Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.126.991
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja koristim promods+poland+rusija i sve ide glatko :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Onaj osjecaj kad odvozis turu od 680km bez ikakvog ostecenja, i 1km prije istovara te lik udari i zgura u ogradu :(

 

10% stete na kamionu i 2% na prikolici ...

 

@Kakvi sve kretena igra ovu igru...to je strasno :(

 

 

 

 

 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Mislim da bi se prije igranja MP-a neki trebali podsjetit malo o prometnim pravilima ili neka ta glupa balavurdija bolje ostavi MP za one koji hoće normalno igrati.

 

Pokupim teret, krenem i dolazim do raskrižja na kojem ne rade semafori (noć je bila).

Ja sam na cesti sa prednošću prolaska idem ravno dalje, za svaki slučaj malo usporim vidim da nema nikoga i krenem po gasu dalje i u taj tren me napuca frajer sa lijeve strane u punoj brzini. Vidi da je na sporednoj cesti, vidi da semafori ne rade, ali boli to njega briga, glavno da je on frajer. Imao je sreću jer me pogodio na spoj prikolice i kamiona tako da je više štete bilo na kamionu, nego na teretu, pa sam ipak zaradio novaca.

 

Isto tako dođem u grad gdje trebam istovariti, skrenem u ulicu i frajer na pol ceste stoji popreko. Vidim, pokušava se okrenuti. Stanem, rekoh neka se okrene, nije problem. Pomakne se on unazad, ja krenem, a on opet ispred mene. Maknem se unatrag, makne se on, krenem ja, opet on ispred mene. Par puta mi je to napravio i onda sam krenuo bez obzira što me gura. Uspijem se provući nekako, krenem dalje, a frajer po gasu i zabije se iz čista mira u mene.

 

Pa koji vrag je tim ljudima? Koja je fora u tome da normalnim igračima rade gluposti? Sva sreća da nisam admin tamo jer bi sva ta balavurdija letila van prije nego bi im se igra uopće i pokrenula.

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
neznam zbog cega se nervirati, to je igra zar ne? Lupi te load natrag i ok....
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nije problem u loadanju. Lako se spremi i load nabaci, ali koji vrag izvode te gluposti? Ak nemaju pametnijeg posla onda neka ni ne igraju. Treba drastično postrožit pravila i onda bi se valjda malo opametili.

 

Kako druga ekipa može normalno igrat? Imate SP, pa tamo izvodite svoje majmunarije.

Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ajde koga vraga toliko kukate? Znalo se kakvi će vozači i kakvih sve dobnih skupina (budala) biti i sad se čudite, ja zato ni ne igram MP. A i nije bezveze SCS izostavio MP iz igre, pa cijeli forum bi im bio zatrpan kmečanjem.

Moj PC  
4 1 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Velika krivica je na administratorima.

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Stanje na cestama...

Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Sad odvozio rutu Edinburgh-Calais i nema žive duše na cesti. Zakaj se nitko ne vozi po Britaniji ? A vidim da ima 2634 igrača na serveru. Isto tak kad vozim rutu kroz Poljsku. Evo link za stanje na cestama http://kat.pw/

Pravi balkanci ne čitaju upute da saznaju na početku kako nešto radi ili kako nešto osposobiti, već da vide gdje su zajebali
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 17:35 (zagi55).
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Bas zbog takvih budala nisam jos ni pokusao igrati MP.  Rade cu se jos malo vozikati u miru u SP-u nego gubiti zivce u MP.

 

Prepostavljam da nije moguce napraviti vlastiti server jelte?? To bi naveliko smanjilo probleme. Istina da bi bilo manje igraca,ali bi se barem smanjio idiotizam.

Moj PC  
4 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja se doso slikat {#}

Moj PC  
11 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

zaista ne razumijem sta mi se desava sa ets2, kako sam stavio ovaj novi promods i poland rebuild toliko laga, da mi cak i nakon sto izadjem iz igre kompjuter bude zamrznut

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo jedne mape koja popravlja ono što me najviše živcira u defaultnoj mapi... Autobahn s onim oštrim zavojima, malim benzinskim postajama.... Vozio sam se po Autobahnu više puta u stvarnosti i u igri nije ni blizu onoga kakva bi trebala biti. Ovaj lik ju je najbolje približio toj stvarnosti, puno je detaljnije sve napravio i dodao još neke gradove u Njemačkoj te dijelove Danske, Švedske i Norveške, onaj most koji spaja Dansku i Švedsku je napravio puno bolje nego Promods ekipa, duži je i detaljnije napravljen. Nažalost nije kompatibilna s Promods mapom, isprobao sam ju na 1.12 patchu, za vezije prije ne znam kako rade pa ako ste se zaželjeli malo opuštajuće vožnje po slavnom Autobahnu onda vrijedi isprobati.

 

KLIK

 

Evo nekoliko slika s vožnje jučer

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.8.2014 16:25 (vrinho).
Moj PC  
2 1 hvala 4
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Reislord je ne prevazidjeni pojam za kvalitet mapa jos od v1.0 i u potpunosti dostojan svog imena (Lord) ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Znam i ja za njega već dugo i njegov rad ali nisam isprobavao njegovu mapu dosad. U Promods mapi u zadnje vrijeme težim da izbjegnem Autobahn jer mi je dopizd.o već a sad ću pogotovo kad sam isprobao Reislordovu verziju. Da bi se barem oni skupa udružili ali to je nemoguće čini se. Uzdajem se u Schiene-a i njegovu mapu koja se već jako dugo iščekuje i koja bi trebala raditi s Promodsovom, nemam pojma je li on što prćkao po Autobahnu ali bude isto jako dobra i detaljno napravljena. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Da, i on izgleda jako obecavajuce i ekstra ali on do sada nema niti jednu mapu i zato nam ostaje samo da se nadamo i cekamo, i cekamo ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Volvo{#} Vratio sam se s novog na stari jer više volim analogno nego digitalno...

NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Euro Truck Simulator 2

joj sto sam se nasmijao na ovo...nisam dugo igrao na volanu!{#}

:XDD :XDD
inace ako niste znali sweetFx radi odlicno u ovome, razlika je oho,ho...

stock stock
upload sjeb: upload sjeb:
sweet sweet
stock stock
stock stock
sweet sweet
lp{#}

 

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 1:07 (Stjepanj).
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Stjepanj kaže...

joj sto sam se nasmijao na ovo...nisam dugo igrao na volanu!{#}

 

Vidi vidi, pa i ti igraš ETS. Zarazna igra, ha {#}

 

Daj uploadaj settings preset ak ti nije problem da vidim kak imaš složene postavke.

10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

svi modovi od Jazzycat, po meni najbolje trailer packove ima: http://jazzycat.ucoz.net/

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Strm kaže...

Volvo{#} Vratio sam se s novog na stari jer više volim analogno nego digitalno...

Meni je novi volvo prelijep ali oni satovi me uništavaju , ništa ne vidim na njima . 

 

 

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Rucipe kaže...
Strm kaže...

Volvo{#} Vratio sam se s novog na stari jer više volim analogno nego digitalno...

Meni je novi volvo prelijep ali oni satovi me uništavaju , ništa ne vidim na njima . 

 

 

E  zato sam se i prebacio, nakon 5 tjedana i dslje neznam sto je potrošnja, a što je rezervar od goriva...

NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 11:45 (Strm).
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Nadolazeći update MP-a nam donosi opciju "Join to friend in game" i imat ćemo informaciju na kojem se serveru svaki od prijatelja nalazi {#}

Moj PC  
6 0 hvala 4
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
sta ak nemamo prijatelja :/
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Malo slika iz MP.

 

 

On se odlucio bas tu okrenit On se odlucio bas tu okrenit
Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

Malo slika iz MP.

 

 

Samo hoce te ovi ludjaci :)

10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

Malo slika iz MP.

 

 

 

 

@Da se nadovozem samo na ove ludjake, juce ja vozim i odjednom mi lagg na 150 ode, sve zakocilo i ovako nakon 20 sec na suprotnoj traci na autoputu stoji 20 kamiona, svi na jednoj hrpi ( sto je gore ima ih i okrenuti u suprotnom smjeru ) !

 

Sreca pa nisu bili na mojoj traci, nisam stigo slikat kad sam zurio da stignem @Zekata...

 

pravo ljudska glupost pomjera granice iz dana u dan :(

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Odvozio sam nekoliko kraćih ruta sad u MP i moram priznati da mi je danas bio užitak voziti. Niti jedan problematičan vozač, svi strpljivi, puštaju jedni druge, nitko se u nikog ne zabija. Eh, da je bar svaki put tako. 

 

Jedini incident koji se dogodio bio je na suprotnom traku autoceste, tako da ja osobno nisam sudjelovao u njemu. Jedan od vozača vozio se u desnoj traci dok mu se drugi približavao većom brzinom u lijevoj traci. I umjesto da ga ovaj desni pusti da ga prestigne on je naglo skrenuo u lijevu traku i namjerno se zabio u njega tako da su oboje prepriječili cestu dok se jedan od njih prekrenuo na bok. 

 

Par minuta nakon toga dobio je ban od tjedan dana zbog namjernog izazivanja sudara.

 

Kasnije se nastavlja sa vožnjom, pa se nadam da će i onda biti što manje incidenata.

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Skinuo par zanimljivih modova i uspio nešto što nisam ni pomišljao da je moguće izvest...

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 18:01 (Lemyxz).
Moj PC  
8 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lemyxz kaže...

Skinuo par zanimljivih modova i uspio nešto što nisam ni pomišljao da je moguće izvest...

He, pa dobro dosao u svijet koriscenja modova tj. single ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice