Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.141.579
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

ko je Jay na VTC nek mi se javi popunio je sve voznje pogresno, ispravi pa ponovo posalji

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ima li iko problema sa rusenjem igre nakon zadnjeg updejta na MP.U gradu ako se zadrzim vise od 10 min odmah mi se igra rusi,pa moram reset  komp

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Activ kaže...

Ima li iko problema sa rusenjem igre nakon zadnjeg updejta na MP.U gradu ako se zadrzim vise od 10 min odmah mi se igra rusi,pa moram reset  komp

Nekoliko puta mi se rušenje dogodilo, ali nije potreban kompletan restart, nego stisneš CTRL+ALT+DELETE - otvoriš Task manager i pogasiš ets2.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.9.2014 23:25 (Lemyxz).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lemyxz kaže...
Activ kaže...

Ima li iko problema sa rusenjem igre nakon zadnjeg updejta na MP.U gradu ako se zadrzim vise od 10 min odmah mi se igra rusi,pa moram reset  komp

Nekoliko puta mi se rušenje dogodilo, ali nije potreban kompletan restart, nego stisneš CTRL+ALT+DELETE - otvoriš Task manager i pogasiš ets2.

Zaledi mi se igra,dakle stane potpuno i onda nista ne pomaze,jednostavno moram restart

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.9.2014 23:45 (Activ).
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Skida mi neki update od 18 mb,kontam samo acivmenti..

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Verzija igre 1.13.2  . I odmah razočarenje za one koji su očekivali: ništa od novih kamiona. Mercedes je i dalje ostao Majestic, a nema ni novog MP IV. Morat ćemo još čekati očito.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Verzija igre 1.13.2  . I odmah razočarenje za one koji su očekivali: ništa od novih kamiona. Mercedes je i dalje ostao Majestic, a nema ni novog MP IV. Morat ćemo još čekati očito.

Daf tek u 1.14 verziji a do toga moze i 2 mj proci a da o Mercedesu ni ne razmisljam..

15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Što fali grafici? Uostalom bitan je gameplay a i wot sigurno neigraš zbog grafike...

Grafika wota je vijekovima ispred ETS2...Pogledaj sa unutrašnje strane točkova na kamionu u brzini, kao da su kocke u pitanju a ne točkovi, u SCS kao da nikad nisu čuli za antialiasing...a i gameplay nije bas najsjajniji...a ako ćemo realno i grafika uvelike pridonosi cjelokupnom utisku igre. Ovoj igri toliko malo fali da bude extra, iako je jedini naslov takav na tržištu koji je aktivan ne bi se moglo reci da je najbolji...

11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Nedavno sam vidio na SCS forumu neki mod koji kad daješ žmigavac pomiče "glavu" tako da pogledaš sa strane, al sad ga ne mogu naći da ga hebeš :/
Može link za neki tuning mod koji radi na 1.21.1, prvenstveno me zanima za Volvo FH16.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Mercedes ce biti nekad na ljeto sledece godine,a DAF tamo negdje oko Božića ove godine

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.9.2014 9:39 (Activ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Activ kaže...

Mercedes ce biti nekad na ljeto sledece godine,a DAF tamo negdje oko Božića

source? ili baba vanga?

čemu špekuliranje, glavno da radi, a sad piše li gofno ili pas se poßro...

 

našao sam par tutorijala o DIY izradi free-track sustava i danas idem u nabavu pa predstavim rezultat {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
bivsi branitelj kaže...
Activ kaže...

Mercedes ce biti nekad na ljeto sledece godine,a DAF tamo negdje oko Božića

source? ili baba vanga?

čemu špekuliranje, glavno da radi, a sad piše li gofno ili pas se poßro...

 

našao sam par tutorijala o DIY izradi free-track sustava i danas idem u nabavu pa predstavim rezultat {#}

Pretpostavljam da ce tako biti,nazalost

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ma tko zna kad ce Mercedesa ubacit a di su Renault i Man.Ja sam znao da nece nis od kamiona biti ali sam se ipak potajno nadao a vidim da nisam bio jedini {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
KiXiE kaže...

Nedavno sam vidio na SCS forumu neki mod koji kad daješ žmigavac pomiče "glavu" tako da pogledaš sa strane, al sad ga ne mogu naći da ga hebeš :/
Može link za neki tuning mod koji radi na 1.21.1, prvenstveno me zanima za Volvo FH16.

LINK, nije mod nego plugin/program.

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Prvih par postignuća otključano na Steamu. Idemo dalje po nove. A usput i nadoknadit posao jer preko vikenda nisam bio u mogućnosti voziti. :D :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Prvih par postignuća otključano na Steamu. Idemo dalje po nove. A usput i nadoknadit posao jer preko vikenda nisam bio u mogućnosti voziti. :D :D

 

Cim mi se update skinio odma sam 3 otkljucao.Ajde barem nemoramo novi profil radi acivmenta krenit,taman bi danas trebao 60 lvl biti {#}

10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.9.2014 20:01 (Fele08).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

zato mi steam ne radi automatic update a ukljuceno je vec moram otic u betas i izabrat temporary 1.13 , jel kod vas pise temporary 1.13 il isamo 1.13, isto mi je pisalo temprary 1.12.1 a u igru kad udjem psie samo 1.12.1

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Multiplayer postaje neigriv zbog stalnog rušenja igre.Vidfim i drugi se dosta zale,da li je to zbog zvukuva drugih kamiona koje cujemo ne znam,ali ja znam da se sada prebacujem na SP dok to ne poprave

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.9.2014 20:42 (Activ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Meni mp radi normalno

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Meni mp radi normalno

Kako kome,ali dosta se zali da im se igra crasha u gradovima,otidji na njihov fb page ili na forum pa ces vidjeti

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Napokon 60 lvl {#}

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Trebali bi se dogovorit i organizirat neki konvoj da nas bude barem preko 10 {#} I još kad bi netko snimo putovanje to bi bilo super :) Evo anketa pa da vidimo koliko bi nas bilo ovu subotu navecer.

8 Dolazim
2 Nemogu doći
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Trebali bi se dogovorit i organizirat neki konvoj da nas bude barem preko 10 {#} I još kad bi netko snimo putovanje to bi bilo super :) Evo anketa pa da vidimo koliko bi nas bilo ovu subotu navecer.

moglo je i bolje vrijeme kao petak ili nedjelja opet subota mislim da ima onih koji idu van ili nesto slicno 

Gaming 4ever.
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Meni je svejedno može i petak i subota i nedjelja

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

ja se isto slazem za petak, al po meni najbolje nedjelja jer su vecinom svi doma i pripremaju se za radni tjedan pa bi se opustili u kamione, a sto se tice voznje mogao bi snimati bez problema...jedino upload bi mozda bio problem.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

ako je itko zainteresiran http://store.steampowered.com/dlc/227300/

Pravi je gazda u kog je Mazda
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.10.2014 0:48 (kicmabrajker).
Moj PC  
5 1 hvala 3
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Hvala na ovoj informaciji! Čekao sam akciju da si uzmem High Power Cargo Pack DLC. Sad mi se isplati uzet. Još ako tako bude kasnije akcija za tandem prikolice i Skandinaviju onda sigurno i to uzimam. :D

 

EDIT: informacija koju sam sad pročitao na ETS2 MP forumu:

 

''Hello!

We decided to not support 1.13 patch because it contains minor changes. We will focus on making mod more stable and implement more synchronization parts. Within next days we plan to release R3 update to make gameplay more smooth and stable, no new features are planned.
Greetings.''

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.10.2014 0:55 (Igzy20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dennocro kaže...

ja se isto slazem za petak, al po meni najbolje nedjelja jer su vecinom svi doma i pripremaju se za radni tjedan pa bi se opustili u kamione, a sto se tice voznje mogao bi snimati bez problema...jedino upload bi mozda bio problem.

mozemo napraviti livestream na twitch :D

14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Fele08 kaže...
dennocro kaže...

ja se isto slazem za petak, al po meni najbolje nedjelja jer su vecinom svi doma i pripremaju se za radni tjedan pa bi se opustili u kamione, a sto se tice voznje mogao bi snimati bez problema...jedino upload bi mozda bio problem.

mozemo napraviti livestream na twitch :D

Jedino ako netko streama izvan drzave, problem je premali upload

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice