Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.140.775
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Sutra izlazi update Mađarske mape za 1.9.x verzije igre, 10 novih gradova i još neke sitnice ubačene i poboljšane. Nevidljivi zidovi koji su prijavljeni od strane igrača su popravljeni. 

Moj PC  
6 0 hvala 4
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...

OFF: Ja se i danas pitam, zašto me Bog nije stvorio kao hrpu govana nego me kaznio u startu i stvorio kao hrvata, da živim u državici rvackoj s drugim rvatima. Ja samo bitam zašto? btw sramota me što sam rvat svakim danom, poslje svakih vjesti, nakon svakog pročitanog naslova u novinama, sve više.

 

OT: Evo ja nisam primjetio uopče hrpu tih novih poboljšanja, reklo bi se da troše resurse na nebitne stvari u usporedbi sa fizikom. 

Ne birini nije nista drugacije ni kod srba al opet kazem sebi dobro je gdje sam mogao biti 

 

 

OT: Jedva sam nekako sklopio modove da imam lampice i ostale djindje al opet nikako da mi radi kako treba, svjetala kao da nemam uopste ne svjetle farovi, zatamnjena {#} iz kabine jos gore. Pa onda i ai prikolice skakucu ponekad {#}

Kratka Kratka
Duga Duga
spusteni do zemlje, siroke su felne, u krivini nema zime u kadu kad se sedne
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

­

♥ One and Only Scania \8/♥
Moj PC  
6 3 hvala 0
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Imam jedno pitanje u vezi original igre preko Steam-a: kupio igru, preko Steam-a ju instalirao na komp pa me zanima kad windows budem reinstalirao dali mogu opet instalirati igru ili moram ovu verziju koju sam skinuo čuvati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
tino26 kaže...

Imam jedno pitanje u vezi original igre preko Steam-a: kupio igru, preko Steam-a ju instalirao na komp pa me zanima kad windows budem reinstalirao dali mogu opet instalirati igru ili moram ovu verziju koju sam skinuo čuvati?

Uvijek ćeš je imati na svom accountu i moći ćeš je instalirati kada god budeš htio, samo sačuvaj save iz my documents-a da ne ideš ponovo ispočetka, već da nastaviš gdje si stao

http://www.speedtest.net/result/3149309179.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.4.2014 12:16 (Haker_x).
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

;)

Moj PC  
5 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...

;)

Znači ovih dana ponovo instaliravam ETS {#}

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
Kiki287 kaže...

;)

Znači ovih dana ponovo instaliravam ETS {#}

Treba ti original ;)

 

Piratovci, nemojte se zaletati ;)

14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
Kiki287 kaže...

;)

Znači ovih dana ponovo instaliravam ETS {#}

Treba ti original ;)

 

Piratovci, nemojte se zaletati ;)

To kaj ne pišem u temi ne znači da nemam original {#}

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

I sad glupo pitanje jer od pamtivjeka imam 5 iz engleskog, al šta je PM, 7 ujutro ili naveče? :D

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hrvek1909 kaže...

I sad glupo pitanje jer od pamtivjeka imam 5 iz engleskog, al šta je PM, 7 ujutro ili naveče? :D

7 AM ujutro, 7 PM navečer.

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.4.2014 23:02 (Nisam Ja,Nisi Ti).
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hrvek1909 kaže...

I sad glupo pitanje jer od pamtivjeka imam 5 iz engleskog, al šta je PM, 7 ujutro ili naveče? :D

AM, (from the Latin ante meridiem, meaning "before midday") and PM (post meridiem, "after midday").

AM - prije podne
PM - poslije podne

 

Eh, kolega je bio brzi ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.4.2014 23:02 (suMaper).
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

 

http://en.wikipedia.org/wiki/12-hour_clock

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.4.2014 23:58 (BULIGO).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...

;)

Jedva cekam {#}

13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ova fizika me iznervirala skroz, teško je opisat kakvu glupost su napravili ovi programeri u pokušaju npr. kao da u battlefield-u kdje god da nišaniš ipak ubiješ neprijatelja, fuj .

Jel ima kakvog govora o modu za fiziku, ne prataim baš strane forume? Neznam jel to trenutno veći problem poboljšat nego prije ili se meni samo čini, dali ti ljudi znaju uopče što su napravili bitno da oni svako malo izbace update za neke ne bitne gluposti{#}

Nezna se koja je veča nesreča ovaj što se prevrnuo ili ja koji jurim 15km/h:

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.4.2014 16:56 (Zekat).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Grand Canyon, ... meni jedna od drazih mapa (onomod, za ets2 v1.3.1) ... {#}

 

-----------------------

Zekat, ovoj fizici vise ne pomaze ni "muska voda" ... {#} ... {#}

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.4.2014 16:55 (suMaper).
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

 

-----------------------

Zekat, ovoj fizici vise ne pomaze ni "muska voda" ... {#} ... {#}

 

A u čemu je stvar, jel ima nekakvo objašnjenje, prije je bilo na 10tke tih modova za skinut?

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...
suMaper kaže...
--------

Zekat, ovoj fizici vise ne pomaze ni "muska voda" ... {#} ... {#}

A u čemu je stvar, jel ima nekakvo objašnjenje, prije je bilo na 10tke tih modova za skinut?

Pa izbacili (uklonili) su (nama) vrlo bitne opcije za podesavanje ... {#}

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
Zekat kaže...
suMaper kaže...
--------

Zekat, ovoj fizici vise ne pomaze ni "muska voda" ... {#} ... {#}

A u čemu je stvar, jel ima nekakvo objašnjenje, prije je bilo na 10tke tih modova za skinut?

Pa izbacili (uklonili) su (nama) vrlo bitne opcije za podesavanje ... {#}

 

Šta oni s time dobivaju, pa valjda su to s razlogom nekim napravili? Ili su sami sebi pucali u usta, bravo idioti.

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.4.2014 17:19 (Zekat).
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nadam se da ce rijesit fiziku,kontam da ce u iducem patch-u bit rjeseno.Njih nema puno pa mozda nemogu sve stici ispraviti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...

Šta oni s time dobivaju, pa valjda su to s razlogom nekim napravili? Ili su sami sebi pucali u usta, bravo idioti.

He, to je "kolateralna steta" (sporedna, nebitna) novog AI-a ... {#}

Xperiax1 kaže...

Nadam se da ce rijesit fiziku,kontam da ce u iducem patch-u bit rjeseno.Njih nema puno pa mozda nemogu sve stici ispraviti.

samo ce nastaviti sa pokusajima ... {#}

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...
suMaper kaže...
Zekat kaže...
suMaper kaže...
--------

Zekat, ovoj fizici vise ne pomaze ni "muska voda" ... {#} ... {#}

A u čemu je stvar, jel ima nekakvo objašnjenje, prije je bilo na 10tke tih modova za skinut?

Pa izbacili (uklonili) su (nama) vrlo bitne opcije za podesavanje ... {#}

 

Šta oni s time dobivaju, pa valjda su to s razlogom nekim napravili? Ili su sami sebi pucali u usta, bravo idioti.

Jedini oni koji dobivaju su oni koji su kmečali zašto im se kamion prevrne kod 130 u zavoju, sad su došli na svoje, nažalost. Nadam se da će vratiti na staro. Idi na ets2.lt, upiši physics i isprobavaj, ima ih.

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Jedini oni koji dobivaju su oni koji su kmečali zašto im se kamion prevrne kod 130 u zavoju, sad su došli na svoje, nažalost. Nadam se da će vratiti na staro. Idi na ets2.lt, upiši physics i isprobavaj, ima ih.

Da, to su jedini dobitnici ...
I bukvalvo vratiti na staro nece, jer i sami priznaju da im je ovo pocetak jedne nove i bolje (nadajmo se) fizike ... {#}

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...
Zekat kaže...
suMaper kaže...
Zekat kaže...
suMaper kaže...

 

Šta oni s time dobivaju, pa valjda su to s razlogom nekim napravili? Ili su sami sebi pucali u usta, bravo idioti.

Jedini oni koji dobivaju su oni koji su kmečali zašto im se kamion prevrne kod 130 u zavoju, sad su došli na svoje, nažalost. Nadam se da će vratiti na staro. Idi na ets2.lt, upiši physics i isprobavaj, ima ih.

Ali njima u naslovu igre stoji "seimulator" pazi SIMULATOR? Probao sam dva komada (fiz. moda) baš za 1.9 i nema pomaka vrijednog spomena. Zatim sam stavio fiziku koju sam koristio od 1.1.1 verziji sve do 1.9 i s njom se kabina ljulja ko blesava ali kamion ide kao po tračnicama čak i s onom kračom prikolicom za rasute terete od 25t koja mi je uvjerljivo najnestabilnija bila.

Al bar da se izjasne: OK fizika je sranje, zayebali smo, svjesni smo gdje je graeška radimo na tome. 

Njima pi jedini ispravni put trenutno bio da se mane nebitnih "poboljšanja" na koji troše resurse i svi skupa (njih 20) počmu ispravljat sranje koje su napravili.

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.4.2014 20:13 (Zekat).
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Da, to su jedini dobitnici ...
I bukvalvo vratiti na staro nece, jer i sami priznaju da im je ovo pocetak jedne nove i bolje (nadajmo se) fizike ... {#}

 

Da, 2 koraka nazad pa tek onda naprijed, jebo ih logika. A lijepo su mogli usavršavati onu fiziku.

11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

"Tolko" od mene veceras, konacno sam sve napravio kako treba {#}

spusteni do zemlje, siroke su felne, u krivini nema zime u kadu kad se sedne
 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

See you on the Road!

See you on the Road! See you on the Road!
Stefag40
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pošto vidim na njihovom forumu ets2mp.com da je već stvorena BEXS (Balkan Express), hoćemo mi (bugovci) napraviti svoju kompaniju?

Moj PC  
4 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hrvek1909 kaže...

Pošto vidim na njihovom forumu ets2mp.com da je već stvorena BEXS (Balkan Express), hoćemo mi (bugovci) napraviti svoju kompaniju?

naravno, samo dal se zna da ce npr biti sobe u kojoj igraci ulaze ( password) i da bude jedan administrator sobe ili tako nesto? Il ce bit da svi igraju zajedno i tjt ? 

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
14 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

ja sam za

EUNE LoL: TomoRi || Xfire: tomorijeka56
Moj PC  
3 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice