Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.142.210
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
zagi55 kaže...

Možete li mi objasniti kako funkcionira BUG VTC jer bi se htio pridužiti? Znači da li moram biti redovitio aktivan ? Koliko novaca moram ostavljati u firmi sve koje zaradim ili samo jedan dio?

Sve moras tocno onoliko koliko zelis, ni manje ni vise ... {#}

ma nista ne dajes firmi, sve je i dalje tvoje samo prijavljujes ture i to je to ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2014 21:41 (suMaper).
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

kako sam ja uvijek ubjedljivo zadnji po potrosnji goriva :D, sta vi to radite :D, i btw kako se racuna potrosnja goriva ovde pa da i ja probam smanjit

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Fele08 kaže...

kako sam ja uvijek ubjedljivo zadnji po potrosnji goriva :D, sta vi to radite :D, i btw kako se racuna potrosnja goriva ovde pa da i ja probam smanjit

Pa cini se da najvise loces {#}
Vidi, na zadnjoj turi si napravio 1060 km i potrosio 559,4 lit. Ne racunam ja nego sajt ali ovako 559,4/10,6=52,77 lit/100km tj. litre podjeli sa stotinama km a 10,6 stotina je 1060 km ...

zagi55 kaže...

Može li mi netko poslati korisničko ime i lozinku ?

Sad cu ja to samo ako uspijem dohvatiti Boss-a ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ekipa, jel primate i mene u VTC? :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Ekipa, jel primate i mene u VTC? :D

Pa dobro nam dos'o ... proslijedjeno nadleznima ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
Fele08 kaže...

kako sam ja uvijek ubjedljivo zadnji po potrosnji goriva :D, sta vi to radite :D, i btw kako se racuna potrosnja goriva ovde pa da i ja probam smanjit

Pa cini se da najvise loces {#}
Vidi, na zadnjoj turi si napravio 1060 km i potrosio 559,4 lit. Ne racunam ja nego sajt ali ovako 559,4/10,6=52,77 lit/100km tj. litre podjeli sa stotinama km a 10,6 stotina je 1060 km ...

zagi55 kaže...

Može li mi netko poslati korisničko ime i lozinku ?

Sad cu ja to samo ako uspijem dohvatiti Boss-a ...

 

ma ukljucim ja cruise kontrol ne bi li malo smanjio, ali sta cu kad volim stisnut gas

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

evo vracam se i ja u voznju, mislim da sam uspio srediti komp i da nemam vise problema...a online jos necemo zaigrati...neznam koliko dugo ban vrijedi.

 

evo i jedne prigodne za sve sofere

 

Bijeli Volvo sa 13 brzin

kao ladja udobna masina

u kojoj se uvijek nesto nadje

nesto sto je i od meda sladje

 

 

i hvala sumaperu jer mi je pomogao oko firme i provjeravanja vasih voznji...i dalje ce raditi taj posao ali cu mu i ja pomagati.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2014 23:48 (dennocro).
Moj PC  
1 0 hvala 2
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Haha, moj sef se ocito brine za svoje ljudove (jer ce mi pomagati) ... {#}

Daj mi log folder: c:\Users\tvoje_ime\Documents\ETS2MP\logs

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.9.2014 0:11 (suMaper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Majke mi mile, al ovi Danci nisu normalni.

Ostavim teret, krenem prema hotelu da se odmorim kad ono kolona, neki zastoj.

Čekam, rekoh možda je neki semafor, ali ne vidim jer je zavoj i betonski zid sastrane.

Čekam, ali ništa se ne događa. Bacim ja lijevi žmigavac, upalim sva 4 da zaobiđem kolonu i imam što vidjet. Frajer sa šleperom blokirao cestu i ne može se proći. Blicam, trubim, ali frajer ne reagira.

Sasvim slučajno pogledam lijevo na drugu cestu, kad tamo drugi šleper prepriječen preko pola ceste. Uspio sam se nekako provući kroz tu gužvu i pobjegao prije nego se stvorila još veća katastrofa. 

On si je stao i boli ga briga On si je stao i boli ga briga
Gadna droga je u zraku Gadna droga je u zraku
Još jedan Još jedan
Moj PC  
6 1 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Lik me krene prestici i zabije se direktno u golfa {#} Nekako mi se cini da su sve gluplji i gluplji..

 

 

 

 

Moj PC  
6 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Majke mi mile, al ovi Danci nisu normalni.

Ostavim teret, krenem prema hotelu da se odmorim kad ono kolona, neki zastoj.

Čekam, rekoh možda je neki semafor, ali ne vidim jer je zavoj i betonski zid sastrane.

Čekam, ali ništa se ne događa. Bacim ja lijevi žmigavac, upalim sva 4 da zaobiđem kolonu i imam što vidjet. Frajer sa šleperom blokirao cestu i ne može se proći. Blicam, trubim, ali frajer ne reagira.

Sasvim slučajno pogledam lijevo na drugu cestu, kad tamo drugi šleper prepriječen preko pola ceste. Uspio sam se nekako provući kroz tu gužvu i pobjegao prije nego se stvorila još veća katastrofa. 

Haha, cini se preuzimaju neke manire iz MP ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Doslovno. Još kad vidim slike od Xperie, stvarno se zapitam dal to neki virus vlada u ETS, pa idiotizam iz MP prelazi i u umjetnu inteligenciju. {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Haha, moj sef se ocito brine za svoje ljudove (jer ce mi pomagati) ... {#}

Daj mi log folder: c:\Users\tvoje_ime\Documents\ETS2MP\logs

poslao na mail.

 

 

kad vozis 62t i uzbrdo se jedva popnes a trenutna potrosnja oko 900l/h

 

 

odmaranje odmaranje
potrosnja potrosnja
uzbrdica jedva u prvoj se pomaknuo uzbrdica jedva u prvoj se pomaknuo
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.9.2014 1:09 (dennocro).
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dennocro kaže...
suMaper kaže...

Haha, moj sef se ocito brine za svoje ljudove (jer ce mi pomagati) ... {#}

Daj mi log folder: c:\Users\tvoje_ime\Documents\ETS2MP\logs

poslao na mail.

 

 

kad vozis 62t i uzbrdo se jedva popnes a trenutna potrosnja oko 900l/h

 

 

M1 Abrams {#}

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

koristim promods+poland rebuild+rusmap, i do juce je sve fino bilo ali sada ne mogu da vidim kompletnu mapu ne da mi da povucem, ne mogu da vidim finsku i rusiju samo mali djelic. Je li neko imao ovaj problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Fele08 kaže...

koristim promods+poland rebuild+rusmap, i do juce je sve fino bilo ali sada ne mogu da vidim kompletnu mapu ne da mi da povucem, ne mogu da vidim finsku i rusiju samo mali djelic. Je li neko imao ovaj problem

Stavio si neki mod koji ti je to pokvario, ili njega stavi iznad RusMap ili skini ovaj i stavi ispod RusMap tj. svih mapa ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
Fele08 kaže...

koristim promods+poland rebuild+rusmap, i do juce je sve fino bilo ali sada ne mogu da vidim kompletnu mapu ne da mi da povucem, ne mogu da vidim finsku i rusiju samo mali djelic. Je li neko imao ovaj problem

Stavio si neki mod koji ti je to pokvario, ili njega stavi iznad RusMap ili skini ovaj i stavi ispod RusMap tj. svih mapa ...

a kako da stavim iznad i ispod, mislis u mod folderu. kad ja kopiram u mod folder automatski se sam razvrstava po abecedi, jedino da preimenujem pa da bude ispod/iznad?

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Fele08 kaže...

a kako da stavim iznad i ispod, mislis u mod folderu. kad ja kopiram u mod folder automatski se sam razvrstava po abecedi, jedino da preimenujem pa da bude ispod/iznad?

Bas tako, dodaj ispred imena jedno ili vise "zzz" ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

KROSNO- mali gradić u Poljskoj između Slovacke i Ukraine

https://www.google.com/maps/place/49%C2%B041'00.0%22N+21%C2%B045'00.0%22E/@49.683333,21.75,12z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x0?hl=en

http://en.wikipedia.org/wiki/Krosno

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

I, jel sad vidis celu mapu ?

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

I, jel sad vidis celu mapu ?

 

skinuo sma ovaj tvoj mod ali mi nekako ili premalo ili previse zumira ne mogu naci sredinu, pa sam stavio ovaj weather reload mod od Kiki iznad Rus map i sad je opet sve ok

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Fele08 kaže...

skinuo sma ovaj tvoj mod ali mi nekako ili premalo ili previse zumira ne mogu naci sredinu, pa sam stavio ovaj weather reload mod od Kiki iznad Rus map i sad je opet sve ok

Pa zato sam ti to i prvo predlozio jer je uvjek najbolje koristiti original od RusMap (kao i u svemu) ...

Samo nisam bio siguran hoces li ga naci pa sam zato naveo i drugu opciju ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
Fele08 kaže...

skinuo sma ovaj tvoj mod ali mi nekako ili premalo ili previse zumira ne mogu naci sredinu, pa sam stavio ovaj weather reload mod od Kiki iznad Rus map i sad je opet sve ok

Pa zato sam ti to i prvo predlozio jer je uvjek najbolje koristiti original od RusMap (kao i u svemu) ...

Samo nisam bio siguran hoces li ga naci pa sam zato naveo i drugu opciju ...

 

a ima li veze prije nekoliko postova je neko pisao kako moraju biti poredani fajlovi od mapa, pa nesto ide prvo pro mods, pa poland rebuild pa rus map fajlovi ako se dobro sjecam, ali znam da kod mene nije bilo po tom redoslijedu kako ste napisali i radilo mi je sve, ponekad se  crasha igra ali opet udjem i nastavim bez problema.  Je li to zbog toga i je li mi zbog toga toliko laga igra, mada mislim da mi je lag zbog grafick.( Ati radeon hd 4850 512 MB gddr3)

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Što se tiče zumiranja... Izvadite game_data.sii iz moda koji koristite i napravite posebno mod samo za to i stavite najviše zzzzz.... od svih koje imate da se mod učitava najzadnji i neće biti konflikta s drugim modovima koji sadržavaju ovaj sii file.

 

Postavke koje su unutra a bitne su za zumiranje i još neke sitnice... Ovako je kod mene...

Zumiranje:

 

    zoom_uplift[0]: 50.0       // close zoom for 3d map
    zoom_uplift[1]: 220.0       // far zoom for 3d map
    zoom_uplift[2]: 900.0       // close zoom for minimap
    zoom_uplift[3]: 4000.0       // far zoom for minimap
    zoom_uplift[4]: 1000.0       // city detail zoom for world map
    zoom_uplift[5]: 5000.0       // closest zoom for world map
    zoom_uplift[6]: 18500.0       // middle zoom for world map
    zoom_uplift[7]: 50000.0       // whole world map zoom

    camera_limits_min[0]: (-4000000.0, -4000000.0)
    camera_limits_min[1]: (-4000000.0, -4000000.0)
    camera_limits_min[2]: (-4000000.0, -4000000.0)
    camera_limits_min[3]: (-4000000.0, -4000000.0)
    camera_limits_min[4]: (-240000.0, -240000.0)
    camera_limits_min[5]: (-240000.0, -240000.0)
    camera_limits_min[6]: (-240000.0, -240000.0)
    camera_limits_min[7]: (-240000.0, -240000.0)
   
    camera_limits_max[0]: (4000000.0, 4000000.0)
    camera_limits_max[1]: (4000000.0, 4000000.0)
    camera_limits_max[2]: (4000000.0, 4000000.0)
    camera_limits_max[3]: (4000000.0, 4000000.0)
    camera_limits_max[4]: (240000.0, 240000.0)
    camera_limits_max[5]: (240000.0, 240000.0)
    camera_limits_max[6]: (240000.0, 240000.0)
    camera_limits_max[7]: (240000.0, 240000.0)

 

i onda još dolje pronađite:

 

    ui_map_center:    (-29000.0, 4500.0)    // in game units
    ui_unit_to_km:    1.0    // number of real km per game unit
    ui_map_size:    (217800.0, 210000.0)    // map texture in real km

 

    ui_map_camera_min: (-240000.0, -240000.0)
    ui_map_camera_max: (240000.0, 240000.0)  

 

Zvukovi u kabini

 

    interior_sound_volume:    0.30    // Interior sound attenuation value (the outside sounds will have 5% of original volume)
    interior_sound_pitch:    0.30    // SOund pitch for outside sound group when camera is in interior

 

Oštećenje kamiona prilikom sudara (meni je na default)

 

    truck_damage_coef:    0.0007  // truck damage coef per hit, impact speed squared modified by weights
    trailer_damage_coef:    0.0007
    truck_to_trailer_dmg:     0.2    // how much damage is transferred from truck to trailer (and vice versa)

Efekti kiše na vjetrobranskom staklu

 

core_interior_glass_config : .glass.config {
    drop_count_per_meter: 55000

    initial_splash_scale: 7.333
    splash_duration: 0.2

    minimal_lifetime: 45
    maximal_lifetime: 100

    minimal_fadeout: 0.3
    maximal_fadeout: 2.0

    distortion_strength: 2.5
    blur_strength: 1.0

    deformation_duration: 0.3
    maximal_deformation: 3.0

    moving_size_threshold: 0.2
    vertical_acceleration_factor: -0.5
    movement_acceleration_factor: 0.1
    min_adhesion_factor: 0.2
    max_adhesion_factor: 0.9

    min_speed_effect_mps: 0.05
    max_speed_effect_mps: 0.15

    min_angle_cosine: 0.05
    max_angle_cosine: 0.5
    min_angle_factor: 0.12
    max_angle_factor: 0.8

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dali ste za da se napravi neki header za Bug VTC....ja cu nesto probati cim uhvatim vremena, a vi sa vise vremena volje i ideje slobodno nesto napravite pa predstavite ostalim zaposlenicima BUG vtc-a

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel znate mozda hoce u 1.13 update ubacit kamione,Daf i Mercedes ili ce samo jedan ubacit? One prikolice sto trebaju doci dali ce pod dlc spadat ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pratim malo strane forume i koliko sam vidio za kamione se ništa ne zna još iako se svi nadaju da će ih ubacit sad. Što se tiče prikolica, ako misliš na one tandem prikolice, to će biti novi DLC. Teško je da će takve stvari samo ubacit kao normalan update bez plaćanja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Pratim malo strane forume i koliko sam vidio za kamione se ništa ne zna još iako se svi nadaju da će ih ubacit sad. Što se tiče prikolica, ako misliš na one tandem prikolice, to će biti novi DLC. Teško je da će takve stvari samo ubacit kao normalan update bez plaćanja.

Za prikolice sam i mislio da ce biti dlc,ako ne bude skup kupit cu.Neka Mercedesa i Daf-a odma ubace i bok..

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Vjerojatno će cijena biti otprilike kao i ovi DLC-i. Ja čekam neko sniženje da upecam High Power Cargo Pack, a možda uskoro izbace i te prikolice pa u kompletu uzmem na nekom sniženju. A za kamione se slažem. Koliko sam čuo već su trebali biti izbačeni, ali ne znam što se čeka. Ostaje nam samo da pričekamo još tih par dana do izbacivanja 1.13 verzije, pa ćemo vidjeti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Vjerojatno će cijena biti otprilike kao i ovi DLC-i. Ja čekam neko sniženje da upecam High Power Cargo Pack, a možda uskoro izbace i te prikolice pa u kompletu uzmem na nekom sniženju. A za kamione se slažem. Koliko sam čuo već su trebali biti izbačeni, ali ne znam što se čeka. Ostaje nam samo da pričekamo još tih par dana do izbacivanja 1.13 verzije, pa ćemo vidjeti.

Citao sam da su trebali izbaciti vec 1.13 ali im je iskrsnilo nesto,al eto sacekat cu do kraja mj nije greda..Kontam kupit taj cargo pack,mapu i prikolice...

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice