara. Treba još dosta rada na mehanici igre, nedostaje policija u igri, AI popraviti još, poraditi na vizuelnom osjecaju igre...sad ovako udjes u Pariz ili Berlin kao da si ušao u neko selo u srednjoj Bosni. Igra ima Simulator u nazivu, al tog štimunga nema u igri. SCS msm da gubi veliku priliku ako propusti iskoristiti to što je jedini igrač (za sada) na tržištu sa ovim tipom igara.

 

Igra je veoma neoptimizovana, meni na mojoj konfi zna tu i tamo zastucati iz cistog mira, a s obzirom na izgled trebala bi letiti na mašinama starim 3 godine najmanje. Ako je malen tim, ako je puno posla, bolje je izdati jednu igru, odraditi je kako treba i onda preci na drugu a ne izdati poluproizvod a vec krenuti raditi drugi. 

 

Igra mi je draga jer volim kamione i nema bolje na tržištu trenutno al nadam se da ce se i to promijeniti.

Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel se zna cca koliko će koštati Spintires?

EUNE LoL: TomoRi || Xfire: tomorijeka56
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

@malina22

 

Ako ti smeta fizika, onda probaj OMSI 2, nikoji simulator nije bolji od njega, osim ako ti smetaju autobusi ;)

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
Jel zahtjevan taj bus simulator? Jel bi mogao na slabijim detaljima igrat?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kiki ja bi samo htio da u igru ubace malo kompleksnosti a ne da mi se sve svodi na put od tačke A do tačke B. Pa u starim verzijama igre su bile vage na pojedinim dijelovima mape a sad nema...meni je neshvatljivo da nema benzinske pumpe u gradu niti servisa van grada...to su sve sitnice al sitnice koje kvare generalni utisak o igri.

 

A OMSI cu probati dok uhvatim koji minut slobodnog vremena  viska.

Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

E kad bi oni ETS 2 napravili kao OMSI 2 , to bi bio dobar posao.

 

OMSI je dosta zahtjevan, ako ga zelis igrati,bilo bi pozeljno da se kupi, jer svako malo izlaze pachevi, a krekirane je tesko naci, ovaj tjedan bi trebala izaci verzija 2.1 patcha sa puno poboljsanja (sto se tice igrivosti i FPS).

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

OMSI je super što se tiče fizike, katastrofa što se tiče grafike i zvukova..

Mislim svaki autobus koji uzmem kao da se raspada iznutra, sve lupa, ono užas..

Jedino neznam jel ima kakvih modova da to poprave ili je neš novo došlo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Htio sam samo isprobat kakva je igrica,nemam je namjeru kupit..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Tako i ja, prvo isprobam a onda kupim.. Samo što to nije bio slučaj s ovim FM 14, pa sam gadno popušio jer je katastrofa..
A ATS ću sigurno preorderat..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hrvek1909 kaže...

OMSI je super što se tiče fizike, katastrofa što se tiče grafike i zvukova..

Mislim svaki autobus koji uzmem kao da se raspada iznutra, sve lupa, ono užas..

Jedino neznam jel ima kakvih modova da to poprave ili je neš novo došlo?

Alo, o cemu ti pricas, vidi se da nikad nisi vozio ni kamion ni bus.

OMSI je proglasen najboljim simulatorom bas radi engina za zvuk!

Nema realisticnijeg zvuka na simulacijama trenutno, grafika nije toliko losa kad se upali AA,  ali treba jaki PC.

 

Sorry radi offtopica, ali ovo moram staviti:

 

Mercedes O307, 1983.godina, motor om424hLa, rucni mijenjac

 

MAN NG272,1992.godina, ZF-5HP-500 automatski mijenjac, MAN 2866UH motor

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.4.2014 16:22 (Kiki287).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...

Malo u đir sa Hoevenom, novi bullbar je tu ;)

Kamion izgleda odlično, da li će biti public mod? 

 

Koji mod za prikolice koristiš ova na fotkama izgleda poprilično dobro ili je to možda do grafike?

Tempus fugit
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
robisierra92 kaže...
Kiki287 kaže...

Malo u đir sa Hoevenom, novi bullbar je tu ;)

Kamion izgleda odlično, da li će biti public mod? 

 

Koji mod za prikolice koristiš ova na fotkama izgleda poprilično dobro ili je to možda do grafike?

Kamion je gotov, nazalost private, nesmijem ga dijeliti.

Prikolicu mozes skinuti ovdje:

http://ets2.lt/en/crown-dryliner-v3-0/

 

Neznam, grafika ti se cini malo lijepsom radi FXAA injectora, on malo popravlja negativne boje u igri, a ukljucio sam AA, pa su onda slike puno oštrije ;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.4.2014 16:50 (Kiki287).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...

 

Mercedes O307, 1983.godina, motor om424hLa, rucni mijenjac

Koja je to mapa? (ak je default, nisam još ni skinuo OMSI 2, pa ne vidim.. al čisto zbog onog što sam i prethodni put reko, onda default mapa na OMSI me živcirala užasno, sve kvrca, lupa, kao da se po polju vozim)

11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja igram ETS2 na prastaroj kanti od 7 godina, sa Core2 duo procesorom i GTX 275 grafickom. Igra se vrti odlicno na 1920x1200 na medium/low postavkama. I na takvim niskim postavkama igra izgleda odlicno (s obzirom na ...obzir). Takvom optimizacijom igre SCS je uspio od mene iskamciti pare za igru (cim je izasla, ane kao sad po 5 eura), te za prvu expanziju.

Kad igra ne bi radila na ovim starim skropotalima, SCS bi izgubio masu novaca jer je mnogi ne bi bili kupili, npr. ja. Zato, vazi uvijek ista prica: rade igre vise za mase koje igraju na sirotinjskim konfama radije nego za one rijetke koji imaju ninja-konfiguracije. Igra koja se vrti na 7 godina starom PC-ju i koja se vrti na najnovijem ALienware sistemu kosta bas isto.

Sa SCS stajalista mnogo je bolje prodati igru cetvorici sirotinje nego dvojici sa high-end racunalima.

Ukratko: trenutno mi je mnogo lakse iskasljati 200 kuna za igru nego 10.000 kuna za novi sistem{#}

Narocito od danas 24.04.2014., jer sam danas ostao bez posla.{#}

Novo zanimanje: nezaposlen.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.4.2014 20:18 (BULIGO).
 
8 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
BULIGO kaže...

Ja igram ETS2 na prastaroj kanti od 7 godina, sa Core2 duo procesorom i GTX 275 grafickom. Igra se vrti odlicno na 1920x1200 na medium/low postavkama. I na takvim niskim postavkama igra izgleda odlicno (s obzirom na ...obzir). Takvom optimizacijom igre SCS je uspio od mene iskamciti pare za igru (cim je izasla, ane kao sad po 5 eura), te za prvu expanziju.

Kad igra ne bi radila na ovim starim skropotalima, SCS bi izgubio masu novaca jer je mnogi ne bi bili kupili, npr. ja. Zato, vazi uvijek ista prica: rade igre vise za mase koje igraju na sirotinjskim konfama radije nego za one rijetke koji imaju ninja-konfiguracije. Igra koja se vrti na 7 godina starom PC-ju i koja se vrti na najnovijem ALienware sistemu kosta bas isto.

Sa SCS stajalista mnogo je bolje prodati igru cetvorici sirotinje nego dvojici sa high-end racunalima.

Ukratko: trenutno mi je mnogo lakse iskasljati 200 kuna za igru nego 10.000 kuna za novi sistem{#}

Narocito od danas 24.04.2014., jer sam danas ostao bez posla.{#}

Novo zanimanje: nezaposlen.

Pa di si radio drug ?

Inace zao mi je . Bjezi odavde glavom bez obzira ako mozes ! 

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja sam odlučio da ću nakon završetka škole odmah otići negdje van živit i radit. Jer u HR nažalost nema budućnosti!

 

OT: Koji mod za prikolice preporučate?

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.4.2014 21:54 (macgyver 53).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

OFF: Ja se i danas pitam, zašto me Bog nije stvorio kao hrpu govana nego me kaznio u startu i stvorio kao hrvata, da živim u državici rvackoj s drugim rvatima. Ja samo bitam zašto? btw sramota me što sam rvat svakim danom, poslje svakih vjesti, nakon svakog pročitanog naslova u novinama, sve više.

 

OT: Evo ja nisam primjetio uopče hrpu tih novih poboljšanja, reklo bi se da troše resurse na nebitne stvari u usporedbi sa fizikom. 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...

OFF: Ja se i danas pitam, zašto me Bog nije stvorio kao hrpu govana nego me kaznio u startu i stvorio kao hrvata, da živim u državici rvackoj s drugim rvatima. Ja samo bitam zašto? btw sramota me što sam rvat svakim danom, poslje svakih vjesti, nakon svakog pročitanog naslova u novinama, sve više.

 

OT: Evo ja nisam primjetio uopče hrpu tih novih poboljšanja, reklo bi se da troše resurse na nebitne stvari u usporedbi sa fizikom. 

OFT: Ne kazu dzabe da nam je himna od cece " idi, idi dok si mlad " {#}

ON: cijelo vrijeme kao neke zvukove sredivaju, kamione sto dodaju nije lose i to. ALi previse se zamaraju npr. zasto raditi novi AI . nek su samo sredili ovaj i tjt ovako sad i ovaj ima bugova i taj treba fixat. Na mape i ostalo vec znamo da su ostavili ljudima. Ali eto danas sam malo odigrao spintires i da igras ets 2 sa goba mapom mogo bi ucit vozit na toj igri majke mi . Kakvu fiziku igra ima nevjerovatno. Samo je glupo sto je igra bez ikakvog cilja, ali nema veze. Sve u svemu sumljam da ce se fizika popravit osim ako sami "igraci" ne budu cackali po tome kao sto se i radi MP . A ovi vec drugu igru rade samo stancaju valjda ce im i to nekad dosadit :S 

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice