Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.140.850
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Malo se vozimo {#} 

 

Primjecujete nesto neobicno na kamionu?

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Poštovani kolege forumaši,

molio bih vas za savjet.

prijatelj je uzeo ovu konfiguraciju:

http://www.instar-informatika.hr/racunalo-instar-play-a4-6300-amd-a4-37ghz-8gb-1000gb-amd-radeon-tm-hd-7480d-2-godine-jamstvo/IN3870FM

pa me zanima: 

1. može li se s ovakvom konfiguracijom igrati ETS 2? (pošto imam original, downloadali smo na taj komp s mog steam računa, ali samo za SP)

2. i što treba učiniti (ukoliko se može igrati) da ne izbacuje iz igre nakon crnog ekrana i kaže kako je prestala aplikacija s radom?

 

Što je moglo poći po krivu?

unaprijed Vam hvala na pomoći

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...
Stjepanj kaže...

a da napravite pod temu(bit ce dolje ljepo na dnu vidljiva) s nickovima kao sto to ima battlefield? jer tko ce sve ovo pretrazivati...{#}lp

Ja sam predložio da stave u prvi post al ništa: http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/ets2-multy-nickovi-da-se-ekipa-lakse-skupi/211213.aspx

evo ja sam dao prijedlog moderatoru, vidjet cemo...ali mislim da nebu problema{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

jedno druzenje sa ekipom iz Balkan Speeda od Banske Bistrice preko Kosica do Pariza.

 

Bio je jedan padobranac pokusao nas je sve htio shebati pa smo se udruzili i njega dokrajcili te je pobjegao.

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.8.2014 2:15 (dennocro).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Euro Truck Simulator 2

evo ekipo dolje vam je link s nickovima za mp{#} tx pirat!

lp

 

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
7 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Lag u ETS2 je zaista nepodnosljiv, imam i vise nego potrebne zahtjeve za igru jer igram BF3 bez problema. Postoji li nacin da smanjim lag, jer smanjivanje rezolucije ne pomaze

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
ne, nema veze do hardvera racunala, jednostavno nije optimizirano to jest jos je to beta mp-a
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Fele08 kaže...

Lag u ETS2 je zaista nepodnosljiv, imam i vise nego potrebne zahtjeve za igru jer igram BF3 bez problema. Postoji li nacin da smanjim lag, jer smanjivanje rezolucije ne pomaze

Koji PC imaš, meni radi super na starudiji?

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
12 godina
protjeran
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kak mislis na starudiji, kod mene cak na najacim detaljima zna usporiti, mislim nis cudno igra ima hrpu poligona i ogroman view distance?!
Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

meni radi sve super dok nedodjem u grad di imao masu komiona, tada imam negdje 10-15 FPS-a ali je igrivo i nezadrzavam se u takvim gradovima cesto pa sam zadovoljan

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...
Fele08 kaže...

Lag u ETS2 je zaista nepodnosljiv, imam i vise nego potrebne zahtjeve za igru jer igram BF3 bez problema. Postoji li nacin da smanjim lag, jer smanjivanje rezolucije ne pomaze

Koji PC imaš, meni radi super na starudiji?

 

zaboravih spomenut da se radi o SP, PC mi je : Intel Core 2Quad 2,66GHz, ATI Radeon hd 4850 gddr3 512 MB 256 bit, 4 Gb Ram. Prije nekih 2 mjeseca kad sam igrao zadnji put odlicno je radilo vrlo malo je štopalo, sada je nemoguce igrat, bukvalno mi blokira na po 10 sekundi igra pa odmrzne i sve tako, i li zastane na par sekundi pa onda naglo ubrza igra kao da sam 2 puta ubrzao kamion

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.8.2014 13:11 (Fele08).
16 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Ne bih rekao da je do igre, kakvo ti je zdravlje diska?

Support SCS Software: http://blog.scssoft.com
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ma daaaaaaj, covjece, na 8 gb rama, na fx 8350 i na r9 290x, stavim sve na ultra na rezu 1920x1200 i nakon kakvih 5-6 min, mi cijeli komp smrzne, valjda zbog pregrijavanja, nemam pojma, preko gpu-z.a mi VRM temperature jako dize, a dok mi titanfall, koji je izasao prije nekoliko mjeseci i sve ove najnovije naslove vrtim na ultra bez problema, ali ove kamionceke mi zamrzne {#}

Pravi je gazda u kog je Mazda
Moj PC  
1 3 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Meni Amd Athlon x4 750k stock i 7850HD stock vrte bez problema na ultra 60 fps u sp !! Šta odma nabijate TD-ove cccc . 

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.8.2014 21:50 (Rucipe).
Moj PC  
1 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
kicmabrajker kaže...

Ma daaaaaaj, covjece, na 8 gb rama, na fx 8350 i na r9 290x, stavim sve na ultra na rezu 1920x1200 i nakon kakvih 5-6 min, mi cijeli komp smrzne, valjda zbog pregrijavanja, nemam pojma, preko gpu-z.a mi VRM temperature jako dize, a dok mi titanfall, koji je izasao prije nekoliko mjeseci i sve ove najnovije naslove vrtim na ultra bez problema, ali ove kamionceke mi zamrzne {#}

...provjeri Vsync,ako je ugašen upali ga...

12 godina
protjeran
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
kicmabrajker kaže...

Ma daaaaaaj, covjece, na 8 gb rama, na fx 8350 i na r9 290x, stavim sve na ultra na rezu 1920x1200 i nakon kakvih 5-6 min, mi cijeli komp smrzne, valjda zbog pregrijavanja, nemam pojma, preko gpu-z.a mi VRM temperature jako dize, a dok mi titanfall, koji je izasao prije nekoliko mjeseci i sve ove najnovije naslove vrtim na ultra bez problema, ali ove kamionceke mi zamrzne {#}

naravno kad je ovo daleko zahtjevnije za gpu i cpu, ai fizike, poligona,textura ima 10000x vise nego u "source" enginu(koji vrti titanfall)

zaboravih napisati da je doticni iz 2004 godine a sad igras igru u 2014, samo 10godina razlike...{#}

LP

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.8.2014 14:14 (Stjepanj).
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Stjepanj kaže...
kicmabrajker kaže...

Ma daaaaaaj, covjece, na 8 gb rama, na fx 8350 i na r9 290x, stavim sve na ultra na rezu 1920x1200 i nakon kakvih 5-6 min, mi cijeli komp smrzne, valjda zbog pregrijavanja, nemam pojma, preko gpu-z.a mi VRM temperature jako dize, a dok mi titanfall, koji je izasao prije nekoliko mjeseci i sve ove najnovije naslove vrtim na ultra bez problema, ali ove kamionceke mi zamrzne {#}

naravno kad je ovo daleko zahtjevnije za gpu i cpu, ai fizike, poligona,textura ima 10000x vise nego u "source" enginu(koji vrti titanfall)

zaboravih napisati da je doticni iz 2004 godine a sad igras igru u 2014, samo 10godina razlike...{#}

LP

Engine je iz 2004?

Pravi je gazda u kog je Mazda
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.8.2014 14:19 (kicmabrajker).
12 godina
protjeran
offline
Euro Truck Simulator 2

 citaj s razumijevanjem sve sam lijepo objasnio!{#}

titanfall je napravljen na source enginu koji je iz 2004 godine...

jasnije??

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Stjepanj kaže...

 citaj s razumijevanjem sve sam lijepo objasnio!{#}

titanfall je napravljen na source enginu koji je iz 2004 godine...

jasnije??

Jasnije, hvala ti

Pravi je gazda u kog je Mazda
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
zstef kaže...

Ne bih rekao da je do igre, kakvo ti je zdravlje diska?

memorija je 500 GB, local disc C ima 35Gb free, a local disc D gdje mi je igra instalirana ima 72 GB free. Znalo se nekad desiti da imam samo 10GB free pa mi je radila glatko igra

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ovaj kamion na livadi me je zapoceo obilaziti i kad mu je naisao kamion iz suprotnog pravca obicno taj (iz sup.pravca) uspori pa i stane a ovaj sto je poceo da me obilazi takodje uspori i vrati se iza mene. Rekoh obicno, jer ovaj puta nisu i ocito su to bile dvije tvrdoglave mazge (ma ovna) a ja postao strastveni navijac samo da vidim polijetanje bar jednog (ma jos nevidjeno nista slicno u mojoj truckerskoj karijeri) ... {#}
Direktan suder se desio ali od lijetova nic, samo su se pomerili koji metar ... {#}
Ali ovaj na livadi je onaj koji me je zapoceo obilaziti a onaj iz sup. pravca je sa prikolicom i on je nastavio dalje normalno (vidi se u daljini na desnoj traci).
E tog na livadi (kasnije i lebdeci u vazduhu) sam malo pratio (i snimao) da vidim finis ... {#}
Ah, ja toliko iscekivao a finis nikakav ... doveo se u red i na cestu i nastavio dalje kao da se nista nije ni desilo (valjda se otrijeznio od udarca) ... {#}

Pijan ili lud AI kamion ... ?!? Pijan ili lud AI kamion ... ?!?
Resih da malo svratim doma ... :-) Resih da malo svratim doma ... :-)
... i ja malo svratio doma :-) ... i ja malo svratio doma :-)
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
4 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Koji k je sa prikolicama u MP??? Prvu nisam mogao nac, a druga mi prevrnuta...

The future is Fusion - AMD
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
MaXt0r kaže...

Koji k je sa prikolicama u MP??? Prvu nisam mogao nac, a druga mi prevrnuta...

ALPHA (netko rece beta) ... cesto pomaze ponovni load ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
MaXt0r kaže...

Koji k je sa prikolicama u MP??? Prvu nisam mogao nac, a druga mi prevrnuta...

ALPHA (netko rece beta) ... cesto pomaze ponovni load ...

 

Stvar je što je to ETS2, nikakva Alpha, Beta i sl. jer ona to nikad neče prestati biti, ustvari hoče kad izađe 3ka ili se potpuno prebace na njen razvoj.

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

@suMaper -  kako ti se da voziti tura od 3.000 km + ??? pa to imas sta vozit pola dana :O

 
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
EmyR kaže...

@suMaper -  kako ti se da voziti tura od 3.000 km + ??? pa to imas sta vozit pola dana :O

Pa ja nisam prigradska kombi-spedicija koja preferira lokalne ceste ... {#}
a i zato sam moorao malo svratiti doma ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dobio volan,nije nesto specijalno ali ce posluzit {#}

 

 

Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Euro Truck Simulator 2

yebo te ima nesto privlacno, misticno, zanimljivo u voznji tih kamiona cak i u igri, nemrem da vjerujem jednostavno nemres da ne odvozis koju turu i uzivas u toj voznji(takoder samo vozim na volanima vec 15g:)!{#}lp sretna voznja i naplata!{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
11 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Stjepanj kaže...

yebo te ima nesto privlacno, misticno, zanimljivo u voznji tih kamiona cak i u igri, nemrem da vjerujem jednostavno nemres da ne odvozis koju turu i uzivas u toj voznji(takoder samo vozim na volanima vec 15g:)!{#}lp sretna voznja i naplata!{#}

haha, bogme ima... Ja recimo nikad nisam vozio kamion u stvarnosti, majke mu mislim da si nisam nikad ni sjeo u njega {#}

Ali igra je prva liga, otkad je izašla, već budu skoro 2. godine uvijek kad nađem slobodnog vremena odvozim koju turu, skoro pa svakodnevno.

13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Mislim da je kvaka u tome što igra jednostavno opušta, ne treba velika koncentracija, nema napetosti ni razmišljanja, nema straha od poraza, drugačija je od ostalih igara i povremeno dobro dođe promjena. Dok vozim pustim glazbu i razmišljam o životu, dovoljno je volit kamione. 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.8.2014 21:57 (Zekat).
Moj PC  
12 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice