Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.142.295
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

... dug je put i ja moram poc' ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 18:32 (suMaper).
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

army

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 18:07 (krokodil).
 
3 2 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Malo mi je glupo,sto u MPu nema auta.Pre prazne su mi ceste xD

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Endymon kaže...

Malo mi je glupo,sto u MPu nema auta.Pre prazne su mi ceste xD

Da, ali kad bi bilo auta onda bi svima bio veliki lagg

Never let a computer know you are in a hurry.
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nećete vjerovat kako sam se dobro osjećao kad sam ujutro u 6h vidio novu Scaniu Streamline Highline R560 V8 {#} crvena sa angel eyes, led svijetlima kraj maglenki i led unutar farova :) a što je najbolje stala je točno kraj mene i onda krenula a zvuk je melem za uši {#}

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Nećete vjerovat kako sam se dobro osjećao kad sam ujutro u 6h vidio novu Scaniu Streamline Highline R560 V8 {#} crvena sa angel eyes, led svijetlima kraj maglenki i led unutar farova :) a što je najbolje stala je točno kraj mene i onda krenula a zvuk je melem za uši {#}

Meh, onda se neću žaliti što sam u ponedjeljak u Prijedoru vidio:

 

Scania Streamline Highline R560 V8 srebrne boje

Renault Range T krem boje

Mercedes-Benz Actros MP IV metalik srebrni

Volvo FH16 Globetrotter (2013) 500 crni

Scania G540 Topline crveni

 

itd... Uglavnom, izgleda da je bio dobar dan tamo dolje u BiH ;)

My website/blog: http://markoidzan.from.hr
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Što se tiče kupovine preko kinguina, što znači ono steam gift? Kad to kupiš jel dobiješ gift koji možeš poklonit nekom ili taj od kojeg kupiš gifta tebi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
Planira tko kakav konvoj za večeras u 22:00 ili 22:30?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Što se tiče kupovine preko kinguina, što znači ono steam gift? Kad to kupiš jel dobiješ gift koji možeš poklonit nekom ili taj od kojeg kupiš gifta tebi?

Ti kupiš Steam Gift i onaj od kojega kupiš ti gifta igru a ti je stavljaš u inventory ili ju spremaš u library kao gift koji kasnije možeš aktivirat sebi ili ga nekome giftat

 

Ako kupuješ igru onda imašovdje za cca 6$ Gold Edition

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kupuje moj frend pa ću mu reći.

 

Btw jel ima negdje dlc going east na popustu da si kupim da nemoram opet čekat na granici ekipu {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 21:58 (macgyver 53).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Kupuje moj frend pa ću mu reći.

jedino što je stranica brazilska pa za neke igra piše da nisu dostupne za tvoju regiju...inače stranica je pouzdana...ukoliko se to desi evo kako jednostavno riješit problem regije (copy/paste sa reddita)

 

1.Turn Hola on and choose Brazil.
2. Add the game to the cart.
3. Go back to the main page.
4. Turn Hola off.
5. Go to your cart( the game should be there).
6. Select Paypal and pay.

 

Going East za cca 3$

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 22:01 (Mahjongg).
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2
pozzz
imam pitanje jel mogu igrat MP a da nemam originalnu igru?
ako da kako?
jk
 
0 14 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Ne. 30kn je igrica trenutno i onaj tko će ju dvaput upaliti i odvoziti 20km već mu se isplatila...

10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2
HITNOO!!
imam veliki problem kad upalim igru nemogu mis pomaknuti,probao sam deinstalirati igru i novog patch instalirati i svejedno nece :((((((((((
jk
 
1 3 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
kranjecc kaže...
pozzz
imam pitanje jel mogu igrat MP a da nemam originalnu igru?
ako da kako?

kranjecc, aj ti meni reci jel jako boli kad si glup? opet te mama blesavog pustila da se koristiš računalom? A prije dvije stranice sam o takvim idiotima pisao, ali neeeee.... evo još jednog. Ajmo, stavljam 500 kn da će na slijedećoj stranici se jos neki javiti sa pitanjem u vezi MP. Nudi tko više?

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nacuo sam da je u testiranju 1.12 update i mogao bi doci uskoro.Navodno ce ubaciti novog dafa {#} Neznam za ostale kamione,morat cemo se strpit do tada..

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Već je i meni koji nemam original ovo postalo smiješno...Možeš igrati multiplayer sa kopijom samo ako komp uštekaš u utičnicu sa 380 V ili ako se ne spajaš preko routera nego oguliš žice i direkt spojiš na žice na banderi.(Ja igram multi tako da sam uštekan preko pivske flaše i četiri krumpira...) {#}

 
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Par od jučer...desila se jedna zanimljivost koju će Tino29 najbolje da objasni (sl.5 i 6){#}

 

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 6:53 (Zekat).
Moj PC  
4 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Mahjongg kaže...
macgyver 53 kaže...

Kupuje moj frend pa ću mu reći.

jedino što je stranica brazilska pa za neke igra piše da nisu dostupne za tvoju regiju...inače stranica je pouzdana...ukoliko se to desi evo kako jednostavno riješit problem regije (copy/paste sa reddita)

 

1.Turn Hola on and choose Brazil.
2. Add the game to the cart.
3. Go back to the main page.
4. Turn Hola off.
5. Go to your cart( the game should be there).
6. Select Paypal and pay.

 

Going East za cca 3$

Ovaj Going East,kada zelim kupiti,kaze da nije dostupan u mojoj regiji.Jel ima jos koja stranica,da se moze kupiti za 3 eura?Rijesio...kupio sam preko Kinguina za 3,95 eura...Vidimo se preko granica :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 10:08 (Endymon).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...

Par od jučer...desila se jedna zanimljivost koju će Tino29 najbolje da objasni (sl.5 i 6){#}

 

 

Nisam skužio ni dok smo vozili, a još manje sad... :)

12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Stajao sam sa strane parkiran i odjednom sam se našao tamo na onoj njivi a na kamionu šteta 100%.Valjda me netko udario ili je igra zaštekala. Dobro da sam napravio save prije toga...

Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
tino26 kaže...

Stajao sam sa strane parkiran i odjednom sam se našao tamo na onoj njivi a na kamionu šteta 100%.Valjda me netko udario ili je igra zaštekala. Dobro da sam napravio save prije toga...

Meni se desilo par puta da me odbacilo kad sam isao ALT+TAB da se vratim u igru.Jednom se lik parkirao sa strane taman na prikljucenju na autocestu,neznam na koju duminu sam ga zakacio,odletio je ko katapult {#}

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
tino26 kaže...

Stajao sam sa strane parkiran i odjednom sam se našao tamo na onoj njivi a na kamionu šteta 100%.Valjda me netko udario ili je igra zaštekala. Dobro da sam napravio save prije toga...

Da, tih nejasnih polijetanja ima povremeno ... alpha, a moramo to razumjeti pa i prihvatiti ...
Ali na slici (Zekat sl.5) vidim da imas problem od loseg MP (8.1), ili nisi uradio 'load old save' ili si uzeo los save (mora biti od prije 21.07.2014 u 19.19 sati po nasem (CET) ...
Dobar save vas nece cekati vjecno, nego samo jos par dana a onda tom profilu vise nece pomoci ni 'muska voda' ...
Idi u servis i stavi lampe koje ti nedostaju, gotovo sam siguran da ce ti krahirati ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
14 godina
odjavljen
offline
Euro Truck Simulator 2

Eh na redu je nova konfa koja će biti sastavljena na jesen i na kojoj ću vrtit ETS2 pa i u multiplayeru samo da prođe sezona. Jedva čekam! Do onda uživajte sa svojim LKW Last Wagen virtualnim gumama, kotačima, cestama i isporuke robe ;-) Mala šala ali treba i do jeseni izdržat bez ETS2 jer se zna da se puno vremena provede na pc-u igrajući a po sezoni baš i nemam puno vremena. Vjerujem da nas ima još takvih {#}

 

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel je netko mozda u UK?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel ima netko 0.09€ na paysafecard? Fali mom frendu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 21:02 (macgyver 53).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel tko za pivo? {#} 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

jaa, idem i jaaa ... {#}

 

-------------------------

... i nakon 2.222 km od Birmingham do Debrecen posao obavljen bez greske tj. 'Izvrsno' ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ako nema nitko paysafecard jel ima onda negdje igra još jeftinije od kinguina a da se može platit sa paysafecard?

 

Btw kad ćemo neki meet opet bacit? :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

Jel tko za pivo? {#} 

 

 

Jel treba imati mod instaliran za takve prikolice?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice