Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.127.027
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Samo vi navalite na uninstall MP. Bolje i manje od 100 normalnih vozača sa kojima se može družiti, nego preko 3000 sa više od 80% idiota koji misle da šleperi sa preko 30 tona tereta imaju turbonitrokvatro pogon sa kojim mogu ići preko 300 km/h.

 

BDW: netko je napisao da mu se tipke za namještanje tempomata resetiraju svaki put. Primjetio sam danas da se to i meni događa, pa je možda neki bug u pitanju. Nije veliki problem, ali ako je bug trebalo bi se popraviti. A što se te same opcije tiče, oduševljen sam. Sad većinu vremena vozim na tempomatu i samo korigiram brzinu. Puno glađa vožnja je sad.

 

A kad dođe i 1.13 update bit će zanimljivo otključavati razna postignuća. Iako je meni i sad igra zanimljiva i neće mi tako brzo dosaditi, ovo joj samo podiže ocjenu.

 

A još kad ATS dođe.... Za mene ni nema potrebe instalirati neke druge igre. :D

 

Moj PC  
12 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Samo vi navalite na uninstall MP. Bolje i manje od 100 normalnih vozača sa kojima se može družiti, nego preko 3000 sa više od 80% idiota koji misle da šleperi sa preko 30 tona tereta imaju turbonitrokvatro pogon sa kojim mogu ići preko 300 km/h.

 

BDW: netko je napisao da mu se tipke za namještanje tempomata resetiraju svaki put. Primjetio sam danas da se to i meni događa, pa je možda neki bug u pitanju. Nije veliki problem, ali ako je bug trebalo bi se popraviti. A što se te same opcije tiče, oduševljen sam. Sad većinu vremena vozim na tempomatu i samo korigiram brzinu. Puno glađa vožnja je sad.

 

A kad dođe i 1.13 update bit će zanimljivo otključavati razna postignuća. Iako je meni i sad igra zanimljiva i neće mi tako brzo dosaditi, ovo joj samo podiže ocjenu.

 

A još kad ATS dođe.... Za mene ni nema potrebe instalirati neke druge igre. :D



S tim se u potpunosti slazem s tobom... Meni igra od pocetka nije bila nekaj zanimljiva, nije mi nit sad.. Cim zaposlim i kupim jedan kamion pare dobivam ko blesavi i zacas sam pun love i izgubim volju, max sam bil 30lvl i onda mi se nes pohebalo i od onda ak svaki put kad krenem isponova ako dodjem do 4og lvla to je uspjeh hahaha... Vecinom prckam po modovima...

 

Mislim da bude ovo s otkljucavanjem postignucima pun pogodak za scs, to mi se svidja kod svake igrice tak da budem vjerojatno i ovo pocel malo ozbiljnije shvacati...
Fali jos tu dost toga da bude praava simulacija(kad je izasel van PTTM ili Haulin(mada nisu bog zna kakve simulacije), pa to sam igral ko lud, te igre su imale ono svoje nekaj, kad sam to igral osjecal sam se ono, top top, a sad kad igram ets igram radi zajebancije, onak, vecinom da mi vrijeme brze prodje)... Svaka cast scsu, vidi se da se decki trude kolko mogu  {#}

 

10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Majestic Acros je odvozio svoje {#}

 

LICENCA ZA MERCEDES!

Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lemyxz kaže...

Majestic Acros je odvozio svoje {#}

 

LICENCA ZA MERCEDES!

Svaka cast {#} 

 

Da se nadodam na koji post iznad.Nakon sto su uveli limit od 90 km/h MP je milina za igrat,svi lijepo voze i nema zabijanja.Neka limit i ostane {#}

10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...
Lemyxz kaže...

Majestic Acros je odvozio svoje {#}

 

LICENCA ZA MERCEDES!

Svaka cast {#} 

 

Da se nadodam na koji post iznad.Nakon sto su uveli limit od 90 km/h MP je milina za igrat,svi lijepo voze i nema zabijanja.Neka limit i ostane {#}

Već je sve vezano za speed limiter odlučeno.

 

Bit će ukupno 4 servera

 

EU #1 - Speed limiter, više admina, pravila koja važe u stvarnosti.
EU #2 - Nema speed limtera, manje admina, slobodna vožnja.

Isto vrijedi za US.

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo jučer sam stavio win 8.1 i pokrenem mp na ultra sa 35 fps u gradu punom ljudi sa unutrašnjom kamerom a sa win 7 sam imao jedva 10 fps :)

 

Kako bi bilo ljepo da  MpIV, i Daf Euro6 izbace u istom patchu {#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Kolega gore koji spominje PTTM i Haulin, malo si shebao citat nema veze.. Uglavnom, igrao sam American Long Haul (brijem da se tak zove.. ugl znate na šta mislim) i igram ga i dalje, čisto zato što mi je to najbolja igrica za vodit svoju tvrtku..

Ne dobivam previše novaca od vozača u početku, kasnije postane malo dosadno, al je zanimljivo.. Viđam i svoje vozače i onaj radio chat, glupiram se i tak.. Meni je to fora, da je u ETS ili sad nadolazećem ATS malo više company managmenta, vjerujem da nebi skidao ruke s volana

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozz interesira me kako se prijaviti i gdje na na ovaj VTC vidim da imaju rute koje se voze da se sve registruje?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Eh, ak' nece oni onda moram ja (info) ... {#}

Croatian Radio Live Streams v1 ...
- Radio stations included: Antena Zagreb, Radio Banovina, MAX Marusevac, MAX Varazdin, Narodni radio, Techno Zagreb
- More radio stations coming soon in next version.

Balkan Radio Stations v 2.0 ...
- Over 100 Radio stations from Balkan
- All Best Radio stations from Bosnia, Serbia, Croatia, FYROM, Montenegro, Slovenia

 

----------------- edit:

... slazem se ... :-) ... slazem se ... :-)
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.8.2014 17:38 (suMaper).
Moj PC  
0 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Eh, ak' nece oni onda moram ja (info) ... {#}

Croatian Radio Live Streams v1 ...
- Radio stations included: Antena Zagreb, Radio Banovina, MAX Marusevac, MAX Varazdin, Narodni radio, Techno Zagreb
- More radio stations coming soon in next version.

...

Ako ne bude radio neki od streamova javljajte, biti će ispravljeno te planiram do kraja tjedna v2 izbaciti istoga, prikupljam ostale radio stanice koje sam naveo ispod.

My website/blog: http://markoidzan.from.hr
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

jel ok ovaj poland rebuild il se treba cekati neki fix: http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=32&t=163832

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Eh, ak' nece oni onda moram ja (info) ... {#}

Croatian Radio Live Streams v1 ...
- Radio stations included: Antena Zagreb, Radio Banovina, MAX Marusevac, MAX Varazdin, Narodni radio, Techno Zagreb
- More radio stations coming soon in next version.

Balkan Radio Stations v 2.0 ...
- Over 100 Radio stations from Balkan
- All Best Radio stations from Bosnia, Serbia, Croatia, FYROM, Montenegro, Slovenia

 

----------------- edit:

mrtva oba linka za download

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.8.2014 19:28 (EasyWay).
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
EasyWay kaže...

mrtva oba linka za download

Nisu mrtva nego Sharemods je trenutno nedostupan. I ja pokušavam skinuti neki drugi mod s te stranice i ne otvara ju.

15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Vezano uz moj Cro Radio Stations v1 mod - reuploadan je na Zippyshare tako da izvolite - LINK

My website/blog: http://markoidzan.from.hr
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
midzan21 kaže...
suMaper kaže...

Eh, ak' nece oni onda moram ja (info) ... {#}

Croatian Radio Live Streams v1 ...
- Radio stations included: Antena Zagreb, Radio Banovina, MAX Marusevac, MAX Varazdin, Narodni radio, Techno Zagreb
- More radio stations coming soon in next version.

...

Ako ne bude radio neki od streamova javljajte, biti će ispravljeno te planiram do kraja tjedna v2 izbaciti istoga, prikupljam ostale radio stanice koje sam naveo ispod.

Pa da ti budem iskren, bar pola ih ne radi u ovoj Balkan kolekciji, tako da nema potreba da nabrajam...

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.8.2014 19:50 (Lemyxz).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Fele08 kaže...

jel ok ovaj poland rebuild il se treba cekati neki fix: http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=32&t=163832

napravi sve kako piše u prvom postu i nemaš frke, još možeš dodat rusiju na to.

15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lemyxz kaže...

Pa da ti budem iskren, bar pola ih ne radi u ovoj Balkan kolekciji, tako da nema potreba da nabrajam...

Za Balkan kolekciju se obrati ekipi sa Euro truck Simulator 2 BiH FB stranice... To je njihov mod, ja govorim za Croatian Radio Mod.

My website/blog: http://markoidzan.from.hr
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dodaj narodni radio
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dado16 kaže...
dodaj narodni radio

narodni je već u kolekciji. što, stream ne radi ili nešto drugo je u pitanju?

My website/blog: http://markoidzan.from.hr
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
a pardon, bit ce da je bilo do mene, nije loadiralo...radi!!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lemyxz kaže...
Fele08 kaže...

jel ok ovaj poland rebuild il se treba cekati neki fix: http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=32&t=163832

napravi sve kako piše u prvom postu i nemaš frke, još možeš dodat rusiju na to.

jel moze link od rusije, gledao sam od onog dasquirellnuts live stream sa mapom rusije i tad je bila puna bagova crashala igra u par gradova.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Fele08 kaže...
Lemyxz kaže...
Fele08 kaže...

jel ok ovaj poland rebuild il se treba cekati neki fix: http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=32&t=163832

napravi sve kako piše u prvom postu i nemaš frke, još možeš dodat rusiju na to.

jel moze link od rusije, gledao sam od onog dasquirellnuts live stream sa mapom rusije i tad je bila puna bagova crashala igra u par gradova.

LINK

 

Trenutno ne radi sharemods, pa probaj kasnije.

11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Kako su im skureni serveri lol {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lemyxz kaže...
Xperiax1 kaže...
Lemyxz kaže...

Majestic Acros je odvozio svoje {#}

 

LICENCA ZA MERCEDES!

Svaka cast {#} 

 

Da se nadodam na koji post iznad.Nakon sto su uveli limit od 90 km/h MP je milina za igrat,svi lijepo voze i nema zabijanja.Neka limit i ostane {#}

Već je sve vezano za speed limiter odlučeno.

 

Bit će ukupno 4 servera

 

EU #1 - Speed limiter, više admina, pravila koja važe u stvarnosti.
EU #2 - Nema speed limtera, manje admina, slobodna vožnja.

Isto vrijedi za US.

Neznam zasto,ali opet ce vise ljudi dolaziti na ovaj EU1 i raditi gluposti po cestama,nego na ovaj drugi server.Inace je tako u igrama.

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo mene sa MP-a malo. U 2-3 sata vožnje samo 2 idiota koji se zabijaju. Ostatak ekipe fer i korektan, bez ikakvih problema.

 

I jedna zanimljivost. Vozio sam zajedno sa curom, ja na svom laptopu ona na svom kraj mene. Na oba laptopa prikolice koje smo vozili bile su različite. :D Recimo ja vozim betonske blokove na crvenoj prikolici, a ona na svom vidi da vozim betonske blokove na plavoj prikolici. Isto tako ona vozi recimo žutu cisternu iz LKW, a kad me prestigne ja vidim da vozi plavu cisternu iz Strokesa. :D :D Vjerujem da je u pitanju bug, pošto je alpha u igri. 

 

I pitanje za one koji malo duže igraju... Kada igram na novom laptopu sa boljom konfiguracijom muči me jedna sitnica. Kada vozim neki teret nekako mi to sve prelagano ide. Bez obzira na težinu tereta kamion to povuče prelagano, nemam onaj osjećaj ''težine''. Nije da sad on poleti i da ide odmah preko 100 km/h, nego jednostavno nema te težine. Na starom laptopu mi se to točno osjeti. Recimo, slabiji kamion malo teže povuče težu prikolicu, dok ovdje na novom laptopu mi je drugačiji osjećaj. Ne znam kako bih to objasnio.

 

Isto se događa na profilima i sa i bez modova tako da nije stvar u tome. Ima tko možda kakav savjet?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Taj osječaj sa ubrzanjem i težinom se poremetio sa 1.12. a možda mi se čini..

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.8.2014 23:31 (Zekat).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Primjetio sam i još neke sitnice koje su se promjenile, ali, doduše, nisam neko vrijeme igrao pa mi se za to možda i čini, no ovo sa ubrzanjem i težinom definitivno je drugačije jer sam se mjenjao sa curom za laptop i probao kod nje igrati. Tamo se ipak osjeti drugačije. 

 

Poigrat ću se malo sa modovima za fiziku i slično.

 

No, nije to takav problem. Najvažnije je da se može voziti. Bitno je prevoziti teret, sve ostalo se već bude riješilo. :D

10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

laga li vama igra, odkako stavih promods i poland rebuild laga nenormalno, u 1.11 patch je sve islo glatko

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

meni radi normalno sa ovim patchom sa starim nisam igrao pa nebih znao reci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dennocro kaže...

meni radi normalno sa ovim patchom sa starim nisam igrao pa nebih znao reci.

mozda laga zbog poland rebuild

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice