Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.137.900
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Mislim da je kvaka u tome da je igra jednostavno genijalna{#} 

Moj PC  
4 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Putovanje Lorient-Moscow :D, cca 3500 km, mali predah na prvoj etapi puta

Odmor na prvoj etapi puta Odmor na prvoj etapi puta
Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...
Stjepanj kaže...

yebo te ima nesto privlacno, misticno, zanimljivo u voznji tih kamiona cak i u igri, nemrem da vjerujem jednostavno nemres da ne odvozis koju turu i uzivas u toj voznji(takoder samo vozim na volanima vec 15g:)!{#}lp sretna voznja i naplata!{#}

haha, bogme ima... Ja recimo nikad nisam vozio kamion u stvarnosti, majke mu mislim da si nisam nikad ni sjeo u njega {#}

Ali igra je prva liga, otkad je izašla, već budu skoro 2. godine uvijek kad nađem slobodnog vremena odvozim koju turu, skoro pa svakodnevno.

ja jesam sjeo u kamion napravio par metara i stao, veliki sleper sa 25t trek ga natovarali, osjecaj je poseban, sami pogled iz onakve grdosije, isao sam iz Umaga za ZG, taj dozivljaj voznje i kad si iznad svih.

 

Cak sam razmisljao da idem sad polagati posto sam dao otkaz al treba cca 5000kn za polaganje, ako nadjem posao skupljam pare za polaganje....

 

a sto se tice igre palim ju da se opustim, mozak na "pasu" neku laganu muziku i vozi ili se druzim sa ekipom na tsu di ni nevozimo cak 90 nego manje da svi budemo na okupu.

10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Kad smo vec kod toga, evo moje vozacke :D 

 

stim, da u januaru 2015te godine polazem drzavni ispit za vozaca :) i onda laganini se bacam u trazenje posla hehe... 

 

@ sto se tice igre...mnogo se moze nauciti u simulaciji, sto se moze primjenjivat u stvarnom zivotu :)

 

 

 
18 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Euro Truck Simulator 2

evo malo opustanja u vecernje sate, ah ti semafori{#}

 {#}lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
15 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Stjepanj kaže...

evo malo opustanja u vecernje sate, ah ti semafori{#}

 {#}lp

kako te sluzi taj volan

lukacec
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Stjepanj kaže...

evo malo opustanja u vecernje sate, ah ti semafori{#}

 {#}lp

Nemoj piti dok voziš, dobit' ćeš kaznu :P

http://www.speedtest.net/result/3149309179.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
12 godina
protjeran
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
lukacec kaže...
Stjepanj kaže...

evo malo opustanja u vecernje sate, ah ti semafori{#}

 {#}lp

kako te sluzi taj volan

 

Ovo je treci od te serije, jedan iz starije i jos jedan prije toga tj onaj zuti model, svi su me sluzili fenomenalno, za drifranje nisu zbog samo 180' stupnjeva no za sve ostalo ubija, taj volan od logitecha zapravo nije nikad ni imao neku konkurenciju! Ima ih na njusci za 250kn!lp
Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Danas nam je divan dan, divan dan ...
Ponedjeljak novi dan, novi tjedan, novi mjesec, ma sve novo samo ja jos uvijek onaj stari ... {#}

Fiziku sebi podesavam jos oodavno i sada evo ima vec tjedan dana kako nisam ni pomislio na nju da nesto treba mijenjati sto znaci da je za mene sasvim ok tj. ja sam zadovoljan.
Ali ja volim da mi kamion plovi (na cesti), pa ne mogu krenuti na put od 3t+ km i da mi skakuce ko F1 ... {#}
Pa ako netko misli da mu je interesantno probati mod ceka, i nije zakljucan tako da ga moze svatko (a skoro) prilagoditi sebi ... {#}

http://en.file-upload.net/download-9466382/Fizika_za_ets2_v1.12.scs.html

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
2 1 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Danas nam je divan dan, divan dan ...
Ponedjeljak novi dan, novi tjedan, novi mjesec, ma sve novo samo ja jos uvijek onaj stari ... {#}

Fiziku sebi podesavam jos oodavno i sada evo ima vec tjedan dana kako nisam ni pomislio na nju da nesto treba mijenjati sto znaci da je za mene sasvim ok tj. ja sam zadovoljan.
Ali ja volim da mi kamion plovi (na cesti), pa ne mogu krenuti na put od 3t+ km i da mi skakuce ko F1 ... {#}
Pa ako netko misli da mu je interesantno probati mod ceka, i nije zakljucan tako da ga moze svatko (a skoro) prilagoditi sebi ... {#}

http://en.file-upload.net/download-9466382/Fizika_za_ets2_v1.12.scs.html

dobar mod druze, jesi ovo ti radio, po autobahnu kamion leti, odlicna fizika, bez previse zanosenja i ljuljanja kao na ostalim modovima sto sam koristio, ovaj do sad najbolji

Jedno pitanje: sta predstavlja ovaj opcija scaling: 75%, 100% 200% ... koje je najbolje stavit, kod mene po default 100%

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Eh zaboravih, mod je radjen (ja) prvenstveno za: Volvo 4x2, auto-ceste, teret 15-20t i naravski moj ukus ... {#}
Volvo - jer svaki kamion (marka, tip sasije etc) ima i svoje posebne karakteristike koji uticu na fiziku a ovo je samo opća (zajednicka) za sve kamione

Scaling je neka vrsta gustina (kolicina) detalja, sto veci broj to bolja (ostrija) slika ali on drasticno smanjuje fps tako da max. odredjuje tvoj comp. ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Eh zaboravih, mod je radjen (ja) prvenstveno za: Volvo 4x2, auto-ceste, teret 15-20t i naravski moj ukus ... {#}
Volvo - jer svaki kamion (marka, tip sasije etc) ima i svoje posebne karakteristike koji uticu na fiziku a ovo je samo opća (zajednicka) za sve kamione

Scaling je neka vrsta gustina (kolicina) detalja, sto veci broj to bolja (ostrija) slika ali on drasticno smanjuje fps tako da max. odredjuje tvoj comp. ...

na koje detalje se odnosi, vise zgrada, auta, drveca ? 

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ma ne tih detalja nego dpi (točaka po inču), pa rekoh bolja (oštrija) slika ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
1 2 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Euro Truck Simulator 2

jel zna netko dali se moze promjeniti fov u Ets2???

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.9.2014 18:25 (suMaper).
14 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Kad bi trebao izaći ovaj novi update sa steam achievements pošto se nadam da će igra tada biti na steam akciji?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

e hvala, di to trebam kopirati! da ne trazim...{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Aa, pa polako moras malo docekati da te i ja skuzim ... {#}

...\Documents\Euro Truck Simulator 2\mod\
Nadam se da znas za pomjeranje sjedala, 2xF4

a mod trebas i aktivirati u:  profil > uredi ...

@zrimo:  Uskoro, ili tocnije: bice gotovo cim bude gotovo ... {#}
http://blog.scssoft.com/2014/08/getting-ready-for-ets2-113-update.html

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.9.2014 19:15 (suMaper).
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Moram samo nadodati da ne vjerujem da će zbog 1.13 updatea biti popust na Steamu. Vjerojatnije je da će neki značajniji popusti biti oko blagdana tek ili kad izađe ATS. A do tad je najbolje kupovati na Kinguin ili stranicama koje je netko već naveo u ovoj temi. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.9.2014 21:38 (lion002).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Izgleda da su svi odlučili pogodovat ProModsu, sviđa mi se {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.9.2014 22:11 (Lemyxz).
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo odvozio par vožnji po Poljskoj i moram priznati da je bilo odlično. Dosta ljudi, ali nikakvih idiota. Osim par nestrpljivih vozača kojima smeta crveno na semaforu nisam vidio niti jedan incident. Svi voze po pravilima, poštuju jedni druge, uglavnom, onako kako bi MP trebao funkcionirati. :D Za danas je dosta, vozač se mora malo odmoriti, tako da se nastavlja sutra. :D

 

Za kraj dvije slike mog stroja. Nije ništa posebno, ali služi me i ja sam zadovoljan. Samo da probam naći riješenje za onaj ''problem'' sa težinom i bit će zakon. :D

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Scania R500 Ronny Ceusters

Moj PC  
5 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

DD dan 2/3 ...

 

Igzy20 kaže...
Za kraj dvije slike mog stroja. Nije ništa posebno, ali služi me i ja sam zadovoljan. Samo da probam naći riješenje za onaj ''problem'' sa težinom i bit će zakon. :D

de reci ...

 

Kiki287 kaže...

Scania R500 Ronny Ceusters

Imal' sanse da mi to dobijemo ?

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

DD dan 2/3 ...

 

Igzy20 kaže...
Za kraj dvije slike mog stroja. Nije ništa posebno, ali služi me i ja sam zadovoljan. Samo da probam naći riješenje za onaj ''problem'' sa težinom i bit će zakon. :D

de reci ...

 

Kiki287 kaže...

Scania R500 Ronny Ceusters

Imal' sanse da mi to dobijemo ?

Zao mi je, ali to je placeni mod, kojeg sam dobio na povjerenje, nesmijem djeliti jer u proslosti sam imao problema sa takvim stvarima i nezelim ponoviti istu gresku, sry!!

9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

DD dan 2/3 ...

 

Igzy20 kaže...
Za kraj dvije slike mog stroja. Nije ništa posebno, ali služi me i ja sam zadovoljan. Samo da probam naći riješenje za onaj ''problem'' sa težinom i bit će zakon. :D

de reci ...

Spomenuo sam već prije, nije to problem sa igricom nego je više do mene. Na svom laptopu nekako nemam osjećaj za težinu tereta, nekako mi lagano kamion povuće bilo koji teret. Na starom kojeg sam koristio prije ovoga, a koji je sad kod cure je sve normalno. Teže terete kamion malo slabije povuče.

 

Što se same igre tiče, sve radi bez problema. Netko je spomenuo da je moguće da je to u updateu nešto promjenjeno, pa je zato. Uglavnom, ništa što bi predstavljalo neki veći problem. :)

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...

Zao mi je, ali to je placeni mod, kojeg sam dobio na povjerenje, nesmijem djeliti jer u proslosti sam imao problema sa takvim stvarima i nezelim ponoviti istu gresku, sry!!

Ok, razumijem ... {#}

 

Igzy20 kaže...

Spomenuo sam već prije, nije to problem sa igricom nego je više do mene. Na svom laptopu nekako nemam osjećaj za težinu tereta, nekako mi lagano kamion povuće bilo koji teret. Na starom kojeg sam koristio prije ovoga, a koji je sad kod cure je sve normalno. Teže terete kamion malo slabije povuče.

 

Što se same igre tiče, sve radi bez problema. Netko je spomenuo da je moguće da je to u updateu nešto promjenjeno, pa je zato. Uglavnom, ništa što bi predstavljalo neki veći problem. :)

Zar novi laptop nema isti ets2 sto i stari ? (pominjes update)
A moguce je da te je poneo i novi laptop (utisak), ja ne zapazam nic u tom smislu na v1.12 vs predhodne ...
Utisak provjeri mjerenjem vrijemena ubrzanja od 0 km/h do 100 km/h za 400 ks i za 700 ks na istoj dionici (i ravnoj) ceste i istom tezinom tereta bez modova ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Sreca moja pa sam stajo parkiran pokraj ceste dok sam ceko Zekat-a... a da nisam sigurno bi me ovaj pokupio idiot u Engleskoj :(

 
10 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2
EmyR kaže...

Sreca moja pa sam stajo parkiran pokraj ceste dok sam ceko Zekat-a... a da nisam sigurno bi me ovaj pokupio idiot u Engleskoj :(

ja se osbno bojim ić u Englesku, imam osječaj kao "Nigga, you came to wrong neighbourhood"{#} Svi voze krivom stranom...

NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Amazing Russia part 1

Moj PC  
3 7 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice