Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.138.997
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
kicmabrajker kaže...

Dečki, jel netko možda od Vas imao problem da prilikom pokretanja ets2 preko steama dok odabrem play euro truck simulator 2 da ga izbaci van i pise kao Euro Truck Simulator 2- Steam has stopped working? mogu je pokrenuti samo pod launch with openGL, inace u suprotnome me izbaci van... do sada je sve sljakalo super, ali sad mi se to pojavilo, dal netko mozda zna kako to rijesiti? hvala unaprijed

meni pokrene igricu ali nakon 5 min izbaci nemam modova nikakvi normalna mapa i org igrica 

 

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Instalirajte Direct X opet, za vasu veziju sistema ((64,32bit)) te graficku ((directx 9,11)) :D

sup bro?
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Strm kaže...

Instalirajte Direct X opet, za vasu veziju sistema ((64,32bit)) te graficku ((directx 9,11)) :D

Sve je reintalirano, ali ne zeli, kao da nije kompatibilno nest, nemam pojma sto, jer sam downgrade na 1.9.22 i tamo je okej, pokrene sa directx bez problema, ali ovu najnoviju verziju ipak ne zeli, ipak hvala ti na pomoci.

12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Malo old school, Scania Weeda 124L 420

 

 

Moj PC  
5 5 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
kicmabrajker kaže...
Strm kaže...

Instalirajte Direct X opet, za vasu veziju sistema ((64,32bit)) te graficku ((directx 9,11)) :D

Sve je reintalirano, ali ne zeli, kao da nije kompatibilno nest, nemam pojma sto, jer sam downgrade na 1.9.22 i tamo je okej, pokrene sa directx bez problema, ali ovu najnoviju verziju ipak ne zeli, ipak hvala ti na pomoci.

i ja sam imao problema samo me  izbaci iz igre, svako malo igra crash-a

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.10.2014 18:32 (Fele08).
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Meni se desava da kad idem ALT+TAB da mi zna crashat.izbaci steam has stopped working i izbaci me.Nekad mi izbaci sam od sebe ali to je jako rijetko..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

Meni se desava da kad idem ALT+TAB da mi zna crashat.izbaci steam has stopped working i izbaci me.Nekad mi izbaci sam od sebe ali to je jako rijetko..

Meni isto, ali ja ugl. stisnem esc, i kad izađe na menu pricekm ~5sec i onda alt i tab, sve bude pet

sup bro?
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Bas bi bilo fora da naprave da se vidi dim iz auspuha ,a da količina zacrnjenja se povećava sa kilometražom kamiona i brojem okretaja . 

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Presla 126371 {#}

 

E sad pitanje za vas. Imam ovaj modpack Trailers Mod Pack 3.2 by satan19990 dali se on slaze sa nekim trailer packom? Vidio sam da ste nesto o tome pisali ali nisam siguran za ovaj moj..

 

 

Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Rucipe kaže...

Bas bi bilo fora da naprave da se vidi dim iz auspuha ,a da količina zacrnjenja se povećava sa kilometražom kamiona i brojem okretaja . 

Da to bi i ja volio da ubace nije neki veliki problem za napravit a bilo bi zanimljivo :)

10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Za sve ljubitelje ruskih kamiona, a i one koji će to tek postati!

 

 

MAZ 6422M

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2014 9:12 (Lemyxz).
Moj PC  
7 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Public Beta 1.14 je izašo na Steam-u pa tko želi da proba sad može.

I am not going to be a star. I am going to be a legend. FM
Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Puls3 kaže...

Public Beta 1.14 je izašo na Steam-u pa tko želi da proba sad može.

Nista mi steam nije dojavio {#}..Hvala ti sto si rekao {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...
Puls3 kaže...

Public Beta 1.14 je izašo na Steam-u pa tko želi da proba sad može.

Nista mi steam nije dojavio {#}..Hvala ti sto si rekao {#}

Trenutno se skida. Patch je velik 744 Mb. Jedva čekam da probam novi DAF.

I am not going to be a star. I am going to be a legend. FM
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Puls3 kaže...
Xperiax1 kaže...
Puls3 kaže...

Public Beta 1.14 je izašo na Steam-u pa tko želi da proba sad može.

Nista mi steam nije dojavio {#}..Hvala ti sto si rekao {#}

Trenutno se skida. Patch je velik 744 Mb. Jedva čekam da probam novi DAF.

Pricaj mi {#} Meni skida 717 mb..

13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Uzeo prvu turu s novim DAF-om i idemo probati kako ide.

I am not going to be a star. I am going to be a legend. FM
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dobar {#}

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Moj dojam sto se tice novog patcha:

 

Fizika je znatno bolja, miljama bolja nego prijasnje verzije , veliki +++

DAF Euro 6 je dobar, mada ne bas sad pretjerano dobar, ali da se voziti, ima dobar zvuk +

 

Sad samo treba sve stare kamione nadograditi da imaju nove šasije i biti ce odlicno ;)

Moj PC  
3 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...

Moj dojam sto se tice novog patcha:

 

Fizika je znatno bolja, miljama bolja nego prijasnje verzije , veliki +++

DAF Euro 6 je dobar, mada ne bas sad pretjerano dobar, ali da se voziti, ima dobar zvuk +

 

Sad samo treba sve stare kamione nadograditi da imaju nove šasije i biti ce odlicno ;)

Meni se jedino kod njega ne svidja sto je malo visok ostalo sve super.Ufff sad treba nove kamione kupiti za 100 tinjak radnika {#}

 

EDIT: Sad vidio u opcijama igre: Blinker camera rotation i steering camera rotation {#} {#}

 

Svaka im cast!

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2014 15:07 (Xperiax1).
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Koliko vidim ima hrpetina poboljšanja i noviteta ali čini se da update shebe mape tako da mislim da ću još malo pričekati do updateiranja.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Skuzio sam da semafori cini mi se poslje 23h se gase i samo blinka zuto,sad dali je tako na svakom krizanju ili samo na manjim i sporednim..Malo interijera po noci.

 

 

Moj PC  
3 2 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Izgleda lijepo, ali treba tu još usavršavanja definitivno{#}

I neznam kaj, ali imam 10FPS-a nize nego inace, i kamion se propinje a teret ima 11T, tek kad se zadnji tocak spusti sve je normalno, iako mislim da to nije stvarna uloga tog kotaca?

sup bro?
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2014 17:51 (Strm).
Moj PC  
0 3 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

to su napravili da mozes wheelie sa kamionima 

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dennocro kaže...

to su napravili da mozes wheelie sa kamionima 

Izgleda xD

sup bro?
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Strm kaže...

Izgleda lijepo, ali treba tu još usavršavanja definitivno{#}

I neznam kaj, ali imam 10FPS-a nize nego inace, i kamion se propinje a teret ima 11T, tek kad se zadnji tocak spusti sve je normalno, iako mislim da to nije stvarna uloga tog kotaca?

Oni su izbacili 1.14 beta verziju nama koji imamo steam pa da probamo i ako ima koja greska i prijavimo,sto znaci da ce doci jos jedan update poslje ovoga da popravi to sve.Bas me zanima kako ce izgledati drugi interijer od daf-a,a svidja mi se isto sto osnovna verzija ima gps {#} Htjeli smo novi daf imamo ga,sad se nesmijemo puno zalit {#}

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

prije par dana sam vozio relaciju Rouen (Francuska) - Grimsby (Engleska) i naletio sam na zanimljiv krajolik na obali Francuske, stavio sam 2 slike.. drukčije teksture trave i stabala su zbog jesenskog moda koji koristim...
danas sam stigao do 10 levela i konačno malo bolje sredio Renaulta, nove gume su super, još treba testirat novi motor..

 

ovaj novi DAF odlično izgleda.. nažalost nemam steam pa ću morat malo pričekat da ga isprobam

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2014 18:23 (spoonman039).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

spoonman039 Vidim da imas i5,zasto malo ne poboljsas grafiku?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

pa iskreno igra mi čak i na ovim postavkama ponekad laga... mislim da je glavni razlog kiša, i možda neki dijelovi mape, ili kad je gušći promet (koristim neki AI traffic mod).

daj mi predloži neke postavke, ili ako trebam isključit neke procese dok igram, pa ću javit je li bolje..

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Strm kaže...

Izgleda lijepo, ali treba tu još usavršavanja definitivno{#}

I neznam kaj, ali imam 10FPS-a nize nego inace, i kamion se propinje a teret ima 11T, tek kad se zadnji tocak spusti sve je normalno, iako mislim da to nije stvarna uloga tog kotaca?

dennocro kaže...

to su napravili da mozes wheelie sa kamionima 

Tehnicki i prakticno to podizanje je sasvim ok ... {#}
Pogledajte pazljivo gdje se oslanja prikolica na sasiju u slucaju kad je podignuta zadnja osovina
Pa oslanja se iza pogonske osovine a to znaci da bi dovoljno veliki teret podigo prednjicu kamiona i u mirovanju ... {#}
Trebam li vam reci da je podizanje zadnje osovine besmisleno (blago receno) kad se ima teret ... {#}

BUG-Trans VTC -driver _ _ // _ _ prijave na: http://myvtc.net/r/2818 - ili moj pm
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

spoonman039 Vidim da imas i5,zasto malo ne poboljsas grafiku?

Što mu znači i5 kad mu je grafička integrirana... još k tome je to M verzija koji je dvojezgreni.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice